Leiden kan SCHC niet bedwingen Poloteam Katwijk op goede weg Trucs van Fallaux helpen Docos niet Na promotie ook titel voor LSRG Ingrid IJzerman zwemt naar zege SPORT MAANDAG 17 MAAKT 1980 LEIDEN - De Leidse rugbyclub DIOK heeft gisteren in de Kik kerpolder de returnwedstrijd te gen DSRC uit Delft met 17-6 ge wonnen. Deze ontmoeting was door beide partijen met grote spanning tegemoet gezien. Im mers de Delftse studenten blazen de laatste maanden hun partijtje behoorlijk mee in de ere-klasse. Terwijl de Leidenaren hun over winningen nog wel eens willen afwisselen met een onverwachte nederlaag. Een "open wedstrijd" dus. Al snel bleek echter dat de geelblauwen elk initiatief naar zich toe trokken en de Delftena ren geen meter ruimte toeston den. Zodra het ovaal in de offen sieve driekwartlijn van DSRC kwam wist de fanatiek spelende Hans Görtz die aanvallen met uit stekende tackles steeds weer af te breken. Kees Koemans opende de score (4-0), Albert Huisman benutte de conversie (6-0) en nog voor de rust bracht dezelfde speler DIOK op een 9-0 voorsprong. Ook in de tweede helft bleven de Leidse voorwaartsen hun tegen standers constant belagen, po gend elk Delfts foutje genadeloos af te straffen. En die foutjes wer den gemaakt. De als altijd alerte Koemans gaf zijn opponenten op zo'n moment geen seconde ruim te tot herstel en wist dan ook tot nog twee maal toe de bal achter de vijandelijke doellijn te druk ken waarmee hij de hattrick voor zijn rekening nam. Bas Kasteel zorgde met een penalty en een dropkick voor de zes Delftse pun ten, zodat het eindresultaat 17-6 werd. LSRG De promotie van het Leidse Stu denten Rugby Gezelschap naar de ereklasse stond reeds vast en gisteren werd ook het kampioen schap binnen gehaald. In Rotterdam rolden het LSRG hun studiegenoten (RSRC) met 0-33 op in een wedstrijd waarin de Leidse suprematie zeer duidelijk werd gedemonstreerd. Het enige team dat LSRG nog van het Kampioenschap had kunnen afhouden was het Amsterdamse Ascrum. Aangezien deze club gisteren van USRS verloor zijn de Leidenaars nu definitief onbe reikbaar geworden. The Bassets Gewoon doorgaan is nog steeds het devies van de Sassenheimse rug by club The Bassets. Dit bleek ook gisteren weer; want in Hoek van Holland werd in een harde maar faire wedstrijd ditmaal The Hookers met maar liefst 46-0 platgewalst. Nog slechts 3 wed strijden scheiden de rugbyers uit Sassenheim van de felbegeerde promotie. LEIDEN - De waterpoloërs van Katwijk blijven op de goede weg. In de thuiswedstrijd tegen RZV uit Rijswijk werd een ruime 10-6 overwinning behaald. Der deklasser DKD bleef eveneens aan de positieve kant van de sco re. RWV werd met een 10-6 ne derlaag naar Rotterdam terugge stuurd. De dames van de Zijl/ LGB verloren opnieuw. KZC won met 9-1. Het damesteam van LZ'86 deed het beter. AZU werd overtuigend met 8-5 verslagen. Het keurkorps van de Katwijkse polovereniging schijnt na een mindere periode weer op de goe de weg terug te zijn. De reeks ne derlagen die Katwijk na de win terstop aan de broek kreeg, werd al eerder onderbroken door een overwinning op BZV en het af gelopen weekeinde was er weer Scheidsrechter eist hoofdrol op LEIDEN - Wat het hevig zwoegende Leiden en zijn tegenstander SCHC niet voor elkaar kregen, volbracht scheidsrechter Vogels in een hand omdraai. winst voor de tweedeklassers. Het Rijswijkse RZV werd met 10-6 verslagen. BZV en RZV zijn echter ploegen die degradatie niet meer kunnen ontlopen. In dat licht gezien kan men achter de vormverbetering van Katwijk nog een vraagteken zetten. In de wedstrijd tegen RZV had de score in elk geval veel hoger kun nen uitvallen als de Katwijkes, spelend