RIJMEFA °<9 PERSONEEL raweiP*1*®"**' personeel GEfYIEEfïïE OEG/TGEE/T BUITENDIENST FUNCTIONARIS L Calculator - Planner Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PEI |pensoneelPERf^ ■PERSONEBE .PERSOWEELreRSONEa I persi ia pcrsoni :EL medewerker (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout instrumentmaker Direktie Gebr. Paes jeugdige administratieve kracht VERPLEEGKUNDIGEN (full time) docenten data-typiste polikliniek medewerker m/v assistente leidster huishouding laboratoriumbediende verpleegkundige PEfiSC^££fl■r,cn*,, 1 pwsoimlpERsorca personeel Ten behoeve van de afdeling Electroencephalografie vragen wij een Wij vragen iemand met belangstelling in de verwerking van biologische signalen. Ervaring met programmering van kleine computers is gewenst. Gedacht wordt aan een HTS-er of student in de medische fysica of informatica, die minimaal 2 jaar beschikbaar is. Salarisgrenzen: f2176,88-f2993,55 bruto per maand. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Ons moderne en snelgroeiende be drijf importeert S medische instrumenten en laboratorium- apparatuur. i endoscopen met glasvezeloptiek. Als opleiding zien wij graag het diploma instrumentmaker Leiden A. MTS of gelijk waardig Dit verantwoordelijke, interessante werk kunt u in een zelfstandige, prettige werk sfeer verrichten in onze instrumentmakerij. Wij bieden u goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Bij de afdeling Financiën van de gemeentesecretarie kan geplaatst worden een De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit eenvoudige werkzaamheden van financiële aard, waar onder het bedienen van de office-computer De aanstelling zal plaatsvinden in de rang van schrijver Vereisten: goede algemene ontwikkeling blijkende uit het bezit van het diploma MAVO of MEAO, en het diploma machine- schrijven. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, nader overeen te komen. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijne blad, te richten aan Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Bij "Sancta Maria", Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk ontstaan binnenkort, wegens resp. vertrek naar het buitenland en ontslag wegens gezinsuitbreiding, de volgende vacatures: klinisch chemisch analist(e) (h-b-o full-time Eisen: Het bezit van H.B.O.-Analistendiploma. Kand. moeten in staat zijn alle voorkomende bepalingen zelfstandig uit te voeren; Verwacht wordt dat kand kunnen meewerken aan de ontwik keling van nieuwe technieken, zowel op klinisch-chemisch als op radio-isotopen gebied. assistent medisch analist (e) (m-b-o-l part-time, 20 uren per week Eisen: M B O. diploma Assistent Medisch Analiste Kand. moeten in staat zijn alle voorkomende routine bepalingen zelfstandig uit te voeren geen avond-/weekenddiensten (geldt voor beide funkties) Salariëring Salariëring volgens de N.Z R.-schalen. Overige arbeidsvoorwaar den volgens de C A.O. v.h. Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Ir. J. Hüi toestel 343 Sollicitaties Uitsluitend schriftelijk met volledige inlich- tingen aan het Hoofd van de Personeels dienst Grote instelling zoekt: die beschikt over een goede algemene ont wikkeling; op sympathieke wijze met mensen kan om gaan; het tot zijn eer rekent mensen op objectieve wijze voor te lichten; gehuwd en ouder dan 25 jaar is. Wij bieden hem een vaste positie met goede toekomst mogelijkheden; een afwisselende werkkring; een goede honorering; vrij gebruik van auto. Mocht U over telefoon beschikken, wilt U dan het nummer van Uw aansluiting in Uw brief vermelden? Brieven onder nr. 78562 aan het Bureau van dit blad. Bij de Stichting Trombosedienst van Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en Omstreken kunnen worden geplaatst, Werktijden tussen 8.00 en 17.00 uur. Geen weekenddiensten. Sollicitaties te richten aan de administra teur van genoemde Stichting p/a Rijns- burgerweg 10 - kamer 69,2333 AA, Leiden. Chr. Scholengemeenschap „De Vlietschans" (vwo - havo - mavo) Gevraagd per 1 augustus 1980 scheikunde 12 uur (1e graad) Frans 12 uur (2e en 3e graad) Frans 20 uur (1e en 2e gr., van 1 sept. t/m november) wiskunde 20 uur (1e graad) Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging kiezen. ippens d Co Philippens Co. (luchtvracht) B.V., een internationaal expeditiebedrijf gevestigd te Schiphol-Centrum, zoekt voor spoedige indiensttreding a)een ervaren declarant die zelfstandig kan worden belast met de behandeling