i MENTRICES,,, Pfif?S'0/V£il5tw{[ip«rsw«« personeei 1 üfl e lllllllllllllllllll r Mariëhhavett Q DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: sonsel PI PERSONEEL instrumentmaker Direktie Gebr. Paes Een medewerkster (vac. nr. 80-PZ-3) Hoogheemraadschap van Rijnland S VAN DEN BERGH-STICHTING Energiebedrijf Rijnland II gemeente \y voorschoten praktijk- koördinatrice pons-/datatypist Schuitema nv secretaresse/secretaris medewerkers stempel en signatuurafdeling (m/v) medewerkers project retrospectieve invoer (m/v) medewerkers titelverwerking (m/v) cco— DE LINDEN MEDEWERKERS (M/V) P*r»o«*«lpERsa€a personeel PERSOCEL P*»** persom ""EL Ons moderne en snelgroeiende be drijf importeert medische instrumenten en laboratorium- apparatuur Als opleiding zien wij graag het diploma instrumentmaker Leiden A, MTS of gelijk waardig Dit verantwoordelijke, interessante werk kunt u in een zelfstandige, prettige werk sfeer verrichten in onze instrumentmakerij. Wij bieden u goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse voor deze funktie dan kunt u uw sollicitatie die discreet wordt behandeld richten aan. Op het bureau Personeelszaken van het hoogheemraadschap kan worden geplaatst: die ingeschakeld zal worden bij werkzaamheden-die verband houden met de personeelsadministratie. Vereisten: - HAVO-diploma - goede typevaardigheid - ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Belangstellenden kunnen binnen veertien dagen na het ver schijnen van dit blad schrijven aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-PZ-3. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Wij zoeken voor onze personeelsflats, voor indiensttreding medio 1980 part-time De mentrix is belast r verantwoordelijk voor personeelsflats. De functie bestaat uit de navolgende taken: individuele begeleiding, d.m.v. gesprekken met inwonenden van het betreffende personeelshuis meedoen aan groepsactiviteiten van de inwonenden opvang en begeleiding van nieuwe leerlingen het bezoeken van de zieken in het desbetreffende huis bijwonen van ouderdagen. Voor 2 personeelsflats geldt een dienstverband van 16 uur/week. verdeeld over 4 ochtenden en 2 avonden; voor 1 flat geldt een dienstverband van 8 uur. verdeeld over 2 ochtenden en I avond. iemand van ongeveer 30 a 35 jaar. Het Energiebedri/f Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit m 22 Zuidhollandse gemeenten Herhaalde en gewijzigde oproep ERVAREN TYPISTE Gevraagd - Diploma's MULO/MAVO en typen Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan oplopen tot maximaal f 2 337,- bruto per maand De premie AO W. komt voor rekening van het bedrijf. Voorts geldt een goede ziektekostenverzekering en opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70. 2312 NV Leiden onder vermelding van de functie en nummer ER/80010/01 in de sollicitatiebrief Bij de directie openbare werken (hoofdafdeling III) wordt ge vraagd een ACTIEVE KRACHT in algemene dienst voor het verrichten van alle bij de buiten dienst voorkomende werkzaamheden, zoals het onderhoud van bestratingen wegen, rioleringen en waterpartijen, werk zaamheden bij de reiniging (ophalen huisvuil) en bij het ver voer van materialen. Ervaring in diverse soorten bestratingen en/of een groot rijbewijs zijn noodzakelijk Algemeen technisch inzicht strekt tot aanbeveling Aanvangssalaris f 2 100 - bruto per maand, voor een goede kracht zijn bevorderingskansen aanwezig Bij gebleken geschiktheid kan na een jaar tijdelijke dienst een vaste aanstelling volgen De bij de gemeente gebruikelijke regelingen zijn van toepas sing Telefonisch kunt u nadere inlichtingen inwinnen bij het hoofd buitendienst, de he.er GH Preuter (kantoor 01717 - 2141 tst 68. thuis 071 - 761417) en bij de chef personeelszaken, de heer JP van de Berg (01717 - 2141 tst 27) Schriftelijke sollicitaties te richten aan het college van burge meester en wethouders van Voorschoten. Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten Boven de brief s v p vermelden vacature nr 8013'd Per 1 juni a.s. komt in ons verpleeghuis een plaats vrij voor een A-verpleegkundige, in de funktie van in het bezit van de docenten opleiding of daarvoor studerend. De taken zijn o.a.: het geven van lessen op de school, het begeleiden van instruktie- verzorgenden, het begeleiden van leerling-zieken verzorgenden, zowel theoretisch als praktisch, de zorg voor integratie van theorie en prakt'jk. het voorbereiden en geven van klinische lessen, het bijwonen van diverse vergaderingen. De salariëring is volgens de CAO - Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Postbus 6, 2360 AA Warmond. GEDIPLOMEERD BEJAARDEN- OF ZIEKENVERZORGSTER liefst met ervaring. Full-time voor alle diensten. Salariëring volgens de C A.O. voor personeel in bejaar dentehuizen. Sollicitaties kunt u richten aan de directie van voor noemd bejaardencentrum. Postbus 1005, 2200 BA Noordwijk. Telefonische inlichtingen 's morgens: tel. 01719-19313 toestel 27. mnl/vrl Schuitema N.V. is één van de grootste levensmiddelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, Massamarkt en Famila. Op de afdeling Gegevensinvoer van het be drijfsonderdeel Administratie en Automati sering te Bodegraven wordt zorggedragen voor de inputering van administratieve en boekhoudkundige gegevens betreffende het gehele konsern. Thans vindt dit nog plaats op ponskaart- en keytape-apparatuur. Binnen afzienbare tijd zal de gegevensinvoer echter uitsluitend plaatsvinden op moderne beeldscherm-apparatuur. Voor de bediening