van' Een bedrijvige baan voor een afdelingssecretaresse op HAVO-niveau. Heineken: Boekhoudkundig ambtenaar op S.P.D.-niveau hoofdleid(st)er ziekenverzorgende (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout DRUKKERIJ SÉ DELTABACH ADMINISTRATEUR litzendbureau sektor medewerker leerling zieken verzorgenden Mariërihaven Op de afdeling comptabiliteit en kasbeheer van (FFMFFNTF de binnenkort te vormen hoofdafdeling financiën w/^l-ynD tnz^ en economische zaken wordt gevraagd een VOUHdUHvJ pnjuuj dan wel met een gelijkwaardige opleiding, die naast een gedegen boek houdkundige kennis en inzicht in bedrijfsadministratie, goede contactuele eigenschappen bezit. De taak van de te benoemen functionaris zal voornamelijk bestaan uit: a. het voeren van c.q. het uitoefenen van toezicht op de kredietbewaking van het totale gemeentelijke apparaat b. het verstrekken van boekhoudkundige adviezen op uiteenlopend niveau c. het verrichten van diverse comptabele werkzaamheden (jaarrekeningen, controles etc.) Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot een maximum van f 4.529,- per maand. De premie AOW/AWW wordt voor rekening van de gemeente genomen, ter wijl voorts van toepassing zijn regelingen inzake vakantietoelage (8%). wel- vaartsvast pensioen, diplomagratificaties en studiefaciliteiten. De chef van de afdeling, de heer H. Blaak, zal gegadigden voor deze functie gaarne alle gewenste inlichtingen verschaffen. Telefoon: kantoor 070-862220, toestel 150, thuis 070-863661. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Voorburg, Postbus 905, 2270 AX Voorburg, met vermelding van nr LD18 Het bestuur van de STICHTING UNIVERSITAIR KINDERDAGVERBLIJF LEIDEN Het dagverblijf zal een kapaciteit hebben van ongeveer 30 kinderen in de leeftijd van 0-4 jaar, verdeeld over drie leefgroepen. Voor plaatsing komen in aanmerking kinderen van ouders die werken bij of studeren aan de Rijksuniversiteit Leiden. De werkzaamheden omvatten o.a.: - het in nauwe samenwerking met het bestuur a) inrichten, starten en openen van het dagverblijf realiseren, b) mede-selekteren van overige medewerkers, c) verder uitwerken van opnamebeleid van kinderen - de dagelijkse leiding en organisatie van het dagverblijf - leiding en begeleiding van leidsters, vrijwilligers en stagiaires - kontakten met ouders. Gevraagd wordt: - een beroepsgerichte opleiding, minimaal op M.B.O.-niveau ervaring met integrale benadering van kinderen - ervaring in een leidinggevende funktie kontaktuele en organisatorische vaardigheden Leeftijd vanaf 23 jaar. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de Rechtspositieregeling Kinder-Centra (inschaling niveau direktrice C) Sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. te richten aan de sekretaris van de Stichting Universitair Kinderdagverblijf Leiden, Bree- straat 141, Leiden, onder uitvoerige vermelding van opleiding, ervaring, re ferenties en persoonlijke gegevens. Bij selektie wordt hiermee rekening gehouden. Inlichtingen dagelijks van 9 00 - 17.00 uur bij mw. I. Stam-van der Kloot Meijburg, tel. 071-144198 of mw. J. van Leeuwen, tel. 071-148333 tst. 3271. Gerenommeerde makelaardij wil graag kennis maken met een REPRESENTATIEVE PERSOONLIJKHEID die in staat is op basis van onkostenvergoeding en provisie een deel van de werkzaamheden van de makelaar over te nemen Dit zou een ideale tijdsbesteding kunnen zijn voor een met-meer-aktieve aannemer of andere zakenman die met deze materie vertrouwd is. (myti makelaardij bv L|j| van hogendorpplein 4 - gouda telefoon 01820-20111 kantoren in alphen a/d rijn. gouda. 's-gravendeel, vianen en zwolle Afdeling Sproklenburg is een vervolgafdehng psijchogeriatrie van de sektor Geriatrie van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout Op Sproklenburg wonen 18 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstatidigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie Voor de anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaatsing buiten ons centrum. Op korte termijn vragen wij een Van de toekomstige collega verwachten wij dat hij o.a.: enkele bewoners individueel begeleidt bewoners stimuleert in zelfstandig handelen zorg draagt voor het behoud of het weer aanleren van levensfunkties van de bewoners kan werken m teamverband de afdeling verder mee helpt ontwikkelen kritisch is t.o.v werk, collega's en zichzelf. Nadere informaties worden gegeven door de heer J. van Lokven, toestel 2144. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Drukkerij Deltabach is een kleine maar moderne druk kerij, die op het industrie terrein de „Grote Polder' onder de rook van Leiden een frisse en gezellige be huizing heelt. Met behulp van zeventien medewerkers en een mo dern machinepark, wordt er in vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, han dels- en rekiamedrukwerk vervaardigd. In verband met de groei van ons orderpakket vragen wij een VLAKDRUKMONTEUR/WERKTEKENAAR FOTOZETTER/LOODZETTER DRUKKERIJBINDER KLEIN OFFSETDRUKKER Gediplomeerde vakmensen die zelfstandig kunnen wer ken en een stukie verant woording aandurven, geven wi| graag een uitstekende beloning! Ben je zo'n man of vrouw dan kun je even bellen met Freek de Jong071 -89 92 41 ('s avonds: 89 31 46) of een briefje schrijven naar SENSOR NEDERLAND B.V. Rouwkooplaan 8, 2251 AP VOORSCHOTEN telefoon: 01717-3941. In ons moderne bedrijf hebben wij een vacature voor een MEEWERKEND ASSISTENT AFDELINGSCHEF Wij zoeken bij voorkeur iemand met een opleiding MTS- elektrotechniek, in de leeftijd van 25 jaar. Wij bieden een goed salaris, 8% vakantiegeld, premievrij pensioen. U kunt solliciteren door op te bellen voor het maken van een afspraak, een brief te schrijven of langs te komen en te vragen naar de heer De Jong of de heer Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Dat moderne zit 'm bijvoorbeeld in de administratieve organisatie en de op dit terrein toegepaste technieken. Kenmerkend daarbij is de ver doorgevoerde automatisering. Kortom: een ideale werkomgeving voor jonge mensen die zich op het gebied van de administratie of organisatie hebben toegelegd. Bovendien wordt er veel aandacht besteed aan loopbaanplanning en positieverbetering. I Binnen het bedrijfsbureau van onze brouwerij te Zoeterwoude is de functie van afdelingssecretaresse vacant. Zij zal ten behoeve van de afdeling diverse werkzaamheden gaan verrichten, zoals het verzorgen van de afdelingspost, het typen van verslagen en rapporten en het bijhouden van de agenda's. Bovendien is zij verantwoordelijk voor het up to date houden van het afdelingsarchief. Gezien de inhoud van het werk denken wij aan iemand in de leeftijd van 20 tot 25 jaar, met een opleiding op HAVO- niveau, eén goede typevaardigheid en zo mogelijk het diploma steno-Nederlands. Het bruto aanvangssalaris bedraagt voor 23-jarigen en ouder f 2.089,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke winstdelings- regeling en andere gunstige arbeids voorwaarden, waaronder een premiespaar regeling en studiekostenvergoeding. Procedure: Als u interesse hebt, kunt u uw sollicitatie richten aan de heer J.C. Sloos van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., j Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen (071)814065. CROUZET Crouzet is een internationaal werkzaam bedrijf op het gebied \/an componenten voor automatisering. Op de Nederlandse markt neemt het een toonaangevende plaats in door introduktie van geavanceerde produkten. De voornaamste produkten van Crouzet zijn: micromotoren, microschakelaars, tijdschakelapparatuur en componenten voor pneumatische besturingen. Crouzet, met hoofdvestiging in Frankrijk, heeft fabrieken in Frankrijk, Italië, Spanje en Engeland en een totaal personeelsbestand van ruim 7000 medewerkers. De Nederlandse vestiging, ca. 20 mensen, is gevestigd te Zoeterwoude. Ter versterking van ons team te Zoeterwoude, zoeken wij op korte termijn Hij zal rechtstreèks verantwoording verschuldigd zijn aan de Direktie. Funktieomschrijving: - het adviseren van de Direktie. inzake administratief, financieel en organisatorisch beleid. - het verzorgen van periodieke verslaggeving - het bewaken en analyseren van de verkoopresultaten en de financiële positie. - het leiding geven aan de administratie. Funktie-eisen: S P D. I of HEAO-niveau. Ervaring in een soortgelijke funktie is vereist. Bekendheid om het gehele bedrijfs- en financiële proces op een compu ter te kunnen verwerken is een pré Wij zoeken iemand in de leeftijd van 28 tot 40 jaar, die in een jong team, in een prettige werksfeer kan samenwerken. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: DE DIREKTIE VAN CROUZET B.V. Industrieweg 17, 2382 NR ZOETERWOUDE. Vakaturenummer V/03/80/061 Hij dient een opleiding te hebben op MTS-niveau en mede door kommerciele feeling, ervaring - leeftijd van 22 tot 26 jaar en goede kontaktuele eigenschappen in staat te zijn op te treden als volwaardig gesprekspartner bij voornamelijk technische bedrijven. ASB Uitrendbu 1949. uitgegroe der grootste ore Zijn taak bestaat uit het onderhouden van kontakten met bestaande en het telefonisch benaderen van nieuwe rela ties. Hij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voor tijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en begeleidt hij de uitzendkrachten. Als u belangstelling hebt voor deze afwisselende funktie met reele promotiemogelijkheden, bel dan de afdeling Personeels zaken om toezending van een sollicitatieformulier. Ons adres en telefoonnummer zijn: ASB Uitzendbureau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer, telefoon 079 219340, toestel 258/259. De gehele selektieprocedure zal niet langer dan zes weken duren. Op de kursus die in september a.s. begint, hebben wij nog plaats voor enkele Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de gezamenlijke opleidingsschool, Hooglandsche Kerkgracht 20a te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons huis. Kursusduur 2 jaar, waarvan 3 maanden preklinische periode. Toelatingseisen: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVOöf diploma lager beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vèkken op B-niveau). Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22