van importzendingen. Functie-eisen: opleiding MAVO beheersing van de Engelse taal ervaring in een soortgelijke functie b)een assistent declarant die door ons zal worden opgeleid tot declarant. Wij denken hierbij aan iemand van 18-19 jaar die in het bezit is van een MAVO-diploma. Wij bieden u een prettige werkkring, alsmede een uitstekend salaris en secundaire voor waarden. Wilt u nadere inlichtingen of een telefoni sche afspraak maken, dan kunt u bellen met de heer H. de Graaf, telefoon (020) 17 76 05 Rijmefa BV is een slagvaardige, middelgrote onderneming, die zich toelegt op de vervaardiging en verkoop van laboratorium- en zieken huisappendages en accessoires, alsmede hulpmiddelen voor gehan dicapten. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een Zijn taak zal bestaan uit: calculeren van kostprijzen controle over de voortgang van de produktie planning van de orders. Deze zelfstandige funktie vereist een opleiding op MTS - W niveau, hoewel een HAVO opleiding, met technische interesse, ook een uit stekende basis zou kunnen vormen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer F.G. Neve, tel. 071 -76 57 00, s avonds 023 - 37 70 45. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie, met ver melding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan: Rijmefa BV, Postbus 1022, Rooseveltstraat 14, 2302 BA Leiden. Rijmefa is een dochteronderneming van het VSH concern. Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het verza melen, bewerken, beheren, bewaken en toegankelijk maken van medische gege vens, kan geplaatst worden een tevens algemeen administratief medewerkster vac.nr. 907.M.07.12.LD Taak: - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van een computer-eindstation, - het beheren van een register van ontsla gen patiënten; - het beheren van een schaduwarchief van brieven betreffende ontslagen patiënten; - het in teamverband verrichten van alge mene administratieve werkzaamheden, welke uit de taakstelling van de dienst voortvloeien. Verlangd: MAVO of LEAO-opleiaing en typevaardigheid; nauwkeurigheid is voor deze functie noodzakelijk. Salaris op grond van leeftijd en ervaring tot een max van f 2199 bruto per maand In de toekomst is een max. van f 2337 per maand niet uitgesloten Oogheelkunde Bij deze afdeling is plaats voor een vac.nr. 670.K.07.12 LD Taak: - ontvangen en te woord staan van patiën ten; - regelen van afspraken; -verrichten van typewerkzaamheden en verzorgen van de correspondentie. - bijhouden van het patientenarchief Verlangd: diploma MAVO en typen; kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. f2199 bruto per maand Nadere inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de beheersfunctionaris de heer A A Ramaker, tel 071-14 72 22. toestel 2382 Wooncentrum Nieuweroord vac nr 020 D 15.12 LD De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - licht huishoudelijk werk; - verzorgen van koffie en thee; - assisteren bij recepties en vergaderingen (hetgeen ook overwerk inhoudt). Verlangd: LH.N.O.-diploma Enige instellingservaring strekt tot aanbe veling. Salaris max. f1996 bruto per maand. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium Afdeling Voedingsbodemkeuken Spoelkamer/Sterilisatie vac.nr. 150.C.35.12.LD Taak. het volgens voorschriften verrichten van werkzaamheden, zoals het spoelen, schoonmaken, steriliseren en desinfecte ren van glaswerk en laboratoriummateriaal. Daarnaast kan men ingeschakeld worden bij verschillende andere taken in de Voe dingsbodemkeuken Verlangd een grote mate van nauwkeurig heid. leeftijd vanaf 21 jaar Salaris max f2199 bruto per maand Polikliniek Dermatologie Op deze afdeling is plaats voor een voor 20 uur per week (voornamelijk in de middaguren) vac.nr. 561 F 53 12 LD Zijn/haar taak zal bestaan uit het op vangen en begeleiden van patiënten, verbinden en assisteren op de veneu ze vaatpoliklimek, assisteren bij ovulair- sneden en andere kleine verrichtin gen Ook zal licht administratief werk verricht moeten worden Salaris max f 1341 bruto per maand Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw J Ples-vd Hoeven. Coördi nerend Hoofdverpleegkundige tel 071-147222. toestel 4351 of Mw JA Wiersma-Traag. personeelsconsulent, toestel 2720 U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd opleiding en ervaring ledereen wordt bi| indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlek Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 25