IomIcii PERSON EE Li' personeel penso DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Meneba Meel BV sorieel Pï ■PERSONEEIM leeli .PERSONEEL™30^ peel administratieve kracht (m/v) Fasson MEDEWERKER medewerker voor bestuur en beheer (m/v) (aankomend) datatypiste enige bibliotheek medewerkers (m/v) hoofd kantine (m/v) typiste typiste typiste medewerker (m/v) typiste bibliothecaresse CHAUFFEURS chauffeur leerling ziekenverzorgende personeel PERSONEEL personeel Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Op ons algemeen èn medisch secretariaat hebben wij plaats voor twee part-timers. Hun werkzaamheden bestaan voornamelijk uit gevarieerd typewerk ten behoeve van diverse afdelingen van ons centrum, zoals de techni sche dienst, financiële administratie, inkoop en personeelszaken. Functie-eisen: uitstékende typevaardigheid; het vermogen eenvoudige administratie te voeren. Naar keuze kunt u werken van 8.30 tot 12.30 uur of van 13.00 tot 17.00 uur. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan het hoofd Personeelszaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Tele foon (070) 20 92 52. Fasson is één van de grote producenten van zelfklevend materiaal in de wereld. De onder neming beschikt over 7 fabrieken en 15 ver koopkantoren zowel in als buiten Europa. Het hoofdkantoor van waaruit de aktiviteiten ge coördineerd worden is gevestigd in Leiden. Op dit hoofdkantoor bestaat binnen de afdeling Finance Control een vakature voor een In deze funktie zal men belast worden met een aantal administratieve taken o.a. met betrek king tot: hetprodukt-codesysteem en het Multi currency Centre; het ingeven van verkoopcijfers en gegevens betreffende de financiële rapportering door middel van beeldschermapparatuur. Voorts is in deze baan nog de kassierstaak ondergebracht. De juiste kandidaat is in het bezit van een MAVO-diploma, heeft geen probleem met de Engelse taal en beschikt over enige jaren kan toorervaring. Studerend voor het praktijk diploma Boekhouden is gewenst. Geïnteresseerden kunnen schrijven of bellen naar Fasson (Nederland) B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 28, 2300 AA Leiden. Telefoon (071) 76 92 30, toestel 225/223. An Avery International Company Voor een onzer relaties zoeken wij met spoed ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER (Mavo) en CHAUFFEURS in bezit van groot rijbewijs minimum leeftijd 23 jaar of in het bezit van een chauffeursdiploma. Reakties gaarne aan: administratiekantoor J. W. BENNINK, Bartokhof 66, 2402 GG Alphen aan den Rijn. Telefoon 01720-20941 C. van Starkenburg b.v. bloemenexport v.b.a. in Aalsmeer zoekt jonge voor inl. v.b.a. Aalsmeer box 104 tel. 02977-23248. 's Avonds C. van Starkenburg Hoofdstraat 56b. Sassenheim. Telefoon 02522-13948. Centrale Interfaculteit vacaturenummer 9-52111158 Het betreft hier een nieuwe functie, die aan de te stellen medewerker de kans biedt zich een zelfstandige en centrale positie te verwerven binnen een kleine groep docenten/onderzoekers De belangrijkste taakbestanddelen zijn: het geven van administratieve en secretariële ondersteuning aan faculteitsbestuur en -raad, vaste commissies en de beheerder; het in overleg met de beheerder richting geven aan de organisatie en werkwijze van een klein faculteitsbureau; het in overleg met de studiementor geven van informaties aan studenten en het administra tief voorbereiden van de studiegids. Voor deze aantrekkelijke en veelzijdige taak wordt iemand gezocht, die liefst enige ervaring in een soortgelijke functie heeft opgedaan of een universiteit van nabij kent, die geleerd heeft zelfstandig te werken en die goed kan typen Een voltooide middelbare schoolopleiding is vereist; kennis van klassieke talen (met name latijn) is een welkom extra. Salaris maximaal 3.105,bruto per maand. Aan gegadigden wordt op aanvraag een uit voerige functiebeschrijving toegezonden. Centraal Rekeninstituut (afdeling Verwerking) vacaturenummer 9-53911158 Taak: bedienen van data-entry apparatuur, waarbij informatie wordt ingebracht en controles en correcties worden uitgevoerd. De data-entry groep binnen de afdeling Verwer king bestaat uit vier personen. Vereist: opleiding op MAVO-niveau; diploma machineschrijven. Salaris maximaal 2.199,r— bruto pêr maand. Inlichtingen