^rawnffli éP sekretaresse PERSONEEL' personeel financieel medewerker ESBHOLLRNDrk përsonëêF^" 'PERSONEEL I perst persor :EL leerling zieken verzorgenden Mariëhhaven [M S3 KruisheerH-Hallink bv organisatiemedewerker assistent(e) ^gemeente \y voorschoten a) Een representatieve receptioniste-telefoniste b) Een parttime receptioniste-telefoniste Hoogheemraadschap van Rijnland S administratief medewerker m/v (eventueel parttimers) IW ptW0(£Elp«rsonMt .PERSOAEEr60** J pvsonatlpERsCNEEL personeel Op de kursus die in september a.s. begint, hebben wij nog plaats voor enkele Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de gezamenlijke opleidingsschool, Hooglandsche Kerkgracht 20a te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons huis. Kursusduur 2 jaar, waarvan 3 maanden preklinische periode. Toelatingseisen: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO óf diploma lager beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Nijssen koeling b.v. vraagt voor spoedige indiensttreding een adm. medewerker met wat ruime kantoorervaring, kennis van Duitse en Engelse taal strekt tot aan beveling. Leeftijd min. 25 jaar. TYPISTE/TELEFONISTE leeftijd plm. 20 jaar. Soil, te richten schriftelijk of telefonisch aan Nijssen koeling b.v. Keerweer 7 2381 GC Zoeterwoude, tel. 01715-9202. Bij de uitbreiding van het Diaconessenhuis te Leiden is er plaats voor een BOUWKUNDIG OPZICHTER Van de betrokkene wordt een flinke ervaring in de utiliteits bouw verwacht. Hij zal worden toegevoegd aan de hoofdopzichter. Geïnteresseerden wordt ver zocht zich te wenden tot de heer P. Zoun, administrateur van Schlekade 34 Telefoon 652744 3000 BB Rotterdam Postbus 1064 Smit's Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk zoekt voor een groot woningbouwproject te Delft een ervaren Hij zal op de bouwplaats worden belast met het verschaffen van gegevens voor kostenbewaking en werkvoorbereiding, het verzorgen van planning en voortgangskontrole en het vaststellen van bewerkingstijden.- Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat van M.T.S.-niveau, die aanvullende vakgerichte kursussen heeft gevolgd. Leeftijd 25-35 jaar. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. smit's bouwbedrijf bv Parallelweg, 1948 NM Beverwijk Telefoon (02510)2 90 41 Bij de Dienst van Gemeentewerken kan op de afdeling Kredietbewa king en Projectcalculaties van de hoofdafdeling Financiële Admini stratie worden geplaatst een Taak: De financiële begeleiding van een aantal bij de dienst in voorberei ding of in uitvoering zijnde projecten. Hiertoe behoort het zorgdra gen voor de tijdige verstrekking van financieel-budgettaire informatie met betrekking tot deze projecten. Het onderhouden van goede contacten met de technische afdelingen is belangrijk. Vereist: - schoolopleiding op Havo-niveau - diploma MBA; studie voor SPD is wenselijk - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - een kritisch-analytische instelling Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats ten hoogste in de rang van Commies (maximumsalaris f 3.105,— bru to per maand) Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van Gemeentewerken post bus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vacaturenummer GW 80011 op brief en envelop. zoekt voor haar afdeling boekhouding een jonge, energieke De geschikte kandidaat moet tenminste de studie voor het P.D. boekhouden volgen. De snelle groei van ons bedrijf stelt dan goede promotiekansen in het vooruitzicht. Sollicitaties te richten aan ESB Holland B.V., Postbus 105, 2250 AC Voorschoten. Tel. 01717-7340 (hr. Gerritsma). £xtöe [rAYO-VAC] Lagere Agrarische School te Oegstgeest Lange Voort 70. Tel. 071-153216. bevoegde docenten voor Scheikunde 29 uur (akte S of T of LI of Lil) Algemene technieken A.V.O. 12 uur Praktijk A en O 29 uur (akte L V a en o) Een combinatie van vakken is mogelijk. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direkteur der school de heer A. G. Klumpers. Tel. 071-153216. Lange Voort 70. Oegstgeest. RECREATIEBAD "HET WEDDE" (het bad waar u zich thuis voelt) Beschrijving: een overdekt zwembad met twee bassins, resp. 280 M2 (ondiep/halfdiep) en 375 M2 (diep, met verstelbare bodemdiepte), een openlucht recreatieterrein, waarop een buitenbassin van 50 M2 (ondiep peuterbad) en een bassin van 350 M2 (ondiep/halfdiep) Aan het complex is een midgetgolfbaan verbon den. Voor dit zwembad zoeken wij ZWEMBADPERSONEEL A eerste zwemonderwijzers (mnl/vrl) (vacature 8014) functie-eisen en -omschrijving: 1. in staat zelfstandig het recreatiezwemmen te begeleiden (ook tijdens de weekeinden): 2 in staat zelfstandig het schoolzwemmen te leiden; 3. inzicht in technische installaties; 4 aangepaste vooropleiding en vakopleiding, o.a. KNZB- diploma zwemonderwijzer met aantekening recreatie- zwemleider (C l O S.