nnm&mnnnn&cl ONRC NU TE KOOP IN 1 0IMR0ERE tl Michel verheii b.v. VOSKUIL/lBERG QniioGmd goed hmickMmq cimilu'fthinfij oii roerende (joed m HUIS-RAAD B.V: MENS VOOR ONS NIEUWE WONING BULLETIN Oude Vest 55, Leiden Hulsebosch Makelaardij bv 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed i HAZERSWOUDE-RIJNDIJK De Genestetstraat 6 Mooie eengezinswoning met voor- en achtertuin. Ind. hal, gang, toilet, kelderkast, woonkamer, nieuwe open keuken met eetbar. 1e verd 3 slaapkamers, dou che, vlizo-trap naar zolder. Gas-verwarmmg Grote ber ging achter het huis. Inclusief stoffering en luxaflex. In zeer goede staat van onderhoud. Op in overleg Nu te koop tegen de zeer lage prijs van 150.000,- k.k. Kopers zijn ons geen courtage verschuldigd. ooroe^^. Ambachtsplein 2, Hazerswoude-Dorp, tel. 01728-8352. BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. Grachtweg 73, 2161 HM Lisse, Telefoon 02521 -10050 1100 m2 BEDRIJFSRUIMTE met kantoor en groot buitenterrein, 2e Poellaan te LISSE Bestaande uit 1000 m2 bedrijfsruimte en 100 m2 kantoor, kantine en toiletgroep. Zeer gunstig gelegen nabij provinciale weg Leiden-Haarlem. Groot buiten terrein. Krachtstroom aanwezig. Verwarming d.m.v. heaters. Ruime parkeergelegenheid. Huurprijs per jaar 50.000,- LEIDEN GENESTETSTRAAT 11 Gezellige woning aan de rand van het centrum. Indeling: entree, hal, grote woonkamer met gaskachels, keuken, toilet, douche, plaats. 1e etage: 3 rui me slaapkamers met dakkapel. 2e etage: grote zolder. Vraagprijs f. 125.000,-K.K. RIJNDIJKSTRAAT 5. Leuk en geheel nieuw opgetrokken woonhuis in Oudhollandse stijl met c.v.-gas. Indeling: entree, hal, woon kamer met plavuizenvloer en granol- wanden, luxe open eiken keuken, eetbar, voorzien van diverse appara tuur. Toilet. (Open haard mogelijk) 1e etage: 1 grote en 1 kleine slaap kamer, grote badkamer met ligbad toilet, wastafel en a/s wasautomaat, balkon. Hierboven een zeer grote zolder in te richten als vierde slaap kamer. Alles is in de woning ver nieuwd. Vraagprijs f. 145.000,-K.K. ZOETERWOUDSESINGEL 10. Riant gelegen patriciërswoning met vrij uitzicht en een grote tuin op het zuiden; voorzien van c.v. gas en een achterom. Indeling: Entree, grote hal met garderobe, woonkamer, zitkamer met serre en openslaande deuren naar de zonnige tuin. Keuken, bijkeuken, toilet, kelderkast. 1e etage: 2 zeer grote slaapkamers en 1 iets kleinere, mooie badkamer, 2e toilet, groot balkon geheel vrij gelegen. 2e etage: 3 slaapkamers, 2e keukentje, veel ber ging. Alle kamers zijn voorzien van centrale verwarming. 3e etage: zeer grote bergzolder met beschoten kap. Deze woning is uitstekend onder houden. Vraagprijs f. 425.000,-K.K. VROUWENSTEEG 5. Prima woon/winkelpand op een steenworp afstand van het winkelge- beuren in de Haarlemmerstraat. Inde ling: entree, winkelruimte van 60 m2 en hierachter dezelfde grote aan opslagruimte. Dit kan verbouwd worden tot winkel. 1e etage: woon kamer, zitkamer balkon. 2e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste wastafel en veel berging. Direct opleverbaar. Kamerverhuur mogelijk. Koopsom f. 180.000.-K.K. f. 25.000,-- per jaar axel. huursom. ROSMOLEN 172. Groot driekamer appartement (mai sonette) op de 3e en 4e etage. Etage: entree op de vierde etage, hal, keu ken, met diverse apparatuur, toilet, badkamer met ligbad en vaste was tafel. Woonkamer met een groot zonnig terras en op de 3e etage 2 ruime slaapkamers, waarvan 1 met een groot zonneterras. Algemeen: de woning is in zijn geheel voorzien van dubbele beglazing. Servicekosten per maand f. 209,76. Koopsom f. 165.000.