Voor enkele akkuraat werkende LTS-ers, MAVO-ers en MTS-ers is een baan als kwaiiteitskontroieur in de vliegtuigindustrie weggelegd (paramedisch VK werk: Illllllll iiuiiaiiiiiiiiii PERSONEEL 'HfiSONE£lP*rsonM( personeel erst CHEF van de afdeling interne ZAKEN (M/V) -zrsfsz-" soneel PERSONEEL PERSONEEL™30^ jpsL-ss* persor 1EEL technisch-administratief medewerker commercieel - administratief medewerker part-time medewerkster onderdelenvoorziening assistent werkplaats automobielen medewerker afdeling postverzending medewerker afdeling postverwerking fyw/ gemeente voorschoten pwsoowlpERSOEEL personeel Het ligt voor de hand. dat de vliegtuigindustrie hoge eisen moet stellen aan de kwaliteit en de precisie van haar produkten. Een omvangrijk kontrole- apparaat binnen Fokker houdt ondermeer in verschillende produktiestadia de kwaliteit in de gaten. Op dit belangrijke werkterrein hebben wij een aantal vakatures. Kontroleur Verspaning - LTS. De afdeling Verspaning produceert een grote hoeveelheid vliegtuig onderdelen. die stuk voor stuk gekontroleerd moeten worden. Voor deze funktie zoeken wij iemand met kennis van tekening lezen en die bovendien lengtemeetgereedschap kan gebruiken. Ervaring met verspanende technieken is erg welkom. Kontroleur Meetkamer- LTS. Op de meetkamer wordt het in het bedrijf gehanteerde meetgereedschap aan normen getoetst. Hiervoor zal iemand aangetrokken worden die enige ervaring met meetgereedschap heeften instaat is de meetresultaten zelfstandig te rapporteren. Kontroleur Metaallijm - LTS MAVO. Belangrijke konstruktiedelen van een vliegtuig, zoals vleugel en romppanelen worden opgebouwd uit verschillende op elkaargelijmdeplaatdelen. Na een aantal voorbehandelingen door de afdeling Metaallijm worden de plaatdelen in de autoclaaf onder hoge druk en temperatuur samengelijmd. De kwaliteitsmedewerker kontroleert vervolgens deze samengehjmde onderdelen met behulp van een elektronisch apparaat. Via een tester wordt de gelijmde verbinding in trilling gebracht. De kwaliteit van de verbinding wordt op een meter afgelezen, waarnaast tevens het samenbouwen van de juiste delen aan de hand van tekeningen gekontroleerd wordt. Om dat te kunnen is een interne opleiding nodig van 4 weken. Deze opleiding bestaat uit tekening lezen, algemene luchtvaartkennis, kennis van lijmproces en meetgereedschap en uit enkele praktijklessen. Meteen vanaf de opleiding wordt men volledig uitbetaald. Kontroleur Montage - LTS/MTS. In moderne vliegtuigen worden verschillende, vaak ingewik kelde systemen gemonteerd zoals het bestunngs-, klimaatbeheersings- en brandstofsysteem Teneinde de veiligheid en kwaliteit te kunnen garanderen, krijgen kontroleurs tot taak het kontroleren en testen van de installaties in alle Fokker vliegtuigen. De nieuwe medewerkers hebben een ruime ervaring in de vliegwereld op het gebied van montage- c.q. vliegtuig- onderhoudswerkzaamheden, of ze zijn bereid om eventuele aanvullende, interne kursussen te volgen op dat vlak. Geduld en akkuratesse belangrijk. Voor deze interessante kontrolefunkties denken wij aan mannen en vrouwen die de genoemde opleiding hebben. Geduld en akkuratesse zijn op deze kontroleposten onmisbare eigenschappen, evenals een uitgesproken gevoel voor techniek. Sollicitaties. Schriftelijke sollicitaties kunnen gestuurd worden naar Fokker. Personeelszaken nr. 069'80/LD. Postbus 7600.1117 ZJ Schiphol. U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen: 020-5443800. Nederland is de rur van de bekende automobielen uit /v s e DATSUN NEDERLAND B.V. tc LISSE, gehuisvest in een modern pand, is de import- en verkoopmaatschappij van Datsun personenwagens in Nederland. Door het groeiend marktaandeel is her noodzakelijk dat onze organisatie meegroeit. Dat betekent plaatsingsmogelijkheid voor externe sollicitanten in de volgende vacatures Hij staat rechtstreeks onder de chef van de afdeling GARANTIE. In de funktie van le ASSISTENT zal hij naast de dagelijkse werkzaamheden, de chef bij tijdelijke afwezigheid dienen te kunnen vervangen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beoordelen en verder behandelen van garantie-aanvragen; voorbewerking t.b.v. automatische verwerking en output- controle; alsmede kontakten met onze dealerorganisatie. De man, die deze funktie gestalte moet geven, moet naast een minimale opleiding L.T.S.- autotechniek en een goede kontaktuele vaardigheid de nodige praktische ervaring hebben. Leeftijd 25-30 jaar. (car-distributor) Hij/zij zal in een team dagelijks telefonische kontakten met onze dealerorganisatie onderhouaen, voor een bepaalde regio van het land. De kontakten richten zich hoofdzakelijk op informatie betreffende bestelling/levertijd- en distributie van auto's. Voor de administratie wordt gebruik gemaakt van een computer resp beeldscherm. Wij denken aan een enthousiaste man of vrouw, die naast commercieel gevoel en interesse voor automobielen een uitstekende kontaktuele vaardigheid heeft ontwikkeld. De opleiding voor de funktie dient op het nivo van MAVO/HAVO, ofwel IVA-commercieel te liggen, en bij voorkeur enige ervaring in de automobielbranche. Leeftijd 23-30 jaar. De afdeling Onderdelenvoorziening regelt de import- en distributie van onderdelen- en accessoires binnen Nederland. Voor de sektie die de onderdelen- en accessoires verzamelt aan ae hand van de bestelformulieren, zoeken wij voor het eerst een viertal vrouwen. Deze kunnen binnen de mogelijkheden op PART-TIME basis 's morgens of's middags werken, waarbij het uitgangspunt is, dat zij per tweetal tot een volledige werkweek van 40 uur zullen komen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de chef van deze afdeling, de heer J. Eigenbrooa Hij zal in de eerste fase verantwoordelijk