Eric Heiden sprint op 'één been' naar titel... Foreholte sterk in handbaltoppei Tafeltennisteam JCV verrast DOCOS Biljarttitel weer voor Connesson Oostduitsers terug aan de sprinttop Afgang Okker SPORT SPORT PAGINA 20 Politie faalt in Lake Placid LAKE PLACID - De overal in en rond Lake Placid aanwezige poli tie, die ook vanuit de lucht waakt over de veiligheid van olympi sche deelnemers en bezoekers, heeft dieven er niet van kunnen weerhouden twintig tv-toestellen te ontvreemden. De kleurenap- paraten zijn weggehaald uit di verse perscentra en uit commen taarcabines van radioverslagge vers. De maatschappij die de ap paratuur beschikbaar stelde, heeft beloningen in het vooruit zicht gesteld als de gestolen toe stellen, die samen 20.000 gulden waard zijn, worden terugbe zorgd. WEST ALLIS (GPD) - Hoewel zijn ploeggenoot Tom Plant even roet in het eten dreigde te gooien, heeft Eric Heiden zich in het af gelopen weekeinde in West Allis spelenderwijs voor het vierde achtereenvolgende jaar de sterk ste schaatser ter wereld getoond. Plant won de eerste 500 meter, maar Heiden streek vervolgens op imponerende wijze dit schoonheidsfoutje glad door de andere drie afstanden op bijna hautaine manier winnend af te sluiten. Niet de 21-jarige Tom Plant uit West Allis, maar de Ca nadees Gaetan Boucher werd uiteindelijk tweede, omdat Plant op de tweede dag de snel verwor ven roem niet kon verwerken en op de 500 meter royaal tekort schoot. Boucher kon overigens tweede worden, omdat Fröde Rönning, de beste Noorse sprinter, op de 500 meter onderuit ging. Ondanks het nederlaagje op de eer ste 500 meter straalde Eric Hei den als altijd het meesterschap uit dat een vedette van allure nu eenmaal kenmerkt. Zaterdag, tij dens de 1000 meter, moest hij de vallende Jan Ake Carl berg enigs zins ontwijken en deed dat op zijn bekende koele manier, gisteren voltooide hij de tweede 1000 me ter met één hand op de rug. En toch weer meer dan anderhalve seconde beter dan zijn beste te genstrever Gaetan Boucher. Het meest positieve winstpunt van het optreden van de drie Neder landers was de verworven zeker heid dat Nederland volgend jaar weer met vier rijders aan de WK- sprint mag deelnemen. Over het algemeen vielen de resultaten enigszins tegen, hoewel de vierde plaats van Lieuwe de Boer giste ren op de 500 meter en de zevende plaats van Bert de Jong op de 1000 méter lichtpuntjes waren. Ze waren echter niet genoeg voor indrukwekkende klasseringen in het totaalklassement. Lieuwe de Boer deed het met een negende plaats nog het best, maar die stek was geflatteerd, omdat Rönning en J an Ake Carl berg ongetwij feld voor hem zouden zijn geëindigd. Trainer Jorrit Jorritsma slaagde er nauwelijks in een positieve ba lans op te maken. Jorritsma; "Ik heb vorig jaar dingen gezegd over mentale hardheid en fysieke kracht, die mij niet in dank zijn afgenomen, ik zal ze dus niet weer herhalen". Volgens Jorritsma is Lieuwe de Boer overigens één van de weini ge Nederlanders die in Lake Pla cid een kans op een medaille maakt. "Lieuwe behoort bij de beste drie ter wereld op dit mo ment, daar ben ik van overtuigd. Het moet er nu toch eens uitko men". MAANDAG 11 FEBRUARI 1980 Franse roeier verdrinkt bij trainingsstage ATHENE (ANP) - Tijdens een voor-Olympische trainingsstage op het meer van Jannina, 350 ki lometer ten noorden van Athene, is de Franse roeier Cyrille Seguin verdronken. Tijdens de training van de Franse acht stak plotse ling een storm op die golven van meer dan twee meter hoogte ver oorzaakte. De boot brak in twee ën en de roeiers kwamen in het met ijs bedekte water terecht. Zeven roeiers werden door een volgboot opgepikt maar Seguin kon