goederen Coördinator gevraagd Schuitema nv DRAKAINTERFOAM (hulp)zwem- onderwijzer m/v chef verkoop verkoopmedewerker inkopers C. de MOOY&Z0NEN B.V. aAD van state V leiden binnendienst buitendienst Administratieve iffj medewerk(st)er Hoogheemraadschap van Rijnland B Import/exportbedrijf van snijbloemen en sicrteeltprodukten zoekt ter versterking van het inkoopteam een tweetal a. Eén ten behoeve van onze vestiging op de CCWS in I lonselersdijk b. Eén die de inkoop verzorgt op de VBA te Aalsme^ en na het veilen naar onze vestiging in Honselersdijk komt. Beiden dienen bereid te zijn te assisteren bij het afdelen. Alleen zij die ervaring hebben gelieven kontakt op te nemen met J. Baljeu, tel. 01 740-26845. na 18.00 uur 01740-27173. Vcilingweg 7, 2651 BE Berkel en Rodenrijs. te 's-Gravenhage vraagt voor de Wetgevings- en Literatuurafdeling een DOCUMENTATIEMEDEWERK(ST)ER De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort voor de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet over beroepen inzake overheidsbeschikkingen (Arob-beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel ca. 400 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. Totdat over enige jaren de nieuwbouw aan de Kneuterdijk/Parkstraat gereed is vindt de huisvesting plaats in diverse in de Haagse binnenstad gelegen panden. TAAK: het documenteren van adviezen van de Raad van State op het terrein van de wetgeving; het documenteren van parlementaire stukken; steun verlenen aan het samenstellen van een bulletin op het terrein vari de wetgeving; medewerken aan het toegankelijk maken van de wetgevingsdocumentatie. VEREIST: HEAO-diploma, kandidaats rechten of vergelijkbare opleiding. Bereidheid tot het volgen van een documentatie-cursus. SALARIS: afhankelijk van leeftijd en ervaring max f 3537,— per maand, exclusief 8% vakantietoelage. De rechtspositieregelingen van de Rijksoverheid zijn van overeenkomstige toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsafdeling van de Raad van -State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Schuitema West B.V. te Bodegraven, de regionale leverancier van o.a. Centra en Massamarkt, zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie van Goederenkoördinator. Deze funktionaris is verantwoordelijk voor het beheer van de voorraad (assortiment kruidenierswaren), liggende in de panden te Bodegraven en Leidschendam. Hij rapporteert rechtstreeks aan de direktie van Schuitema West B.V. Funktie-omschrijving: Het bestellen van genoemd assortiment d.m.v. het bestelsysteem. Het bestellen van aktie- en folderassortiment. Verantwoordelijk voor de kwaliteit van de administratieve voorraad door een juist gebruik van alle daartoe bestaande procedures. Het tijdig uitleveren van voorverkochte goederen. Het up to date houden van lokatiebestand. Verantwoordelijk voor het analyseren en korrigeren van verschillen tussen inkoop- en schaduwfakturen. Het leiding geven aan een kleine afdeling. Deze funktie vereist: Algemene ontwikkeling op HAVO-niveau. Administratief en organisatorisch inzicht. Leeftijd 25-35 jaar. Ervaring op het gebied van levensmiddelen (liefst groothandel) Aan de geschikte kandidaat kunnen wij een uitstekend pakket arbeids voorwaarden aanbieden. Geïnteresseerden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Schuitema West B.V., afd. Personeelszaken, Dronensingel 3, 2411 GT Bodegraven. Bij de SPORTSTICHTING LEIDEN is in het overdekte VIJF MEIBAD aan de Boshuizerlaan plaats voor een Taakrhet uitoefenen van toezicht tijdens het vrij zwemmen, het assis teren bij, of het lesgeven aan scholen en particulieren, alsmede ande re voorkomende werkzaamheden. Vereist: het diploma (hulp)zwemonderwijzer van de K.N.Z.B. of de zwemvaardigheidsdiploma's I t/m IV. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 1713, en maximaal 2283, bruto per maand. Tot de leeftijd van 21 jaar gelden de salarissen voor jeugdig personeel. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer K. Caron, tel 071-141945. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ge richt worden aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Lei den, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacature nummer 80021. ties open voor eisen voldoet. sxssms solliciteren. DRAKA INTERFOAM B.V. te Hillegom maakt een verscheiden reeks kunststot produkten waaron der schuimen voor o.a. dc bekende DRAKACEL matrassen. Bij DRAKA INTERFOAM te Hillegom is op korte termijn een plaatsingsmogelijkheid voor een Deze funktie bestaat, kort samengevat, uit de volgende taken: - het onderhouden van telefonische en/of schriftelijke kontakten met klanten/relaties; - administratieve orderbehandeling en voortgangs- kontrole; - statistische verwerking van gegevens en het mede analiseren van deze gegevens; - zorgen voor een goede afstemming tussen verkoop en produktie; - leiding geven aan en verdelen van de bureau werk zaamheden onder de verkoopassistenten. Voor deze spil-funktic in het operationele gebeuren van de verkoopafdeling, zoeken wij kandidaten van circa 25 jaar, die beschikken over: -een opleiding op HAVO-niveau - goede kontaktuele eigen schappen; - organisatorische kwaliteiten. - administratieve ervaring; - commercieel inzicht. Ervaring in een soortgelijke funktie-strekt tot aanbeveling Tevens is op korte termijn een plaalsingsmogclijkheid voor een Deze funktie bestaat, kort samengevat, uit de volgende taken: -onderhouden van buitenkontakten nvt bestaande klanten/relaties; - het werven van nieuwe klanten en trachten potentiële klanten te interesseren voor onze produkten; -het afhandelen van transakties; - het verschaffen van marktinformatie voorde verkoop prognose; - participeren in de voorbereiding van het commcciële beleid. '/oor deze representatieve, commerciële funktie treden wij graag in kontakt inet kandidaten van circa 30 jaar die beschikken over: opleiding op middelbaar niveau - aktuele kennis van de Duitse en Engelse taal: - gedegen commerciële ervaring, liefst op het gebied van half- j fabrikaten. Wanneer U belangstelling hebt voor een van deze funkties, dan kunt U Uw sollicitaties richten aan: Draka Interfoam B.V., Postbus 118, 2180 AC Hillegom, t.a.v. de Heer R. Boersma, afdeling Personeelszaken. Voor telefonische inlichtingen kunt U bellen: 02520-29017, toestel 224. Bij de afdeling administratie van de technische dienst is plaats voor een die zal worden tewerkgesteld bij de sectie waterstaatkundig beheer. Taak: het registreren van de bij de sectie binnenkomende en uitgaande post; het verzorgen van de administratie van het boezembeheer; het verwerken van de hydrologische gegevens; het behandelen van binnenkomende telefoongesprekken; het verzorgen van eenvoudige technisch-administratieve werkzaamheden; Vereist: een opleiding op middelbaar niveau en ervaring met administratieve werkzaamheden; leeftijd bij voorkeur boven 25 jaar. Aanstelling: afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding in één van de administratieve rangen, op een salaris van maximaal f 2545,- De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59, 2311 CJ Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80-2. jonge medewerker verkoopafdeling binnendienst (evt. part-time) met belangstelling voor medische apparatuur. De medische afdeling van Drager Nederland B.V., voert een uitgebreid programma, met o.a. beademings apparaten, couveuses, desinfektiekasten en narkose- toestellen. Ter versterking van het verkoopteam binnendienst wordt de assistentie gezocht van een kommercieel-admini- stratief medewerker. Hij is ondermeer verantwoordelijk voor de koördinatie en afhandeling van werkzaamheden t.b.v. één van de rayons. Daarbij heeft hij telefonisch kontakt met onze afnemers en de fabriek in West-Duitsland. Na zijn inwerkperiode zal hij zelfstandig offertes moeten uitwerken, waarbij hij nauw samenwerkt met de tech nische dienst en de verkoop-buitendienst. Doorgroei naar een buitendienst funktie behoort tot de mogelijkheden. Voor deze verantwoordelijke en interessante funktie wordt HAVO/MBO/HBO-niveau met Duitse taal ge vraagd. Daarbij zullen een goed zakelijk inzicht en be langstelling voor medisch-technische apparatuur helpen deze funktie succesvol te vervullen. Leeftijd vanaf 30 jaar. Gelieve uw schriftelijke sollicitaties onder ref. RB/MA te richten aan: de heer H.B. te Roller, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer. Telefonisch informatie, tel. 079-319211 tst. 210, mevr. C. Klopstra. gas-en branddetek f psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd gemeenteziekenhuis met ongeveer 430 bedden, gelegen in Oegstgeest, kunnen ten behoeve van de versterking van de verpleegkun dige dienst op een tweetal verblijfspaviljoenen, waar bewoners worden verpleegd, waarvoor lang durige verzorging en begeleiding noodzakelijk wordt geacht, nog worden geplaatst 2 ziekenverzorgenden (m/v) Arbeidsvoorwaarden salaris: pensioenregeling volgens gemeentelijke re geling Alg. Burgerlijk Pensioen fonds ziektekostenverzekering: I.Z.A Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kan men zich desgewenst wenden tot de hoofdverpleegkundigen, de heren J G Boudewijn en/of C.J Lagas Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22