--VON BRONKHORSTSTRAAT. Groot hoekpand voorzien van een binnenplaats. Indeling: entree, hal, voorkamer, achterkamer, keuken, douche, toilet. Ie etage: 3 slaapka mers en wasgelegenheid. 2e etage: 3 slaapkamers. Het pand wordt leeg opgeleverd en is uitstekend geschikt voor kamerverhuur. Staat van onder houd is redelijk. Vraagprijs f. 89.000,-K.K. OXFORDLAAN 3. Een riant gelegen townhouse, voor zien van een garage en een aan het water gelegen en zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal, zeer ruime woonkamer met niveauverschil voor zien van een parketvloer en plavui zen, verzonken radiatoren, luxe open keuken voorzien van diverse appara tuur. Aparte ruimte voor de was machine, doorloop naar de garage, welke ook van binnen uit te bereiken is. Toilet in de hal. Zonnige achter tuin op het zuiden. 1e etage: 1 zeer grote slaapkamer uitkijkend op het water en 2 iets kleinere. Deze ver dieping heeft een luxe grote bad kamer voorzien van een ligbad, vaste wastafel, 2e toilet. Ook is er een aparte douchekamer met vaste was tafel. 2 balkons en een apart c.v. hok buiten het huis. Aanvaarding van de woning zal geschieden in overleg. Vraagprijs f. 425.000,--K.K. HUGO DE VRIESSTRAAT 6. Gezellige vooroorlogse woning aan de rand van de Proffesorenwijk. Goed onderhouden en goede ligging. Inde keuken, toilet, tuin met houten schuur. 1e etage: overloop, douche, 1 grote en 1 kleine slaapkamer, balkon. 2e etage: zeer grote zolder met beschoten kap. De woning is direct te aanvaarden. Eigen grond. Vraagprijs f. 175.000,--K.K. KORT RAPENBURG 2. Zeer exclusieve kantoorruimte voor zien van parkeerruimte, c.v.-gas, tele fooninstallatie. Het pand is in zijn ge heel gemoderniseerd en voorzien van vloerbedekking, gordijnen. Schilder werk is zeer recent. Indeling: entree, met een begane grond oppervlak van ca. 100m2. Zeer mooi uitzicht over het Galgewater. 1e etage: via het trappenhuis naar de eerste verdieping waar zich twee kantoorunits be vinden. Eén is er ingericht in de 17e eeuwse stijl. Toilet is aanwezig. 2e etage: 1 grote kantoorunit met 2 spreekkamers wederom voorzien van een toilet. 3e etage: woonetage voorzien van een douche, toilet, keuken, 1 slaapkamer en een grote woonkamer. Onder de begane grond bevindt zich het souterain waarin is opgenomen een kantine met keuken, een kantoorruimte van 45m2. Het geheel is gesitueerd op een steenworp afstand van het station en de open bare verbinden. Uw vestiging in dit kantoorpand maakt U tot één van de weinigen die een representatieve ruimte nebben in het hart van het centrum van Leiden. Vraagprijs n.o.t.k. Huurprijs f. 80.000,-- per jaar. NOORDEINDE 30. Goed onderhouden woon/winkel pand met achterhuis vlak achter het nieuwe projekt van het Galgewater, met in de toekomst eindeloos veel mogelijkheden. Indeling woonhuis: entree, woonkamer, achterkamer,toi let, via een tussengang naar het ach terhuis waar de keuken zich bevindt, modern ingericht. Veel bergruimte. 2e etage: grote voorkamer met keu ken, achterslaapkamer met vaste wastafel. Via het achterhuis naar de ouderlijke slaapkamer voorzien van een eigen badkamer met ligbad en vaste wastafel. 