niet worden gered. Daarna had de volgboot de grootste moeite de 300 meter verder gele gen haven te bereiken. Cynthia Woodhead viert verjaardag met topprestaties PARIJS - De Amerikaanse Cynthia Woodhead heeft gis teren tijdens zwemwedstrij den in Parijs met een tijd van 54.88 seconden voor de beste wereldprestatie op de 100 me ter vrije slag voor dames ge zorgd. Het oude 'record' stond op naam van Barbara Krause in Oost-Duitsland, die op 21 december 1979 in Rostock 54.90 zwom. Eerder tijdens de wedstrijden in Pa rijs verbeterde Cynthia Woodhead de beste wereld prestaties op de 1500 meter vrije slag en de 200 meter wis selslag (2.12.56). Daarmee vierde Cynthia Woodhead haar zestiende verjaardag op passende wijze. Ze wil nu op "zes gouden medailles" gaan mikken bij de Olympische Spelen in Moskou. Lina Kasjoesjiet zorgde voor de vierde beste wereldprestatie. De zeventienjarige zwemster uit de Sowjet-Unie zwom de 200 meter schoolslag in 2.27.54, vier-tjende seconde sneller dan zij exact een jaar geleden tijdens dezelfde wed strijden in Parijs deed. Kas joesjiet is houdster van het wereldrecord op dit nummer met 2.28.36. De Nederlandse deelnemers in Parijs speelden geen rol van betekenis. WEST ALLIS (GPD) - Eindelijk dan heb ben de Oostduitsers weer een wereld kampioene schaatsen. Sinds 1975, toen Karin Kessov in Assen de hegemonie van Atje Keulen-Deelstra overnam, was het steeds niet gelukt, hoewel de rijdsters uit de DDR opzienbarende prestaties wisten te verrichten. De Oostduitse schaatslei- ding lag lang overhoop met de juiste plan ning, leerde echter van eigen fouten, keek naar het buitenland, en dat alles resul teerde dit weekend in West Allis in een wereldtitel sprint voor Karin Enke. Dat de Oostduitsers eindelijk weten hoe het moet, mag ook blijken uit de vierde en zesde plaats van respectievelijk Christa Rothenburger en Cornelia Jacob. De manier waarop Karin Enke de gehele concurrentie achter zich liet, mocht ge rust indrukwekkend heten. Op de eerste dag won ze met veel vertoon van macht beide afstanden en op de tweede dag deed zij het mede dank zij haar grote fysieke mogelijkheden nog eens dunnetjes over op de 1000 meter. De Amerikaanse favo rieten Leah Poulus en Beth Heiden ston den vrijwel machteloos. Alleen op de tweede 500 meter slaagde Leah Poulus er in een rechtstreeks duel in Karin Enke te verslaan. Op de tweede 1000 meter liet Karin Enke er echter geen twijfel over bestaan wie er de sterkste was. Beth Heiden werd er het slachtoffer van, terwijl Leah Poulus als onttroonde wereldkampioene op maar liefst 5 seconden werd gereden. De voornaamste opdracht van de Neder landse afvaardiging was zoveel mogelijk plaatsen voor het volgend jaar zeker te stellen. Zonder Haitske Valentijn, die zichzelf vrijdag tijdens de training een vleeswond in het linkerbeen bezorgde, bleek Nederland in Ria Visser, Sijtje van der Lende en Annie Borckink rijdsters te hebben die in bijna alle opzichten te kort schoten. Ma t'.'oo afctnnden stonden de Nederlandse dames nog opeen 18e, 19e en 20e plaats, en dat zou volgend jaar recht hebben kunnen geven op vier startbewijzen. In plaats van vier werden het er twee. Ria Visser was niet snel genoeg op de tweede 500 meter en Sijtje van der Lende mocht na drie val se starts haar trainingsjack weer aantrek ken. Starter Wim Mulder. "Zoiets stoms heb ik nog nooit meegemaakt". Trainer Ab Krook kon zich er eigenlijk nauwelijks over opwinden: "Als Haitske Valentijn stopt stelt het damessprinten in Nederland niets meer voor. Twee plaatsen tijdens een WK is ook meer dan genoeg voorlopig". 