j<5> <t> Denkt u op de dag van aanschaf ook aan de dag van inruil? NAAMPLATEN Broomans Zn. B.V. Gemeente Zoeterwoude B.V.LIAM Kies het zekere voorhetonzekere... kies Mercedes-Benz X Japon, 100% polyester/ crêpe, rok plissé, in marine, paars, groen en blauw, maten 38 t/m 48 Japon, 100% polyester/ crêpe, rok plissé, in marine en zwart, maten 38 t/m 46 Hoogstraat 3, Leiden v. Mandersloostraat 51, Alphen a/d Rijn Kleiweg 7 Gouda - in alle maten en kleuren en artistieke uitvoeringen STEMPEL- EN GRAVEERINRICHTING Utrechtse Jaagpad 10 cd, Leiden, Tel 125655, b.g.g. 01717-4688. b.g.g. 01722-2762. "GEMIVA (tl9H0)" De burgemeester van Zoeterwoude maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 2 mei 1980 gedurende de termijn van een maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan "Gemiva (1980)". Gedurende bovenvermelde termijn van een maand kan een ieder bij de gemeenteraad schriftelijk bezwaren indienen tegen het ontwerp-plan. Het ontwerp-bestemmingsplan "Gemiva (1980)" omvat het noordelijk gedeelte van de ten zuiden van de Zwetkade ge legen Zwet- en Groote Blankaartpolder en voorziet in hoofdzaak in de bouw van een instituut voor blijvende verpleging, verzorging, opvoeding en behandeling van geestelijk gehandicapten, alsmede in de bouw van ongeveer 60 woningen binnen voormeld gebied. Zoeterwoude, 1 mei 1980. De burgemeester voornoemd, Detmers. Een niet onaanzienlijk aantal ondernemers gaat bij de aanschaf van een bedrijfswagen nog steeds uit van de aanschafprijs. Nu is deze misvatting gemakkelijk af te doen met: "alle waar is naar zijn geld." Zinvoller is het om het prijsverschil dat tussen een Mercedes-Benz en andere merken bestaat, eens in zijn juiste perspektief te stellen. Nog afgezien van het feit, dat u met een Mercedes- Benz bedrijfswagen een kwaliteitsprodukt koopt dat nog steeds niet wordt geëvenaard, mag een verschil in aanschafprijs nooit als kriterium gelden. Want waar gaat het om? Om te beginnen: om de totale exploitatiekosten. Als u weet, dat de aanschafprijs van een bedrijfswagen slechts 15% uitmaakt op de totale exploitatiekosten over pakweg 4 jaar, dan is het duidelijk dat een paar duizend gulden méér voor een bedrijfswagen bij aanschaf in feite een onbeduidend bedrag vormen. De beste bedrijfswagens krijgen ook de beste service. geoutilleerde werkplaatsen, vindt men door Mercedes-Benz geschoolde monteurs. Ervaren transportadviseurs verzorgen de verkoopadviezen. Circa 10.000 onderdelen zijn permanent in voorraad. Twee service-wagens zijn direct inzetbaar. LI AM is, met vier vestigingen in het rayon rond Leiden, specialist in verkoop en service voor alle typen Mercedes-Benz bedrijfswagens. Wij zijn dag en nacht voor relaties bereikbaar, terwijl kleine onderhoudsbeurten en spoedeisende reparaties ook op zaterdag worden gedaan. In de met Mercedes-Benz gereedschappen, goed Vondcllaan 45 2332 AA LEIDEN Tel.: (071)76 9303. Telex: 39474 Dealer voor de categorie 1,2,3,4/6.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 43