met een full press over het hele veld, wat minder gehaast hadden gereageerd bij de kansen. Grote man van Katwijk was Paul van de Putte, hij scoorde maar liefst vijf keer. Derde klasse In de derde klasse trad DKD aan tegen RWV uit Rotterdam. Onder leiding van goede arbiters be haalde DKD voor het eerst in de historie een overwinning op RWV. Tot en met de tweede pe riode wogen beide ploegen goed tegen elkaar op, maar in d,e derde periode liep DKD uit naar een 7-3 vonrenrong. Het optreden van DKD werd opgesierd door het sterke spel van Harry van Hove, die met zijn specialiteit "de door- tikbal" een ware obsessie voor de Rotterdamse verdediging was. Eindstand 10-6. Dames Met het Leidse damespolo gaat het dit jaar de verkeerde kant op. De Zijl/LGB dames kunnen zich al leen theoretisch gezien nog handhaven in de hoofdklasse, maar na de 9-1 nederlaag tegen het echt niet zo sterke KZC uit Beverwijk zal behoud in de prak tijk wel een illusie blijven. Marian Neuteboom redde de Leidse eer. De dames van LZ'86 behaalden een 8-5 overwinning op hekkesluiter AZU uit Wormerveer. In deze wedstrijd waarin zelfs LZ-coach Elly Doove de gelederen moest komen versterken werden de doelpunten gescoord door Jo- landa Dorlas (3x), Astrid Velting (3x) en Monique van Leeuwen (2x). Europees AMSTERDAM/LEIDEN - Zater dagmiddag werd de landelijke E en F competitie verzwommen. De heren en dames B ploeg van LZ'86 toog naar Amsterdam waarin het Floraparkbad strijd werd geleverd. De LZ'86 zwem mers en zwemsters waren niet bijzonder succesvol. Een uitzon dering moet gemaakt worden voor Ingrid IJzerman. Zij won de 100 meter rugslag meisjes onder 10 jaar overtuigend in de tijd van 1.39.6. Patrix van Lanen, Antoni rpnAvrl van Weerde en Claudette van iCLUlU Ling behaalde derde plaatsen op resp. de 100 meter rugslag jon gens onder 10 jaar, de 100 meter vrijeslag jongens onder 12 jaar en de 50 meter vlinderslag meisjes onder 16 jaar. Vooral de laatste leverde een goede prestatie, aan gezien zij qua leeftijd nog in de groèp onder 14 jaar thuishoort. wisselslag voor meisjes onder de zestien. Petra Hoek, die twee maal tweede werd op de 200m vrij en 200m wisselslag, Inge den Duik (derde op die persoonlijke nummers), Jannie Dijkstra en Helene v.d. Plas zwommen een tijd van 4.52.4. Leo Ten Brink (links) haalt Jors uil Bij wedstrijden voor de C en D- competitie zv/om een estafette ploeg van Katwijk een nieuw kringrecord op de 4x100 meter BOEDAPEST - Tijdens interna tionale zwemwedstrijden in Boedapest heeft de Hongaar Sandor Wladar een nieuw Euro pees record gevestigd op de 200 meter rugslag heren. De 16-jarige zwemmer realiseerde een tijd van 2.01.78 minuten en verdreef daarmee de Oostduitser Roland Matthes van de top. Deze had met een tijd. van 2.01,87 het record sinds 6 september 1973 op zijn naam staan. Met twee grepen in de achterzak schiep de arbiter de sensatie die aan dit, voor LMHC zo belangrij ke treffen, nog ontbrak. Het maakte hem er bij de Oegstgees- tenaren niet sympathieker op, want "Vogels is de man die Lei den tegen SCHC op 0-0 heeft ge houden", zo luidde de algemene opinie aan de Hojbrouckerlaan. Maar de veelbesproken fluitist had het gisteren dan ook niet gemak kelijk. Leiden trof in Stichtse een nagenoeg gelijkwaardige tegen stander die men zich weliswaar zonder veel moeite van het lijf kon houden, maar waartegen men offensief weinig kon onder nemen. Toen LMHC na ongeveer drie kwartier hockey de stand nog niet opengebroken had, moest de stoom van de ketel. Een actie van Henk van Veen werd, overigens terecht, door Vogels afgefloten. Daarop maakte de voormalige captain het aloude gebaar waaruit de arbiter niets anders