medewerker verkoop binnendienst secretaresse personeelszaken PERSONEEL personeel NIEUWB0UW- SCHILDERS J magazijn medewerker m/v soneel PI PERSONEEL"*30^ er» persor 1EEEL MEDEWERK(ST)ER FOTOKAMER ENKELE JONGE MEDEWERK(ST)ERS PARTTIME- MEDEWERKER (M/V) X Samsom Efficiency V jr. X medewerker interne controle *-ElDscff pAGBlA" -■ personeel personeh. personeel is een bedrijf dat gedrukte bedradingen (prints) Momenteel hebben wij een vakature voor een op de Op deze afdelingen worden omkontaktingen van films gemaakt en worden de films technisch ge monteerd. Heeft u interesse in deze funktie dan kunt u inlich tingen verkrijgen en uw sollicitatie richten aan: MEDIFO, Postbus 34, 2380 AA ZOETERWOUDE 071-695102. B.V. SCHILDERSBEDRIJF K00IJ Koningin Wilhelminastraat 22 Huizen N-H, lel 02152-51084 vraagt voor woningbouwproject voor binnen- en buitenwerk in tarief. Aanmelden bij bovengenoemd adres (overdag) of bij de heer H. Kooij Gzn. tel. 02152-54947 ('s avonds). Het Secretariaat van de Raad voor de Zending der Nederlandse Her vormde Kerk te Oegstgeest heeft versterking nodig en zoekt: Het werk is gericht 00 de derde wereld. De taken bestaan uit het afhandelen van binnenkomende en uitgaande post, het typen van correspondentie en andere dienstverlenende werkzaam heden. MAVO-opleiding en kennis van Engels is een goede ondergrond. Leeftijd vanaf 17 jaar. De zending biedt, naast het salaris, 8% vakantietoeslag, een tegemoetkoming in de studiekosten en eventueel reis kostenvergoeding als je verder weg woont. Alles volgens de algemeen geldende regels voor Kerkelijke Medewerkers. Iets voor je? Solliciteer dan. Telefonisch: 071-152940 (toestel 144). Schriftelijk: Postbus 12, 2340 AA OEGST GEEST. AANNEMINGS-MAATSCHAPPIJ PANAGR0 B.V. - WARMOND vraagt een ADMINISTRATIEF- MEDEWERK(ST)ER voor de financiële administratie. Hij/zij zal worden belast met gevarieerde werkzaamhe den op deze afdeling, die uit een vijftal medewerkers bestaat. Bij gebleken geschiktheid behoort ook een tijde lijke inzet op andere afdelingen tot de mogelijkheden. MAVO-opleiding is voor deze funktie gewenst en een studiekostenregeling is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie van Panagro B.V., Veerpol- der 1. 2361 KV Warmond. vereniging eigen huis De Vereniging Eigen Huis is een snelgroeiende con sumentenorganisatie en service-instituut voor (a.s.) bewoners van een eigen huis, met ruim 80.000 leden. De adviesdienst beantwoordt vragen van leden die be trekking hebben op het kopen, financieren, bouwen, be wonen of verkopen van een eigen woning, waarbij vragen op het gebied van hypotheken en juridische problemen het meeste voorkomen. Wekelijks wordt in diverse plaat sen een spreekuur gehouden en het ligt in de bedoeling om hiermede ook in Leiden te starten. Daarom zoeken wij een die na een opleiding, één avond per week onze leden kan adviseren. Gezocht wordt iemand met belangstelling voor het eigen woningbezit, mid delbare schoolopleiding met daarnaast liefst een juridische opleiding en die in Leiden of direkte omgeving woonachtig is. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: 'vereni ging eigen huis', Kamp 42,3811 AS Amersfoort. T.a.v. rnevr. B. de Winter. Tel. 033-750974. Wij zoeken een medewerker die tot taak krijgt verkoopactiviteiten te ontplooien vanuit de binnendienst. Dit houdt onder andere in: regelmatige telefonische benadering van onze potentiële afnemers, behandeling van telefonische informatie aanvragen, ontvangen van toonzaalbezoek en verzorging van de afwikkeling van deze contacten. Wij denken aan iemand met een duidelijke commerciële belangstelling en een voor opleiding op MEAO-/HAVO-niveau. Verder zoeken wij iemand die in staat is om in teamverband te werken, die inventief is en de beschikking heeft over goede schriftelijke zowel als mondelinge contactuele eigen schappen. Kennis en ervaring op administratief gebied strekken tot aanbeveling. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Solliciteren kunt u bij Samsom Efficiency bv, afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw W. Gottschalk-Klijn, Prins Bernhardlaan 10, 2405 VT Alphen aan den Rijn, telefoon (01720)6 20 41. Samsom Efficiency is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin zi|n opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters-Noordhoff en aanverwante bedrijven In het buitenland is de nv ICU actief in België, Groot-Brittannië en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o a leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften. planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten ei grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan e ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. zcu Informatie en Communicatie Unie Bij de Dienst van