-opleiding met aantekening zwem men en recreatiesport zal tot aanbeveling strekken). salaris: behoudens goedkeuring, bruto per maand f 2 265-, max. f 2.682- B een zwemonderwijzer(es) in half-time dienst (vacature 8015) functie-eisen en -omschrijving: 1 geven van zwemlessen; 2. het houden van toezicht en het verrichten van algemene werkzaamheden; 3. diploma zwemonderwijzer K.N.Z.B salaris: behoudens goedkeuring, min. f 2.128-, max. f 2.545- bruto per maand C zwembadassistenten (mnl/vrl) (vacature 8016) functie-eisen en -omschrijving: 1 het verrichten van kassa-werkzaamheden; 2 het verrichten van algemene werkzaamheden; 3 diploma assistent-zwemonderwijzer of in opleiding daar voor (begeleiding bij het volgen van de cursus voor zwemonderwijzer) salaris: behoudend goedkeuring max. f 2.199- bruto per maand. Algemene informatie: - Op alle functies zijn de bij de overheid gebruikelijke rechts positieregelingen van toepassing. - bij onregelmatige dienst wordt zo mogelijk een toelage op het salaris uitbetaald. - aanstelling in part-time of half-time dienst is mogelijk. - voor de functionarissen onder a kan een psychologisch on derzoek tot de procedure behoren Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de bedrijfs leider. de heer J W Rompes. telefoon kantoor 01717-2141 toestel 65. telefoon thuis 071-153104 Sollicitaties in te dienen bij Burgemeester en Wethouders van Voorschoten binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad. Boven de brief s v p. het vacaturenummer vermelden. Op de afdeling Algemene Zaken ter secretarie kunnen worden geplaatst: (vac.nr. 80-BHD-1) (vac.nr. 80-BHD-2) voor het bedienen van de telefooninstallatie en het verrichten van enige administratieve werkzaamheden. Voor de onder b) genoemde funktie zijn de werktijden: 13.00-17.00 uur n.m. Vereist: middelbare schoolopleiding benevens typevaardigheid. Aanstelling geschiedt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot een salaris van maximaal f 2.400,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Belangstellenden kunnen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad schrijven aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311CJ Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. GEMEENTE VOORBURG |-innnj] Bij de afdeling financiën, welke binnenkort deel gaat uitmaken van de nieuw te vormen hoofdaf deling financiën en economische zaken, kan ge plaatst worden een TAKEN: - het samenstellen van eenvoudige overzichten en statistieken van finan ciële aard; - de voorbereiding van commissievergaderingen; - algemene assistentie en dienstverlening op de afdeling waaronder ver zorging afdelingsarchief, postbehandeling, documentatiee.d. VEREIST: HAVO-opleiding en enige kantoorervaring. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 2545,- per maand. VOORTS GELDT: - welvaartsvaste pensioenvoorziening; - geen inhouding van premie a.o.w./a.w.w.; - vakantietoelage 8%. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken ter secretarie, postbus 905, 2270 AX Voorburg, onder ver melding van nr. LD24 Op de stafafdeling SOCIALE ZAKEN van de NOB Wegtransport - werkgeversorganisatie voor het beroepsgoederenvervoer over de weg - zijn ten behoeve van de bedrijfstak diverse deskundigen werkzaam op het terrein van o.a. arbeidsvoorwaar den, sociale verzekeringen, personeelsadvies- werk, arbeidsrecht en sociale wetgeving. Wij zoeken voor deze afdeling een voor een voornamelijk coördinerende funktie. Zij zal verantwoordelijk zijn voorde administratieve verwerking van activiteiten voor diverse sekretariaten. Daarnaast heeft zij de zorg voor archief- en dossierbewaking en zal zij een gedeelte van de afdelingscorrespondentie verzorgen, waartoe assistentie aanwezig is. Tevens heeft zi| een taak inzake de schriftelijke en mondelinge informatie naar de aangesloten leden met betrekking tot de CAO en aanverwante regelingen. Wij denken daarbij aan een jonge vrouw van tenminste HAVO-niveau, aangevuld met een sekretaresse-opleiding, die gemakkelijk kontakten legt en beschikt over goede uitdrukkingsvaardigheid. De funktie vereist een grote mate van zelfstandig optreden, organisatievermogen en belangstelling voor sociale ontwikkelingen. Belangstellenden voor deze interessante funktie worden verzocht, zich te richten tot het Hoofd Personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, 2283 VJ Rijswi|k. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16