3e etage: grote slaapkamer met vaste wastafel, en eveneens een achterkamer met was tafel. Veel bergruimte onder de beschoten kap. Winkelruimte: entree, 90 m2 winkel, toilet, en extra op gang naar de woning. Het pand is uitstekend geschikt voor kamerver huur. Oplevering in overleg. Vraagprijs f. 259.000,-K.K. GEREGRACHT 8. Lief huisje voorzien van een tuit- geveltje aan de rand van het centrum met plaatsje. Indeling: entree, hal, woonkamer voorzien van gaskachel, keuken, toilet en douche. Ie etage: 2 slaapkamers en ruime overloop, veel berging. 2e etage: grote vliering mI éii.k. LEIDERDORP BELEGGINGSPANDEN LEIDEN LAMMENSCHANSWEG 96. Groot herenhuis met erg veel ruimte en een grote tuin. Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, voorkamer, zit kamer met openslaande deuren naar de tuin, keuken. 1e etage: overloop, toilet, 4 slaapkamers, groot balkon. 2e etage: zeer grote zolder waarvan eventueel 2 kamers te maken zijn. Het pand is uitstekend onderhouden en in zeer goede staat. Huuropbrengst f. 215,-- per maand. Vraagprijs f. 175.000,-K.K. HUGO DE VRIESSTRAAT 8. Redelijk onderhouden eengezinswo ning. Indeling: entree, hal, woonka mer, openslaande deuren naar de tuin keuken, toilet. 1e etage: een grote en een kleine slaapkamer, luxe badka mer. 2e etage: grote 2older. Huur opbrengst f. 169.-- per maand. Vraagprijs f. 115.000,-K.K. VAN EFFENDREEF 20. Ruime hoekwoning, in uitstekende staat van onderhoud, met voor e~ grote achtertuin, voorzien van c.v gas. Indeling: entree, hal met garde robe, toilet, L-vormige woonkamer met luxe open haard, verzonken radiatoren en een aluminium schuif pui naar de achtertuin. Mooie keuken met dubbel aanrechtblok voorzien van diverse apparatuur. Bijkeuken met a/s wasautomaat 1e etage: 3 ruime slaapkamers respectievelijk voorzien van een balkon, dakterras en een vaste wastafel. Badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: grote zolderkamer (32 m2) met dakkapel en veel berging, Aparte ruimte met boiler. Garage eventueel apart te koop. Vraagprijs 378.000,-K.K. KORENBLOEMKAMP 17. Op goede stand gelegen herenhuis, voorzien van een tuin op het zuiden en c.v.-gas en uitstekend onder houden. Indeling: entree, grote hal. toilet, ruime woonkamer met open keuken, aluminium schuifpui na: zonnige tuin. 1e etage: 1 zeer grote slaapkamer en 1 iets kleinere kamer. Badkamer, met aansluiting wasauto maat en vaste wastafel. 2e etage: veel berging en een derde grote slaap kamer met dakkapel. Algemeen: In de gehele woning blijft alle vloer bedekking achter, overname van andere roerende goederen is even eens mogelijk. Vraagprijs f. 270.000,-K.K. N.B. Deze woning is eveneens te huur voor een huurprijs van f. 1800,-p.m. GALLASLAAN 20. Zeer ruim herenhuis voorzien var grote achtertuin met stenen schuur. Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal met garderobe, tcilet, woonkamer met grote open keuken voorzien van diverse apparatuur en luxe indeling, open haard, achtertuin met zitkuil, stenen schuur met licht en water. 1e etage: 3 grote slaapkamers, met luxe badkamer, met ligbad en vaste wastafel. 2e etage: zeer grote zolder kamer met dakkapel, kamer is 40m2. Veel bergruimte, c.v.-ruimte, wasautomaat en droogtrommel. Óp deze etage is de mogelijkheid aan wezig voor het maken van een 5e slaapkamer. Algemeen: het geheel is luxe afgewerkt en voorzien van diverse accesoires. Direct aanvaard baar. Koopsom f. 265.000,-K.K. BREDERODE 17. Goed onderhouden tussenwoning, rustig gelegen, voorzien van een zon nige achtertuin en centrale verwar ming. Indeling: Entree, hal, kelder kast, toilet, moderne keuken, ruime woonkamer (35 m2), grote achter tuin, stenen schuur en achterom. 