TBgmmmmgfëKBB0mëêimt5& Je kiest voor Accountancy? Kies dan meteen voor Moret Limperg. Academisch Ziekenhuis Leiden F0T0ZETTER ADVISEUR/ VERTEGENWOORDIGER MORET LIMPERG """H ft Buitenkliniek voor Kinderen te Noordwijk-Binnen eerste medisch secretaresse SLACHTHUIS BEDIENDEN Ziujdlwjjcl; part-time verpleegkundigen in de nachtdienst Analist(e) Stichting Samenwerking Delftse ziekenhuizen Een uitnodiging. Voor wie? De accountancy van vandaag is een wereld die niet voor iedereen openstaat. Een opleiding HEAO of VWO wordt gevraagd. De pittige NIvRA-studie voor registeraccountant moet je willen en kunnen volgen. Het komt aan op doorzettings vermogen en analytisch, helder denken. Dit schrikt niet af maar maakt nieuwsgierig? Knip dan snel de bon uit. We hebben alle informatie over het beroepsopleidingen en Moret Limperg, Registeraccountants verza meld in een magazine „Accountancy Actueel". We sturen dit dan gratis toe. Meer over Moret Limperg Moret Limperg, Registeraccountants is één van de grootste maatschappen met vestigingen in veel landen. Een internationale carrière behoort tot de vele mogelijkheden. De start bij ons is direct goed. Met een flink begin salaris, volledige studiekosten vergoeding, een redelijke tijdsverdeling tussen werken en studeren. Je werkt in een klein, collegiaal team dat alle steun geeft die er maar nodig is. Zekere en boeiende carrière De accountant van morgen is een verantwoordelijke persoon met een uitstekend betaalde functie op academisch niveau, verkregen door de combinatie van praktisch werken en doorstuderen. Het is een mobiel en afwisselend bestaan: bij vele uiteen lopende bedrijven en organisaties problemen oplossen, adviezen aan dragen, zeer veel weten van administratie, organisatie, automa tisering, fiscus, beleid en beheer. Als accountant kun je rekenen op een zekere en boeiende carrière.. Laten we allereerst eens beter kennismaken. Vraag via de bon ook om een vrijblijvend gesprek op één van de volgende dichtstbijzijnde kantoren: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Goes, Groningen, Heerenveen, Heerlen, Den Bosch, Leeuwarden, Maastricht, Naaldwijk, Nijmegen, Rotterdam, Rijswijk, Terneuzen, Tilburg, Utrecht, Venlo en Zwolle. Stuur mij gratis uw magazine „Accountancy Actueel" en een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek op uw kantoor Rijswijk. Tel.Leeftijd Heeft/doet examen HEAO/VWO Zenden aan de Centrale Personeelsafdeling van Moret Limperg. Registeraccountants antwoordnummer940,2280 AE Rijswijk(ZH) (postzegel is niet nodig) In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Bij de Buitenkliniek te Noordwijk-Binnen van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, ontstaat een vacature van vac.nr. 600.M.10.15.LD Voor deze zelfstandige functie wordt verlangd: - leeftijd minimaal 25 jaar; -diploma van een middelbare school; - medisch secretaresse-opleiding en/of secretaresse-oplejding is gewenst; - goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt; een aantrekkelijke en ge varieerde werkkring in een kleine medische gemeenschap Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal tot f2545 bruto per maand Directe opneming in het Algemeen Burger lijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan zr. B H Snoeck Henkemans, adjunct-direc trice..Buitenkliniek, Lindenplein 1, 2201 JG Noordwijk. christelijke technische school school voor technisch en individueel technisch onderwijs voor jongens en meisjes Vijf Meilaan 137 2324 VV LEIDEN telefoon 071-760200 direkteur M. Wielinga - telt vijf afdelingen: bouwtechniek (diff. en stukadoren), consumptieve techniek (diff. brood/banketbakken en koken/serv elektro techniek, mechanische techniek en motor voertuigentechniek. - heeft ruim duizend leerlingen. - heeft voor onderwijs-, administratieve- en huis houdelijke taken 80 personen in dienst. vacatures per 1 augustus 1980: - leraar A.V.O. zo mogelijk met de bevoegdheid voor het vak Engels of hiervoor studerend volledige weektaak - leraar CONSUMPTIEVE TECHNIEK met bekwaamheid voor het geven van lesser serveren (12) volledige dagtaak - LERAAR MOTORVOERTUIGENTECHNIEK praktijk en theorie volledige weektaak - de wettelijke bevoegdheid voor de funktie of de bereidheid ervoor te studeren - vanuit een positief christelijke levensovertuiging het onderwijs te willen dienen Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direkteur i van de school (binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep). Bij Slachthuis Leiden B V. kunnen op korte termijn WORDEN GEPLAATST tot het takenpakket behoren de volgende werkzaamheden: - het schoonmaken van slachthal en veestal - het schoonhouden van het terrein - het stempelen van slachtdieren. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen sturen aan Slachthuis Leiden B.V., Pasteurstraat 1, 2316 BS Leiden liet Verpleeghuis en Reakliveringsccn- trum "ZUYDTW1JCK" te Leiden (ZW), biedt plaats aan 156 lichamelijk zieke pa tiënten. Naast de direkte zorg voor de patiënten, zijn tal van aktivileiten noodzakelijk voor een goed funktionerén van het verpleeg huis. Het voorraadbeheer hoort daar ook bij. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris kan op korte termijn worden aangesteld een PART-TIME MAGAZIJNMEESTER De werktijden zijn: 08.30 12.30 uur op alle werkdagen. Salaris in nader overleg vast te stellen. De CAO v.h. Ziekenhuiswezen is van toepas sing. De gedachten gaan uit naar iemand die. vervroegd is gepensioneerd en een deel van zijn tijd aan deze part-time funktie wil besteden. De funktie omvat het voorraadbeheer en de daarbij behorende administratieve za ken. In verband daarmee zijn er veel kon takten met zowel medewerkers binnen het verpleeghuis als met bij bestellingen be trokken organisaties. Zij die belangstelling hebben wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie te rich ten aan de heer H.F. Jagerman, admini strateur van het verpleeghuis. Postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wier laan 50 te Leiden Neurologie Intensive Care en Neuro chirurgie Intensive Care Op deze afdelingen krijgen wij plaats voor vac.nr. 503.F.53.15.LD De mogelijkheden zijn: 1 week nachtdienst, 1 week vrij of 1 week nachtdienst, 2 weken vrij of 1 week nachtdienst, 3 weken vrij. Verlangd wordt diploma A-verpleegkundige (of A en B) eventueel aangevuld met inten sive care opleiding. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw J. Ples-v.d. Hoeven, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel. 071-14 72 22, toestel 4351 of mw. J A. Wiersma-Traag, personeelsconsulent, toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden In verband met uitbreiding van de werk zaamheden is er op de afdeling isotopen in vitro een vakature voor een HBO-A Bij voorkeur met ervaring in het werken met radio-immuno-assays, alsmede een klinisch chemisch analisten diploma. Voor deze funktie geldt een volledige dagtaak, waaraan praktisch geen onregel matige diensten verbonden zijn Arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mw W.H A. Jacobs, algemeen hoofd analiste, tel. 015-569319, toestel 1166. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Samenwerking Delftse Ziekenhuizen. Postbus 5010. 2600 GA Delft St. Hippolytus Ziekenhuis Buijze-Pers is een onderneming die zich heeft gespecialisseerd in het drukken en uitgeven van periodieken. Buijze Pers is ge vestigd in Noordwijk, Harlingen en Rijssen. Van de beide offset rotatiepersen rollen wekelijks nu 16 eigen huis-aan-huis nieuws bladen, naast de periodieken en incidentele opdrachten van derden. Buijze-Pers is een gezonde onderneming, die nog altijd blijft groeien. Buijze Pers Noordwijk is de hoofdvestiging. Hier is de voornaamste aktiviteit de uitgave en produktie van acht bladen voor de regio Leiden-Bollenstreek. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een voor de afdeling fotozetterij in Noordwijk, voor het zetten van overwegend advertenties op een van onze Compugraphic Universal 48. Naast het salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werkkring in een gezond bedrijf. Interesse? Schrijf dan even naar Direktip Buijze Pers, Voorstraat 53, 2201 HM Noordwijk, of bel de heer Loe Buijze, telefoon 01719-19323. Taken: Tot de belangrijkste taken behoren: de advisering van rela ties en prospects bij voorkomende proble men op schoonmaak- technisch gebied de verkoop van midde len, machines en hulp materialen als basis voor efficiënte metho den van schoonmaak onderhoud bij instellin gen en bedrijven. Wij vragen: een enthousias te medewerker, met ervaring in de verkoop-buitendienst, met een opleiding op mid delbaar niveau en met een leeftijd tussen 25-30 jaar. Wij bieden: een boeiende en afwisselende funktie, waarin de persoonlijke in breng van groot belang is; deskundige ondersteu ning vanuit het bedrijf, in een prettige samen werking tussen buiten en binnendienst; een goed op de funktie afgestemd salaris, met secundaire arbeids voorwaarden volgens de geldende Akzo- regeling; Heeft u interesse? Schrijf dan binnen 1 week naar onderstaand adres onder de letters AVA. Informatie vooraf kunt u desgewenst inwinnen bij onze verkoopleider, de heer F.Bosman, tel. 03494- 2595, op werkdagen 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur. Otarès B.V. Rembrandtlaan 414, Postbus 50, 7500 AB Enschede /vf'1 Tel. 053-31 25 55. IJlClI OTARÈS B.V. is binnen de Akzogroep een groeiende onderneming, die zich specialiseert in de ontwikkeling en levering van reinigings- en desinfectiesystemen voor industriële en institutionele afnemers. Voor het gebied Rotterdam en Haarlem/Leiden vragen wij een

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16