'n Eigen Pieb-Fijn- tekening? Wie wordt Miss Hoftuin 1980' 'IN DE HOFTUIN' Krantenbezorger los Pieters kiest voor de Nutsspaarbank. RIJNSBURG LEIDSESPAARBANK Zaterdag 19 april a.s. In Winkelcentrum "In de Holtuln" le RlinsDurg: »»i Weet u 't nog van vorig jaar? De ver kiezing van Miss Hoftuin, midden in ons gezellige winkelcentrum was een opval lend en charmant gebeuren. Winnares Nel v.d. Zwaan deed het alle maal nèt even beter, hoewel zij een aan tal geduchte konkurrentes had. Nel is inmiddels een jaar lang hostess geweest .van ons winkelcentrum. Een leuke funk- tie, met heel veel leuke momenten. d. Zwaan hoort dat Maar na een jaar willen de winkeliers een nieuwe hostess gaan kiezen. Niet omdat Nel v.d. Zwaan het niet goed heeft ge daan, maar gewoon omdat het leuk is om weer eens een ander gezicht te zien. Wordt dat misschien jouw of uw gezicht. Wie weet, het is allemaal weer mogelijk op zaterdag 19 april a.s. De avond vooraf maken de kandidates een rondrit door Rijnburg in fraai versier de open auto's, beschikbaar gesteld door Garage Dijksman te Rijnsburg. Met deze feestelijke rondrit, voorafgegaan door muziek laten wij u alvast kennismaken met de kandidaat-missen. Op zaterdagmiddag zal de jury dan de moeilijke taak hebben om de leukste, mooiste of aardigste Miss uit te kiezen. Die wordt dan officieel benoemd tot Miss Hoftuin 1980. Bovendien zal zij, als zij dat wil een jaar lang als hostess/gast vrouw voor het winkelcentrum optreden bij allerhande gebeurtenissen. Inschrijven voor deze verkiezing is heel eenvoudig. In alle Hoftuin winkels liggen speciale formuliertjes klaar. Invullen, een recente foto bijsluiten en even opsturen naar het reklamebureau Alphad in Alphen a/d Rijn. Dan wordt je vanzelf uitge nodigd voor een voorselektie. Als je daar eenmaal doorheen bent, zorg dan voor een flinke schare supporters op 19 april. Want voor de winnares ligt behalve de titel Miss Hoftuin ook een komplete gar derobe van f 500,- klaar Moet je weten: andere keus had 'ie eigenlijk niet. Want de Nutsspaarbank is nou net de enige bank die, als speciale dienstverlening voor de jeugd van 11 tot 18 jaar, de mogelijkheid fan een eigen bankrekening biedt: de t>iek-Fijn- rekening. Kun je vragen: wat moeten tieners met een bank rekening? Nou, da's simpel: hun zak-en kleedgeld bijschrijven, de extraatjes van ooms en tantes, hun bij verdiensten uit krantenwijk, statie geld, oud papier, auto's wassen, baby-sitten of vakantie werk. Ook: hun betalingen mee verrich ten (abonnement op hun „lijfblad", hun contributie voor sportclub of ballet school). Kortom: de Piek-Fijn-rckening is gewoon hun gecombineerde bank/ spaarrekening op eigen naam. Met een altijd hógere rente dan op een normale rekening plus een extra premie aan het eind van het jaar waarin ze 16 worden. Reken maar, dat dat sparender wijs aantikt! Trouwens: nóg zoiets moois is het Zilvervlootspaar- plan. Jongens en meisjes vanaf 15 jaar kunnen daar aan meedoen. Scoren ze zomaar èn een hoge rente èn nog's een overheidspremie van liefst 10%! Goed. Tot zover wat de Nutsspaar bank biedt aan bijzondere spaarmogelijk- heden speciaal voor de jeugd. Want dat daarnaast ook meer „volwassen" spaar- vormen mogelijk zijn, spreekt vanzelf. In dit verband: een mens zou best 's wat nader zijn licht erover kunnen opsteken. Gewoon doen! STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden Wegens ziekte zoeken wij met spoed EEN VERVANGENDE LEERKRACHT schilderen die in staat is aan onze leerlingen van 16 jaar of ouder het beroepsbegeleidend onderwijs te verzorgen in de afdeling verfapplicatie-technieken. (huisschilder, industriespuiter) De leedingen die deze vakopleiding volgen, zijn werkzaam in het bedrijfsleven en volgen 1 dag per week een op dit be roep gerichte opleiding aan onze school. De salarisregeling is overeenkomstig de rechtspositie Wet Voortgezet Onderwijs. Gelet op het spoedeisende karakter van deze oproep kunt u telefonisch solliciteren door ons te bellen onder nummer 071-769242 en te vragen naar de adj. direkteur de heer Dobben. Buiten de schooltijden is deze ook thuis te berei ken onder nummer 02522-11515. Schrijven mag natuurlijk ook. Ons correspondentie adres is: Postbus 9030, 2300 PA Leiden. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. -Q|

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16