1e etage: 3 ruime slaapkamers waar van 1 met vaste wastafel, badkamer met wastafel en douche. 2e etage, grote zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte, apart knutselkamer- tje. De wonin is direct te aanvaar den. Vraagprijs f. 245.000,--K.K DRAGONTUIN 10. Uitstekend onderhouden hoekwoning gelegen in de "Voorhof" vooi van c.v.-gas, een tuin op het zuiden en stenen schuur. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met open eiken keuken, openslaande deuren naar de riante tuin. Moge lijkheid voor open haard is aan wezig. Parketvloer. 1e etage: 3 rui me slaapkamers, badkamer met vaste wastafel, a/s wasautomaat, douche. 2e etage: grote zolderkamer, dakka pel over de hele breedte van de zol der, vaste wastafel, c.v.-ruimte, veel berging. Algemeen: de woning heeft hardhouten kozijnen, het dak en blin de muur zijn geisoleerd. In de buurt zijn veel scholen, park en de woning is gelegen aan een woonerf. Opleve ring in overleg. Vraagprijs f. 258.000,-K.K, VOORSCHOTEN ALBERT SCHWEITZER PLANTSOEN 9. Uitstekend onderhouden tussenwo ning voorzien van c.v.-gas, stenen schuur en een tuin op het zuiden. Indeling: Entree, hal, toilet, kelder kast, luxe keuken, woonkamer met uitzicht over een tussenwater, moge lijkheid voor een open haard. 1e etage: 3 slaapkamers voorzien van systeem plafonds, veel bergruimte boven deze ruimten. De woning is uitstekend onderhouden en boven dien recent verbouwd. Aanvaarding 1 maart 1980. Vraagprijs f. 165.000.--K.K. Oude Varkenmarkt 26 Leiden/ Tel. 071 - 133222* Loevestein 11 Leiderdorp /Tel. 071 - 890827 AANKOOP - VERKOOP - TAXATIES - BEHEER HVP0THEKEN - VERZEKERINGEN LEIDEN - Omgeving Zoeterwoudseweg. Een in bijzonder goede staal verkerend woonhuis met tuin, schuur en achterom met drie slaapkamers Vraagprijs 163.000,- k.k. LEIDEN - Te verbouwen percelen volgens tekening in het centrum van de stad Leiden, waardoor 5 stuks complete woningen ontstaan. Ca 175 m2 Prijs op aanvraag LEIDEN - Roodenburgerstraat 11Zeer smaakvol verbouwd herenhuis met voor en achter tuin (z) en CV-gas. Entree hall met plavuizen, toilet, woonkamer 9x4 m. met magnifieke openhaard partij., prachtige uitgebouwde keuken met div. app. 1e etage 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet (fraai betegeld). 2e etage 2 slaapkamers, douche, 3e etage vliering met stahoogte. Vraagprijs 315.000,- k.k. LEIDEN - Hogewoerd 18. Winkel met achterliggende ruimte, totaal opp. 55 m2, met in de tuin tot aan de Nieuwe Rijn een oude gebouw, zodat div. mogelijkheden aanwezig zijn, o.a. het creëren van een winkel/kantoorruimte van 40x5 m2. Boven huis bevat een 4-kamerwoning. Het totaal wordt geheel leeg opgeleverd in overleg. Vraagprijs 350.000,- k.k. LEIDEN - (Waardeiland). Een ongelooflijk mooie schakelvilla met tuin op Z aan open water nabij ligplaats voor boot met carport voor 2 auto's. Woonk. 60 m2 met een droomkeuken (plm. 17m2,3 ruime slaapk. en een schitterende, zeer luxe badk., aparte douche, voor een scherpe vraagprijs van 385.000,- k.k. LEIDERDORP - Splinterlaan 146. Een geweldig goed h.h. met c.v. diepe voor- en achtertuin (Z.W.) met achterom. Flinke woonk. 8.10x3.80 met open H.partij. Mod. BK-keuken met teakh aanrecht. 1e etage: 3 ruime slaapkamers met naast de badkamer op de 2e etage een magnifieke bronsbruine douche vzv gouden kranen, 2e toilet. 