Gemeentewerken kan worden geplaatst een die zal worden toegevoegd aan de beheerder van de Stadstimmer- werf. De functionaris zal worden belast met de ontvangst, opslag en uit gifte van goederen en zal tevens de beheerder assisteren bij de ove rige voorkomende werkzaamheden. Salaris: Maximaal f 2148, bruto per maand, met een uitloop op grond van diensttijd tot f 2351 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 80008 op brief en envelop binnen 10'dagen na het verschijnen van de ze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeen tewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. Een boeiende secretaressebaan. Dat is wat de afdeling Personeelszaken van Samsom Dienstverleningen je te bieden heeft. Met een hoge mate van zelfstandigheid en een prettige werksfeer. Behalve de normale secretariaats werkzaamheden ga je bij ons het archief, het dossiersbestand en de agenda bijhouden. Plus alles wat met de personeels administratie te maken heeft. Gegevens over opleidingen, werving-selectie-aanstelling ontslag, personeelsbeoordelingen en -mutaties enz. verwerken en invoeren. Kortom een intensieve, maar afwisselende baan waar je wat van kunt maken. Van onze kant verwachten we dat je tussen de 20 en 25 jaar bent en minimaal HAVO hebt. Uiteraard moet je met een typemachine overweg kunnen en beschikken over ruime administratieve ervaring. Voldoe je aan die eisen en heb je interesse bel of schrijf dan voor een afspraak naar D. Houtman, hoofd afdeling Personeelszaken SDV, Postbus 316, 2400 AH Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 20 43. 12 Samsom Dienstverleningen Samsom Dienstverleningen is een werkmaatschappij van de nv ICU. Informatie en Communicatie Unie. waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sifthoff. Wolters- Noordhoff en aanverwante bedrijven, in het buitenland is de nv ICU actief in Belgie, Groot-Brittannië en de Verenigde Stalen De produkten en diensten van de bedreven zijn o a leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften. planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan e ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. icu Informatie e i Communicatie Unie - k van administratieve organisatie en-procedures Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt een grote verscheidenheid aan lakken voor partikulier, am bachtelijk en industrieel gebruik De financiële vastlegging vindt plaats volgens te voren afgesproken procedures. Door de veelheid van gegevens en de konsolidatie daarvan is een grote mate van administratie ve discipline nodig, terwijl inzicht in het totaal onontbeerlijk is. De Interne Controle heeft tot taak deze procedures te kontroleren en te sturen. Daarnaast werkt de afde ling ook op projektmatige wijze aan verbetering, verandering of ver nieuwing van de gegevensverwer king; het werkgebied omvat een tiental bedrijven in Nederland. Wij zoeken voor deze afdeling een enthousiaste SPD'er of HEAO'er die achtereenvolgens de volgende taken krijgt: het kontroleren van de procedu res, na een inwerkperiode bij on ze administratieve organisatie en automatisering, het beurtelings werken aan kon- trole en sturing op het gebied van de: - goederenbeweging, - debiteuren/crediteuren, - orderverwerking, - prijsbewegingen, - belastingen, - salarissystemen, enz. daarnaast zal hij deelnemen aan diverse vernieuwende projekt- groepen. Hiervoor zijn vereist: een goed administratief inzicht, een zelfstan dige werkinstelling en een leeftijd tussen de 24 en 35 jaar. Belangstellenden worden uit genodigd hun sollicitatie te richten aan de heer J.P.G. Muller, afdeling personeelszaken, Sikkens bv Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, (01711) 8 20 83. z_. Leidsch Dagblad b.v.. uitqeefster van Leidsch Daqblad. Atohens Dacblad. Alleman. Wijknieuws Ridderveld en Recreatiekrant voor Duin- en Bollenstreek vraagt voor de verkoopleider advertenties een part-time assistente/secretaresse Werkzaamheden: corresponderen, agenda bijhouden, archiveren, notuleren van verkoopvergaderingen, relaties te woord staan, analyseren van dag- en weekbladen, werkvoorbereiding binnen- en buitendienst, etc. Profiel: Wij denken aan een accuratie jongedame of vrouw die naast haar mavo of havo opleiding in het bezit is van een type-diploma. Bij voorkeur ervaring als assistente of secretaresse. Mogelijkheden: Wij bieden een prettige werksfeer, een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zijn dagelijks van 8.30-12.30 uur. Heeft u interesse in deze functie dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941vragen naar de heer J. Goudsmit. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer R. Metman van Leidsch Dagblad b.v., Witte Singel 1, 2311 BG, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26