JSEF PTT per Een afwisselende job voor ervaren serveersters. Nedairco \brtegenwoordiger een administratief medewerk(st)er voor het Dr. Neher Laboratorium personeelI \pensc Heineken: 'IhM secretaresse soneel PERSONEEL"0^ #1 l_ Bfitsone Inventief bedrijfseconomisch medewerk(st)erop HBO-niveau (tevens plaatsvervangend chef) laboratorium assistente©) Fasson assistentie] product-manager personeel PERSOEa personeel Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. In verband met de uitbreiding van onze vestiging te Zoeterwoude zoeken wij op korte termijn een tweetal serveersters. De serveerster zorgt er per verdieping voor dat iedereen op tijd koffie en thee krijgt. Zij doet dat met twee koffierondes 's morgens en een theeronde 's middags. Wanneer het werk op de verdieping klaar is, helpt zij in de kantoorkantine bij het voorbereiden van de lunches. Verder is het van belang te weten, dat er in wisselende diensten wordt gewerkt. Voor deze functie zoeken wij gegadigden met een LHNO-diploma en bij voorkeur enige ervaring als serveerster. Procedure: Wilt u meer weten over de baan, het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden, neem dan schriftelijk of telefonisch contact op met mevrouw H.C.E. van Hoogenhuyze, Personeelszaken kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude, telefoon 071-814215. Sikkens bv ontwikkelt, produceert en ver koopt lakken voor ambachtelijke, industriële en partikuliere doeleinden. Voor de lokatie Sassenheim (1350 medewer kers) bestaande uit een 3-tal sektoren n.l.: laboratoriumsektor bedrijfssektor verkoopsektor zoeken wij een economisch medewerk(st)er. i medewerk(st)er zal deel uitmaken van onze, uit 9 mensen bestaande, bedrijfs economische afdeling in de bedrijfssektor. Hij/zij krijgt als speciale taken: beheren en verder ontwikkelen van het kostprijssysteem, het maken c.q. bewaken van operationele planningen, analyseren van bestuursinformatie, samenstellen van investeringsaanvragen, leidinggeven aan een aantal medewerkers. Funktie-eisen: HEAO-BE of SPD 1 en 2, analytisch vermogen, bij voorkeur enige jaren ervaring in een in dustriële onderneming. Wat biedt Sikkens? Behalve promotiemogelijkheden binnen de afdeling kunnen kandidaten o.a. rekenen op een startsalaris van max. f 3589,— bruto per maand (afhankelijk van opleiding en ervaring), een 13e maand, tegemoetkoming in de reis kosten en een gunstige pensioenregeling. Voor nadere inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer R. Tibboel, chef bedrijfseconomische afdeling, tel. 01711 82701 (tussen 9.00 en 17.00 uur). Sollicitatie: Indien u geïnteresseerd bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te sturen aan de afdeling Personeelszaken van Sikkens bv Rijksstraatweg 31, 2170 BA Sassenheim, t.a.v. F.J.M. Bus. Fasson, één van de grootste producenten van zelfklevend materiaal in de wereld, zoekt voor het centraal laboratorium te Hazerswoude een voor het doen van standaardtests. Voor een juiste vervulling van de vakature stel len wij de volgende eisen: minimaal MAVO, bij voorkeur HAVO (met de vakken wiskunde en/of natuurkunde), leeftijd tussen 18 en 25 jaar. Ervaring met laboratoriumwerk is niet noodzake lijk, natuurlijk wel een aanbeveling. Wij vragen geïnteresseerden contact op te nemen met de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) B.V., Lammenschansweg 140, _2321 JX Leiden. Tel. (071) 76 92 30, toestel 223/225. An Avery International Company ft? Onze product-manager, die functioneert binnen de afdeling marketing services heeft dringend behoefte aan assistentie bij de uitvoering van zijn vele taken, waaronder bijvoorbeeld het samenstellen en up-to- date houden van ons leveringsprogramma en het verzorgen van zowel in- als externe trainings programma's. Omdat deze functie vele facetten kent, stellen wij ons voor, dat een ca. 25-jarige HTS-er (Wtb) met interesse in administratieve aangelegenheden of een HEAO-er met technische belangstelling, zich goed in deze positie zouden kunnen vinden. Gezien onze internationale contacten is een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift een vereiste. Heeft u belangstelling om eens van gedachte te wisselen, neemt u dan contact op met de heer J. Bakker, tel. 01714-9010 of richt uw sollicitatie aan de directie van Nedairco b.v. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing- gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stij gende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B.V, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Tay-Plast B.V. te IJmuiden is een landelijk opererende distributeur van kunststof bouwmaterialen. Als gevolg van expansie en de daaraan verbonden re organisatie van de buitendienst wensen wij in kontakt te komen met kandidaten voor de funktie van voor de provincies Utrecht en Zuid Holland Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: kennis van de bouwwereld of van aanverwante branches; ervaring in een buitendienst-funktie; leeftijd tot ca. 40 jaar. De juiste kandidaat bieden wij een salaris in overeen stemming met de funktie, een 13e maand, 8°/o vakan tiegeld en een vrijwel premievrij pensioen. Alvorens te solliciteren kunt u nadere informatie ver krijgen bij de heer Hardy, telefoon 02550-19035, na 19.00 uur 072-11 5420. Sollicitaties, die strikt vertrouwelijk worden behan deld, gelieve u, vergezeld van een c.v., te richten aan Direktie Tay-Plast B.V., t.a.v. de heer R.M.M. Hardy, Postbus 282, 1970 AG IJmuiden. Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore- aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt- ontwikkeling, installatietechnieken adviserend ingenieursschap. Hollandsche Beton Groep nv, te Rijswijk, tegen over het winkelcentrum In de Bogaard' en vlakbij het NS-station, zoekt ten behoeve van de afdeling Speurwerk en Ontwikkeling een Op de afdeling Speurwerk en Ontwikkeling werken specialisten op verschillende vak gebieden, die tezamen konstruktief vorm geven aan nieuwe - meestal technische - ideeën. Naast een opleiding op HAVO-niveau, met Nederlands/Engels typen, zijn goede kontak- tuele eigenschappen belangrijk, omdat de afdeling veel kontakten heeft met alle onderdelen van het concern. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken van de Hollandsche Beton Groep nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Telefoon 070-949340, toestel 459. Het Dr Neher Laboratorium te Leidschendam is het centrale technische speur- en ontwikkelings instituut van de PTT. Onder de Algemene Dienst ressorteert de groep Materieelvoorziening, waar een plaatsings mogelijkheid is voor een administratief mede werkten Uw werkterrein De functie omvat de administratieve verwerking van bestellingen. Wat onder andere betekent het voorbereiden en opmaken van de bestellin gen, de voortgangscontrole op de bestellingen en het controleren van leveranties en facturen. Daarbij neemt u het betaalbaar stellen van factu ren en het behandelen van reclamaties voor uw rekening. U onderhoudt veelvuldig, zowel interne als externe contacten. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Het ligt tussen f 1759,- (21 jaar) en f2545,- bruto per maand. Daarnaast kunt u jaarlijks rekenen op 8% vakan tietoeslag en minimaal 22 vakantiedagen, Onze wensen U bent in het bezit van het diploma MAVO-4 met handelsvakken (eventueel wiskunde). Van wege eerdergenoemde in- en externe contacten spreekt het vanzelf dat u over goede contactuele eigenschappen beschikt. Wij verwachten enige type-ervaring van u. Administratieve ervaring kan in uw voordeel werken. De Regering heeft besloten dat het grootste ge deelte van de Centrale Directie der PTT op een nader te bepalen tijdstip naar Groningen zal wor den verplaatst U moet bereid zijn uw functie te volgen als deze bij de verplaatsing betrokken is. De sollicitatie Indien u meer wilt weten over deze functie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met me vrouw A.M. Wilkinson van de Personeelsdienst, telefoon (070) 75 62 23. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens, zien wij gaarne binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet. In de linkerbovenhoek van de brief vacaturenummer 80/ 106 vermelden. Richt deze ongefrankeerd aan Personeelsdienst van het Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 17