2e etage: een prachtige badk. met ligbad, w.t., mozaïkbeiegeling, houten plafond. Aparte wasruimte Bijz.: geen enkel geluid van buren, door spouwmuren. Alle draairamen van merbeau. Lage vraagprijs 300.000,- k.k. LEIDERDORP - Dotterbloemkreek. Zeer mooi en rustig gesitueerde luxe scha kelvilla aan water met c.v. en grote garage. Ind. hall met zeer fraai betegeld toilet. De woonkamer is echt iets aparts n.l. 18x7.25m met oud holl. balkenplafond, 2 open haarden, prachtige barhoek, vijver, vloerverw. met boerenplavuizen. Wanden van schoonmetselw. antiek IJsselsteen, met een magn. luxe keuken (eiken). 1e et.: 2 gr sl.k. waarv de oudersl.kmr45 m2 met hoekligb, douche, bidet en 2 fraaie toiletta fels. 2e et.: 2 grote slaapk., badk. met ligbad en douche-cabine met 3e toilet. Bijz.: de fraaie afwerking van dit huis is niet allemaal te vermelden, zoals houtenplafonds, muren van antieke stenen, de uitvoering van kostbaar sanitair op alle sl.kamers en badk. Een foto-reportage is op ons kantoor aanwezig. Vraagprijs voor dit unieke object 640.000,- k.k. OEGSTGEEST - Inbraakbeveiligd goed geïsoleerd halfvrijstaand herenhuis (2 onder 1 kap) met c.v. en garage op 268 m2 grond v.z.v. 5 slaak., nieuwe keuken en moderne badk. met ligbad. Vraagprijs 380.000,- HAZERSWOUDE-Rijndijk - De Genestetstraat. Mooie woning met prachtige moderne keuken. 3/4 slaapkamers, badkamer 100% hyp. mogelijk, gelet op de lage vraagprijs van 163.000,- k.k. Wij hebben voor U een kleine greep gedaan uit het totale woningaanbod. Staat het huis wat U zoekt er niet bij??? Neem dan geheel vrijblijvend kontakt met ons op. Hebt U zelf ook een woning te verkopen? Vraag dan vrijblijvend taxatie. Apollolaan 450 f 159.000,-- 3 a 4 kamer-appartement gelegen op de 5e etage, met lift, CV. Ind.: Hal, moderne keuken, grote en kleine kamer, bad kamer met ligbad, apart toilet, zeer ruime woonkamer 40 m2 (oorspr. 2 kamers) met vouwwand, groot zitbalkon. Flinke berging onder het gebouw. Gemeenschappelijke tuin. Vrije vestiging! Havenplein 2. Tel. 071-140043, b.g.g. 892435 TE HUUR Leiden Op zeer goede stand: parterre-etage met praktijk ruimte. Ind.: entree, royale gang met keukenbloc, praktijkruimte van ca. 12x5 meter met eiken parket, luxe wandbekleding, hoge plafonds en ramen. Goede bereikbaarheid en parkeermogelijkheden. Mogelijk heid om meer kamers te huren. Huurprijs 30.000,- per jaar Steenstraat. Winkelobject. Ind.: winkel met plavui zen (8x5), magazijnen: 2V2X3, 3x3, toilet, kelder, zol der, c.v.-gas. Huurprijs f 3.000,- per maand 2e Binnenvestgracht. Garage/opslagruime van ca. 40 m2. Huurprijs f 300,- per maand. Rijnsburg Leuk gelegen eengezinswoning met voor- en achter tuin. mooi uitzicht over water (achter). Ind.: ruime woonkamer, grote keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, douche, 2e et.: mooie zolderkamer, cv-gas. Huurprijs 1.500,- per maand Lange Vaart. Goed gestoffeerd woonhuis. Ind.: toilet, zonnige diepe achtertuin met schuur. 1e et.: grote living 11 x4 open haard, L-vormig balkon, 2e et.toilet, ruime eetkeuken, 4 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad. Huurprijs 1.600,- incl. Leimuiden/Langeraar In beschermd natuurgebied gelegen helft van 2 onder één kap woning. Ind.: toilet, nieuwe moderne keuken, achtertuin met schuur, ruime woonkamer met parket en open haard. 1 e et.: 3 slaapkamers, nieuwe houten badkamer. 