kon afleiden dan dat Van Veen hem voor gek versleet. Vo gels toonde weinig begrip voor Van Veens emoties en viste geel uit de achterzak. De vijf minuten die Leiden daarop met tien man moest spelen, kwam de ploeg on geschonden door. Kort voor het eindsignaal onder vond ook Frits Verhey dat het met scheidsrechter Vogels kwaad kersen eten was. Verhey raakte bij het 'handje stoppen' aan de vingers geblesseerd, strompelde tot enkele meters van de zijlijn en ging daar theatraal neer. Pas toen Stichtse de coun- teraanval had afgemaakt werd het spel voor Verhey onderbro ken. "Spelbederf" meende Vo gels, die het met Verhey's ge zondheid niet zo nauw scheen te nemen en de Leidse spits mid dels een gele kaart tien minuten rust aanbood. Geen vijf strafmi- nuten dus. maar tien. waarbij voornamelijk de overweging een rol gespeeld heeft dat Verhey een scheldkannonade op de scheids rechter losliet, waarin een over bekend scheldwoord dat op 'hommel' eindigt nog als aardig ste mocht gelden. De concentratie bij Leiden was vo- ledig weg. Verhey kon het slotof- fensief van zijn ploeg niet meer meemaken, omdat de speeltijd eerder verlopen was dan zijn straftijd. Ondanks uiterste in spanningen kwamen de Leide naars met de kater van het gelijke spel van het veld. VCL-Forescate: 1-1. Binnen de minuut stonden de Hagenaars al op voorsprong dankzij een ver- dedigingsfout van de Forescate- defensie. Toen Forescate in de tweede helft de druk wat opvoer de, incasseerde de ploeg einde lijk. via Siersema, de verdiende tegentreffer. Pollux-Roomburg: 0-1. Het veel sterkere Roomburg heeft met de ze 1-0 overwinning eigenlijk te weinig gekregen. Frank Monta- nus forceerde de strafbal die Paul van der Logt benutte. LMHC-Be Fair: 0-1. Al na één mi nuut stonden de Leidse dames op de beslissende achterstand. Een keepersfout leverde Be Fair een strafbal op, die moeiteloos werd benut. Roomburg-Noordwijk: 0-1. Iets tegen de veldverhouding in heeft Noordwijk deze harde, gelijkop- gaande strijd in zijn voordeel be slist. Nederveen scoorde de be slissende treffer, die Roomburg het verdiende gelijke spel ont- Craeyenhout-Forescate: 2-1. Ook Forescate werd vroeg in de wed strijd ingepakt: na vier minuten reeds 1-0 achter. Kort na de rust werd dat zelfs 2-0. Na twee doel lij pe kansen niet te hebben benut kwamen de Voorschotense da mes alsnog via Evelyn Kimman tot een tegentreffer. ROLPH PAGANO Scylla op weg naar kampioenschap LEIDEN - Gaat het weekeinde van 19 en 20 april Scylla de zo felbe geerde "dubbele" brengen, de heren kampioen en promoveren naar de ereklasse en de dames landskampioen? De kansen zijn er nog steeds, want de Scylla- dames vochten zich na 2-4 ach terstand toch nog naar een 6-4 zege op Avanti en de heren stel den hun titel zelfs al behoorlijk veilig door stadgenoot Docos van zich af te schudden: 7-3. In datzelfde weekeinde kan Avanti de vreugde zelfs completeren als met Ronald Rijsdorp weer in de gelederen Midstars wordt afge troefd. Met Ronald Rijsdorp is direkt de man genoemd die op ongeneerd goede wijze zijn rentree bij Avan ti maakte. Rijsdorp was twee jaar terug de gTote coming-man van het Nederlandse tafeltennis. Vo rig jaar haakte de taaie verdedi ger echter tot ieders verbazing plotseling af om net zo plotseling op te duiken om de plaats van Theo Louwers over te nemen, die wegens drukke werkzaamheden zijn ping-pong-carrière beëin digde. Rijsdorp is een talent, die het voordeel heeft verdediger te zijn. Alle ereklassers weren zich slecht tegen verdedigers, schaars als ze zijn. En als je dan ook nog een echt goede verdediger bent kunt je een rentree vieren zoals Rijsdorp dat deed. Zaterdag in Alkmaar kon de