Nieuw: Manta GTJ. Jongens, dit is 'm. Skala De beste KTV-monteurs zitten goed bij Skala. En u? Uitdagend is n uiterlijk, sportief n dage lijks rijgedrag. Eigenschappen die de nieuwe Manta GT/J graag terugziet bij zijn aanstaande chauffeur. Mag-ie alsjeblieft? Deze raszuivere sportcoupé is de wegvaste partner voor mensen die zonder sleur door het leven gaan. De Manta is springlevendtoch zuinig. Heeft trefzekere versnellingen en even zoveel zitplaatsen. Is tenslotte betrouwbaar, zoals het 'n echte Opel betaamt. Deze nieuwe Manta GT/J mag gezien worden. Vandaag nog. □PEL U kent Skala de nog steeds jonge TV-verhuurorganisatie met een snel groeiend aantal winkels overal in het land. Het geheim van ons Sukses: moderne toestellen, fraai van vorm, een organisatie die staat als een huis plus een betrouw bare, snelle service. Ervaren KTV-monteurs zitten dus goed bij Skala Leerlingen trouwens ook want die krijgen naast hun werk een aanvullende, op de praktijk gerichte opleiding op Skala's eigen bedrijfsschool. Wie bij Skala werkt verdient uitstekend, kan snel klimmen en profiteert bovendien van een pakket prima arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto ook voor huiselijk gebruik. Voor onze filialen in Den Haag en Leiden zoeken wij zo'n beste monteur Wie denkt dat een zakelijk gesprekje geen kwaad zou kunnen, belt direkt voor een afspraak; 071 -131141. Vraag naar de heer P. Cullens En wedden dat ook u straks goed bij Skala zit? Seinedreef 1-3, Utrecht Benzineverbruik met 1,3 liter S-motor, 55 kW (7 5 DIN-pk) bij 90 km/u 116,1; bij 120 km/u 112,0; in stadsverkeer 110,2. Opel Manta GT/f, vanaf f20.501,-, incl. B.T.W., af General Motors Continental S.A. Geadviseerde afleveringskosten: f 270,-. Tricot zomer shirt. Van 65/35 p olyester/katoen Met en zonder epauletten. In wit, marine en raf. Alleen deze week van 20,- voor 15,- MANNENMODE

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12