zijn voor het uitwendige deel van de road-test- en bedrijfswagens. De werkzaamheden zijn o.a. het poetsen, onderhoud van de auto's, alsmede voorkomende reparaties en/of montage van accessoires. In de tweede fase kan bij geschiktheid een uitbreiding plaatsvinden t.b.v. het technisch onderhoud. Wij denken aan iemand met een niet voltooide autotechnische opleiding, of iemand die geen opleiding in deze richting heeft, maar wel interesse. Leeftijd 20-30 jaar. Naast de algemene arbeidsvoorwaarden hebben wij een goede studie- en pensioenregeling, alsmede aantrekkelijke voorwaarden voor de aanschaf van een auto. Sollicitatieprocedure Belangstellenden voor deze vacatures kunnen op de gebruikelijke wijze schriftelijk reageren bij DATSUN NEDERLAND B.V., Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse, onder vermelding van de bedoelde funktie. Binnen twee weken na uw reaktie ontvangt u bericht omtrent uw sollicitatie. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, de heer F.A. Bussen, telefoon 02521-1 90 20. Datsun Nederland BV Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam. Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel 071-130636 LubaCC Uitzend hJ Buro—J De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/monde linge opleidingen op een breed onderwijster rein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak vervul len. Wij vragen voor spoedige indiensttreding: (leeftijd: 18 - 23 jaar) Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijn werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaan de poststukken. (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeer- machines (enveloppe insteekmachines), adresseermachines en snijmachines voor computer outputverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstan dig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. Een LTS-opleiding of duidelijk technische be- langsteling vormt een goede basis om op deze afdelingen met succes een functie te kunnen vervullen. Wij bieden: - een goede beloning - 23 dagen vakantie per jaar - variabele werktijden - goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* GEVRAAGD MET SPOED een FULL-TECHNISCH INSTALLATEUR voor de afdeling koeltechniek Installatiebureau EVAL B.V. Galglaan 11, Rijnsburg. tel. 01718-23718. Bij de afdeling bouw- en woningtoezicht van de direc tie openbare werken wordt gevraagd een: medewerker voorde hinderwet en andere milieuwetten De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - de advisering inzake de milieuwetten (o.a. hinder wet): - controle van hinderwetplichtige bedrijven; - het opstellen van hinderwetsvoorwaarden en het voeren van overleg daarover met andere instan ties: - het behandelen van klachten en beroepschriften; - het verrichten van geluidsmetingen. Gedacht wordt aan een werktuigbouwkundige of bouwkundige met een opleiding op HTS-niveau. Er varing met betrekking tot bovengenoemde werk zaamheden strekt tot aanbeveling. Het salaris zal. afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3 609,- per maand bedragen Voor het verkrijgen van een woning zal zoveel als mogelijk is medewerking worden verleend. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de hoofdafdeling b.w.t. en bouwkunde, de heer J. de Mol (tel.01717 - 2141 tst. 87) en bij de chef van deafdeling personeelszaken.de heer J P van de Berg (01717 - 2141 tst. 27) Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. te richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Voorschoten, postbus 393,2250 AJ Voorschoten Boven de brief s v p. vermelden: vacature nr 8010 E De Gemeentelijke Sociale Dienst bevindt zich op vele terreinen mid den in een proces van (her)bezinning. In deze ontwikkeling krijgen de hulpverlening, de interne organisatie en de huisvesting de volle aan dacht. In dit kader is een afdeling interne zaken gevormd, waarin een drietal bureaus zijn opgenomen te weten: archief en registratie, tekstver werking en huishoudelijke zaken (incl. receptie en keuken). Bij deze afdeling is de nieuwe functie vacant van Deze functionaris zal naast de dagelijkse leiding van de afdeling wor den belast met de zorg voor het up-to-date brengen en hóuden van de dossier- en registratiesystemen, alsmede met de zorg voor het on derhoud van de huisvesting en de inkoop van meubilair en kantoor benodigdheden. De opbouw van deze afdeling bevindt zich in een beginfase en van de aan te stellen functionaris wordt in de komende jaren een grote technische en organisatorische inbreng verwacht. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: - een hogere beroepsopleiding in een op de aard en de complexiteit van de functie afgestemde studierichting - bij voorkeur kennis van en ervaring met dossiervorming en -beheer voortgangs- en afdoeningsbewaking en registratiemethoden - leidinggevende kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen - belangstelling voor en zo mogelijk kennis van relevante automati seringstechnieken en tekstverwerking. Het salaris zal maximaal f 4.529, bruto per maand bedragen. Aan de selectie wordt meegewerkt door een vertegenwoordiging van het personeel. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Het rapport kan desgewenst tevoren met het bureau worden bespro ken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de administratieve sector, de heer drs. K. van der Moolen, tel.: 071 - 131941. Sollicitaties kunnen met vermelding van het vacaturenummer 80.039 binnen 2 weken worden gezonden aan de Burgemeester en Wethou ders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden. i „den staan alie func Bij de gemeente ec vrouwen "es op,e"^n de oestelde eisen voldoet „es open ™°r eisen voldoet. solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18