TBgnmmmMemKmMÊS&m&m S3 uitvoerder Unitleidster (para)medisch werk! LateXfalT Vóórhaar magazijn-Zoeterwoude zoekt 3M een magazijnmedewerker. AANKOMEND BET0NB0UWKUNDIG TEKENAAR M.T.S.-er (werktuigbouw) 3M MEAO er of MBA er die zich bijna SPD er weet voor een funktie met internationale aspekten. assistentie) European Administration Group Fasson randstad uitzendbureau psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" eindexamenkandidaten havo-vwo-meao-heao Accountantskantoor BRAAT BOUWSTOFFEN TECHNISCHE AFDELING ALPHEN gespecialiseerd in de levering en montage van kunststof daglichtkonstrukties, metalen daken en gevels vraagt met SPOED een kalkulator of iemand die daarvoor wil worden opgeleid. Opleiding M T S.-bouwkunde. Leeftijd vanaf 21 jaar. administratief medewerker voor de afd werkvoorbereiding Enige kennis van de Duitse taal strekt tot aanbe veling. Voor inlichtingen en/of sollicitaties vragen naar de heer A. v. d. Heuvel, toestel 31 ('s avonds privé nr. 01720-75538). een typiste/ administratieve kracht Voor deze funktie, die afwisselend met een collega wordt verricht, zoeken wij een typiste die bij voor keur ervaring heeft op een IBM MK 80. De resterende tijd wordt gevuld met administratie ve werkzaamheden. Een goede schoolopleiding, minimaal MAVO, is daartoe gewenst. Voor inlichtingen en/of sollicitaties vragen naar de heer Capel, toestel 14. BRAAT BOUWSTOFFEN N.V. Eikenlaan 22 te Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-31771. Ingenieursbureau voor bouwtechniek GOUDSTIKKER- DE VRIES B.V. vraagt wegens uitbreiding ervaring niet vereist. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Bols Nederland B.V. vraagt voor de afdeling Technische Dienst eervjonge Hij zal assisteren bij het omstellen en het verhelpen van stonngen aan bottelanjmachines, zodat het produktie-proces optimaal kan plaatsvinden. Het team waarin hij werkzaam zal zijn bestaat uit 8 personen. Onze onderneming kent uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals 24 dagen vakantie, 8|/2% vakantietoeslag, winstdeling en een gunstige studiekostenregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u nchten aan Personeelszaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. Op telefonisch verzoek, 02526-8141, toestel 315, sturen wij u graag een sollicitatie-formulier. Het bedrijf 3M Nederland B.V. is de Nederlandse verkoopmaatschappij van een wereldomvattend concern. Een concern dat ongeveer 16.000 produkten op de Nederlandse markt brengt. De gedachten gaan uit, naar een kracht in de leeftijd van 18 tot 30 jaar, die zijn militaire dienst al achter de rug heeft of hiervoor vrijstelling heeft. Als hij enige jaren ervaring heeft als magazijnmedewerker elders en/of daarbij over een LTS- of gelijkwaardig diploma beschikt, is dat een pré. Deze baan begint op een vaste plaats: aan de paktafel op het 3M-magazijn in Zoeterwoude. Een modern magazijn waar alle produkten die 3M voor distributie in voorraad heeft die paktafel passeren. En waar dus de nodige produktkennis kan worden opgedaan. Produktkennis die nodig is om eventueel later door te groeien naar een zwaardere magazijnfunktie. Geïnteresseerd? Een informatief gesprek kan verhelderend werken. Neem even kontakt op, onder vermelding van 286 LD met de afdeling Personeelzaken, Roosev^ltstraat 55,2321 BL Leiden, tel.: 071 - 76 93 30 (tussen 09.00 en 13.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. Fasson is één van 's werelds grotere producen ten van zelfklevend materiaal. Het Europese hoofdkantoor is in Leiden gevestigd. Van daar uit worden de aktiviteiten van zeven fabrieken, waarvan twee buiten Europa, en veertien ver koopkantoren gekoördineerd en gekontroleerd./ Op dit hoofdkantoor is op de afdeling Finance Control plaats voor een Deze groep heeft als taken: het konsolideren van de resultaten van onze Europese vestigingen, het zorgen voor de follow-up hiervan en het on derhouden van de (Amerikaanse) accounting principes van Fasson Europe. Voorts behoort het instrueren van vestigingen tot de taken. Het accent van deze funktie ligt op het bij houden van de administratie van het Multi Currency Centre. Wij vragen een jonge man of vrouw met een MEAO-opleiding öf met MBA plus studie voor SPD. Voorts: enige jaren administratieve erva ring, bij voorkeur opgedaan in een internatio naal bedrijf, en een goede kennis van de Engelse taal. Leeftijd tot 30 jaar Belangstellenden worden uitgenodigd hun schrif telijke of telefonische sollicitatie te richten aan