Als u tussen de 50 en75 jaar oud bent, kunt u voor deze levensverzekering niet geweigerd worden. t HOOge HüVS kwnsverzekeringt maar u moet wel aanvragen vóór de sluitingsdatum: ZONDAG 6 APRIL Stuur geen geld - bekijk de polis rustig vóór u koopt - geen risico - geen enkele verplichting. x' ,j v.. en van 1891 n.r. Iedere man en vrouw tussen 50 en 75 jaar kan inschrijven voor het 50+ PLANniemand wordt geweigerd! Ook u niet! Geen vragen over uw gezondheid! Geen medisch onderzoek! Het 50+ PLAN is een verzekering, die speciaal is aangepast aan de behoeften van oudere personen! De polis is uw eigendom voor slechts f 14,95 per maand! Uw polis kan onmogelijk opgezegd wordenalleen als u dat zelf wilt! Wie zegt dat u te oud bent voor een uitmun tende levensverzekering tegen lage kosten? Wie zegt dat u op uw leeftijd de beproevingen en de last van een lichamelijk onderzoek moet doorstaan? 't Hooge Huys niet. 't Hooge Huys heeft het 504- PLAN ontwikkeld. Hier is een levensverzekeringspolis die uw eigendom wordt als u zich vóór de sluitings datum aanmeldt.Geen „als" en geen „maar"! Geen enkele vraag over uw gezondheid. De polis wordt u bovendien gegarandeerd zon der dat er een medisch onderzoek nodig is. Hier is het 504- PLAN... en u hoeft er alleen maar om te vragen! Geen medische vragenlijst! Geen medisch onderzoek! Geen medisch verleden! Het 504- PLAN is het eersteen enige verzekerings programma in Nederland dat gegarandeerde inschrijving biedt aan iedereen die zijn aanvraag gedurende de Speciale Inschrijftermijn verzendt. Dit opmerkelijke programma, dat blijvende be scherming door een levensverzekering omvat, wordt gegarandeerd aan iedere man en vrouw tussen 50 en 75 jaarongeacht gezondheid, on geacht enige andere lopende verzekering, onge acht enige afwijzing nu of in het verleden, door welke verzekeringsmaatschappij ter wereld ook. Man en vrouw zijn beide/I 63 jaar. De man wonll over 2 jaar gepensioneerd. Zijn pensioen is voldoende om hun kosten van levensonderhoud te dekken. Maar zijn levens verzekering is piet erg hoog...en zijn vrouw is niet verzekerd. Gezien de hoge begrafeniskosten zou het overlijden van één van beiden een geweldige financiële last betekenen voor de ander. Het 50+ PLAN kan beiden dekking door 2 eenheden bieden... ter waarde van f 3.300.- voor hem en f 3.900.- voor haar. znn gezondheid. Geen medisch o, afgewezen worden en luj betaalt niet i deelnemers aan dit plan. Hi) kan 5 bi heden krijgen Ier waarde van 9.750.- Het 504- PLAN is zo voordelig en zo gemakkelijk verkrijgbaar, dat we het graag aanbevelen aan iedere man en vrouw tussen 50 en 75 jaar... on geacht inkomen of financiële status. Eén eenheid van deze verzekering kost slechts f 14,95 per maand... twee eenheden bieden u dubbele be scherming, maar kosten u niet 2 x f 14,95 f29,90, doch slechts f 24,90. De tweede eenheid kost u dus slechts f9,95. Dat is een besparing van maar liefst f 5,-! En uw besparing houdt niet op als u drie, vier of vijfeenheden neemt. Alleen kunt beoordelen hoe hoog uw levens verzekering moet zijn, om uw persoonlijke ver antwoordelijkheden het hoofd te kunnenbieden. Het verzekeringsbedrag dat volgens het 504- PLAN op uw naam komt, wordt bepaald door het feit of u man dan wel vrouw bent en door uw leeftijd op de dag dat u inschrijft... u kunt dat nagaan op het schema onder aan de pagina. BELANGRIJK: als u eenmaal volgens het 504- PLAN verzekerd bent, kan het verzekerde bedrag nooit dalen en kan uw maandelijkse premie nooit stijgen. Een doorbraak wat betreft de bescherming van iedereen boven de 50 jaar. Het 504- PLAN is een uniek begrip in levens verzekering, ontwikkeld door 't Hooge Huys, de maatschappij die vermaard is om de bijzon dere dekkingen die ze ontwikkelt teneinde bij zondere behoeften te kunnen opvangen. Dit plan is het resultaat van studie en onderzoek naar de behoefte aan levensverzekering van oudere