Avanti-man Van Slobbe en Taylor al een game lang weerstaan en Kenyon zelfs in het geheel. Gisteren klopte hij nota bene Hans Lingen en Van der Aa. Tegen Het Hooge Huys was ook Vriesekoop duidelijk geïnspireerd want Kenyon en Trevor Taylor ver dient het predikaat uitstekend. John van Strien speelde beide dagen goed maar kon de nederla gen niet keren. In Alkmaar was het verlies uiteindelijk eervol: 7-3. Tegen Korenbeurs werd het 6-4 ook al omdat Vriesekoop in dit duel bleef steken bij winst op Van der Aa. De derby Scylla-Docos kan zo de bios in met als bijtitel "starring Ed Fallaux". Fallaux weet zich technisch en conditioneel min der en compenseert dat met va banque ping-pong en een enorme lading psychologische trucs om de "broekies" Meyer en Swier te intimideren. Als een volleerd ac teur heft Fallaux bij 'n gemiste kans de handen ten hemel, con troleert zijn slaghout wanneer een backhand contra (zoals altijd) mislukt, sputtert tegen arbitrale beslissingen, maakt het publiek aan het lachen, bevestigt luid dat hij oud wordt en merkt als uit smijter bij de stand 31-31 tegen van Genn ip op dat zoiets alleen in stripverhalen voor dient te ko men. Kortom volkstoneel bij uit stek waarvoor de leiding geluk kig begrip had want een Fallaux op deze toer vermaakt het publiek in zijn eentje. Docos zelf heeft er, tegen Scylla althans, weinig voordeel van, want in woeste ijver rent Fallaux zich ook vaak voorbij hetgeen Sjoerd Meyer met 21-8 in de derde game bewees en Patric Swier wat krapper met 21-18. Voor de pauze gebeurde dat, maar Docos ging niet kansloos rusten want Ed. v.d. Berg had Wibo van Gennip via de tijdregel met 19-21 van het lijf ge houden waarna in het dubbel met alweer 19-21 deDocoscombinatie revanche nam voor de veegpartij op de Nederlandse kampioen schappen toen beide dubbels el kaar ook troffen. Verlies van Laddy Prorok tegen Patric Swier betekende dat Scylla het tweede deel van de wedstrijd met een 3-2 voorsprong inging. Direkt na de hervatting deelde Scylla de be slissende knock-out. Sjoerd Meyer speelde de halve finalist van de Nederlandse kampioen schappen, Ed. v.d. Berg, uit de wedstrijd. De kleine Scyllaan bewijst met zijn 14 jaren dat wedstrijdinzicht nic-t leeftijdgebonden is. Juist op dit punt troeft v.d. Berg zijn oppo nent meestal af, maar niet Meyer. Laddy Prorok maakte zich in de tweede game tegen Wibo van Gennip wel boos maar wist, dat- ie geen kans had: 5-2. Swier hielp zijn ploeg direct over de drempel door tegen Ed v.d. Berg tijdig over te schakelen van een mis lukkend "bekeken" speltype naar het betere "zoeven" 6-2. Zo als gezegd kende de strijd Van Gennip-Fallaux een ongekende 31-31 stand waarna de Docosman als eerste besefte dat zo'n partij niet eeuwig duren kan 6-3. En toen, in het slotduel, toen het meegekomen Docospubliek de weg naar buiten al lang had ge vonden, veerde Scyl la-coach Theo Bakker als door een adder gebeten op van zijn stoel. Wat ge beurde er? Pupil Meyer produ ceerde technisch gezien zijn eer ste redelijke partij sinds maan den om tegen Prorok te besluiten met een puntgave backhand het onderdeel waar al zo'n maand of acht dagelijks op wordt getraind. Docosspeler Laddy Prorok De Scylladames moesten 's mid dags veel dieper gaan om de Avanti handen leeg te houden. Vaalburg verliest van Noordam en de Kruiff remt Monique Koot- er, dat was de verwachte opening. Dan de eerste opsteker vooi Avanti als Brigitte Kooter aan toont dat Stephire van Gennip ongetraind (door examensores) minder speelt. Winstkansen doemen er voor Avanti op als de Scylla-combinatie de Kruiff- Vaalburg het erg cruciale dubbel te simpel opgaf 1-3. De Kruiff haalt haar Scylla terug