D Gemeente H Hillegom LJ V. PERSONEEL 'p3ttONEEI.P*r80n**' Heineken: DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loïllttll jeugdige medewerkster verkoper LeenBakker "PERSONEEL sonsel Pï Een controlepost in Zoeterwoude voor een bewaker. PERSOREELrcRSONEa 'Si hoofdleidster bediende sportcentrum administrateur (m/v) hoofd productiebureau (m/v) wmÊKÊmmmmmmm wmm SintAntoniushove gediplomeerd radio- diagnostisch laborant(e) 10b: Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. P*80"®*1 PERSONEEL personeel persor ÏEEL In onze brouwerij te Zoeterwoude hebben wij een plaats vrij voor een bewaker Tot zijn taken behoren het controleren van personen en goederen en het tellen van de binnenkomende en uitgaande goederen. Tevens houdt hij toezicht op de naleving van de bedrijfsregels o.a. door het lopen van controleronden. De werkzaamheden worden in dag dienst verricht maar hij moet bereid zijn zo nodig in te vallen in de verschillende ploegendiensten. Om voor deze functie in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van het Politiediploma A, het NBOB-diploma of het LOI-diploma B. Ook is het EHBO-diploma en enige kennis van de moderne talen een vereiste. Leeftijd van 25 tot 30 jaar. Het bruto aanvangssalaris voor 24 jaar en ouder bedraagt f 2.222,— per maand. In dit bedrag is de onregelmatigheidstoeslag voor invaldiensten niet inbegrepen. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke winstdelingsregeling en andere gunstige arbeidsvoorwaarden, waaronder een premiespaarregeling en een premievrij pensioenfonds. Procedure: Hebt u interesse? Dan kunt u uw sollicitatiebrief richten aan de heer J.C. Sloos van de Personecldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen (071) 814065. Burgemeester en wethouders van Hillegom zoeken kontakt met gegadigden voor de betrekking aan de drieklassige openbare kleuterschool "De Robbedoes" in de wijk Elsbroek. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van de akte van bekwaamheid als hoofdleidster, de leeftijd van 23 jaar te hebben bereikt en een diensttijd te hebben vervuld van ten minste 3 jaren als kleuterie'd-' er. De kleuterschool "De Rebbedoes" ligt naast de openbare lagere Rembrandtschool, waarmee nauw wordt samengewerkt. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de chef van de afdeling onderwijs von de gemeentesecretarie, de heer J.G. Scheers (tel. 02520-16874, tst. 24). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. H Universitaire Sportraad vacaturenummer 0-15911158 Taak: het verzorgen van sportzalen, sportvelden, tennisbanen en sportmaterialen; het houden van toezicht op het juiste gebruik van de akkomo- daties en het verrichten van kantinewerkzaam heden. De werkzaamheden zullen wekelijks roulerend in dag- en avonddiensten plaatsvinden. Salaris maximaal 2.199,bruto per maand. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een onregelmatigheidstoeslag verleend. Inlichtingen bij K. J. Nuis, telefoon 071-148333, toestel 4613. Subfaculteit Culturele Antropologie en Sociologie (voor een periode van circa 6 maanden) vacaturenummer 0-16711158 Taak: het uitvoeren en voorbereiden van algemene beheerstaken (met name: ten aanzien van personele zaken, financiële en materiële zaken); het voorbereiden van begrotingsvoorstellen. Vereist: middelbare opleiding; praktijkdiploma boekhouden/moderne bedrijfs administratie; goede contactuele eigenschappen; het vermogen om leiding te geven. Salaris maximaal 4.529,bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van de ziekte van de huidige administrateur. Inlichtingen bij P. T. G. van Dijk telefoon 071-148333 toestel 6494 Centraal Rekenlnstituut vacaturenummer 0-10011158 Taak: ondersteuning computercentr coördinatie vai begeleiding va i de bedrijfsvoering in het librarybeheer en productie bij het productiebureau in beheer zijnde applicatieprogrammatuur; uitoefening van de database administrator functie; dagelijkse leiding van het productiebureau (10 medewerkers). Vereist: opleiding op HAVO/VWO-niveau, MBA, enige AMBI-modulen; ervaring met administratieve automatisering en IBM-computers; bij voorkeur ervaring met IMS DB/DC-software; ervaring in een leidinggevende functie wordt op prijs gesteld. Inlichtingen bij A. J. J. Grüter, telefoon 071-148333, toestel 5058/5003. In het kader van het streven van de universiteit het aantal vrouwen in hogere functies te ver groten, wordt vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Ons bedrijf behoort tot het Triumph-Adler-concern, dat een dochteronderneming is van Volkswagen A.G. Wij produceren en verkopen schrijfmachines en onderdelen voor schrijfmachineproduktie. Onze afdeling Administratie, die ca. 25 medewerk(st)ers omvat verdeeld over 6 onderafdelingen, verricht naast werkzaamheden van registrerende en beherende aard ook belangrijke taken op het gebied van signalering en beleidsvoorbereiding. Vanwege interne promotie, uitbreiding en vervanging komen binnenkort onderstaande funkties vakant. 