Geologisch tekenaars (m/v) le medewerker bedrijfsadministratie nutricia/zoetermeer DATSUN Analist(e) Hoogheemraadschap van Rijnland S 11 rand randstad uitzendbureau BRAAT BOUWSTOFFEN kalkulator administratief medewerker 2 jonge medewerkers sekretaresse Bij de tekenkamer van de afdeling Exploratie en Produktie van ons Centraal Kantoor in Den Haag zijn enkele vacatures voor geologisch tekenaar. Het werk in de tekenkamer bestaat onder meer uit het tekenen van topografische, geologische en geo fysische kaarten en profielea produktiegrafieken en produktie- kaarten, en uit het vervaardigen van visuele hulpmiddelen zoals viewgraphs en kleinbeelddia's. Het gaat nog hoofdzakelijk om hand tekenwerk, maar er zal steeds meer gebruik worden gemaakt van een tekencomputer. Voor de vervulling van deze vacatures denken wij aan kandidaten (tot ca. 30 jaar) met een middelbare schoolopleiding (met exacte vakken in het pakket) en enige jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Wij bieden: - een goed salaris: - een 13e maand salaris; - 8% vakantietoeslag; - ten minste 24 dagen vakantie; - een tegemoetkoming in de kosten woning-werkverkeer. Belangstellenden kunnen telefonisch of schriftelijk, onder nr. 214/2385, een sollicitatieformulier aanvragen bij Mw. L van Alphea Shell Internationale Petroleum Maat schappij B.V., afdeling PNMH/521, Postbus 162, 2501 AN Den Haag. Telefoon 070-773500. SHELL INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ B.V. Carel van Bylandtlaan 30, Den Haag N.V. Nutricia te Zoetermeer omvat een drietal produktie- bedrijven waar behalve bekende produkten als Chocomel, Nutroma, Elcemel, Olvarit, Bambix en Nutrix ook een groot aantal verschillende speciaal- en dieetvoedingen worden vei- vaardigd. In ons bedrijf zijn circa 500 personeelsleden werkzaam. De N.V. Nutricia vraagt met spoed een 1e Medewerker Bedrijfsadministratie. De afdeling Bedrijfsadministratie houdt zich bezig met alle kwantitatieve registratie binnen de produktiemaatschappij. De te benoemen medewerker zal tot taak krijgen: het registreren, begeleiden en kontroleren van de goederenstroom binnen het bedrijf; het kontroleren van voorraden, grondstoffen en eindpro- dukten; het kontroleren van administratieve procedures; het in voorkomend? gevallen vervangen van de chef van de afdeling. Wij denken aan een medewerker tussen de 25 en 35 jaar met een HEAO-niveau, waarbij ervaring met financiële admi nistratie een vereiste is. Tevens moet hij bekend zijn in het werken met geautomatiseerde systemen. Daar het werk veel in- en externe kontakten met zich mee brengt, zal hij over goede kontaktuele eigenschappen dienen te beschikken. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, variabele werktijden en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% vakantie toeslag, 4% gratifikatie en 22 dagen vakantie per jaar Gegadigden voor deze funktie kunnen hun sollici tatie richten aan de afdeling Personeelszaken van de N.V. Nutricia, t.a.v. de heer J.B. van Calsteren, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer, of Ijfl bellen 079 - 219250, ft toestel 121. ill 1 n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenkoncern. Het koncern heeft vestigingen in Zoetermeer, Breda, Cuyk, Diemen, Etten-Leur, Athene, Bornem (België), Bradford (U.K.) en Madrid. Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft onder andere de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater. Op het centraal laboratorium voor wateronderzoek te Leiden is plaats voor een Taak: na een ruime inwerkperiode het uitvoeren van analyses ten behoeve van het vaststellen van de waterkwaliteit. Vereist: tenminste het M.B.O. diploma-chemische richting. Aanstelling: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de rang van analist: bruto maandsalaris minimaal f 1846 - en maximaal f2545,-. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80-11 De man die wij zoeken als verkoper/ adviseur kan vaart gaan zetten achter twee even belangrijke zaken: onze promotion en zijn carrière. In een vast dienstverband bij de uitzendorganisatie met de beste perspektieven. Randstad is een uitzendorganiatie die zich bezighoudt met het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel Een materie, die met de ekonomische en sociale raakvlakken meer vraagt dan een standaard verkoopformule. Op grond hiervan kunnen de basis-eisen worden gesteld waaraan de man, die een van onze verkopers wordt, moet voldoen veelzijdige belangstelling voor personeelsvraag stukken. interesse in de veelheid van bedrijfsstrukturen en de specifieke problemen op dit gebied en het vermogen om adekwate oplossingen te presenteren. Hij zal immers in staat moeten zijn kontakten