tot 2-3 door aan te tonen dat Noordam weliswaar snel is maar te traag en te weinig getruct verdedigt. Na de thee bewijst Vaalburg op nieuw dat ze langzamerhand wat routine in het wedstrijdgebeuren krijgt want pas na 18-18 in de der de game kon Brigitte Kooter af stand nemen 2-4, Van Gennip huppelt langs Monique Kooter, de Kruiff langs Brigitte Kooter en dan bij 4-4 de twee beslissende partijen. Stephine van Gennip leverdé door het hele seizoen heen op nationaal niveau betere prestaties dan Jolanda Noordam, maar werd deze week door da- mescoach Gerard Bakker als te weinig beweeglijk buiten de ploeg van Bern gelaten ten faveu re van de Avanti-speelster. Noordam gaat echter in de ne gende partij de strijd echter niet aan en verliest aanvallend ruim 5-4. Voor Sophia Vaalburg geeft dat de gelegenheid de beide punten als nog in Leiden te houden. En dat kan eenvoudig lukken omdat Monique Kooter halverwege het duel geblesseerd raakt en de der de game met 21-11 aan Vaalburg laat 6-4. Overige uitslagen Noad - Scylla 2 4-6; Nicon - Scylla 3 9-1; Steeds Hoger - Scylla 4 3-7; Scylla 5 - M.Z. 4-6; Avanti 2 - Ko renbeurs 2 9-1; Avanti 3 - Ilac 7-3; Onkyo - Mizu 7-3; Mizu 2 - Wibats 6-4; Treffers - Combi 8-2; Mizu 3 - Victory 2-8; Dames Scylla 2 - Red Star 6-4; Avanti 2 - TOV 5-5. LEIDEN - In de volleybalcompeti- tie moesten de heren van Gemi- ni/Kangeroes tegen het sterke Broleco aantreden zonder Hans de Jong en Simon Beurze. Toch speelde men in Vlaardingen geen slechte wedstrijd. Na dik verlies van de eerste set (15-4), ging het steeds beter lopen bij de Voor schotenaren, met als direkt ge volg een 11-15 winst. In de derde set bleef het tot 10-10 een open vraag wie de wedstrijd ging win nen. Toen Broleco die set had binnen gehaald met 15-11, was het verzet van Gem/K in de vier de set niet zo groot meer. Met 15-7 kwam het einde voor Gem/K, dat nu de degradatiezorgen steeds groter ziet worden. Het reeds gedegradeerde Gem/K 2 moest aantreden tegen het nog voor lijfsbehoud knokkende Tromp. In de beginfase stelde Gem/K dit Tromp voor onover komelijke problemen met zijn moeilijke serves, waardoor het met 7-15 de eerste set won Tromp kwam terug met een 7-0 voorsprong, die door Gem/K op 14-14 werd genivelleerd. Toch verloor Gem/K netaan met 17-15 De derde set was weer voor Gem K met 6-15, maar de vierde was voor Tromp: 15-7 dus een vijfde set was noodzakelijk om de winst te bepalen. Deze set was voor de jeugdige Gem/K ploeg, daar de relatief oudere Trompploeg het conditioneel liet afweten: 5-15. Door dit 2-3 verlies is nu ook Tromp gedegradeerd. In de promotieklas heren bleef LUSV onbedreigd op kop, door een 3-1 thuiszege op GVC. Bij LUSV ontbrak speler/coach Johnny Groen (gescheurde en kelbanden) maar met Hans van Balkom wist het met als sterkste wapen een grote werklust GVC te bedwingen. Na tweemaal 15-12 en een 15-17 was het nog wel no dig om de geblesseerde Peter Pauwels op te stellen om met 16-14 de zege veilig te stellen. GVC had veel last van de beslis singen van de scheidsrechter, die nog wel eens nadelig uitvielen. NOVO kon met pijn en moeite zijn hoge plaats op de ranglijst waarmaken, door in een overi gens slecht gespeelde wedstrijd met krappe setstanden (15-13, 15-9 en 16-14) met 3-0 te zegevie ren over het op de onderste plaatsstaande Jodan Boys. Voor al de aanval bleek door de dit keer zwak acterende Lieuwe Ver meulen aan kracht te kort te ko men. Lcython kende een off-day. In Bo degraven begon men tegen Kars- sen erg gemotiveerd, hetgeen re sulteerde in een 2-14 voorsprong, vooral door het knalharde serve ren van Roelof Konterman. Kars- sen kwam iets terug maar verder dan 6-15 liet Leython het