van deze apparatuur zoeken wij kontakt met een kandidaat van 20-30 jaar, die reeds ruime ervaring hiermee heeft opgedaan. Voor een ervaren kracht kunnen wij een uitstekend salaris in het vooruitzicht stellen. Heeft U belangstelling? Neemt U dan kontakt op met de afd. Personeelszaken (heer W. Stok) van Schuitema N.V., Dronensingel 3, 2411 GT Bodegraven. Telefoon: 01726-19214. Fakulteit der Sociale Wetenschappen t.b.v. de administrateur (0.8 weektaak) vacaturenummer 9-385'1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende secreta ressewerkzaamheden voor de administrateur; het behandelen van alle correspondentie en het (eventueel zelfstandig) corresponderen in het nederlands; het opnemen van steno in de nederlandse taal; het bijhouden van de financiële administratie van de faculteit en het doen van bestellingen; het bijhouden van het archief; het verstrekken van telefonische inlichtingen Vereist: opleiding op middelbaar niveau; goede typevaardigheid en steno nederlands; middenstandsdiploma of praktijkdiploma strekt tot aanbeveling; accuratesse en goede contactuele eigenschappen; bereidheid tot goede samenwerking met een team van vijf andere secretaresses in het faculteitsbureau. Salaris maximaal 2.036, bruto per maand. Inlichtingen bij A. J. J. Wolters, telefoon 071-148333, toestel 6481 Universiteitsbibliotheek vacaturenummer 0-14711158 In het kader van a. het inhaalprojekt catalogiseerachterstanden en b. het omnummeringsprojekt wordt de stempel- en signatuurafdeling van de bibliotheek uitgebreid met enige tijdelijke mede werkers. Taak: het aanbrengen van nieuwe nummers (signaturen) op nieuw te plaatsen boeken en op boeken, waarvan de plaatsing wordt gewijzigd. Vereist: een nauwkeurige werkwijze. Salaris maximaal 2.199,bruto per maand. Universiteitsbibliotheek (full-time of part-time) vacaturenummer 0-14811158 Taak: het project heeft tot doel het machine leesbaar maken van bestaande catalogus-titels in verband met de automatisering. Het omvat zowel het verrichten van voorbereidende administra tieve en catalogus-technische handelingen ten aanzien van de catalogus-titels als de verwerking van de aldus verkregen gegevens door middel van een op de computer aangesloten terminal. Vereist: MAVO/HAVO-diploma, bij voorkeur met een talenpakket; een nauwkeurige werkwijze; typevaardigheid Gewenst: ervaring met de bediening van een terminal. Zij die in deeltijd willen werken, kunnen ook solliciteren. Salaris maximaal 2.337,bruto per maand (bij volledige werkweek). vacaturenummer 0-149 1158 In het kader van a. het inhaalprojekt catalogiseerachterstanden en b. het omnummeringsprojekt wordt de sectie titelverwerking van de catalogi- seerafdeling uitgebreid met enkele tijdelijke medewerkers. Taak: het verrichten van administratieve en catalogus-technische werkzaamheden. Hierbij wordt onder meer gebruik gemaakt van computer terminals. Vereist; MAVO/HAVO-diploma, bij voorkeur met een talenpakket; een nauwkeurige en systema tische werkwijze; typevaardigheid. Salaris maximaal f 2.337,bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. aanneming-Maatschappij panagro b.v. - warmond vraagt voor het hoofdkantoor te Warmond een ERVAREN TYPISTE NEDERLANDS in een volledig of part-time dienstverband Tevens is er plaats voor een AANKOMEND KANTOORASSISTENTE Dit zou een schoolverlaatster kunnen zijn die ervaring met tekstverwerkende apparatuur en computerverwer king wil opdoen. Voor beide funkties geldt dat gewerkt wordt in een klein team, met vakantie-af spraken kan eventueel rekening worden gehouden. nederlands instituut voor praeventieve gezondheidszorg Het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg TNO. Wassenaarseweg 56 te Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding een part-time ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor de middaguren, ten behoeve van één van de afdelingsse cretariaten Haar taak zal bestaan uit het verzorgen van cor respondentie. typewerk, archief e d. voor een groep weten schappelijk medewerkers. POSTBUS 170, 2160 AD LISSE De Linden is een projekt dat tracht vorm te geven aan een nader te bepalen wijze van werken met jongens. Per 1 september a.s. zal dit projekt gestart worden in een huis te Lisse voor 10 jongens van 14 tot 18 jaar. Getracht zal worden aan te sluiten bij en samen te werken met deze jongens, die om welke reden dan ook, niet meer passen in een samenleving van school en werk. Met deze jongens zullen wij trachten een levensvorm te vinden, waarin ruimte is voor keuze door de jongen zelf. Voor deze moeilijke taak zoeken wij: die bereid zijn energie te steken in dit experiment Van deze medewerkers wordt verwacht: - een zekere levenservaring; - een minimum leeftijd van 25 jaar; - bereidheid om mee te zoeken naar nieuwe wegen samen met de jongens: - bereidheid om in onregelmatige diensten te werken Onze gedachten gaan uit naar mannen/vrouwen met bij voorkeur ervaring in het jongerenwerk. De werksituatie moet niet onderschat worden, vooral omdat het de realisatie van een nieuw projekt betreft, daarom vinden wij ervaring en inzet belangrijker dan diploma's De salarissen en rechtspositie zijn geregeld volgens het CAO Welzijnswerk Nadere inlichtingen kunnen 's avonds worden ingewonnen bij G. A. Wiggers. koordinator, tel. 023-325403 en bij J. A. Poelmann. orthopedagoog, tel. 023-322989. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan De Linden postbus 178. 2160 AD Lisse.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 17