niet zomaar een k PERSONEEÜ personeel Academisch Ziekenhuis Leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: iiten ervaren medewerker belastingzaken m/v V oneel "PERRONFRPersfeell .PERSONEEL'#n psychologisch testassistent m/v medewerkster medewerkster part-time financieel-administratief medewerker (m/v) medewerkster speciale tekstengroep secretaresse administratief medewerker (m/v) b ft Felix Cohen bv 2 medewerksters J P£H50MElpersoneel -* ptrsontelPERSONEEL personeel I PERSONEEL Neurologie Bij de afdeling Neuropsychologie komt een vacature voor een vac.nr. 490 K 07,08 LD Betrokkene zal tot taak krijgen het testen en observeren van patiënten (zowel vol wassenen als kinderen) en het uitwerken van de testresultaten Voorts zal hij/zij na een ruime inwerkperiode betrokken worden bij het begeleiden van stagiaires. Voor deze functie is een middelbare school opleiding vereist. Salariëring volgens rijksregeling. Administratieve Dienst Op de afdeling factuurcontróle is plaats voor een vac.nr. 102.M.107.08.LD Taak: - interpreteren van documenten ten be hoeve van de verwerking in de boekhou ding; -assisteren bij controlewerkzaamheden Verlangd MAVO/LEAO. type-ervaring; Praktijkdiplo ma boekhouden of studerend hiervoor Leeftijd ongeveer 20 jaar. Salaris max. f 2199 bruto per maand, afhan kelijk van leeftijd en ervaring Promotie mogelijk tot max. f 2337 bruto per maand Op de afdeling debiteurenadministratie is plaats voor een (20 uur per week) vac.nr 102.M.071.08.LD Taak; - het verwerken en controleren van debi teuren-facturen en -betalingen; - het invoeren van gegevens in het compu terbestand; - eventueel assisteren bij de kantoorvoor- raad-administratie Verlangd: MAVO/LEAO diploma en type-ervaring Leeftijd ongeveer 20 jaar Voor de part-time functie is het salaris max f 1099,50 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Afdeling Administratie van de dienst Ruimtelijk beleid, Bouw- en Materiële Zaken vacaturenummer 9-544/1158 Bovengenoemde dienst is onder meer belast met de voorbereiding en de uitvoering van het huis vestingsbeleid van de Universiteit. De afdeling Administratie geeft hierbij administratieve ondersteuning zoals. verzorging financiële planning; budget-, krediet- en kostenorganisatie voor nieuwbouwwerken en onderhoud; administratie- en kredietbewaking van onder meer huren en wettelijke lasten, administratie van het gebouwen- en ruimte bestand. Gevraagd wordt een administrateur, die zich aanvankelijk hoofdzakelijk zal bezighouden m'et de administratieve werkzaamheden van een op handen zijnd zeer groot bouwproject. Voor de budget- en kostenbewaking van dit project is recentelijk een modern geautomati seerd systeem ontwikkeld. Na gebleken geschiktheid zou hij/zij binnen enkele jaren het hoofd van de afdeling moeten opvolgen, waarbij naast een gedegen kennis van het gehele administratieve gebeuren de nadruk zal liggen op leidinggevende capaciteiten, goede contacten in de afdeling, binnen de dienst, met het College en de diensten eri extern met b.v Rijksgebouwendienst en Ministerie, alsmede andere Universiteiten. Vereist: ervaring met bedrijfsadministraties; bekendheid met automatisering; goede contactuele eigenschappen en goede uitdrukkingsvaardigheid; opleiding SPD of HEAO niveau. Salaris maximaal 4.529,bruto per maand. Promotiemogelijkheden niet uitgesloten. Inlichtingen bij L. J. Dekker, telefoon 071-148333 toestel 3085. In het kader van het streven van de universiteit het aantal vrouwen in hogere functies te ver groten, wordt vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciterei Centrale tekstverwerking van het Bureau van de Universiteit (0,5 dagtaak, middaguren) vacaturenummer 0-037' 1158 Taak: het verwerken van teksten van verslagen, notulen, rapporten enz. met behulp van beeld schermapparatuur. Indien het gebruik hiervan onbekend is, wordt intern een opleiding verzorgd Vereist: middelbare schoolopleiding; ruime type ervaring. Salaris maximaal 1 168.50 bruto per maand. Inlichtingen bij mw O. Verboon telefoon 071-148333, toestel 3117. Vakgroep Funktieleer van de subfaculteit Psychologie (0,4 weektaak) vacaturenummer 0-033/1158 Taak: het voeren van de studentenadministratie het administratief verzorgen van tentamens, het verwerken van het (veelvuldig) voorkomende typewerk (manuscripten, publikaties, enz.). Vereist: middelbare schoolopleiding; zeer goede kennis van de engelse taal; typediploma. Ruime administratieve ervaring strekt tot aan beveling. Salaris maximaal 934,80 bruto per maand Inlichtingen bij drs. G. Wolters, telefoon 071-148333, toestel 4154/4014. Faculteitsbureau Letteren, afdeling bestuurszaken (0,5 weektaak) vacaturenummer 0-044/1158 Taak: het verrichten van werkzaamheden op het gebied van documentatie en registratie, m.n verwerking van de ingekomen post- dossiervorming en -ordening; andere bij deze sector voorkomende administratieve werkzaamheden; vervanging van de function iris voor docu mentatie en registratie bij diens afwezigheid Vereist: opleiding MAVO/HAVO- typediploma; grote mate van nauwkeurigheid; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het bezit van het S.O D.