men sen. Het doel was een levensverzekeringspolis, die binnen het bereik moest komen van alle oudere mensen... een polis met lage kosten en grote voordelen. De vraag was alleen, hoe dat resultaat te bereiken. De 2-jarige „Uitkerings- opbouw-Periode" maakt het allemaal mogelijk. Het 504- PLAN is beschikbaar voor iedereen tussen 50 en 75 jaaren als u eenmaal ingeschre ven bent dan blijft u dat, als u wilt uw leven lang. Wij stellen u geen vragen over uw gezondheid. Een medisch onderzoek is niet vereist. U kunt niet geweigerd worden, om welke reden dan ook, mits u uw aanvraagformulier instuurt vóór het einde van de Speciale Inschrijftermijn. En u bent volledig vrij één ofzelfs vijfeenheden als bescher ming te kiezen, ongeacht uw gezondheid of me disch verleden. Hoe is 't Hooge Huys in staat u zóveel te bieden voor zulke lage kosten? De „Uitkeringsopbouw-Periode", zorgde voor de oplossing. Bij overlijden gedurende de „Uitkeringsopbouw- Periode", worden alle betaalde premies - PLUS Neem nou bijvoorbeeld een man van 50 jaardie enkele jaren terug nog voldoende verzekerd was. Maar sindsdien heeft de voortdurende inflatie een fors slak afgeknabbeld van de bescherming die zijn levensverzekering hem biedt. Nu, op. 50-jarige leeftijd, constateert liii dat zi/n polis van f5W0,- voor zijn gezin aan koopkracht slechts f 3.700, Om •r ze kei nde ko nderlioiid v, e blin enlieid van hel 50+ PLAN t Stelt u zich voor: een weduwe van 72 jaar, wier e genoot haar een comfortabel inkomen heeft nagelaten, dat in ruime mate haar kosten van levensonderhoud dekt Maar kosten van levensonderhoud zijn niet haar enige zorg. Zij wil er zeker van zijn dat haar kinderen stn voor hoge begrafeniskosten staan. Zij hebben t slotte zelf kinderen en kunnen deze extra lasten i igen. Daarom gebruikt ze een gedeelte van haar men voor 3 eenheden van het'50+ PLAN ter waa i f3.225.-. 10% SAMENGESTELDE RENTE - aan de begun stigde uitgekeerd. En bij overlijden tengevolge van een ongeval ontvangt de begunstigde boven dien f2.500 - extra voor iedere dekkingseenheid. Na afloop van de „Uitkeringsopbouw-Periode" - slechts 2 jaar - keren wij het volle verzekerde bedrag van uw polis uit aan de begunstigde bij overlijden hetzij door een ongeluk, hetzij op andere wijze. Onze manier van zaken doen bespaart u geld! Dit plan-met-contant-geld, dat door de maat schappij niet opzegbaar is, wordt u aangeboden door 't Hooge Huys, bekend en gewaardeerd sinds 1891. 't Hooge Huys, kan haar 504- PLAN tegen deze aantrekkelijke tarieven aanbieden, omdat zij het 504- PLAN gedurende de Speciale Inschrijftermijn aan duizenden mensen ter be schikking stelt. Op deze manier kunnen wij effi cient en voordelig een groot aantal inzendingen behandelen... en de besparingen aan u door geven. Stuur geen geld bij uw aanvrage - bekijk de polis 10 dagen zonder enige verplichting. Wij garanderen onmiddellijke bescherming. Inderdaad, als u besluit uw 504- Plan-polis te houden en als u tijdig betaalt,dan gaatuw dekking automatisch in op de dag dat wij u de polis toe zenden. En u heeft het rustige idee dat u verzekerd bent, wat er ook gebeurt. Stuur dus vandaag nog uw aanvraagformulier weg. Geen geld sturen. Doe het vooral snel. Want uw aanvraagformulier moet vóór de sluitingsdatum op de bus. Alleen dan kunnen wij u voor dit plan accepteren. Waarom een sluitingsdatum voor uw aanvraag? De sluitingsdatum voor de aanvragen helpt de kosten van deze verzekering laag te houden, 't Hooge Huys heeft deze polis ontworpen om het mensen van 50 jaar en ouder zo gemakkelijk mogelijk te maken de verzekering te verkrijgen die ze willen en nodig hebben. Als deze polis echter altijd gegarandeerd be schikbaar zou zijn - zonder medisch onderzoek - dan zouden sommige mensen aangemoedigd worden te wachten met inschrijven tot zij ernstig ziek zijn. Het is duidelijk dat dit een hogere premie zou vereisen van al degenen