niet komen. Waarschinlijk was deze zege te simpel, want daarna lukte het niet meer bij Leython en Karssen liep nu ruim uit naar 14-1. Even leek Leython terug te komen na een timc-out en wissel, maar het einde kwam op 15-9. Daarna v s hete n koud kunstje voor Karssen om de strijd win nend af te sluiten via: 15-7 en 15-4, dus 3-1. Donar was erg snel klaar (35 min.) tegen degradatiekandidaat Orion. Iedere setup werd vak kundig in een punt omgezet. Met 15-4, 15-7 en 15-3 droop Orion beschaamd af richting Hazers- woude. Bij de dames hield Gem/K 1 tegen stander Rust Roest van het begin af aan goed onder druk. Door sterk aanvalsspel (Marieke Ber- tels en Anneke Kras) en strak serveren liet men Rust Roest geen moment in zijn spel komen. Zo op zeker spelend won Gem/K verdiend met 3-0 (setstanden: 15-8.15-12 en 15-9) Gem/K 2 ver raste zijn supporterschare on aangenaam door thuis de derby tegen het reeds gedegradeerde WW met 2-3 te verliezen. Het grootste manco bij Gem/K was dat men speelde als zes indivi- duelen i.p.v. als een collectief te opereren. Setstanden: 9-15, 14-16, 15-8, 15-10 en 10-15. Leython had de avond voorafgaand aan de wedstrijd uitgebreid feest gevierd bij LUSV. Het gevolg was dat diverse dames zich direct uit bed gereed moesten maken voor de wedstrijd. Tegen het op gelijk hoogte staande Schippers in Berkel kwam men snel met 3-11 achter. Via 11-11 en 11-14 werd het 14-14 en ietwat gelukkig won Sehipers de set met 17-15. Toen werd het een drama. In ne gen minuten tijd werd het 15-1 en dus 2-0 voor Schippers, dat met een goed door ging en de Leython dames met 15-6 een daverende 3-0 nederlaag toebracht. Enige gunstige uitzondering in de misè re vormde Liesbeth Rijnja, die af en toe voor enig gevaar zorgde. NOVO's tegenstander TOG had weinig in te brengen. Het had ei genlijk maar één gevaarlijke aan- valskracht en dat is te weinig om NOVO echt in gevaarte brengen. Traditioneel verloor NOVO wel de derde set, doordat het te veel ging "rommelen", maar dat was het enige opzienbarende wat de Hoornse ploeg presteerde. Het werd 1-3 via 8-15, 11-15, 15-12 en 6-15. In de promotieklas lukte het Ley thon 2, van kampioenskandidaat no: 1 Zevenhuizen één punt af te snoepen. Leython begon zeer gemotiveerd. De eerste set werd "bekeken" gewonnen met 10-15. De tweede set moest Leython prijsgeven met 9-15. De derde set werd door het enthousiaste Lev- thon-team gewonnen met 12-15. vooral door zeer sterk spel van Annette de Zwart. In de vierde set werd een 13-9 achterstand, keurig door Leython opgehaald tot 14-14; door een goede coa ching. Door eer arbitraal foutje ging deze set mei 16-14 voor Ley thon verloren. Ook de laatste set ging naar Zevenhuizen, maar Leython was erg gelukkig met dit kostbare winstpunt. RW had het knap moeilijk in Delft bij Tornado In de eerste set liep Tornado flink uit door prikbal- len, maar toen RW dit door had, was het snel bekeken: 10-15. Tot 13-12 bleef RW aardig bij in de volgende set; toen werd door goed aanvallen op rechtstreekse set up's door Tornado de set uit gemaakt 15-12. RW kwam goed terug tot 3-8 in de derde set maar werd te vaak verrast door de ster ke Tornado midden-aanval. Met 17-15 kwam RW op achterstand. Nu koos RW voor de harde aan val en met 12-15 was de stand weer gelijk. Na twee uur volley bal, begon men aan de beslissen de vijfde set. Tornado had de meeste kracht over en won met 15-9. Gem/K 3 speelde een zwak ke wedstrijd tegen het laagge klasseerde VOY, het moest te vreden zijn met een 2-3 neder laag; na een 2-0 voorsprong LUSV verloor de uitwedstrijd te gen Zwol met 15-12.19-9en 15-7. GER RENES

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18