te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden voor administratief, (para)medisch en verpleegkundig, technisch en industrieel personeel. Een en ander in goede samenwerking met de managers van de vestigingen binnen zijn rayon. Verdere eisen voor de man die ons voor ogen staat, zijn opleiding op HAVO/VWO-niveau (met einddiploma), eventueel een voortgezette opleiding, tenminste 3 jaar ervaring, bij voorkeur in de dienstverlenende sektor. leeftijd rond 25 jaar. Wij beseffen dat de man die aan al deze eisen voldoet, heel wat gewicht van zijn kant in de schaal legt Het is dan ook normaal, dat daar een aantrekkelijk salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede onkosten vergoeding, studiekostenvergoeding, gratifikatie, een gunstige autoregeling èn reële carrièrekansen tegenover staan Vanzelfsprekend dragen wij zorg voor een gedegen bedrijfs opleiding. Als dit signalement met het uwe overeenkomt, schrijf dan een sollicitatiebrief, voorzien van uw personalia en uw voor geschiedenis, onder bijsluiting van een recente pasfoto aan: Randstad Uitzendbureau bv. tav de heer H Metselaar, Breestraat 4, 1941 EJ Beverwijk Leidinggevende administratieve functie in de gezondheidszorg Op de afdeling Patiëntenboekhouding vindt de totale facturering plaats van verpleeggelden en (poli)klinische verrichtingen in het ziekenhuis. Binnen deze afdeling bestaat de vacature van groepsleider verpleeggeld- administratie m/v Zijn/haar taak zal bestaan uit: het samenwerken met en leidinggeven aan vijf medewerk(st)ers, die als groep zorg dragen voor de facturering van verpleeggelden aan ziekenfondsen, ziektekostenverzekeraars en particulieren het onderhouden van contacten hierover met ziekenhuismedewer kers, patiënten en instellingen. Wij vragen iemand met: opleiding op middelbaar niveau zelfstandige manier van werken administratieve ervaring boekhoudkundige kennis leidinggevende capaciteiten. Wij zoeken iemand, die wil helpen de christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Salaris, volgens rijksregelingen, max. f 3.105,— bruto per maand, af hankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer G. Teitsma, hoofd patiëntenboekhouding, telefoon 020-5484856. Sollicitaties te richten aan de Personeels dienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Amsterdam, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer LA 29.0 TECHNISCHE Af DELING ALPHEN gespecialiseerd in de levering en montage van kunststof daglichtkonstruk- ties. metalen daken en gevels vraagt met SPOED of iemand, die daarvoor opgeleid wil worden. Opleiding MTS-Bouwkunde. Leeftijd vanaf 21 jaar. voor de afd. werkvoorbereiding. Enige kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 25 jaar. Voor inlichtingen en/of sollicitaties vragen naar de heer A. v. d. Heuvel, toestel 31 ('s avonds privé nr. 01720-75538). voor produktie- en/of magazijnwerkzaamheden. Voorinlichtingen en/of sollicitaties vragen naar de heer D. Lenderink. toestel 29. BRAAT BOUWSTOFFEN N.V. Eikenlaan 22 te Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-31771. Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit i s 5 DATSUN NEDERLAND B.V. te LISSE, gehuisvest in een modern pand, is de import- en verkoopmaatschappij van Datsun personenwagens in Nederland. Door het groeiend marktaandeel is het noodzakelijk dat onze organisatie meegroeit. Dat betekent plaatsingsmogelijkheid voor een Zij verricht algemene sekretariaatswerkzaamheden ten dienste van onze Service-Manager en in voorkomende gevallen voor de stafmedewerkers van onder deze Manager vallende afdelingen Service en Garantie. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en typen van de correspondentie, het beheer van het archief, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, agendering en de zelfstandige controle op zaken die binnen vastgestelde tijd afgehandeld moeten worden. Het niveau en de veelzijdigheid van deze funktie vereisen een vooropleiding op HAVO-niveau (talenpakket), aangevuld met een sekretaresse-opleiding, alsmede enige ervaring. Leeftijd 23 - 30 jaar. Vanzelfsprekend is de honorering in overeenstemming met de zwaarte van de funktie, daarbij hebben wij naast de algemene arbeidsvoorwaarden een goede studie-, pensioen- en reiskostenregeling, alsmede aantrekkelijke voorwaarden voor de aanschaf van een auto. Belangstellenden voor deze vakature kunnen op de gebruikelijke wijze schriftelijk reageren bij DATSUN NEDERLAND B.V., Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen twee weken na uw reaktie ontvangt u bericht omtrent uw sollicitatie. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, de heer F.A. Bussen, telefoon 02521-19020. Datsun Nederland BV

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18