1 LEIDEN - Waar de Voorhoutse supportersschare in de afgelopen dagen wakker van heeft gelegen, is gisteren gebeurd. Het handbal team Foreholte klopte in een mudvolle sporthal in Voorhout (15 minuten voor de aanvang van de wedstrijd moest de kaartver koop worden gestaakt) koploop- ster HMS uit Utrecht met 11-7, na met de rust al een voorsprong te hebben genomen. Was die treffer van Hannie Bos kamp al niet de beslissing? In de opgetogen Voorhoutse gelederen was dat een vraag die telkens weer het "napraten" deed oplaai en. Immers na een gelijkopgaan- de, uiteraard door zenuwen ge kenmerkte strijd leek HMS na melijk de eerste fase van de wed strijd met succes te zullen kun nen afsluiten omdat Nel Geer- lings voor 2 minuten het "straf- bankje" moest bezetten. In die periode toonde Foreholte haar kracht door defensief geen en kele mogelijkheid open te laten aan de gretig naar gaten zoeken de Utrechtse aanvalsters om ver volgens toen het in balbezit was gekomen, via Hannie Boskamp uitgekiend te scoren, 5-4. Vanaf die treffer heeft HMS voortdu rend achter Foreholte aan gelo pen. Foreholte dicteerde de wed strijd en nam verder afstand door een ouderwetse linkse kogel van de nota bene niet eens op volle kracht spelende Hannie Bos kamp (blessure aan de Achilles pees), 6-4. HMS spartelde nog even tegen (6-5), maar kon zich aan de houdgreep van Foreholte niet meer ontworstelen. Die greep werd steeds strakker aan gehaald. Onder de donderende toejuichingen van de Voorhoutse supporters ontketende Foreholte een offensief waaronder HMS volledig bezweek. Toen de kruit damp wat was opgetrokken had den Nel Geerlings, fraaie combi natie met Hannie Boskamp, Ma- riette Siera, break, Marjan Mens, combinatie met Hannie Bos kamp, en tenslotte nog eens Maijan Mens, toen Foreholte weer met 5 tegen 6 speelsters op tornde omdat Lenie van Beek voor 2 minuten naar de kant moest, Foreholte al op rozen ge zet 10-5. Dat de eindstand 11-7 werd door een strafworp van Nel Geerlings en een sprongschot en een strafworp van HMS was van weinig belang meer. Voor Fore holte scoorden gisteren behalve het genoemde kwartet in de tweede helft, Nel Geerlings, Marjan Mens en Lenie van Beek 1 in de eerste helft. Opgetogen zong gisteren de Voorhoutse jeugd "Niets meer aan te doen, Foreholte wordt kampioen". In het Foreholte-doel maakte een grandioos keepende Carla van der Zalm zegge en schrijve één foutje, toen zij over een laag inge schoten bal heenstapte en HMS 4-4 toestond. In de eerste divisie B kon HVS, dat keepster Anja van Gilswijk op de bank hield voor Maija vun der Helm, het niet redden tegen EBHV, dat met 14-12 won. In de derde divisie ging de aan dacht uit naar het regionale tref fen tussen de dames van Oase en MMO. Ook in deze wedstrijd wa den, dat vier officieuze wereldre cords opleverde. De 21-jarige Ma ry Decker kwam op de 1500 meter dichtbij de droomgrens van vier minuten. De Amerikaanse, die veertien dagen geleden het we reldrecord in de open lucht op de mijl op 4.21.7 bracht, liep in New York de 1500 meter in 4 minuten en 00.8 seconden. Konstantin Volkov, de 20-jarige winnaar van het polsstokhoogspringen bij de Europa Cup finale 1979 in Turijn, spring in Moskou met de pols stok over 5,64 meter. Hij kwam daarmee één centimeter hoger dan de oude, officieuze wereldre cordhouder Dan Ripley. De andere twee officieuze wereld records vielen in New York en in Genua. De Amerikaanse Stepha nie Hightower liep in de Madison Square Garden in New York de 60 yards horden in 7.47 seconcen. De oude wereldrecordhoudster Candy Young bleef met 7.48 se conden ook nog binnen het oude record, dat met 7.50 op haar naam stond. In Genua zorgde de Ita liaan Mauro Zuliani met 21.05 se conden voor een nieuw wereld record indoor op de zelden gelo