2e et.: bergzolder. Nwe. CV-gas. Uniek gelegen tussen de meren. Gemeubileerd. Huurprijs 1.700,- per maand. TEVENS VRAGEN WIJ MET SPOED TE HUUR: appartement ot kleine woning met 2 a 3 kamers, tussen Leiden en Haarlem huurprijs tot ca. f 1.000,- oer maand. winkelruimte van ca. 50 m2 met woonruimte van min. 3 kamers, eerste winkelstand geen vereiste. Huurindicatie f 17.000,- per /aar. voor academicus: etage of klein huisje in de bin nenstad voor korte of langere tijd. bedrijfsruimte voor het stallen van antieke auto's. appartement in Leiderdorp. Kortere tijd. Van der Voort en Van Beek's Makelaars in O.G. Tel.: 071-140746 Noordwijkerhout Kerkstraat 36b Grote halfvrijstaande woning met aangeb. garage, helft v. dubbel, ideale ligging nabij bos, duin en strand, opp. 300 m2. Ind.: overdekte entree, hall, toilet, garderobekast, U-vormige woonk. met open haard, luxe open keuken met Bosch inbouwapp. o.a. koelkast, oven met digitaal uurwerk, vaatwasmachine etc., bijkeuken. 1e etage: 4 slaapkamers, luxe badkamer m. bad, bidet. Balkon. Vaste trap n. 2e etage. 1 grote kamer, 2 verlichte zolder ruimten, ruimte voor c.v./w.w. install. Vraagprijs 428.000,- k.k. LidNBM/MCC l Hoofdstraat 142 2181 EH Hillegom Telefoon 02520-16413* Bosboom Toussaint- straat 3 te Hazers- woude. Prima onderhouden een gezinswoning, zeer rustig gelegen, met ruime ach tertuin. Bevat: entree, gang met toilet en kelderkast, flinke woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, douche, zolder over het gehele pand. Vraagprijs 176.000,- k.k. Zoeterwoudsesingel 102 te Leiden. Zeer groot herenhuis met diepe achtertuin (35 mtr.) met grote schuur en vrij uit zicht. Indeling: vestibule, grote kamer en suite, serre, grote keuken, douche. 1e etage: 2e keuken, 3 ka mers, 2e etage: 4 kamers, 3e etage: 4 kamers. Alle kamers zijn ruim van afme tingen en hebben alle een vaste wastafel. Geheel nieuwe c.v.-gas installatie. Diepenbrocklaan 36 te Leiden. Gunstig gelegen eenge zinswoning met voor- en achtertuin met stenen schuur. C.V.-gas, vrij uit zicht, rustige buurt. Inde ling: entree, gang met toilet, woonkamer, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, dou che. 2e etage: zolderka mer. Vraagprijs 180.000,- k.k. Vraagprijs 550.000,- k.k. Tfi LidNBM makelaardij j.van iterson o.g. udMcc NI oude singel 188 leiden O 071-146441* b.g.g. 015-140766 Leiden, Schubertlaan 136 Uitstekend onderhouden gezellige 4-kamerflat v.z.v. c.v. berging 2e woonlaag. Ind.: entree, huiskamer, 5.70x3.80 m, resp. 3.56 m, keuken, douche, toilet, 3 slaapkamers. Voor- en achterbalkon. Vlakbij scholen en openbaar vervoer. Koopsom 139.000,- ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Julianapark 19 Rustig gelegen uitstekend onderhouden middenwoonhuis voorzien van c.v. gas. Ach tertuin op het zuiden. Ind.: entree, huiskamer, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douche. 2e etage: 4e slaapkamer. Koopsom 175.000,- ZOETERWOUDE-DORP Kievit 18 In moderne woonwijk gelegen degelijk gebouwd uitstekend onderhouden middenhe- renhuisvoorzien van c v. gas met zonnige achtertuin. Ind entree, gezellige huiskamer, open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers fraai betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 4e slaapkamer, bergruimte. Koopsom 195.000,- Vraagt tevens onze uitgebreide woninggids! Hoofdstraat 89 Tel. 02522-15050

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28