bij C. v. d. Poel, telefoon 071-148333, toestel 5058. Universiteitsbibliotheek vacaturenummer 9-56811158 voor de uitvoering van bijzondere projecten in tijdelijk dienstverband. Het is de bedoeling dat de projecten in de loop van twee a drie jaar worden voltooid. Taak: het catalogiseren van boeken en tijd schriften volgens de geldende regels voor de titelbeschrijving. Vereist: HAVO/VWO-diploma, bij voorkeur met een talenpakket; een nauwkeurige en systematische werkwijze Gewenst: bibliotheekopleiding en/of bibliotheek ervaring, met name op het gebied van de titel beschrijving, bij voorkeur opgedaan in een wetenschappelijk bibliotheek. Salaris maximaal 2.545,bruto per maand Kamerlingh Onnes Laboratorium vacaturenummer 0-03911158 Ten behoeve van de dagelijkse leiding van de kantine wordt in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige medewerkster een hoofd van de kantine gezocht. Taak: het onder verantwoordelijkheid van de administrateur geven van dagelijkse leiding aan een aantal part-time medewerksters die zijn belast met de zorg voor de restauratieve voorzieningen ten behoeve van medewerkers, studenten en leerlingen Leidse Instrument makers School; de zorg voor de inkoop van de nodige ingrediënten; de zorg voor kasbeheer van de kantine. Salaris maximaal 2.337,bruto per maand. Inlichtingen bij C. van Dam, telefoon 071-141341, toestel 372/213. Subfaculteit Culturele Antropologie vacaturenummer 0-07811158 Taak: het snal en accuraat verrichten van type werkzaamheden van omvangrijke en verschillende aard (in zowel nederlands als engels). Vereist: MAVO-diploma; typediploma. Salaris maximaal 2,100,bruto per maand. Inlichtingen bij N. Bergwerf, telefoon 071-148333, toestel 4080/4048 De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1981. Sociologisch Instituut (0,5 weektaak, ochtenduren) vacaturenummer 0-07111158 Taak: het typen van voorkomende teksten in zowel de nederlandse als de engelse taal. Vereist: opleiding op MULO/MAVO niveau, een typediploma en -ervaring. Vaardigheid in het uitwerken van engelse teksten strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 1.099,50 bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1981. Inlichtingen bij P. Kleyn, telefoon 071-148333, toestel 3166. Rijksherbarium vacaturenummer 0-072/1158 Taak: het typen van manuscripten en het ver richten van secretariaatswerkzaamheden, waar onder het aannemen vamde telefoon en het verwijzen van bezoekers. Vereist: diploma MULO/MAVO en typediploma, alsmede typevaardigheid in de moderne talen. Zij die ervaring hebben in genoemde werkzaam heden genieten de voorkeur. Salaris maximaal 2.199,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. J. H. Lam, telefoon 071-130541, toestel 224. Centrale tekstverwerking van de faculteit der Rechtsgeleerdheid vacaturenummer 0-074/1158 Taak: het verrichten van typewerkzaamheden op moderne tekstverwerkende apparatuur (IBM systeem 6). Vereist, ruime ervaring in het werken met een elektrische schrijfmachine, alsmede een oplei ding op tenminste MULO/MAVO-niveau. Ervaring met het werken op tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Voor kandi daten die niet over deze ervaring beschikken heeft de afdeling echter een goed (intern) instructiesysteem. Salaris maximaal 2.337,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. J. G. H. C. Hooijmans-Brittijn telefoon 071-149641, toestel 218. Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen (0,5 weektaak) vacaturenummer 0-077/1158 Taak: het uittypen van korrespondentie, rappor ten en verslagen. Vereist: MAVO/HAVO diploma en typediploma; goede typevaardigheid en kennis van moderne talen, met name engels en duits. Salaris maximaal 1.099,50 bruto per maand. Inlichtingen bij B. Groen, telefoon 071-148333 toestel 4108. Vakgroep Oogheelkunde vacaturenummer 0-085/1158 Taak* verzorging van de bibliotheekadministratie, waaronder de tijdschriftenadministratie, bind werk, catalogi, enz.; uitleenadministratie, aanschaf nieuwe boeken, literatuursignalering t.b.v. specifieke onder- zoeksprojekten van de kliniek, opzet literatuursystemen, o.a. van promovendi, literatuuronderzoek; medewerken aan de vernieuwing van onderwijsprogramma'^ in samenwerking met de onderwijscommissie; uitlenen en typen van onderzoeksverslagen, manuscripten en publicaties. Gewenst: gerichte bibliotheekopleiding, alsmede enige ervaring en typevaardigheid. Salaris maximaal 2.818,bruto per maand. Inlichtingen bij A. A. Ramaker, telefoon 071-147222, toestel 2382/2399. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Transportbedrijf MATHIEU VAN ZAAL vraagt met spoed enige ervaren i.v.m. uitbreiding wagenpark, minimum leeftijd 23 jaar, in bezit van groot rijbewijs, of in het bezit van chauffeursdiploma, voor routevervoer door geheel Nederland. Katwijk. Blokmakerstraat, Industrieterrein 't Heen, tel. 01718-22011. b.g.g. 01719-10263. PIZZERIA GIOVANNI/ BISTRO LE CORNET Zuidboulevard 145 - Katwijk aan Zee - Tel. 01718-74860 vraagt 1e RESTAURANT KOK PIZZA BAKKER Soil, na tel. afspraak met de heer K. C. van Herp. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Ten behoeve van de bezigheidstherapie voor lang durig verblijvende patiënten kan worden geplaatst een BEZIGHEIDSTHERAPEUT(E) Taken: - bezigheidstherapie met verschillende materialen met wisselende groepen mannen en vrouwen van uiteenlopende leeftijd en niveau; - meehelpen aan de opzet van aktiviteitenbegelei- ding op de woonafdelingen; - in een team van drie kollega's bijdragen aan be leid en ontwikkeling van de bezigheidstherapie. Eisen en wensen: - diploma "Norel" of "Princenoord" of gelijkwaar dige opleiding aangevuld met handvaardigheid; - het bezit van de leid(st)eraantekening strekt tot aanbeveling; - ervaring in de psychiatrie of psychogeriatrie is ge wenst; - bereidheid tot samenwerken in teamverband en multi-disciplinair overleg. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de kreatieve therapie "de Ekster", toestel 336. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* is de houdstermaatschappij van de werkmaat schappijen van de Meeldivisie van Meneba N.V., waartoe o.a. ook twee grote meelfabrieken in Rotter dam en Leiden behoren. Het vervoer van losgestort meel geschiedt in kombi- natiewagens en opleggers. In verband met uitbreiding van ons wagenpark zoe- met een leeftijd tussen de 25 en 35 jaar en die in het bezit is van een zogenaamd "groot rijbewijs". Mocht u belangstelling voor deze job hebben, dan verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afd. personeelszaken. Brielselaan 115, 3081 AB Rotterdam. Tel. 010-859122. DE GEMEENTELIJKE DIENST VOOR VERPLEGING EN VERZORGING Ja???, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de-oplei ding die in september 1980 start met een theoretische voor bereiding op de praktijk (9 weken), de zogenaamde "pre klinische periode", welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werktijd gegeven; zij omvat zowel theoretisch als praktisch onderwijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De opleiding duurt in totaal twee jaar. De theoretische opleiding wordt door de Stichting Oplei ding Verzorgende en Verplegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psy chologie, maatschappijleer, Nederlands en rekenen. De praktische opleiding, die het verplegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de negen gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshui zen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moet je 17 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezit zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: - L.H.N.O. minimaal 2 vakken op C-niveau, Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch kontakt op met één van de drie gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshui zen, te weten; Kranenburg Morsestraat 9, 's-Gravenhage, tel. 070-63.79.00 en vraag naar mevrouw M.A.P. Lapidaire. Het Strangeduin Gevers Deynootweg 59, 's-Gravenhage, tel. 070-55.81.72 en vraag naar mevrouw B. van Dijk. Vrederust-West Melis Stokelaan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070-66.57.50 en vraag naar mevrouw E. van der Lee-Lucardie. Ze willen je graag het één en ander vertellen over de op leiding. Je kunt ook binnen 14 dagen schriftelijk sollici teren. Richt dan je brief aan de Directeur van de Gemeente lijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, Hengelolaan 179, 2545 JG 's-Gravenhage, onder vermelding van GDVVnr. 015. Gemeente 's-Gravenhage

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24