hoeveel kinderen hebben ze? wat doen ze met hun geld? hoe besteden ze hun VRIJE tud? Hoe verdelen ze het werk? hoe wonen ze?... 4Z/0 Het jonge gezin. Een interessante bijlage van Ouders van Nu. Omdat Ouders van Nu 121/> jaar bestaat. 'tStamin Ouders van Nu. Sot a /Öudshoonv% Erro Een hoogtepunt in de grandioze Piasshow van deburgemeester Er is nogal wat veranderd in HV? jaar. Vooral voor jonge gezinnen, waar de belangrijkste beslissingen genomen worden, zijn het roerige tijden. Alternatieve samenlevingsvormen zijn algemeen geaccepteerd. Het aantal echtscheidingen is fors gestegen. De rolverde ling tussen man en vrouw begint langzaam maar zeker te veranderen. Vrouwen zijn meer buiten de deur gaan werkea Het aantal kinderen per gezin neemt nog steeds af. Ouders van Nu maakt de balans van al deze ontwikke lingen op en probeert van daaruit een blik in de toekomst te werpen. Dit en nog veel meer kunt u lezen in de bijlage van het jubileumnummer van Ouders van Nu, waarin voorts: De keizersnee, geen gewone bevalling. Twee van de vier prinsessen kregen hun kinderen via de keizersnee. Geen luxe, maar een medische noodzaak. En voor veel ouders, die maandenlang naar een bevalling toeleven, is een keizersnee een teleurstelling. Iedere avond het liedje van verlangen. Snel eten, Sesamstraat en dan naar bed. Veel kinderen kunnen zo niet in slaap komen. Zij hebben tijd nodig om langzaam naar het slapen toe te levera Ouders van Nu over onderwijsvernieuwing. Omstreeks 1984 zal de nieuwe onderwijswet definitief afrekenen met het huidige negentiende-eeuwse stelsel. Wat betekent dat voor onze kinderen? Verder in het jubileumnummer van april. Onze vaste rubrieken Samen, waarin ditmaal leuke ideeën om de paaseieren te versieren, Man-Vrouw samen leven, Praktisch, Uit de praktijk van een kinderarts en Vragen van onervaren moeders. Nu overal verkrijgbaar voor f 4,25. 1/33:8* li- Elke zaterdag onroèrendgoedrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans Technisch Handels Advies- installatiecentrum Complete Woningtechniek o.a. Centrale verwarming C.V. bouw pakketten C.V.-ketels «circulatiepompen, druk exp vaten, pijprfittingwerken Vloerverwarming Warmwater voorziening Loodgieterswerk Dakdekkerswerk Sanitair Boilers Geisers Waterontharders Airconditioning Open haarden Energie besparende app. o.a. thermostaat-ventielen, dag- en nachtklokken I Pompschakeling isolatie 1 Wij verstrekken vrijblijvend* inlichtingen. Showroom geopend: Zaterdag van 9 tot 12.30 uur Dagelijks van 8 tot 17.00 uur of op telefonische af spraak 01718-23211, 01718-22828/73679, 01719-15597. Ambachtsweg 11, 2222 AH Katwijk. ^Industrieterrein 't Heen. BliRKEL/ RODENRIJS, Industrieweg 31 luchter het veilinggebouw!, tel. 01891-3137. Vrijdagavond koopavond Sanders Meubels/ad vindt u in: Uden/Volkel. Haltent. Berkel/Rodenrijs. Kerk rade-W est. Oosterhout-Zuid N.BRGroningen. Heerhugouaard en Amsterdam. Massief hoeft echt niet massaal te zijn.dat bewijst de burgemeester met deze voortreffelijke meubels. Door en door eerlijk eiken, in een fraai doortekende structuur. Maar dankzij de originele,afgeronde vormgeving toch slank en sierlijk. Met geprofileerde armleggers en veel ambachtelijk houtdraaiwerk. Met vormvaste kussens en uitgevoerd in hazelnoot- kleurige mohair look.Zon bijzondere 3-1-1 combinatie kan nooit echt goedkoop zijn. Al blijft "t een verrassend laSc prijs voor zoveel li exclusieve kwaliteit.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 14