pen 200 meter. Mariette Siera schiet Foreholte naar ren in de eerste helft de zenuwen troef. De score bij rust, 3-3, was een juiste afspiegeling van krachtsverhouding. Van 3-3 werd het 6-3 voordat MMO iets terug kon doen door Elly van Leeuwen en Lydy Vink, 4-6 en 5-6. Oase stelde even voor tijd de zege vei lig doorHelma Stigten 9-7. De herbn van Olga/Saturnus kun nen hpt acte de presence van de Leidse regio helemaal tot een succes\ maken door het kam pioenschap van de afdelings eer ste klasje binnen te halen. Giste ren handhaafden de Leidenaren hun ongeslagen koppositie door Hercules met 18-11 terug te wij zen. Anton Klok bleek met een ingepakte schouder toch te kun nen spelen en dat scheelde vooral in moreel opzicht. Met de rust een ruime voorsprong in de strijd was de score nog gelijk, 7-7, na een 7-4 voorsprong voor de rood witten. Na de hervatting zet te Hans Blansjaar Saturnus met een magnifieke break-out in de hoogste versnelling. Binnen 10 minuten stond Hercules verlo ren, 14-7 voor de Leidse ploeg. Het werd tenslotte 18-11 voor Sa turnus, dat in Rob Spiekerman weer een razendsnel reagerende doelman had met een maat-pass op de break-out. De treffers kwamen bij Saturnus van Hans Blansjaar, 4, Anton Klok en Peter Waalwijk, ieder 3, Wim van Leeuwen, 2, waarvan een uit een vrijwel onmogelijke hoek, Ste ven Schrader, Jan Wolter IJssel de Schepper en Benno Nieuwen- huyzen, ieder 1 en Henk Verwey, tegen HMS. 2. De dames van Northa namen meer afstand van de degratdatie- kandidaten in de afdelings eerste klasse door in Noordwijkerhout met 9-6, rust 3-4, af te rekenen met Hercules 2. Voor Northa schoten gisteren raak Thea Terheide, 3. Nelleke de Jong en Ineke Streng, ieder 2, Mary Hydra en Maijan van der Berg. In de afdelings tweede klasse verloor een in compleet MSV, zonder Jaap van der Linden en Rien Sluys, bles sures, van koploper HEC, rust 9-5, eindstand 26-11. De dames van Olympia '72 verloren in de afdelings derde klasse van Her mes 2, rust 3-3, eindstand 7-8 en moeten nu de koppositie delen met de Haagse ploeg. FRANK BONTE LEIDEN - Wanneer het carnaval eerdaags losbarst, lopen er in Vught zeker drie stralende ping- pongers rond want de plaatselij ke tafeltennisclub JCV liet de verrassende remise, vorige week bij Scylla geboekt, zaterdag vol gen door een 6-4 triomf over Do- cos. Met het thuisduel tegen Scylla nog voor de boeg, gaat het Brabantse trio Van der Zee, Van der Sande en Van Gasteren als favoriet voor de titel de feestda gen in. Dat carnaval was er trou wens de oorzaak van dat Docos het afgelopen weekeinde als eni ge Leidse topformatie vervroegd in actie kwam. Zowel de dames als de heren van Scylla en Avanti waren vrij. Zo'n twee jaar geleden gold Theo van Gasteren als een aanstor mend talent dat snel naar de top zou doorstoten. Het kwam er niet van omdat de frêle Van Gasteren mentaal te zacht bleek. Nog steeds echter is zijn talent duide lijk aanwezig. Zijn techniek is compleet en bovendien beseft Van Gasteren als een van de wei nige jeugdspelers dat hard slaan en goed tafeltennissen twee ver schillende zaken zijn. Dat inzicht werd met name tegen de ervaren, slimme Ed v. d. Berg zichtbaar. V. d. Berg leeft van de woeste onbe zonnenheid bij jeugdspelers maar raakt in problemen wan neer zijn opponent rustig van topspin naar backhand gaat spe len. Tegen de wilde Van der Zee en de bijna rondborstige Van der Sande scoorde v. d. Berg wel. Te gen Van Gasteren niet. Daarmee was Docos al één "geplande" winstpartij kwijt. In het dubbel spel gebeurde dat eveneens en de problemen dienden zich aan. Voor Ed Fallaux heeft de tocht naar JCV altijd iets van een helle vaart, dus de ene winst op Van