Swaak Super Sound geeft op absolute toplfP/s maar liefst vijf gulden echte korting M deze l.'P's nu 16,95 Al wat u maar kwijt wilt Kijk ons eens mooi zomeren. WIERINGA Tot ziens Swaak 'Super Sound (hulp) zwem onderwijzer m/v leiden met 'n sleuteltje opent u 50.000 deuren! Bij de SPORTSTICHTING LEIDEN is in het overdekte VIJF MEIBAD aan de Boshüizerlaan plaats voor een Taak: het uitoefenen van toezicht tijdens het vrij zwemmen, het assisteren bij, of het lesgeven aan scholen en particulieren, alsmede andere voor komende werkzaamheden. Vereist: het diploma CIOS of (hulp)zwemonderwijzer van de K.N.Z.B. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 1.803,— en maximaal f 2.337,— bruto per maand. Tot de leeftijd van 21 jaar gelden de salarissen voor jeugdig personeel. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer K.W.Caron, telefoon: 071-141945. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenum mer 80.042. Bij de gemeente ^^nne^ên brouwen, ties open voor /(je eisen voldoet. 'ïZXToï radlij* verzocMie solliciteren. - Kijk ons eens een zon nige. zorgeloze, zomer- kollektie bij elkaar bedacht hebben. Zo ver het oog reikt. Allemaal nieuw onder de zon. Strelende stoffen en stralende tinten. Dus zin om er 'n mooie modieuze zomer van te maken? Tot gauw dan. Katoenen jumper met applicatie en bies. Wit, zwart of écm. 34.- Halve cirkel rok met schuine strepen in de aktueelste tinten. 49— Doorknoop is mode en zo is dit jurkje met aan gesneden mouw. Op het marine, bleu of pink bloeien beeld schone witte bloeme tjes. 89.- Searsucker nieuwe stijl, nieuwe tinten. De nieuwste jumper dus. 25- Rok met fantasiestreep in fantastische tinten. Ook searsucker. 55— Verfijnde zomerjapon in o.a. marine en aqua, met witte nopjes. Modieus searsucker. modieus doorknoop. Goed hè. dat bijpas sende jasje. 129— Breestraat 155, Leiden Niet alleen lage prijzen en een breed L.P. repertoire, maar nu ook extra k'órting. Onze spaarkaart krijgt u automatisch bij iedere single of L.P. 10 stempels op uw spaarkaart geven recht op een gratis single naar keuze. Dat is al snel verdiend. Ons L.P. en single repertoire is up to date. De top 40 en tipparade zijn al tijd ruim aanwezig, of de "Golden Oldies", originele singles van de top van toen. Speciale amerikaanse import L.P.'s, 12 inch singles. Enorme keuze in onbespeelde cassettes voor extra lage prijzen, Philips, BASF, T.D.K. Normale prijs 21,95. NU 16,95. Extra Service: snel bestellen van "moeilijke platen" horeca, disco theken, groot afnemers, speciale prijzen, vraag onze pas met pasfoto. A Normale prijs 21,95. NU 16,95.| Alle aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Super Sound is te vinden naast Swaak Bruingoed Normale prijs 21,95. NU 16,95. Haarlemmerstraat 279, Leiden. Telefoon: 071 - 124010 sleuteltje* Hf service: P Bel 071- 143545

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26