die verzekerd zijn. Verder betekent de inschrijfperiode dat er een groot aantal polissen op hetzelfde moment wordt uit gegeven. Een feit, dat de administratiekosten laag houdt. Vul nu het formulier in en feliciteer uzelf met deze verstandige beslissing. Waarom u de polis 10 dagen op zicht krijgt? Wij willen graag dat u ervan overtuigd bent dat het 504- PLAN een uitstekend plan is. Wij ver strekken u de polis, zodra wij uw aanvraag ont vangen. (Zorgt u er s.v.p. voor, het formulier vóór de sluitingsdatum op de bus te doen) Als u de polis ontvangt, laat deze dan eerst 's aan uw vrienden zien, aan uw gezin, aan uw advocaat. zelfs aan uw eigen verzekeringsadviseur. En mocht u besluiten, om welke reden dan ook, dat u de dekking van het 504- PLAN niet wilt, dan stuurt u de polis eenvoudig terug. Wij zullen u niets vragen. U loopt geen enkel risico. U heeft geen verplichtingen. Maar, als u beseft hoeveel voordelen ons plan u biedt, dan weten we heel zeker dat u uw dekking niet zult willen verliezen. Kijk hoeveel bescherming u kunt krijgen voor slechts f 14,95 per maand... een levensverzekering die door de maatschappij niet kan worden opgezegd als u ouder wordt. TABEL VAN UITKERINGEN NA DE „UITKERINGSOPBOUW-PEniODE" Kijk hoe gemakkelijk u kunt inschrijven - wij accepteren u gegarandeerd. 1 Er zijn 2 aanvraagformulieren. Eén voor u.Eén voor uw echtgenote, een familielid, vriend of buurman tussen de 50 en 75 jaar. het aantal gewenste eenheden -1,2,3,4 of 5 - duidelijk aangeeft. Vergeet niet het formulier te ondertekenen en te dateren. AANVRAAGFORMULIER VOOR U en naar: 't Hooge Huys. Antwoordnummer 23,1800 VB Alkmaar. I (verzenden in een open envelop, u hoeft dan geen postzegel te plakken) Kruis aantal gewenste verzekeringseenheden aan O vijf eenheden IT vier eenheden IH drie eenheden Hl twee eenheden Q een eenheid Gaarne bloklcttcrs (getrouwde vrouwen dienen ook hun meisjesnaam op te geven) Naam Dhr. 8750 8250 7750 7250 6250 5800 5375 4900 4550 4200 3850 3500 3250 Mevr./Mej. Woonplaats Geb. datum Voornamen (eerste voluit) achternaam dag mnd jaar ir het eind van Speciale Inschrijftermijn naar 't Hooge Huys, Antwoordnummer 23,1800 VB Alkmaar. Een postzegel plakken is niet nodig. VOOR UW ECHTGENOTE, EEN FAMILIELID, VRIEND OF BUURMAN Sturen naar: 't Hooge Huys. Antwoordnummer 23,1800 VB Alkmaar, (verzenden in een open envelop, u hoeft dan geen postzegel te plakken) Kruis aantal gewenste.verzekeringseenheden aan Q vijf eenheden vier eenheden fl drie eenheden Q twee eenheden Q een eenheid Gaarne bfokletters (getrouwde vrouwen dienen ook hun meisjesnaam op te geven) Naam Dhr. Mevr./Mej Voornamen (eerste voluit) achternaam Woonplaats Postcode Geb. datum Begunstigde: echtgcno(o)t(c) kinderen wettelijke erven Indien aan andere persoon bij overlijden moet worden uitbetaald gaarne dan Voornamen (eerste voluit) achterna Ik ga ermee accoord dat mijn verzekering inga; volgende op de ontvangst en verwerking van dii betaald moet worden binnen 10 dagen nadat de polis deze polis vanaf die datum ongeldig is. ingegaan, daar anders dag mnd jaar 1-1 Begunstigde: echtgeno(o)t(e) O kinderen wettelijke erven Indien aan andere persoon bij overlijden moet worden uitbetaald gaarne dan (in blokletters) Voornamen (eerste voluit) achternaam geb. datum Ik ga ermee accoord dat mijn verzekering ingaat op de le dag van de maand, volgende op de ontvangst en verwerking van dit formulier en dat de le premie betaald moet worden binnen 10 dagen nadat de polis i: deze polis vanaf die datum ongeldig is. N.B. Het maximum bedrag van deze verzekering Uw aanvraag wordt gegarandeerd geaccepteerd, als u hem instuurt voor ZONDAG 6 APRIL 1980 Geen geld sturen - geen enkele verplichting - polis 10 dagen vrijblijvend op zicht. t-J «^r nu meer dan 1.400.000 polissen Postbus 274 - Alkmaar - Telefoon 072-14 55 14

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8