IohIoii Rabobank Q ANWB westeinde ziekenhuis Verantwoordelijkheid voor een medewerk(st)er informatiesystemen. PERSONEEL* personeel tijdelijk medewerker Heineken: Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PI PERSOI\EELPERSONEEL ^EEL psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" HYPOTHEEK-/ ASSURANTIEADVISEUR PARTIKULIEREN M/V DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: administratieve kracht/ typiste VERPLEEGKUNDIGE afdelings secretaresse doktersassistente telefoniste voedingsassistente voedingsassistente personeel PERSONEEL personeel psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest ca., gele gen in Oegstgeest is plaats voor een PART-TIME E.E.G. LABORANT M/V De werktijden (20 uur per week) kunnen in overleg worden vastgesteld De werkzaamheden zullen be staan uit het opnemen en beschrijven van E E.G.'s. Telefonische informatie wordt u verstrekt door drs. K J Bemelmans. neuropsycholoog. tst 248 en ing. P. Heydanus, tst 417. Schriftelijke sollicitaties richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Per 1 mei a.s. ontstaat de vakature van hoofd personeelscentrum Wij verwachten van de aan te stellen medewerker dat hij gewend is leiding te geven, beschikt over een goed organi satie vermogen en aantoonbare kwaliteiten heeft op horekagebied Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma middelbare hotelschool of vergelijkbaar onderwijs met keukenervaring. Leeftijd tenminste 25 jaar. De taak omvat ond°r meer verantwoordelijkheid voor de gang van zaken bij de voedselverstrekking in het perso- neelsrestaurant, het verzorgen van vergaderingen, recepties en bijzondere bijeenkomsten in het personeelscentrum. Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring. Informaties worden gaarne verstrekt door het hoofd civiele dienst de heer H. Levy tel. 02502-7741 1st. 2031. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes; en zenuwzieken. De Rabobank Alphen aan den Rijn is een snel groeiende bank met circa 95 medewerk(st)ers m een dynamisch werkgebied, zowel mei betrekking tot zakelijke- als partikuliere relaties. Binnen de produktgroep Kredietverle- ning/Assurantien. die uit een tiental medewerk(st)ers bestaat is de funktie vakant van Tot de taak behoort ondermeer het zelfstandig behandelen van aanvragen voor hypotheken en overige financieringen, alsmede het afsluiten van de daarmee in verband staande verzekeringen. Voor deze funktie vragen wij iemand die: - zelfstandig binnen een team kan werken. - kommercieel is ingesteld. - representatief is en kontaktuele eigenschappen heeft. - minimaal een MAVO-, of bij voorkeur een HAVO-/MEAO-opleiding heeft. - in het bezit is van het diploma assurantie-B of bereid is hiervoor te studeren. - de leeftijd van circa 25 jaar heeft. Gegadigden met enige ervaring in een soortgelijke funktie op een bank. assurantie- of makelaarskantoor genieten de voorkeur, maar ook zij die enige bankervaring hebben (bijv. als kantoorhouder) kunnen voor de funktie in aanmerking komen Wij bieden uitstekende primaire- en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Huisvestingsmogleijkheden zijn binnen ons werkgebied in overleg veelal aanwezig. Nadere informatie is verkrijgbaar bij de heer J. Sonneveld. onderdirekteur Kommerciële Zaken, telefoon: 01720-91941, of s avonds 01720-22717. Schriftelijke sollicitaties ontvangen wij gaarne op ons adres: Postbus 55. 2400 AB Alphen aan den Rijn. ter attentie van de direktie. Ons Centraal Magazijn te Voorschoten kan in de periode 1 april -1 september een aantal tijde lijk medewerkers gebruiken Zij zullen worden ingezet bij het magazijnwerk. Hun hoofdtaak zal bestaan uit het verzamelen of het verpakken van goederen. Men dient minimaal enkele jaren voortgezet onderwijs te hebben genoten. Ervaring met magazijnwerk is gewenst, maar niet noodzake lijk. Zij die gedurende de gehele periode kunnen werken, genieten de voorkeur. Vacaturenummer: 0-705/31 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag, onder vermelding op de envelop van het betreffende vacature nummer. Leids Interdisciplinair Centrum voor Onderwijs Research (0,5 weektaak) vacaturenummer 0-081/1158 Taak: het uittypen van diverse rapporten, verslagen, brieven etc.; het verrichten van administratieve werkzaam heden ter assistentie van de beide secre taresses. v Het typen gebeurt voor een deel met tekst- verwerkende apparatuur (IBM 6). In het werk kan ervaring worden opgedaan met deze nieuwe apparatuur als men daar nog niet eerder mee heeft gewerkt. Vereist: MAVO-diploma; typediploma; administratieve ervaring, goede typevaardig heid. Tijdelijke aanstelling vindt plaats ten laste van subsidiegelden en is vooralsnog voor de duur van 6 maanden. Salaris maximaal 1.168,50 bruto per maand. In onderling overleg kunnen de werkuren geregeld worden. Inlichtingen bij mw. M. Devilee, tel. 071-148333. toestel 5680/6557. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Op onze afdeling HAEMODIALYSE is plaats voor een die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A, MBOV of HBOV en de aantekening haemodialyse. Aanstelling geschiedt minimaal in de rang van verpleegkundige A. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van ren sollicitatieformulier kunt u tele fonisch kontakt opnrmeti met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393, Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, I ijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Dat moderne zit 'm bijvoorbeeld in de administratieve organisatie en de op dit terrein toegepaste technieken. Kenmerkend daarbij is de ver doorgevoerde automatisering. Kortom: een ideale werkomgeving voor jonge mensen die zich op het gebied van de administratie of organisatie hebben toegelegd. Bovendien wordt er veel aandacht besteed aan loopbaanplanning en positieverbetering. Heineken heeft binnen de stafdienst Planning Informatie Horeca, groep informatie en systeembeheer, plaats voor een jonge enthousiaste mede\verk(st)er. Deze functionaris zal zich gaan bezighouden met het aanvragen en verwerken van commerciële gegevëhs uit geautomatiseerde informatiesystemen en - bestanden met behulp van speciaal ontwikkelde gebruikerstalen. Hij/zij is tevens verantwoordelijk voor het beheer van de informatiebestanden en de bewaking van de hiertoe ontwikkelde procedures. Daarnaast zal deze medewerk- (st)er een actieve rol vervullen bij de verdere ontwikkeling van operationele geautomatiseerde systemen en deelnemen aan hiertoe ingestelde projectgroepen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten, die een middelbare beroepsopleiding hebben gevolgd (bv. MEAO) en bij voorkeur beschikken over ervaring op het gebied van geautomatiseerde informatieverwerking. Procedure: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Heineken Brouwerijen B.V. t.a.v. Mevrouw P. Christiaanse, Personeelszaken Kantoor, Burg. Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon: 071-814565. ■KMI Polikliniek Psychiatrie Bij deze afdeling zal een vacature ontstaan van voor 32 uur per week. vac.nr. 549.C.10.11.LD Taak: - ontvangst en te woord staan van patiënten; - het maken van afspraken en de coördina tie hiervan; - typen van brieven en verslagen; -verschillende administratieve- en archi- veringstaken. Verlangd: MAVO/HAVO, goede typevaardigheid als mede administratieve ervaring, bij voor keur in soortgelijke sector. Voorts zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie belangrijk. Salaris max. f2337 bruto per maand, geba seerd op een volledige werkweek. Neuro-Chirurgie en Oogheelkunde Er is plaatsingsmogelijkheid voor een voor de Operatie Kamers. vac.nr 512.D.72.11.LD Op de beide O K!s wordt gewerkt in een klein team waarbij men kan assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden. Sollicitanten moeten bereid zijn onregel matige diensten te verrichten. Verlangd: diploma HAVO of Atheneum en diploma doktersassistente. Salaris max. f2199 bruto per maand Promotiemogelijkheid tot max. f 2545 bruto per maand is mogelijk. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij mevr Th. Berlemon-de Best. coördinerend hoofdverpleegkundige O.Kis. tel 071- 14 72 22. toestel 4318. Algemene Diensten A.D.B.V. Telefooncentrale vac nr. 910.M.19.11.LD De telefooncentrale js ondergebracht in een apart en modern gebouw, waar een groep telefonistes de verbindingen ver zorgt zowel voor de .Rijksuniversiteit als voor h.et Academisch Ziekenhuis Leiden. In verband met de toegenomen drukte en hoeveelheid aansluitingen is er plaats voor een telefoniste met een MAVO-diploma (talenpakket), een duidelijke stem en een goede uitspraak van de Nederlandse taal. Zij moet bereid zijn in teamverband te wer ken en zo mogelijk ervaring hebben in een grote organisatie. Salaris max. f1996 bruto per maand Na een ruime inwerkperiode is bevordering mogelijk tot max f2199 bruto per maand. Voor onregelmatige en weekenddiensten wordt een toeslag verleend Kinderkliniek t.b.v. de melkkeuken (voor 24 uur per week) vac nr 020 D 845 11 LD Taak: - het bereiden van babyvoeding en dieet voeding; - onderhoud van de keuken. - bijhouden van de voorraad. Verlangd: bij voorkeur INAS-opleiding Salaris max. f 1197.60 bruto per maand uroiogie vac.nr. 020.D 841 11 LD Werktijden: 1700-21.00 uur. Taak: -serveren van maaltijden aan patiënten; - verrichten van andere voorkomende huis houdelijke werkzaamheden. Salaris max f998 bruto per maand U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18