groepsleerkracht (m/v) PERSONEEU fgjOKEtpwson»* personeel ensi ervaren afdelingssekretaresse Academisch Ziekenhuis Leiden Nederland bv projektleider soneel PERSONEEL! personeel .PERSONEELreBSONEa lEEL medewerker medische registratie m/v administratief medewerker m/v DIACONESSENHUIS LEIDEN docenten jongedame Chep ■PERSONEEl J persone#lpERSO£R pereoneel person Datasaab AB is een onderneming waarin naast Saab-Scania ook de Zweedse overheid participeert. Datasaab levert een komplete lijn van automatiseringssystemen voor financiële instellingen, uiterst geavanceerde business-computersystemen en grote terminal- systemen. Datasaab Nederland b.v. is sinds 1972 operationeel en van kleine unit uit gegroeid tot een middelgrote organisatie met een komplete verantwoordelijkheid voor de marketing, installatie en onderhoud van Datasaab apparatuur in Nederland. Datasaab Nederland b.v. vraagt voor haar Technische Dienst te Zoeterwoude een Haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het verzorgen van de vertrouwelijke korrespondentie voor de Manager Technische Dienst en zijn medewerkers,als mede het verrichten van de administratieve organisatie van de Technische Dienst. Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw die een middelbare schoolopleiding heeft genoten bij voorkeur een sekretaresse opleiding heeft gevolgd ervaring in een soortgelijke funktie heeft opgedaan in de Engelse taal kan korresponderen en konverseren een diploma Nederlands stenografie heeft haar werkzaamheden indien nodig met vertrouwelijkheid verricht Wat wij kunnen bieden is een goed salaris afgestemd op het nivo van de funktie, en een aangename werkomgeving. Indien u na het lezen van deze advertentie van mening bent dat u deze funktie "waar kunt maken", kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer E. Pieters, Industrieweg 56,2382 NW Zoeterwoude. (Telefoon 071 - 89 93 70) Datasaab Nederland B.V. Bezuidenhoutseweg 187 -189 2594 AH Den Haag Tel.: 070 - 81 41 51 Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het ver zamelen. bewerken, beheren, bewaken en toegankelijk maken van medische gege vens. komt binnenkort een vacature voor een vac.nr. 907 M 071 13 LD Taak: het in teamverband verrichten van o.a. de volgende werkzaamheden: - het verzamelen, bewerken en coderen van medische gegevens. - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van computer-eindstations, alsmede het opvragen van selectieve patiëntgegevens uit het computerbe stand Verlangd diploma VWO met B-pakket en typevaar digheid. nauwkeurigheid en speurzin zijn voor deze functie noodzakelijke eigen schappen; kennis van medische termino logie strekt tot aanbeveling Salaris max. f2337 bruto per maand Voor de volledig ingewerkte medische registra- tie-assistent(e) zijn er promotiemogelijk heden tot max. f2818 bruto per maand. Heelkunde vac.nr. 211.D 0713.LD Taak: - het verzorgen van de medische admini stratie t.b.v. patiënten; - typewerkzaamheden; - het te woord staan van patiënten. Verlangd MAVO-IV-diploma. typevaardigheid en administratieve ervaring. Salaris max. f2199 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. vakature voor een O.K. verpleegkundige of O.K. assistent(e) met een voltooide opleiding volgens N.Z.R.-normen. Part-time aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen worden graag verstrekt door broeder J. de Jonge, hoofd O.K., telefoon 071-155960, toestel 340. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. HERVORMDE STICHTING VOOR BEJAARDENZORG W0UBRUGGE In ons bejaardentehuis "Woudsoord" is plaats voor BEJAARDENVERZORGSTER of BEJAARDENHELPSTER (bij voorkeur gediplomeerd). Arbeidsvoorwaarden volgens CAO bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan: Het Bestuur van onze Stichting p/a Weteringpad 3, 2481 AS Woubrugge. LEIDEN Prins Willem-Alexanderschool voor Chr. M.J Diepenbrocklaan 1, 2324 VW Leiden, t 071-764032. Het Bestuur vraagt per 1 augustus a.s. met Chr. levensovertuiging voor: duits scheikunde sa natuurkunde geschiedenis muziek Voor de periode 1 augustus-1 november a.s. (wegens vervanging): geschiedenis 16 L Sollicitatiebrief referentieadressen) vóór 15 april a.s. aan de directeur: G. J. Jansen, Wollegras 2, 2318 TG Leiden. Inlichtingen bij de directeur: 071-146060 (privé). Ons bedrijf behoort tot het Triumph-Adler-concern, dat een dochteronderneming is van Volkswagen A G. Wij produceren en verkopen schrijfmachines en onderde len voor schrijfmachineproduktie. Onze afdeling administratie verwerkt haar gegevens voor namelijk d.m.v. een komputer. Daarvoor is noodzakelijk dat de administratieve gegevens worden overgebracht op ponskaarten. Voor dit ponswerk vragen wij een in part-time dienstverband die behalve pons- en kontroleponswerk op een IBM 