-I diploma en ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aan beveling. doch is geen directe vereiste. Salaris maximaal 1.168.50 bruto per maand, 'nlichtingen bij J. D. Donker, telefoon 071-148333. toestel 7050. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 440 bed den. Het ziekenhuis verzorgt voor onge veer 120 leerlingen de opleiding tot A-verpleegkundige. In verband met langdurige ziekte van de huidige functionaris komen wij gaarne in kontakt met kandida ten voor de functie van HOOFD OPLEIDING V M De waarneming zal een tijdelijk ka rakter hebben. Haar/zijn taken zullen o.m. bestaan uit* - in teamverband leiding geven aan de opleiding- het plegen van overleg met de do centen, praktijkbegeleiders, hoof den van de dienst en afdelings hoofden. Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij tenminste beschikken over het diploma A-ver pleegkundige en docenten-opleiding. Zij die de Kader en/of Hogere Oplei ding hebben gevolgd genieten de oorkeur. Het salaris voor deze functie is af hankelijk van opleiding en ervaring. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de adjunct directri ce/hoofd verpleegkundige dienst, Zr. A.J.M. Vollebregt, toestel 443, of door het opleidingsteam toestel 584. Tel. 071 - 899250. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Perso neelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp 3e binnenvestgracht 22, Leiden Telefoon 146445. Importeurs van gedroogde zuidvruchten, no ten, conserven Vraagt voor de inpakafdeling van de 'Douwes' noten en zuidvruchten: voor tijdelijk dienstverband. Sollicitaties kunt u richten aan boven staand adres of telefonisch, toestel 39. Bij het bureau BELASTINGEN van de directie FINANCIEEL BEHEER is op korte termijn plaats voor een Hij of zij zal werkzaam zijn ten behoeve van de uitvoering van de ver schillende belastingverordeningen. Tot het takenpakket behoren onder meer: - de behandeling van bezwaar- en beroepsschriften en de daaruit voortvloeiende werkzaamheden - de behandeling van de niet-geautomatiseerde belastingen en ver goedingen - de vervanging van de eerste medewerker van het onderdeel geauto matiseerde belastingbestanden Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met ervaring op het ge bied van de gemeentelijke of rijksbelastingen. De verdere vereisten zijn - een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een beroeps gerichte opleiding (b.v. G.A. I) - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - administratief en organisatorisch inzicht - eventueel ervaring met geautomatiseerde administraties Het salaris kan maximaal f 4062,— bruto per maand bedragen en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Medewerkers van het bureau zullen bijde selectie worden be trokken. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de directie Financieel Beheer, deheerG.J Verkuijl. Telefoon071 145344, toestel214. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 80022 binnen veertien dagen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus9100,2300 PC Leiden. I BH de gemeente "„ouwen, ties open voo eisen voldoet. ^TdZto nadrukkelijk vereocltt te solliciteren. "r" Voorgeest is een zwakzinnigeninstituut, dat be staat uit 2 paviljoens binnen een psychiatrisch ziekenhuis "Meisjes Voorgeest" bestaat uit 60 vrouwelijke be woners, onderverdeeld in vijf leefgroepen In leefgroep "De Madelief", waar 10 bewoners van tamelijk hoog niveau samen leven, is plaatsings mogelijkheid voor een part-time Z-verpleeg- kundige (m/v), voor 5 avonden per week (werktijden van 17.30- 22 00 uur) Inlichtingen over deze vacature kunt u verkrijgen bij Gonneke Timmei (Tel. 071-151840. tst 314) Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* X typiste Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn Om deze functie met succes te vervullen geeft boeken, losbladige uitgaven en tijdschriften uit. Bent u jong en voelt u voor de sfeer op een uitgeverij dan is er plaats voor u op onze afdeling Produktie tijdschriften. Het gaat om type-werkzaamheden op een zogenaamde handcomposer. Dat is een soort Lijkt u dit wel iets? Schrijf dan snel wie u elektrische schrijfmachine met veel extra's, - - die het tekst-zetwerk vervaardigt voor onze uitgaven. Voor een goede opleiding op deze composer wordt op de afdeling zelf zorg gedragen. dient u over enkele jaren MAVO te beschikken, een uitstekende typevaardigheid en een nauwkeurige instelling. bent en wat u kunt. Ons adres is Samsom Uitgeverij bv, afdeling Personeelszaken, Stadhoudersplein 1, 2400 MA Alphen aan den Rijn. Ons telefoonnummer is (01720) 6 22 28. ■J Samsom Uitgeverij Samsom Uitgeverij is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters-Noordhoft en aanverwante bedreven In het buitenland is de nv ICU actief in Belgie. Groot-Brittanme en de Verenigde Staten De produkten en diensten van de bedrijven zijn o a leer pakketten. opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften. planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan e ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland ICCJ Informatie en Communicatie Unie

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 23