[f® c douane-ambtenaar PB WEEL bijrijder leraren/ leraressen soneel Ipersoneel**^ PERSONEEL' ~-"pe/r- MAGAZIJNMEDEWERKER m BCOATHIBIf GROOTKEUKEN EN SANITAIR Receptioniste/typiste ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen gestichtswaciiter 5 Een prima salaris waar tal van extra 's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor wikkelaars en/of bedienings - vaklieden Fasson stichting voor maatschappelijke dienstverlening DUINSTREEK een leid(st)er bejaardenverzorging J oars«H<l PERSONEEL P""0™*— p«r*on—iPFrenrvfF) pereoneel Ons bedrijf is een snelgroeiend bednjf dat hoogwaardige medische en laboratorium- apparatuur importeert. Door deze groei hebben De funktie van magazijnmedewerker houdt in dat u zich bezighoudt met de dagelijkse verwerking van de goederenstroom, de aflevering van goederen bij onze afnemers, etc. Bepaalde eisen stellen wij niet. uw inzet en interesse zijn van groter belang. Rijbewijs B-E vereist. Heeft u interesse? Wij geven u graag nadere inlichtingen. Uw sollicitaties kunt u richten aan: GEBR. PAES Postbus 18. Industrieweg 12 ZOETERWOUDE-RD. Tel. 071-899306. tst. 12: de heer P. W. Uittenbroek. Ico/Athibu bv toonaangevend als leverancier van keu kens en sanitair, zoekt voor spoedige indiensttreding Onze gedachten gaan uit naar een jongeman vanaf 18 jaar, die beschikt over een flinke dosis doorzettings vermogen en óf is vrijgesteld van militaire dienstplicht óf deze reeds heeft vervuld. Hiertegenover staat een afwisselende job in een dyna misch bedrijf met een prettige werksfeer. De juiste kan didaat kan naast een goed salaris dat wij 13x per jaar betalen, rekenen op goede secundaire arbeidsvoor waarden. Is dit de funktie die u zoekt, bel ons dan voor een afspraak. Ico/Athibu bv Lammermarkt 58, 2312 CN Leiden. Tel. 071-144545 t.a.v. mevr. J. de Bolster. Stichting Zomerland Leiden zoekt voor haar serviceflat Schouwenhove een werktijden van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur-17.00 uur. Schriftelijke sollicitaties aan bovengenoemd adres p/a Schouwenhove 27, 2332 DP Lei den, t.a.v. mevr. Haije, tel. inl. 071-312021. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, worden met ingang van het schooljaar 1980/ 1981 gevraagd: voor de vakken: Engels 10a 12uren inde 1egraads sector Ecbnomie 10 uren in de Ie graadssector Maatschappijleer 4 a 6 uren in de 1e graads sector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Drs. A.M. Coebergh van den Braak, tel. 071-121365 of 125777 (school) en 071- 121257 (huis, tussen 19.00en 20.00 uur). Sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer OND 666, zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der Gemeen tesecretarie, Postbus9100,2300 PC Leiden. Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 januari 1981 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnt./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 5 januari 1981. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1759,- per maand 24 en 25 jaar f 2058,- per maand 20 en 21 jaar f 1846,- per maand 26 en 27 jaar f 2128,- per maand 22 en 23 jaar f 1940,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8°/o. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2545.-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2818,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4500/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers/ sters van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als (mnl./vrl.) Tijdens de opleiding te Veenhuizen. die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volle salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter Beschikking van de Regering gestelden. Daarna kun je in de functie van bewaarder of bewaarster worden benoemd. Bij de selectie wordt hiêrmee al rekening gehouden. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Het aanvangssalaris is f 1940,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloop mogelijkheid aanwezig tot max. f 2545,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op de informatiedag op zaterdag 14 juni te Den Haag. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Om in het bezit te komen van een uitnodiging voor bovengenoemde informatiedag, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84. 2517 AP Den Haag. De heer/mevr./mej. Straat: geb.datum: brilsterkte: Woonplaats: vac. nr. S (s.v.p. postcode invullen) Wil graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op zaterdag 14 juni te DEN HAAG In onze fabriek te Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ve schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. wij u graag een Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.799.- netto per maand (23 jaar en ouder), 39 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2 een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v.. Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude Rijndijk, telefoon (01714) 9008. Afwisselend werk, gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal een volkontinubezetting vereist, dient u geen be zwaar te hebben tegen het werken in 4-ploe- gendienst. An Avery International Company De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht via Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk, hulp te verlenenen in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout, Voorhout en De Zilk. Wij zoeken in full-time dienstverband. voor ons bureau te Noordwijk. Taakomschrijving: Een leid(st)er bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder zijn/haar verantwoordelijkheid vallende hulpverleningssituaties. Hij/zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliënten. Hij/zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulp verlening, draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpvei leningen en neemt deel aan de wekelijkse teamvergaderingen. Wij verwachten van kandidaten dat zij: hun M.B.O.-s.d. of H.B.O.-m.w. hebben voltooid of hiervoor bijna afgestudeerd zijn; in teamverband kunnen werken; willen participeren in de beleidsvoorbereiding, bij voorkeur ervaring hebben in de bejaarden gezinsverzorging; goede kontaktuele eigenschappen hebben. Wij bieden: een prettige werksfeer, rechtspositie ingevolge CAO-Welzijnswerk, salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f. 1.993.30 en f 3 019,08 bruto per 4 weken (per 1-7-1979) excl. 8 vakantie toeslag; opname in het PGGM, regelmatige werkbesprekingen. U gelieve uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer J. Chantrel, direkteur, p/a Stichting MaDi "Duinstreek". Callaoweg 1. 2223 AS Katwijk a/d Rijn. Telefoon (01718) 7 33 44

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 17