Lampe QJ HOOGOVENS**' e«< BOEKEN SWERIS GISTEREN M'N mm INDE KRANT. VANDAAG VERKOCHT. 5Jr HARDSTIKKE MEESTERLIK. Moetje kijken, 't Nieuwste van 'I nieuwste. Allemaal voor jou bij Lampe. Bijvoorbeeld Links: Mieters jack van satijn met tricot boorden. In blauw en pink- Ml. 122 (79~ ~7f) t/m 170 (109-J- V.a. y~ Katoenen bloes in Hawdi-stijl Mt. 116 (29-) on t/m 164 (37.-).V.a. Zy- Echte cowboybroek met witte stiksels. In blauwe denim. Mt. 116 (57.-) t/m 170 (75.-1. V.a, Midden: Sportieve bodywarmer in pastelkleuren. Mt. 122 (69.-) t/m//O 170(75.-). v.a. Oyr Echt sweatshirt met „Rollerskate opdruk. In blauw, marine, turquoise, pink en groen. Mt. 104 (27.-1 t/m 97 164(37.-).Va.Z/r Katoenen broek met gesmokte taille en ritsjes onderaan de pijp. In cyclaam, turquoise en groen /Tn Mt 152 t/m 170. Oy~ Rechts: Leuke overgooier met ruitbloes. Van puur katoen. In groen, blauw en pink. Mt. 92 (59.-) t/m 146 (77.-).V, Ó9r Huur een passende auto bij: Het Motortiuis Autoverhuur Vondellaan 80 Leiden ^elefoon07^6931^^ inkoop van boeken op bijna BOEKHANDEL In de staalfabrieken van Hoogovens wordt staal tot blokken en plakken gegoten. Dit om het verder te verwerken Dat proces wordt in de hand gehouden door de bedienings mannen van de gietsectie. Zij werken samen met de kraan drijvers die het ruwe staal aanvoeren. Voor beide beroepen, bedieningsman en kraandrijver, hebben wij mensen nodig. Mannen van staal, dat zal duidelijk worden. Gietwerk is teamwerk. Het eigenlijke gietwerk bestaat uit snelle geconcentreerde acties waarbij andere stoften (bijv. aluminium) aan het nog vloeibare staal worden toegevoegd. Om zo de bestelde staalsoort te krijgen. Het gaat hierbij om het juiste moment van actie. Na zo'n gezamenlijk optreden wordt er gas terug genomen. Tot de volgende lading. Verantwoordelijk werk. Goeie sleer. Gieten is een belangrijk onderdeel van het produktie- proces. De kwaliteit van ons produkt wordt hier mee bepaald. Bij zo'n gietactie is het dan ook alle hens aan dek. Van hoog tot laag: iedereen steekt de handen uit de mouwen. Gietploegen staan niet voor niks bekend om hun goeie team geest Wat zelfs op het voetbal veld en de bowlingbaan tot resultaten leidt. Welke rol speelt de kraandrijver? Kraandrijver en gietploeg vormen een team dat elkaar blindelings weet te vinden. De kraandrijver verplaatst feil loos de gietpan met zo'n 300 ton vloeibaar staal erin. Uiterst nauwkeurig werk dat de nodige concentratie vraagt. Typisch een vak voor koele jongens die in hun eentje in hun airconditioned kraancabine de klus klaren. Overigens rouleren de kraan drijvers in de staalfabrieken over 16 kranen. Afwisseling genoeg. Bedieningsman of kraandrijver. Welke van de twee beroepen lijkt u het aantrekkelijkst? Een kennismakingsbezoek aan de staalfabriek maakt u en ons wijzer. Voor beide functies geldt een beginsalaris van in elk geval f 32 600 bruto per jaar. Inclusief toeslagen. Daar komt nog bij 8% vakantiegeld en 2% aan het eind van het jaar. Hoogovens In IJmuiden Is een van de modernste staalbedrijven van Europa. In een keten van installaties (o a hoogovens, staalfabrieken en walseden) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bij de labrtcage van auto's, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes, etc Hoogovens behoort tot het 6STEC-concern Er wordt gewerkt in 4-ploegen- dienst. Zulke mannen zoeken wij. Mannen tot ongeveer 45 jaar, met of zonder beroepsopleiding. Met een stel handen die willen aanpakken en een collegiale instelling. Wij zorgen voor een gerichte vakopleiding in werk tijd. U bent welkom. Benieuwd naar uw mogelijkheden bij ons. In dat geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoon nummer: 02510-9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000,1970 WB IJmuiden. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 uur en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. BON Ja, ik heb belangstelling voor het werk als bedieningsman gietsectie üi H kraandrijver staalfabriek I postcode •'woonplaatsRjj| geboortedatum jg|

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22