Fasson (Nederland) B.V., Postbus 28, 2300 AA Leiden, telefoon (071) 76 92 30, toestel 225, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. An Avery International Company Randstad Uitzendbureau is een internationale onderneming in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Ter versterking van onze organisatie hebben wij in Leiden dringend behoefte aan een voor een van onze units, die zich bezighoudt met de uitzending van tijdelijke krachten in de administratieve sektor. Haar taak zal zijn: - leidinggeven aan een team van 2 a 3 mede- werk(st|ers dat sollici tanten ontvangt en selekteert en dat veel vuldig kontakt heeft met bedrijven - meewerken in dit team - het voeren van een beperkte administratie - het onderhouden van kontakten met bestaande kliënten middels bedrijfs bezoeken Wij verwachten: - leeftijd 23-29 jaar - minimaal een VWO- opleiding - gevoel voor diplomatie en kommercleel inzicht - buitendienstervaring. Wij bieden: - een goed salaris - een gerichte opleiding - goede secundaire arbeidsvoorwaarden wo een 13e maand, gratifikatie en 8Yi% vakantietoeslag - representatie- en onkostenvergoeding - studiekosten vergoeding. Uw schriftelijke sollicitatie met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto, kunt u richten aan Randstad Uitzendbureau bv. t a v de heer H. Metselaar. Breestraat4, 1941 EJ Beverwijk Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel 071-149745 'Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heen ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer. Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 Luba Uitzend^ Voor ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn een kok De centrale keuken van ons ziekenhuis bereidt dagelijks de maaltijden voor 750 personen. Minimum opleiding B.G.P. of S.B.C.O. Ervaring in de dieetkeuken wordt op prijs gesteld of de bereidheid een dergelijke kursus te volgen. Aan deze funktie zijn wisselende diensten verbonden t.w. lx per 14 dagen weekenddienst, waarvoor een toeslagrege ling van toepassing is. Salarisgrenzen minimaal f 1.995,- tot maximaal f 2.530,- bruto per maand ekskl. 8% vakantietoeslag. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef kok de heer H P Nieuwenhuizen, tel. 02502-7741, 1st. 2255. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Bedrijfsvloeren leggen is een vak apart. Ons bedrijf heeft er een uitstekende reputatie mee opgebouwd. Die reputatie heeft twee belangrijke pijlers: het vakmanschap van de mensen die de vloeren leggen en de hechte kollegialiteit, waardoor iedereen van hoog tot laag met iedereen samenwerkt en elke medewerker zich verantwoordelijk voelt voor het geheel. Wie hier instapt als moet dus wel van goeden huize komen. Ten eerste moet hij beschikken over een MTS/bouwkunde- of gelijkwaardige opleiding. Verder moet hij ervaring hebben in de bouwuitvoering of onder aanneming in de bouw en het leiden en stimuleren van mensen. Wie aan onze eisen voldoet, kan rekenen op zeer zelfstandig werk, dat veel voldoening schenkt en in elk opzicht goed gehonoreerd wordt. Bent u ca. 35 jaar en bereid zich in Koudekerk aan den Rijn of omgeving te vestigen, schrijft u dan aan de direktie, of neemt u telefonisch kontakt op met de heer R. Niezen - tijdens kantooruren 01714-9108 en 'savonds 01724-83 55. LATEXFALT B.V., Hoogewaard.179, Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Het Accountantskantoor van de Vereniging voor Nederlandse Gemeenten vraagt voor de funktie van BEGINNEND ASSISTENT-ACCOUNTANT MET STANDPLAATSEN in liet gebied Leiden, Capelle a/d IJssel, Gouda, Woerden. Ons bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van register-accountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit op het terrein van de provinciale en gemeentelijke overheid en van instel lingen waarin de overheid is geïnteresseerd. Wij bieden: een afwisselende werkkring, goede secundaire arbeids voorwaarden, waartoe behoren: - welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burger lijke Pensioenwet; - premie A.O.W. voor rekening van de werkgevers; - I.Z.A.-ziektekostenregeling; - ruime tegemoetkoming in alle aan de vakstudie ver bonden kosten, w.o. die voor register-accountant. Eigenhandig geschreven brieven te richten aan de directie van het hieronder vermeld kantoor. van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten raai Bureau vuur Verificatie en Financiële Adv Nassaulaan 12, 2514 JS 's-Gravenhage

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26