der Zee, ook al zo'n verloren ta lent, moet eerder goed dan slecht worden genoemd. Laddy Prorok moest derhalve voor positieve compensatie zorgen maar dat is teveel gevraagd van de Amster dammer. Hij wint regelmatig zijn partijtje en dat is gezien zijn be perkte capaciteiten verdienste lijk. Dit keer was Van der Zee zo vriendelijk meer over, dan op de tafel te rammen zodat Prorok toch weer een eentje achter zijn naam kreeg. De nederlaag voor Docos voorkwam hij er niet mee, die was al onafwendbaar toen het dubbel de mist in ging en Van der Berg werd afgeschminkt door Van Gasteren: geen 4-6 maar 6-4 werd de eindstand daardoor. De Scylla-reserves kunnen, als de hoofdmacht maar wil promove ren, eveneens een klasse hoger, maar zoals het er nu uitziet is handhaven al mooi. Tegen Tafel- tennishuis moest minimaal remi se worden bereikt, het werd 1-9. Oorzaak? Het team speelde met twee invallers, Fred v. d. Zeeuw voor broer Rob en Sjaak van Veen voor Frits Kantebeen en de derde man Peter van Schie zoekt al weken naar de juiste vorm. In de eerste partijen werden een aantal games in de verlenging prijsgegeven waardoor de span ning snel verdween. Fred van der Zeeuw beheerst het "contra- spel" te slecht om Van Dyk en San a Jang te kunnen kloppen, maar liet verdediger Clausen tenminste nog de hielen zien. Pe ter van Schie beplakte zijn slag hout na de eerste helft met vers rubber en zag daardoor ook za terdag weer alle blokballen over tafel zeilen. De tweede invaller Van Veen bracht een aandoenlij ke vechtlust op. Tegen Clausen trad in de tweede game de tijdre- gel in werking. Voor Van Veen is verplicht aanvallen een straf en aan al zijn zweten hield de 34-ja- rige routinier dan ook niets over 1-9. Scylla 3 voert vanaf het begin de rode lantaarn met zich mee en raakt die zeker niet kwijt. De in middels oudgedienden Karei van Schie en Theo Bakker mochten invallen om, net als Hans de Roo- de, genoegen te nemen met één gewonnen partij. Overige uitsla gen: Scylla 4-Combi 8-2; TSB-Mi- zu 1 7-3; Mizu 2-Scylla 5 9-1; Mizu 3-Scylla 4 8-2; Treffers-VDO 6-4; Avanti 2-Molenaar 8-2; Avanti 3- Onkyo 3-7; Dames Avanti-VDO 7-3. WIELRENNEN - Cees van de We reld is in Keulen, waar Klaus-Pe- ter Thaler zegevierde, als zesde geëindigd bij een veldrit over 22 km. SE VILLA - Pas nadat hij de afgang van het Nederlandse tennisteam tegen Spanje in de meest letterlijke zin compleet had gemaakt, kwam ook Tom Okker tot de conclusie dat hij toch maar beter niet had kunnen spelen. Dat zijn verkeerde beslissing - Okker had last van een liesblessure - uitschakeling van de Nederlandse tennisformatie in de derde ronde van het Davis Cup-toernooi (1-4 alleen het dubbelspel werd gewonnen) tot gevolg had, ach, het leek hem allemaal niet zo veel te interesseren. Belangrijker vond Okker het "niet voor aap" te zijn gezet, dat hij tijdig een eind had gemaakt aan zijn partij tegen Angel Gimenez. En inderaad, Okker stond op het moment van opgave met 'slechts' tweemaal 1-6 achter. Met die vroegtijdige opgave zorgde Okker er niet alleen voor, dat de tweekamp Sanders-Luna (4-6, 1-6, 4-6) niet meer dan een formaliteit was, maar ook werd in Sevilla plotseling de vraag weer actueel of het langer zin heeft om de Hazerswoudenaar voor dit soort gelegenheiden op te roepen. Want naar verluidt zou Okker voor dit tripje naar Spanje 10.000 gulden hebben getoucheerd, een bedrag, dat gezien de 'prestatie' van de vliegende, maar nu statische Hollander in Sevilla als weggegooid geld mocht worden beschouwd. Vandaar wellicht de verklaring van bondscoach Fred Hemmes "dat de jeugd nu de aandacht heeft Lammers weg bij ATS-stal ZANDVOORT - Jan Lammers heeft voorlopig een