3T MET SPOED GEVRAAGD: Academisch Ziekenhuis Leiden PERSONEEL'PÉWONKIP*"0"^ personeel afdelings- secretaris(esse) personeelszaken fiekenvemgenden (m/v) sorieel PEI PERSONEEL™*"* Sekretaresses Typistes ziekenverzorgende (m/v) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Elke zaterdag de personeelsrubriek Welke jongen of meisje 0.K .-verpleegkundige of0.K.-assistent m/v verpleegkundige leiden Clin-Midy zoekt artsenbezoeker voor het rayon utrecht pefsone*lpERSOfsEEL personeel de koning b.v. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel Afdeling Sproklenburg is een vervolg afdeling psychogeriatrie van de sektor Geriatrie van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout. Op Sproklenburg wonen 18 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie. Voor de anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaatsing buiten ons Centrum. Op korte termijn vragen wij e voor de funktie NACHTDIENST. r op het verzorgen, ln deze funktie ligt het accent van de werkzaamheden niet z als wel op het begeleiden van de bewoners. Aan onze toekomstige collega vragen wij o.a.: per 14 dagen, 9 nachten van 22.45 tot 7.45 uur te werken de rust op de afdeling te waarborgen te werken in overleg met het team de bestaande (begeleidings)-afspraken te hanteren de vaardigheden: observeren, rapporteren en informatie overdragen indien nodig advies te vragen aan het nachthoofd van het Centrum. Nadere informatie wordt verstrekt door het team, toestel 2030. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de Dienst van Gemeentewerken ontstaat binnenkort de vacature van Functie-informatie: De afdeling Personeelszaken wordt gevormd door een klein team, bestaande uit hoofd Personeelszaken, een personeelsfunctionaris en de secretaris(esse). De afdeling behandelt de personeelsaangelegenheden van de dienst, die uit ca. 400 medewerkers bestaat. De aan te trekken medewerklstler zal worden belast met o.a.: - postbehandeling, dossiervorming, bijhouden archief en documen tatie - bijhouden van agenda's, maken van afspraken en ontvangen van bezoekers - administratief begeleiden van wervings- en selectieprocedures, ge ven van inlichtingen aan sollicitanten over de stand van zaken van hun sollicitatie - voeren van eenvoudige correspondentie - verrichten van typewerk Als gevolg van een in te voeren reorganisatie kunnen er in deze ta ken en in de organisatorische plaatsing veranderingen optreden. Vereist: Schoolopleiding op Havo-niveau, zo mogelijk aangevuld met secre- taris(esse) opleiding; uiteraard zijn goede contactuele eigenschappen en een behoorlijke typevaardigheid noodzakelijk. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Salaris: Het salaris bij aanstelling ligt tussen f 1803, en f 2545, bruto per maand en is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, postbus 148, 2300 AC Leiden met vermelding van het vaca turenummer GW 80012 op brief en envelop. ties open voo aesielde eisen voldoet. tZX'oÏnl'o^ verzocht te I solliciteren. sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans vanaf 15 jaar wil er iets bijverdienen? Tussen plm. 100,- en 200,- per maand. Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is Wij zoeken bezorgers in OEGSTGEEST LEIDEN Heb je een paar uurtjes per dag over en wil je wat I verdienen? Wel. bel ons dan, 071-144941 en vraag naar de heer J. Werk. TV IÖDSC41 BL Operatie Neurochirurgie ture voor een vac.nr.512.L.81.18.LD De aard van de operatiekamer maakt het werk bijzonder geschikt voor diegenen, die het werk binnen een gespecialiseerd, klein O.K.-team erg aantrekt, Men dient wel bereid te zijn onregelmatige diensten te verrichten (hiervoor geldt uiter aard een vergoeding). Verlangd: diploma ziekenverpleging met O.K.-certificaat N.Z R. of een gelijkwaar dige opleiding, respectievelijk diploma O.K.-assistent(e). Promotiemogelijkheid tot niveau van 1e verpleegkundige is aanwezig. De afdeling bezoeken? Geïnteresseerden kunnen, vooruitlopend op een sollicitatie, een bezoek brengen aan de operatiekamer. De reiskosten worden u vergoed. U kunt hiervoor een afspraak maken of voor nadere inlichtingen bellen met mevr. zr. Th. M. M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071-14 72 22, toestel 4318 of de heer J. C. van Riel, perso neelsconsulent. toestel 2720 of 6743. Wegens uitbreiding van de verpleegafde- ling omgekeerde isolatie voor kinderen is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een vac.nr.613.F.53.18.LD De afdeling waar met teamverpleging wordt gewerkt bestaat uit 2 zaaltjes met elk 3 bedden. Er worden kinderen verpleegd tot 14 jaar, met de volgende ziektebeelden: - immuundeficientie - aplastische anaemie - leucaemie. Voor de verpleging van de opgenomen kinderen is naast de grootst mogelijke ac curatesse een goed contact met de patiën tjes en hun ouders van groot belang. Gedacht wordt aan een A-verpleegkundige of HBO-verpleegkundige die graag in een klein team wil werken. Salaris max. f2682 bruto per maand. Informatie wordt gaarne verstrekt door Mw. N. de Jong, wnd. directrice telefoon 071-14 72 22, toestel 2702. Er is natuurlijk een mogelijkheid om de Kinderafdeling te bezoeken. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Leiden, Gouda en omg.) Wat vragen wij? Middelbare schoolopleiding Leeftijd 23-35 jaar Bij voorkeur in het rayon woonachtig Ervaring (of ambitie) Goede communicatieve eigenschap pen. Wat bieden wij? Een zelfstandige en verantwoordelijke funktie Een uitstekend inkomen Een representatieve auto ook voor pri vé gebruik. ClIN-MIDY Wij zijn de Nederlandse vestiging van het grote Franse farmaceutische be drijf C M. Industries en beschikken over een interessant produktenpak- ket. waaronder ook nieuwe produkten die in de nabije toekomst zullen wor den geïntroduceerd. Schriftelijke sollicititaties (met curri culum vitae en recente pasfoto) aan Clin-Midy B.V., postbus 360, 2280 AJ Rijswijk. verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Op diverse somatische- en psycho-geriatrische afdelingen bestaan plaatsingsmogelijkheden voor De verpleegkundig direkteur, de heer M.v.d. Bent, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder no 070-209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeels beheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22