PERSONEEL1 medewerk(st)er van de baliegroep I m rM- looninspekteur sorieel PERSONEEL! Ipensoneel^^ PFRSfiMFri ■PERSONEEU Financieel medewerker Hoogheemraadschap van Rijnland S leiden Energiebedrijf Rijnland MACHINE BANKWERKERS VAN RIJN B.V. NACHTDIENST huishoudelijke hulpen Mariënhaven Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen de gemeentelijke sociale dienst van 's-gravenhage (aankomend) maatschappelijk werker (m/v) Gemeente 's-Gravenhage panoned Kxsata. :£^p«rsonc*l person—IPFRgrfjn personeel In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim een miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Op de afdeling financiën kan worden geplaatst een Taak: Het in teamverband medewerken aan de samenstelling van de begroting en het uitbrengen van financiële adviezen. Daarnaast wordt van deze medewerker een inbreng verwacht bij financiële kontrolewerkzaamheden. Vereisten: Middelbare schoolopleiding, diploma M.B.A. en ervaring op het gebied van kontrolewerkzaamheden bij de overheid of-een accountantskantoor, Honorering: Afhankelijk van ervaring oplopend tot maximaal f 3.100,- per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden w.o. welvaartsvastpensioen, een regeling voor vergoeding studiekosten en een gunstige ziektekostenregeling zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester van het hoogheemraadschap gerichte sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie in te zenden onder nr. 4/80FM aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Bij de afdeling Bevolking c.a. van de gemeentesecretarie kan op korte termijn worden geplaatst een die in hoofdzaak belast zal worden met het ontvangen en te woord staan van publiek, met het doel gevraagde bescheiden te verstrekken, aangiften op te nemen en adviezen te geven. Daarnaast zullen verschillende administratieve werkzaamheden tot het takenpakket behoren. Meer uitvoerige informatie over de inhoud van de functie kan desge wenst worden gevraagd aan de chef van de afdeling Bevolking c.a., de heer A. Hilgeman, die tijdens de kantooruren telefonisch bereik baar is onder nummer 071-145344, toestel 127. Functie-eisen: - bezit van ten minste het diploma MAVO-4 of een daarmee gelijk te stellen diploma; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, bij voorkeur ook in de Engelse, Duitse en/of Franse taal; - typevaardigheid en enige administratieve ervaring strekken tot aan beveling. Salaris: Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring in een soortgelijke functie, variëren van f 1296,— (bij 18 jaar) tot F 2199,— (bij 26 jaar en ouder) bruto per maand. Wie belangstelling heeft voor deze functie, kan binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een brief schrijven aan Burgemeester en Wet houders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80047. BH de gemeente vrouwen. ties open vo°. este/de eisen voldoet. I ^ordt'daotom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. ,rtT" Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Werktuigbouw- en bouwkunde van ons bedrijf wordt op korte termijn gevraagd EEN WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAAR M/V Takenpakket: - Het vervaardigen van werktuigbouwkundige tekeningen en het maken van staalberekeningen; - Het voorbereiden van de uit te voeren werkzaamheden en de controle van binnengekomen materiaal; - Het vervaardigen van tekeningen t.b.v. de bouw van o.a hoog- en laagspanningsstations. terreintekeningen, e.d. Functie-eisen: - Diploma M T S.-werktuigbouwkunde. Voorwaarden: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2 818- bruto per maand De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV Leiden onder vermelding van nummer ER/80010/02in de sollicitatiebrief. Evro Uitzendbureau heeft per direct werk voor: DICTAFONISTE/TYPISTE 3 4 weken, in Leiden RECEPTIONISTE/TELEFONISTE i.b.v. tvDe-diploma. langere tijd BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER interessante baan in Leiderdorp. MBA of SPD. Voor meer informatie: Kort Rapenburg 12a, Leiden, tel. 071-142347. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Gevraagd voor spoedige indiensttreding Bekendheid met het verwerken van roestvaststaai strekt tot aanbeveling. Goed salaris en vrije werkkleding. MACHINEFABRIEK Postbus 74, Scheepmakerstraat 13. 2220 AB Katwijk Z-H. Tel. 01718-20700. In onze bejaardenoorden Mariënweide en Mariëngaerde, met tezamen 150 plaatsen, vragen wij op korte termijn iemand voor de Part-time: 7 nachten op en 7 nachten af. Liefst met opleiding en/of ervaring in verpleging en verzorging. Tevens vragen wij enkele part-time van 08.00 tot 12.00 uur. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor de Bejaardentehuizen. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen (01711) 1.92.01, oproeper 639. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Postbus 6, 2360 AA Warmond. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1400 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio Haarlem/Leiden een vakature voor de funktievan Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.545,— bruto per maand. Funktie-eisen: bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen inde regio Haarlem/ Leiden of direkte omgeving woonachtig te zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Wegens extra personeelsuitbreiding bestaan er meerdere vacatures voor de functie van Een van de hoofdtaken van de Sociale Dienst is het verzorgen van materiële en, indien nodig, daaraan gekoppelde immateriële hulp aan ingezetenen van 's-Gravenhage. Deze hulp wordt verleend op grond van de Algemene Bijstands wet, de Wet Werkloosheidsvoorziening en enkele Rijksgroepsregelingen. Deze omvangrijke taak wordt uitgevoerd door de ruim 450 personeelsleden tellende hoofdafdeling Maatschappelijke Bijstand. Voor deze sector is de voorbereiding van een beleidsplan in een vergevorderd stadium. De nieuw aan te trekken maatschappelijk werkers zullen worden geplaatst in een team, dat voor een bepaalde stadswijk inhoud geeft aan de taakstelling. Functie-inhoud: - in behandeling nemen van aanvragen van cliënten voor financiële hulp; - het doen van huisbezoek bij cliënten en het rapporteren daaromtrent; - het, indien nodig, verlenen van immateriële hulp. Functie-eisen: Er zijn plaatsingsmogelijkheden voor zowel studerenden, als voor afgestudeerden M.B.O.-S.D. en H.B.O.-M.W./Sociale Academie, alsmede voor kandidaten, die van plan zijn op korte termijn met een M.B.O.-S.D. of een H.B.O.-M.W.-opleiding te beginnen. Kandidaten dienen over administratief inzicht en contactuele vaardig heden te beschikken. Daarnaast is het van belang, dat men in staat is emotioneel afstand te nemen van de problemen van de cliënt. Salariëring; Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van f 3.250,- bruto per maand. Aanstelling voor minder dan 40 uur per week, m et een minimum van 24 uur per week, is mogelijk. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt, zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de kandidaat besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht met toestemming van de kandidaat. Er wordt naar gestreefd de selectieprocedure in de tweede helft van juni af te ronden, zodat spoedige indiensttreding mogelijk wordt. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Heer R. Maas van de afdeling Personeel Ontwikkeling, tel. 070 - 924111 - tst. 146. - Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 8 dagen na verschijning van dit blad 'ft f'In richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110, "f 2521 VC 's-Gravenhage, onder vermelding van G.S.D.no. 404.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18