Zo simpel open je als Thuisbankier een spaarrekening. HOOGOVENS* Als je postgiro hebt, heb jeeenThuisbank. In de staalfabrieken van Hoogovens wordt staal tot blokken en plakken gegoten. Dit om het verder te verwerken. Dat proces wordt in de hand gehouden door de bedienings mannen van de gietsectie. Zij werken samen met de kraan drijvers die het ruwe staal aanvoeren Voor beide beroepen, bedieningsman en kraandrijver, hebben wi] mensen nodig. Mannen van staal, dat zal duidelijk worden. Gietwerk is teamwerk. Het eigenlijke gietwerk bestaat uil snelle geconcentreerde acties waarbn andere stoffen (bijv aluminium) aan het nog vloeibare staal worden toegevoegd. Om zo de bestelde staalsoort te krijgen Het gaat hierbij om het juiste moment van actie Na zo'n gezamenlijk optreden wordt er gas terug genomen Tot de volgende lading Welke rol speelt de kraandrijver? Kraandrijver en gietploeg vormen een team dat elkaar blindelings weet te vinden. De kraandrijver verplaatst feil loos de gietpan met zo'n 300 ton vloeibaar staal erin. Uiterst nauwkeurig werk dat de nodige concentratie vraagt. Typisch een vak voor koele jongens die in hun eentje in hun airconditioned kraancabine de klus klaren. Overigens rouleren de kraan drijvers in de staalfabrieken over 16 kranen. Afwisseling genoeg. Bedieningsman ot kraandrijver. Welke van de twee beroepen lijkt u het aantrekkelijkst? Een kennismakingsbezoek aan de staalfabriek maakt u en ons wijzer. Voor beide functies geldt een beginsalaris van in elk geval f 32,600 bruto per jaar. Inclusief toeslagen Daar komt nog bij 8% vakantiegeld en 2% aan het eind van het jaar. Er wordt gewerkt in 4-ploegen- dienst. Zulke mannen zoeken wij. Mannen tot ongeveer 45 jaar, met of zonder beroepsopleiding. Met een stel handen die willen aanpakken en een collegiale instelling. Wij zorgen voor een gerichte vakopleiding in werk tijd. U bent welkom. Benieuwd naar uw mogelijkheden bij ons. In dat geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoon nummer: 02510-9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000,1970 WB IJmuiden. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk 150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 uur en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. Ja. ik heb belangstelling voor het werk als bedieningsman gietsectie kraandrijver staalfabriek Hoogovens in IJmuiden is een van de modernste staalbedrijven van Europa In een keten van installaties (o a. hoogovens, staalfabrieken en walserijen) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bij de fabricage van auto's, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes, etc. Hoogovens maakt met het Duitse staalbedrijf Hoesch deel uit van het ESTEL-concern. postcode woonplaats Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern mouwen. Gietploegen staan niet voor niks bekend om hun goeie team geest. Wat zelfs op het voetbal veld en de bowlingbaan tot resultaten leidt. Verantwoordelijk werk. Goeie steer. Gieten is een belangrijk onderdeel van het produktie- proces De kwaliteit van ons produkt wordt hier mee bepaald Bij zo'n gietactie is het dan ook alle hens aan dek. Van hoog tot laag: iedereen steekt de handen uit de Als je postgiro hebt, is thuis sparen net zo simpel als thuis betalen. Ja, zelfs het openen van een spaar rekening is vanuit uw eigen stoel te regelen. Neem de Renterekening van postgiro/rijkspostspaarbank. f Dat is een spaarrekening waar u zo van uw postrekening geld op kunt storten. En ook zo weer van kan terugboeken. Want ondanks de huidige rente van maar liefst 6%, staat uw spaargeld nooit vast op de Renterekening, uw hele tegoed is steeds zonder kosten beschikbaar. Wat moet u doen? Om de Renterekening te openen, hoeft u alleen maar een eerste spaarbedrag over te maken, gewoon met een over- schrijvingskaart uit uw giroboekje. Het voorbeeld hieronder geeft aan I w ti, I.M.; ai» y is de procedure even simpel. Alleen schrijft u dan: van Renterekening naar postrekening. Dus net andersom. En ook dat verzoek tot terug boeking verstuurt u in de bekende gratis giro-envelop. Nu openen geeft f 7,50 premie! Wie voor 1 mei 1980 een Renterekening opent met een eerste inleg van ten minste f 25,-, die krijgt van postgiro en rijkspostspaarbank een spaar- premie van f 7,50 op de nieuwe rekening bijgeschreven. wat u moet invullen: eerst een (willekeurig) spaarbedrag, daaronder een streep, dan: 'van postrekening naar Renterekening' schrijven en tot slot uw handtekening. Die ingevulde kaart stopt u in een gewone giro-envelop en die envelop kan zo op de bus. Daarmee is uw nieuwe spaarrekening geopend. En hoe gaatjt verder? Na uw eerste storting, krijgt u keurig een afschrift thuis. Plus een verzamclmapje, waarin u alle afschriften kunt opbergen. En zodra u spaargeld wilt opnemen, NU ALS WELKOM 1 750 PREMIE Onder twee voorwaarden: de eerste inleg moet minstens één maand op de Renterekening blijven staan en per postrekening kan slechts één Renterekening geopend worden. postgiro en W' rijkspostspaarbank 'KRASKRAS' 'C/Hl/K' 'HOP HUP'

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24