PERSONEEE^^ personeel twee medewerkers financieel beleid secretaresse I INSPECTEUR M/V Heineken vraagt: kantinebediende part-time laborante soneel PI PERSONEEl£^!l?^,l rso leiden Interkruis cj^i Zuid-Holland <2 secretaresse tekenaars- konstrukteurs jErjH3*yr|» vakaturelijn 071-130636 Fasson .PERSOI\IEELPERSONEa J p«fsoneel pERsONEa pereoreel persone 1EEL Bij de afdeling ALGEMEEN FINANCIEEL BELEID van de dienst FINAN CIËN worden in verband met de reorganisatie en interne promotie van een van de medewerkers gevraagd: De afdeling is onder meer belast met: - de financiële beleidsbeoordeling van alle voorstellen die aan het ge meentebestuur worden gedaan; - de samenstelling van de begroting; - de investeringsplanning; - de financiële meerjarenraming; - het onderzoeken van gemeentelijke inkomsten en uitgaven. Binnen de afdeling bestaat een zodanige werkverdeling dat elke mede- werk(st)er een afgerond takenpakket behartigt. Pakket I omvat de financiële advisering omtrent Grond- en Sanerings- bedrijf, Gemeentewerken, Stadsontwikkeling en Openbare Werken. Pakket II omvat de financiële advisering omtrent Monumentenzorg, Renovatie, Volkshuisvesting, Verkeer en enkele gemeente lijke bedrijven. Als gevolg van de reorganisatie kan nog enige verschuiving in het ta kenpakket optreden. Voor deze functie is vereist: - een afgeronde financieel-economische opleiding bijv. drs. economie, H.E.A.O., H.F.B., S.P.D. I en II of gelijkwaardig - goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en kan lig gen tussen f 2.337, en f 4.529, - bruto per maand. Voor een zeer ervaren kracht is eventueel aanstelling tot een maximum van f 5.314, bruto per maand mogelijk. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Belangstellenden kunnen desgewenst nadere inlichtingen over de functie inwinnen bij het hoofd van de afdeling, de heer J. van Nimwe- gen, tel.: 071 - 145344, toestel 145. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer 80.036 binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de gemeente vrouwen. i „es open voor ld eisen voldoet. •ZïZÏZZ-"—" solliciteren. De Vereiiiging Interkruis Zuid-Holland is de overkoepelende organisatie van 160 locale/regionale kruisverenigingen en 15 kraamcentra in de provincie. Wij vragen een voor de afdeling service-verlening. Deze afdeling houdt zich bezig met het adviseren en bege leiden van de aangesloten verenigingen op financieel en administratief gebied. Betrokkene zal drie medewerkers bij de uitvoering assisteren. De taken zullen bestaan uit: - postbehandeling, archivering en telefonische contacten; - het opnemen en uitwerken van correspondentie en rapporten; - het uitwerken van dictaten van bandapparatuur; - vastleggen en verwerken van administratieve gegevens. Vereisten voor deze functie zijn: - een opleiding op H.A.V.O niveau; - evt. stenografie en typediploma; - enige jaren kantoorervaring, waarbij typevaardigheid van groot belang is. Wij bieden: - een gevarieerd werkpakket; - een salariëring van f. 2.000,- tot f. 2.500,-. Inschaling af hankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; - een collectieve arbeidsovereenkomst. Voor informaties over deze functie kan men zich wenden tot de heer H. van Herk, wnd. hoofd van de afdeling service-verlening. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van de Vereniging Interkruis Zuid-Holland. Prinsegracht 71 -2512 EX Den Haag TeL 070-469363 Energiebedrijf Rijnland Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden ver zorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Installatie is op korte termijn plaats voor een De te benoemen functionaris zal worden belast met het geven van adviezen met betrekking tot elektriciteitsinstallaties in de ruimste zin van het woord, alsmede de controle op de juiste uitvoering van de door installatiebedrijven aangelegde installaties. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het H T S-diploma Elektro techniek en over goede contactuele eigenschappen te beschikken Enige ervaring in de installatietechniek, alsmede het bezit van het rij bewijs BE wordt op prijs gesteld. Voorts dienen zij bereid te zijn storingswachtdienst te verrichten, waarvoor een bepaalde vergoeding wordt gegeven. Voor de vervulling van deze functie is het noodzakelijk dat de kandi daat in Leiden of in de naaste omgeving woont of gaat wonen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal f 4.529,- bruto per maand. Tot de selectieprocedure behoren een medisch en psychologisch onderzoek. Aanstelling zal bij wijze van proef geschieden in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Sollicitaties kunnen onder vermelding van nummer ER/80004/1 bin nen 10 dagen na verschijning van deze advertentie worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden. Als onderdeel van de groep Algemene Wetenschappelijke Uitgeverijen van het K/uwerconcern verzorgt Martinus Nijhoff Publishers Engelstalige uit gaven (boeken en tijdschriften). Martinus Nijhoff Publishers bv Lange Voorhout 9 - 's-Gravenhage Voor de uitgever van het medische fonds met middelbare school- en secretaresse opleiding of gelijkwaardig. Deze functie vereist verder accuratesse en kennis van de moderne talen. Minimum-leeftijd 21 jaar. Naast het salaris betaalt Kluwer 8°/o va kantiegeld en een gratificatie. Het bedrijf kent variabele werktijden. Degenen die buiten Den Haag, Voorburg en Rijswijk wonen krijgen de reiskosten vergoed. Belangstellenden kunnen voor verdere infor matie contact opnemen met de uitgever, de heer B.F. Commandeur (telefoon 070-46 94 60) Schriftelijke sollicitaties, voorzien van de noodzakelijke gegevens, kunt u richten aan: Martinus Nijhoff bv. Afdeling Personeelszaken, Postbus 269 - 2501 AX 's-Gravenhage Li Martinus Nijhoff Publishers bv is een onderdeel van de Kluwergroep Elascon is in haar ruim 25-jarig bestaan uit gegroeid tot èèn van de grootste leveranciers van geprofileerde stalen dak-, gevel- en vloer- konstrukties en overkappingen voor rijwielen, auto's en tribunes. Door interne promoties van enkele tekenaars, de goedgevulde orderportefeuille en met veel werk in het vooruitzicht, is er plaats voor enkele tekenaars-konstrukteurs. Graag nodigen wij enthousiaste jonge mensen met bouw-, werktuigbouw- of staalbouwkundige opleiding op M.T.S.-nivo uit om te solliciteren. U kunt uw sollicitatie richten aan de direktie van Elascon bv, (Rooseveltstraat 2a), Postbus 250, 2300 AG Leiden. Tel. 071-3111 31. als dochtermaatschappij van de HCG deel uitmakend van de HBG Poeliersbedrijf Fa. Brama Luifelbaan 34-36 Wassenaar vraagt POELIER of iemand die hiervoor op geleid wil worden. Heeft u interesse? LubapQ Uitzend nJ Buro— Voor alle uitzendkrachter ERVAREN NAAISTER Bekend met het naaien van lederen kleding. Part-time job op free-lance basis. Bel voor inl. Nanni Mode Mevr. v. Milligen, tel. 071-210965. In de kantine van onze brouwerij te Zoetervvoude hebben wij een plaats vrij voor een kantinebediende (mnl.) Tot zijn taken behoren het bereiden van diverse spijzen en bevoorrading van het zelfbedieningsbuffet. Ook draagt hij zorg voor de verschillende frisdrankautomaten en bedient de diverse keukenmachines. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht, maar men moet bereid zijn in te vallen in de ploegendienst. Het bruto aanvangssalaris voor 23-jarigen en ouder bedraagt f 1.993,— per maand. In dit salaris is de extra toeslag voor het invallen in ploegendienst niet inbegrepen. Leeftijd van 20-35 jaar. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke winstdelings- regeling en andere gunstige arbeids voorwaarden, waaronder een premiespaar regeling en een premievrij pensioenfonds. Procedure: Hebt u interesse? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de heer J.C. Sloos van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoetervvoude. U kunt ook bellen (071)814065. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Fasson is een van de grotere producenten van zelfklevend materiaal in de wereld. De onderne ming heeft tal van fabrieken en verkoopmaat schappijen zowel in als buiten Europa. In onze vestiging te Hazerswoude bestaat op het centraal laboratorium op korte termijn de moge lijkheid tot plaatsing van een voor het verrichten van laboratoriumonderzoek, noodzakelijk om een antwoord te kunnen geven op vragen van onze afnemers, die ons bereiken via onze verkoopmaatschappijen en product-managers. Voor deze, zeker gezien de werktijden (20 uur per week in overleg vast te stellen), interessante baan wordt minimaal MAVO-niveau, bij voorkeur HAVO-niveau gevraagd met de vakken natuur kunde en/of wiskunde in het pakket. Ervaring met laboratoriumwerk is niet noodzake lijk maar wordt wel op prijs gesteld. Leeftijd 20 - 35 jaar. Belangstellenden kunnen schrijven of bellen naar. Fasson (Nederland) B.V., afdeling Personeelsza ken, Postbus 28, 2300 AA Leiden. Tel. (071 76 92 30, toestel 223/225. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26