Wat heeft een automatiseringsspecialist bij de Amro Bankte zoeken? Wat heeft een erva ren automatiseringsspe cialist bij de Amro Bank te zoeken? Veel naar onze mening. Zeker als zijn interesse uitgaat naar de meer technische aspec ten van zijn vak De Amro Bank is, met twee computercen tra een van de zeer grote computergebruikers in ons land. Een, die ook qua hardware-configura tie een vooraanstaande plaats inneemt. Onze grote IBM MP-systemen, decentrale units en het geavanceer- EL PP aCjTJlw jj|75p de private packetswitching network tonen dat aan. De afdeling, die op basis van deze apparatuur vorm geeft aan de infrastmctuur van de automatisering van de Amro Bank, is gevestigd in Amstelveen en wordt de sector Technische Organisatie genoemd. De specialisten van deze afdeling bewegen zich op velerlei terrein. Zo zorgen zij onder andere voor het tot stand komen van de benodigde harde software of de aankoop daarvan, zij geven ondersteuning aan een groot aantal gebruikers, zij geven informatie over de mogelijkheden om tot efficiency-verbetering te komen en zij geven advies bij het maken van applicatie- software. Dit op zichzelf al zeer zelfstandige werk, laat veel Vakgenoten die meer willen weten over deze ruimte tot initiatief en creativiteit. Het nut van professio- functies, kunnen overdag bellen met B J. van het Laar, neel „hobbyisme" wordt door ons terdege begrepen en 020-43 53 63, tst. 467. 's Avonds met NJ.W Cuppen, gewaardeerd. 023-272476, ofThEM.Spronk,01720-21271. Neem 'ns contact metonsop. Daarnaast is de Amro Bank als dynami sche en snelgroeiende bank steeds goed voor nieuwe initiatieven. De automatiserings specialisten van de Amro horen dan ook tot de best ingevoerden in hun branche. Dat zou bijvoorbeeld 'n reden kunnen zijn om eens over de vraag na te denken: welke eisen stel je aan een persoonlijke ontwikkeling in de auto matisering? Als die hoog zijn, dan is erbij ons een goed be taalde baan voor: j Datacommunicatie-specialisten Zij gaan het reeds bestaande datacommuni catienetwerk verder uitbouwen, research plegen op dit terrein, de mogelijkheden onderzoeken van het gebruik van publieke datanetten. Vereist is eèn opleiding op minimaal HBO-niveau, ervaring in hard- en software met nadruk op het laatste en kennis van moderne netwerktech- nieken zoals X25 en SNA (Systeem) Programmeurs Zij verlenen technische ondersteuning aan programmeurs en timesharing gebruikers, ont wikkelen en onderhouden standaard software en geven voorlichting over technische zaken. Vereist is programmeerervaring van minimaal I jaar in COBOL of Assembler op IBM-systemen plus belangstelling voor de technische kant van applicatie-ontwikkeling. Ervaren Systeem-programmeurs Zij begeleiden de installatie van nieuwe hard ware en installeren en onderhouden de systeem software op grote IBM-systemen. Vereist is een middelbare opleiding, programmeerervaring in Assembier en een flinke dosis kennis van MVS of VSi. Performance-analisten Zij rapporteren en adviseren m.b.t. efficiency verbetering van computergebruik, voeren daartoe onderzoek uit en assisteren bij de implementatie van de software-pakketten die hiervoor nodig zijn. Vereist is een combinatie van kennis en ervaring vanaf HBO-niveau en enkele jaren ervaring in een automatiseringsfunctie. Ervaren Minicomputer-specialisten Zij geven technische ondersteuning aan appli catie-ontwikkelaars voor mini- en midi- computers, brengen hard- en software adviezen uit, installeren en onderhouden de systeem-software van mini- en midicomputers en begeleiden de installatie van déze kleine systemen. Vereist is een middelbare opleiding en ruime ervaring, gericht op adminis tratieve systemen met mini- en midi-computers.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20