Lampe Al wat u maar kwijt wilt... Kreymborgs Onstuitbare Polo Rage! met; 'n sleuteltje opentu 50.000 deuren/ Het poloshirt is de onbe twiste topper van deze zomer. Je ziet ze vooral met horizontale strepen, van heel breed tot heel smal. Het poloshirt staat geweldig op een jeans, maar past ook prima onder een jasje. Nou ja, zie zélf maar hoe je 't draagt. Maak nü je keus. Bij Kreymborg. Links: Poloshirt van 65% polyester/35% katoen. Rood-gnjs, goudkleur marine of groen-kobalt. 19- Midden: Poloshirt van 65% polyester/35% katoen. Rood-grijs, goudkleur-marine of groen-kobalt. 22.- Rechts: Poloshirt van 60% polyester/40% katoen. Diverse kleur - kombinaties. 28.- EXECUTIE-VERKOOP op dinsdag 13 mei 1980 des namiddags te 4.00 uur ten laste van de heer wo nende te aan de van enige roe rende goederen, bestaande uit meubilaire goederen: televisie, aardewerken was kom kan. radio-platen-spe ler-combinatie, ouderwetse houten wandkast, schilderij. 2 koperen kannen, 3 wandde coraties etc. De verkoop geschiedt a con tant, zonder opgeld. J. M. van Belle gerechtsdeurwaarder Rapenburg 125 LEIDEN UNIEKE AUTO VERZEKERINGEN ^^/Joardcnra Rijnsburgerweg 135 Leiden Telefoon 156844* (071) Bij beschikking van de recht bank te 's-Gravenhage d.d 21 april 1980 werd' Neeltje BRUMMER, verblijvende in de Dr. Mr. Willem van den Bergh- stichting, Zwarteweg 20, Noordwijk-Binnen, onder cu ratele gesteld met benoeming van C. Gehm-Brummer en W. Gehm, Sophiakade 9, Rotter dam, tot curatrice, resp. toe ziend curator. Onder curatelestelling: Bij beschikkingen van de Ar rondissementsrechtbank te 's- Gravenhage d.d. 28 april 1980 zijn onder curatele gesteld Berendina Sietske van der Werff, geboren op 26 mei 1930 te Smallingerland en Johannes Cornells van der Werff, gebo ren op 27 mei 1935 te Ferwer- deradeel, beiden wonende te Noordwijk aan de Zwarteweg no. 20, met benoeming van Oebele Pieter van der Werff tot curator en van Tonia Johanna Frederika van der Werff-van Ommen tot toeziend curator: het adres van de curator is Li- vingstonelaan 1178, Utrecht Zwolle, Koestraat 10, Mr. J. in 't Veld ffiïï" DE ZOMER ZIT AL IN DEJURKJESJ Lekker luchtige jurkjes vooreen sprankelende zomer. Fijn op het strand, op straat of op i 'akantie. In talloze variaties te bewonderen in onze uitgebreide kotlektie. Links.- In deze katoenen chemisiergaat u op en top zomers gekleed. In de kleuren bleu. mint en rose. Qf) Mt. 36 t/m 44. Oyr Midden: Vrolijk gestreept bouclé jurkje. Mouwloos voor nog meer zon. In bleu/wit en groen/wit. Mt- 38 70 t/m 44./J. RechtsIn dit jurkje gaat u op en top zomers gekleed. Met smoki 'er- werking in de rug en grappige schouaerband- jes.Mt.jbSQ t/m 44. KjfJr

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 6