punt moeten zetten achter zijn carrière als Formule I-rijder. Lammers kreeg van ATS-baas Günther Schmidt te horen dat op zijn aanwezigheid geen prijs meer werd gesteld. Een en ander had te maken met het feit dat Lammers er nog steeds niet in geslaagd was om een sponsor (van één miljoen gulden) te vinden. Aanvankelijk zou Lammers, die dit seizoen bij ATS debuteerde maar tot nu toe nog geen indruk kon maken, volgen de week de Grand Prix van Zuid- Afrika rijden. Dit gaat nu niet door. Lammers heeft overigens de moed nog niet opgegeven. Hij hoopt er zondag 4 mei tijdens de GP van België weer bij te zijn. Mét een sponsor en bij een betere stal. Ritzege Jan Raas BESSEGES (ANP) - Jan Raas heeft zaterdag de laatste etappé van de ster van Besseges gewon nen. De Nederlandse wereld kampioen was na 138 kilometer de snelste van het peloton. Hij legde de afstand af in 3 uur 32 minuten en 20 seconden. De eerste plaats in het eindklasse ment was voor de Belg Franky de Gendt uit de ploeg van Peter Post. Dammer Huisman trekt zich terug LEIDEN- Albert Huisman heeft zich teruggetrokken uit de dam- strijd om het kampioenschap van Leiden omdat hij geen vrede kan hebben met een disciplinaire be slissing van wedstrijdleider Noort. Door het terugtrekken van Huisman prolongeert Burger hout automatisch zijn titel. Aanleiding voor Huisman om ver der niet aan het kampioenschap deel te nemen is de wijze waarop wedstrijdleider Noort de 'affaire Frans de Jonge' heeft opgelost. De Jonge had Noort gemeld 'ziek te zullen zijn' ten tijde van een damtoernooi in Zegveld. On danks die toezegging schreef de Jonge zich echter wel in voor het toernooi, maar ook toen bleek de Katwijker niet betrouwbaar want hij verscheen niet in Zegveld. Huisman claime een twee voor zijn partij tegen de niet versche nen de Jonge die verzuimd had zich officieel ziek te melden. Wedstrijdleider Noort riep beide spelers bij zich om de verwarren de zaak op te lossen en besloot dat de wedstrijd de Jonge - Huisman alsnog gespeeld moest worden. Bovendien mag de Jon ge van Noort vólgend jaar niet meedoen aan het toernooi. Huisman, wiens voorkeur uitgaat naar een maatregel die nog dit jaar werkt, besloot hierop zich uit de kampioensstrijd terug te trek ken. Hennie Plezier VINCENNES - Francis Connesson heeft in Vincennes de Europese titel -■ n» j anker kader 47/2 geprolongeerd. In de beslissende partij versloeg Con- VPl'llPSt Tl Tl 3 lP nesson de Westduitser Hose, overigens met de hulp van de Franse arbi ter die bij een misser gewoon doortelde. De Nederlander Jos Bongers (23) debuteerde voortvarend op het Europe se vlak. Remiseerde met Hose (Wdl) en verloor van Connesson, maar eindigde toch als derde. Vlak voor de Belg Wesenbeek, de enige die erin was geslaagd Connesson een nederlaag toe te brengen. Bongers evenaarde gistermiddag in zijn partij tegen de Fransman Bourez het Europese record serie en het Europese record partijgemiddelde. Hij maakte de 400 caramboles in één beurt. Eindstand 1. Connesson (Fra) 12 punten, 365 (hoogste serie) 80.88 (gem), 2.Hose (Wdl) 11-310-51.75. 3. Bongers (Ned) 11-400-48.66. 4. Wesenbeek (Bel) 10-400-49.52, 5. Bourezg (Fra) 6-237-39.97, 6. Couespel (Fra) 3-256-27.40, 7. Galvez (Spa) 2-228-67, 8. Scherz (Oos) 1-161-22.65. KERKRADE (ANP) - De Amster dammer Jan Bosman is gisteren Nederlands judokampioen alle categorieën geworden. In de fi- t( nale was Bosman de meerdere over de Wassenaarder Hennie r Pleizier, die door een schou- j derblessure niet optimaal kon presteren. Pleizier kwam via een zege op Jan- sen in de eindstrijd, Bosman f kwalificeerde zich ten koste van Verhoeven. I

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20