"Giansrijk-Schoon- WedstrijcfvanC&n. Doemeeenmaakkansop Tekenaar Sjef van Drunen en laborante Winnie de Bree kiezen de Nutsspaarbank voor hun hypotheek. Onze coats zijn groots. WIERINGA En straks óók voor alle verzekeringen! het hele huis glanzend schoon! LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK Elke maand 0n juni '80 - kunt u meedoen en kans maken op f 2.500,- of op één van de vele extra prijzen. Onze coats zijn groots. Letterlijk en' figuurlijk. Trouwens... dat hoeven we eigen lijk niet te zeg gen, want dat ziet u zelf ook wel. En 't leuke is, dat onze prijsjes desondanks toch wel klein zijn. Coat in de nieuw ste lengte dus ietsje langer. Raglanmouwen, opstaande kraag, taille-accenten door speciaal rimpelceintuur tje. Maten 38-46. Poplin in beige, écru, zwart. 89.- Mode-Coatje in een smalle cor duroy met linnen garnering. Natuurlijk inclu sief opstaand kraagje, raglan mouw en ribbel taille. Maten 36- 44. Kleuren beige, lila, zwart. 139.- Breestraat 155, Leiden Sjef en Winnie, 'n Fijn stel. Sjef tekent van alles en nog wat en hoopt ooit eens beroemd te worden door zijn fraaie pen tekeningen. Verdient aardig aan reklame- tekenwerk. Sjef stapte onlangs in 't huwelijksbootje met z'n jeugd vriendinnetje Winnie. Zij werkt op het laboratorium van een ziekenhuis, 'n Gelukkig stel. Over een half jaartje betrekken ze hun nieuwe huis. Gekocht. Winnie weet nog precies hoe dat ging. Een hypotheek afsluiten moet je niet één-twee-drie doen. Dus staken ze zo hier en daar hun licht op. Het werd de Nuts spaarbank. Dat bleek 'n heel verstandige keus. En ofschoon de Nutsspaarbank onderdeel is van een groter geheel - dat zagen ze meteen aan die S - werden ze er toch op een heel persoonlijke en vriendelijke manier geadviseerd. Samen hebben ze toen de zaak rondgemaakt; financieel gezien behoorlijk voordelig in 'n gemoedelijke sfeer. Tja, zo is dat in alle 80 kantoren van de Nutsspaarbank in en rond Den Haag. Adviseren en diensten verlenen in alle facetten van het geldverkeer is ons vak! We hebben salarisrekeningen, persoonlijke leningen, hypotheken, verzekeringen, Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071 -141846 vreemde valuta, speciale rekeningen voor jongeren en óók nog 'n aantal verschillende manieren van sparen en beleggen. Winnie en Sjef zijn dik tevreden. Waarschijnlijk kiezen ze straks óók de Nutsspaarbank voor de verzekerings rompslomp. Dan is alles in één hand en hebben ze 'r tenminste geen omkijken meer naar. Vandaag of morgen komen ze daar voor wel even langs (zo tussen negen en kwart voor vijf). Of op een koopavond. Sjef doet dat ook wel 'ns zaterdagochtends bij 'n Nutsspaarbankkantoor. Nog even wat extra cash voor 't weekend. Inmiddels weten ze ook dat administratief de zaken razendsnel geregeld worden bij de Nutsspaarbank. Kwestie van modern zijn. Tot ziens meneer Van Drunen; uw vrouw de groeten!

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12