029/059 ook bereid is tot ander administratief werk. Ervaring met ponsen is zeer gewenst, evenals een oplei ding op MAVO/LEAO-niveau. Werktijden in overleg te regelen 20 uur per week). Schriftelijke sollicitaties aan het hoofd personeelsza ken van de nederlandse adler fabrieken bv Rooseveltstraat 70,2321 BM Leiden, Tel. 071 - 769232. Kantoor machines SCHOOL "DE HORST" LEIDEN school voor speciaal onderwijs Het bestuur van de school zoekt met ingang van 1 augustus 1980 een De gedachten gaan uit naar een collega die bereid is in multidisciplinair teamverband samen te werken binnen het kader van opvattingen die in het schoolteam leven en die in staat is individueel onderwijs te ge ven in een groep van ongeveer 12 kinderen. Voorts dient de mogelijk heid en bereidheid aanwezig te zijn om zich te verdiepen in de proble matiek van speciaal onderwijs. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van de akte van bekwaam heid als volledig bevoegd onderwijzer met aantekeningen voor de zak ken j en r of j en k. Ervaring in het buitengewoon onderwijs is gewenst. De school telt 6 groepen en is sinds kort in een nieuw schoolgebouw gehuisvest. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd, de heer A.L. Kim- pel, tel. 071-131423 (school) en door de secretaris van het bestuur, de heer P.G.J.N. Kop, tel. 071-145344 (t. 452). Sollicitaties binnen 14 dagen in te zenden bij het bestuur van de Stich ting tot bevordering van het onderwijs aan zeer moeilijk opvoedbare kinderen uit Leiden en omgeving, p/a Beijerincklaan 15a, 2313 SB Lei den. De medische afdeling van Drager Nederland voert een uitgebreid programma met o.a. beademingsappara ten, couveuses, desinfektiekasten en narkosetoe- stellen. Ter versterking van de binnendienst wordt voor de Medische Verkoopafdeling een kommercieel admini stratief medewerker binnendienst met belangstelling voor ziekenhuis-apparatuur gezocht. Zijn taak bestaat o.a. uit: telefonisch kontakt onderhouden met onze afne mers en de fabriek in West-Duitsland het verantwoordelijk zijn voor de koördinatie en af handeling van werkzaamheden t.b.v. één van de rayons na een inwerkperiode het zelfstandig uitwerken van offertes in samenwerking met de technische dienst en de verkoop-buitendienst. Voor deze verantwoordelijke en interessante funktie wordt vereist: HAVO/MBO/HBO-niveau met Duits goed zakelijk inzicht leeftijd tot ca. 25 jaar. Doorgroei naar een buitendienst funktie behoort tot de mogelijkheden. Gelieve uw schriftelijke sollicitaties onder ref. RB/MA te richten aan: de heer H.B. te Roller, postbus 310, 2700 AH Zoetermeer. Telefonische informatie, tel. 079-319211, tst. 210, mevr. C. Klopstra. Pallet&Container Pooling Systems TYPISTE/ADMINISTRATIEVE KRACHT t/m juni '80 voor halve dagen, vanaf 1 juli '80 voor hele dagen, die belast zal worden met algemene type/adm. werkzaamheden t.b.v. de National Account Manager en de afde lingen operations en boekhouding. Tot haar taak behoren: - verrichten van adm./organisatorische werkzaamheden - bijhouden en bewaken van agenda - typen van alle voorkomende correspondentie - bedienen van de telex. Vereisten: middelbare schoolopleiding - ruime ervaring in een soortgelijke funktie. Sollicitaties te richten naar: chep benelux nederland bv, Hoorn 368, 2404 HL. ALPHEN A/D RIJN. tel. 01720-23500. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn een Iemand met een HTS-opleiding. met ervaring in de uitvoering van bouwprojekten. kan voor deze funktie in aanmerking komen. Een projektleider heeft in ons bedrijf de leiding over een groot bouwprojekt. of over verschil lende kleine projekten Hij rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleiding, en is mede verantwoordelijk voor de totale kostenbeheersing. Bij ERA vindt u een sterk door gevoerde projektteamgedachte De afdelingen binnen (kalkulatie. bouwkunde, inkoop, werkvoor bereiding) werken intensief samen met de uitvoerenden buiten: U dient als lid van dit team een belangrijke .eigen bij drage te leveren Wij bieden een verantwoordelijke funktie. met uitstekende hono rering en mogelijkheden tot door groei en promotie. Voorts een modern pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u interesse9 Bel dan even: 079-166740. of schrijf een brief aan onze afdeling Personeels zaken. ERA BOUW J.P. van Eesteren b.v. Stationsstraat 206a. Postbus 62, 2700 AB Zoetermeer. Onze onderneming, vooral werk zaam in de Randstad, heeft zich vooral gespecialiseerd op het gebied van woningbouw in alle sektoren. Daarnaast willen wij verder uitgroeien door het realiseren van kleinere projekten m de utiliteitsbouw. Wij stellen hoge eisen aan de kwaliteit van ons werk. Deze eisen gelden óók voo- onze medewerkers.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26