1e ASSISTENT RAPPORTERING EN BUDGETTERING Zijn werkzaamheden omvatten: opstellen van maandelijks bedrijfsresultaat per produktiegroep kostenkodering kostenanalyse en rapportering van belangrijke budgetafwijkingen assisteren bij opstelling afdelingsbudgetten bijhouden produktie-administratie Nauwkeurigheid, zelfstandigheid en kontaktuele eigenschappen zijn noodzakelijk voor een succesvol uitoefenen van deze funktie. MBA-opleiding (diploma of gevorderde studie) en boekhoudkundige ervaring zijn vereist. Leeftijd 20-30 jaar. Belangstellenden kunnen telefonisch om toezending van een sollicitatieformulier verzoeken dan wel schriftelijk solliciteren bij het Hoofd Personeelszaken van nederlandse adler fabrieken bv Rooseveltstraat70,'2321 BM Leiden, Tel. 071-769232. ASSISTENT AKTIVABEHEER Tot zijn taak behoren: het up-to-date houden van de aktiva-registratie het verlenen van administratieve assistentie bij investeringsaanvragen het vaststellen van afschrijvingstermijnen en -bedragen aan de hand van richtlijnen. Kontaktuele eigenschappen en belangstelling voor techniek zijn noodzakelijk. Enige jaren bedrijfservaring, b.v. op een boekhoudafdeling, een afd. werkvoorbereiding of tekenkamer, zijn vereist- Leeftijd 20-25 jaar. \leidschendani Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Voor de RADIOLOGISCHE AFDELING vragen wij voor spoedige indiensttreding een f full-time of part-time) Bij part-time is het de bedoeling dat 2 mede werkers via een deelbaan één volle dagtaak gaan verrichten. Op onze röntgen-afdeling zijn 3 radiologen, 19 radiologisch laboranten, 7 administratieve medewerkers en 1 medewerker voor de donkere kamer werkzaam. De afdeling bestaat uit 8 röntgenkamers inclu sief ruimten voor Mammografie en Echografie. Hiervoor zijn vaste medewerk(st)ers aangesteld. In september zal in één van de kamers nieuwe Angiografie apparatuur in gebruik worden ge nomen. Gegadigden dienen bereid te zijn om onregel matige diensten te doen. Dit geldt eveneens voor de part-timers. t Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij de hoofdlaborante, mevrouw M. van Daalen, o telefoon 070 - 209.360, toestel 284. 3 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Personeelsdienst, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Op het sekretariaat van ons accountantskantoor in Leiden hebben we be hoefte aan een pittig meisje, zo tussen de 16 en 19 jaar. Haar werkzaamheden liggen op het gebied van eenvoudige administratie en het typen van korres- pondentie. Daarnevens verzorgt ze de post, doet eens een boodschap en wordt verantwoordelijk voor het koffie- en thee- gebeuren. Als je een opleiding hebt op LEAO/MAVO-nivo en beschikt over een type diploma, is dit een leuke job op een gezellige, kleine afdeling. Wil je meer weten? Bel dan 071 - 144451 en vraag naar de heer A. de Jong of mej. J. Verhoeven. Je kunt ook een brief schrijven naar ons adres Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden. deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en Internationaal werkzaam Voorgeest - de zwakzinriigenafdeling binnen Endegeest - zoekt i.v.m. interne overplaatsing van de huidige therapeute z.s.m. een ENTHOUSIASTE ACTIVERINGSTHERAPEUT(E) voor een groep'van 13 bewoners die overdag beziggehouden worden met spel, beweging en muziek; dit in samenwerking met een collega. Gedacht wordt aan iemand met opleiding Z, MBO-IW, ZA, KV/JV of bezigheidstherapie. Ervaring met zwakzinnigen, liefst op een bezig heidsactivering, is gewenst. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Yolanda Franssen, toestel 336. Salaris en rechtspositie volgens ambtenarenre- gelingen. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40" Leen Bakker verkoopt onder het motto "Nèt zo mooi voor 'n mööi stuk minder steeds meer meubelen, tapijten, camping-spullen, verlichting en gordijnstoffen. Naast een Centraal Magazijn van 20.000 m2 in Raamsdonksveer zit Leen Bakker goed in 30 stadskernen van Nederland. En er komen meer filialen bij! LeenBakker zoekt voor de vestiging in Leiden een verkoper die meubelen, tapijten en campingspullen goed verkopen kan. Met enige jaren verkoopervaring en vanzelf sprekende soepele benadering van klanten, valt er veel te maken van deze afwisselende, zelfstandige baan. Leeftijd: ±25 jaar. Leen Bakker heeft er een goed loon voor over. Zin in kwaliteit, service, keus en kleine prijzen verkopen. Bel of schrijf: Leen Bakker B.V. Stille Rijn 3,2312 DE Leiden, tel. 071 -14 27 66, de heer HKuypers. Meubelen 6-Tapijten

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18