JSSF tbma JkllftiElE docent(e) gymnastiek APOTHEKERS ASSISTENTE DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: lONkll sorieel ersi elektricien nederlandse adler fabrieken bv AAD VAN STATE medewerkster voor het secretariaat van de afdeling "Speurwerk en Ontwikkeling" psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" typiste medewerker (m/v) analist (m/v) secretaresse secretaresse personeel po*sof«a P"100**1 PERSONEEL personeel personi tEL Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adlerwerke A.G. en produceren schrijfmachines. In onze onderhoudsdienst komt binnenkort vakant de funktie van Deze medewerker, die bij voorkeur een V.E.V.-opleiding heeft gevolgd, zal worden belast met het opsporen en verhelpen van storingen en het verrichten van onderhoud aan onze machines en installaties. Kantoormachines Sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling van Rooseveltstraat 70,2321 BM Leiden, Tel. 071 - 769232. te 's-Gravenhage vraagt voor de Onderafdeling typekamer TYPISTEN (MNL./VRL.) De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort voor de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet over beroepen inzake overheidsbeschikkingen (Arob-beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel ca. 400 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. Totdat over enige jaren de nieuwbouw aan de Kneuterdijk/Parkstraat gereed is vindt de huisvesting plaats in diverse in de Haagse binnenstad gelegen panden. De Onderafdeling typekamer is belast met het typen van ontwerp Koninklijke besluiten. VEREIST: - opleiding op MAVO-niveau, goede beheersing van de Nederlandse taal, en type-ervaring. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2148,- per maand, met een uitloop op grond van diensttijd. Het salaris is exclusief 8% vakantie toeslag. De gebruikelijke rechtspositie regelingen van de Rijksoverheid zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsafdeling van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravcnhage. Hollandsche Beton Groep nv in Rijswijk, vlakbij winkelcentrum "In de Boogaard" en NS-station. zoekt een In de afdéling "Speurwerk en Ontwikkeling" werken specialisten pp verschillende vak gebieden nauw samen. Gezamenlijk geven zij konstruktief vorm aan nieuwe, vaak technisch revolutionaire, ideeen. Deze afdelipg heeft veel kontakten met alle onderdelen van het concern. Naast een opleiding op HAVO-niveau. met Nederlands/Engels typen, achten wij goede kontaktuele eigenschappen belangrijk. Door de vele internationale aktiviteiten is goede kennis van het Engels, zo mogelijk ook steno, gewenst. Bekendheid met moderne tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. De baan is ook interessant voor een ervaren kracht, omdat zelfstandig kunnen werken een voorkeur heeft. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Telefoon 070-949340, toestel 459. Op korte termijn zoeken wij bin nen het team van avond- en nachthoofden twee part-time nachthoofden (mnl./vrl.) waarvan één voor een minimum van 7 en een maximum van 10 nachten per maand, en de ander voor 7 nachten op en 7 nachten af. Vereisten: bezit van het diploma Zieken verpleging B en bij voorkeur ook het diploma Ziekenverple ging A. De dienstroosters worden in overleg met de kollega's inge vuld. Er wordt met 2 nachthoof den gewerkt. De mogelijkheid tot het volgen van dê kaderopleiding is aanwezig. Informaties kunnen worden inge wonnen bij Tineke Pijnaker tel. 023-291503. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek, lel. 02502-7741. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. 'UYTTERDIJK tt Interkerkelijke school voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs Opleiding tot Verzorgende M.B.O.-V Z. Turkooislaan 1 Telefoon: 071 -769343 2332 RR Leiden "UYTTERDIJK" is projectschool in het kader van de herstructurering van het MHNO/MSPO met een deelproject Verzorgende. Wegens zwangerschapsverlof vragen wij voor de periode van 14 maart tot eind juni a.s. voor 20 les- en taakeenheden per week. Inlichtingen worden verstrekt door de adjunct directrice mevrouw H A. Bos. tel. 071-769343 (school) of 760289 (thuis). Sollicitaties binnen 10 dagen aan de directeur K. Zwitser. Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZR of NAV) of een VERPLEEGKUNDIGE met belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen, een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Bij Apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, Leiden, is een vacature voor een met een volledige dagtaak. Inlichtingen bij Mevr. E. Reinders of Mevr. J. v.d. Drift, telefoon 071 - 120502. ZARLI B.V. Importeur van mechanische- en electronische ters en frankeermachines, vraagt een accurate magazijnbediende Leeftijd: 18-25 jaar. Bezit van rijbewijs BE vereist. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Sollicitaties na telefonische afspraak met ZARLI B.V., Energieweg 10, 2382 NJ Zoeterwoude-Rijndijk, tele foon 071 -41.00.21. NOORDWIJKERHOUT - HOLLAND T.B.M.A. EUROPE BV- Material Mechanical Hand ling Equipment - gevestigd te Noordwijkerhout. met dochterbedrijven in Engeland. Duitsland en Frankrijk, is gespecialiseerd in apparatuur en installaties voor de ver werking van grondstoffen en halffabrikaten tot eindpro- dukt, met een groot assortiment van standaardappara- tuur. Door de steeds voorschrijdende groei dient ons team op korte termijn versterkt te worden met: A. Sales-Promotor. Deze stafmedewerker dient een energieke, sterk tech nisch/commerciële persoonlijkheid te zijn, die zowel de bestaande relatiekring als nieuwe prospects met volhar ding en enthousiasme weet te bewerken. Onze gedach ten gaan uit naar een persoon met HTS/werktuigbouw en enige ervaring in deze materie, in de leeftijd van 30 a 35 jaar. B. Groepsleider/tekenaar constructeur (wktb). Hierbij denken wij aan een tekenaar-constructeur met enige ervaring in deze branche, welke leiding kan geven aan een klein team van tekenaars. C. Aankomend tekenaar/ constructeurs. Wij zoeken enige aankomende tekenaar-constructeurs, welke na een inwerkperiode zelfstandig eenvoudige pro jecten kunnen uitwerken. met emolumenten in een is eventueel woon- Wij bieden een goed prettige werksfeer. Voor de juiste man op ruimte beschikbaar. U gelieve Uw sollicitaties te richten aan de directie van T.B.M.A. EUROPE B.V. - Westeinde 68 - Noord wijkerhout. Tel.: 02523 - 3894/2341. Samenwerkingsverband Leids Interdisciplinair Centrum voor Onderwijs Research vacaturenummer 9-56611158 Taak: Het binnen een team van zes medewerksters uittypen van alle voorkomende teksten, waar onder rapporten, verslagen, brieven enz. t.b.v. onderzoeksprojekten. Deze werkzaamheden lopen via de projektsecretaresse. Sinds enige tijd werkt het team met tekstverwerkende appara tuur (IBM systeem 6). Ervaring met tekstverwerkende appaartuur strekt tot aanbeveling. Indien dit niet het geval is wordt ervan uitgegaan dat men bereid is een korte cursus te volgen, waartoe binnen werktijd gelegenheid wordt gegeven. Vereist: MAVO-diploma. typediploma, goede typevaardig heid en accuratese. Tijdelijke aanstelling vindt plaats ten laste van een SVO-subsidie en is vooralsnog voor de duur van 6 maanden. Salaris maximaal 2.283.bruto per maand. Inlichtingen bij mw. M. Devilee, telefoon 071-148333. toestel 6557/5680. Bureau Onderzoek van Onderwijs voor de administratie en het secretariaat vacaturenummer 9-571 Hl58 Het Bureau Onderzoek van Onderwijs verricht onderzoek adviseert op het gebied van het universitaire onderwijs ten behoeve van facul teiten en vakgroepen. De taak vqn de nieuwe medewerker omvat: het verzorgen van de boekhouding en begroting; het beheren van het gebouw en zijn inventaris; het beheren van de personeelsadministratie van het bureau; het verzorgen van het correspondentie archief; het verrichten van secretarieel en typewerk ten behoeve van enkele leden van de staf. Vereist: een middelbare schoolopleiding: ervaring in administratief en secretarieel werk; meer dan schoolse kennis van de Engelse taal; een grote mate van zelfstandigheid. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Verdere uitloop behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen bij mw. E. Moorman, telefoon 071-148333. toestel 5389. vacaturenummer 9-579 1158 Taak: het participeren in de verschillende onderzoeks projecten (bacteriologisch, dier-experimenteel, klinisch-farmacologisch en klinisch-therapeutisch) m.b.t. antibiotica. Gev/enst: HBO-B diploma; gebleken zelfstandigheid van werken. Salaris maximaal 2.756bruto per maand (mits diploma) Inlichtingen bij dr H. Mattie telefoon 071-147222. toestel 2290 3333 Vakgroep Sociale en Organisatie Psychologie van de subfaculteit der Psychologie (0,5 werkweek) vacaturenummer 9-526/1158 ten behoeve van het project Jnteraktief Onder wijsmodel" (INTOM), dat deel uitmaakt van rle activiteiten in het kader van de bijzondere leer stoel Toekomstkunde. Taak: het zelfstandig agenderen, notuleren, uit werken en typen van besprekingen; algemene secretariaatswerkzaamheden, met bijzondere aandacht voor archivering volgens een bestaand systeem, coördineren en collationeren van uit te besteden typewerk. Gevraagd wordt een middelbare schoolopleiding of gelijkwaardig niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding en/of ruime secretariële ervaring. Bovendien is het zelfstandig kunnen organiseren en uitvoeren van eigen werkzaam heden een vereiste. Een redelijke schriftelijke beheersing var: de Engelse taal strekt tot aan beveling. Aanstelling vindt plaats ten laste van een subsidie voor een periode van zes maanden, waarna verlenging niet uitgesloten is. Salaris maximaal 1.243,50 bruto per maand. Inlichtingen (uitsluitend op woensdag) bij prof. dr. J. H. G. Klabbers. telefoon 071-148333, toestel 3343. Centraal Rekeninstituut (0,5 werkweek) vacaturenummer 9-488/1158 voor het hoofd van de afdeling Kleine Computers en Datacommunicatie (KC). De taak van de betrokkene zal bestaan uit het verrichten van secretariële werkzaamheden (agenda, telefoon, correspondentie) en het ver zorgen van typewerk. Een deel hiervan is ten behoeve van Voorlichting en Opleiding. Voorts zal zij voor de afdeling KC o m. de volgende werkzaamheden verrichten: notuleren van vergaderingen; beheren van de documentatie van de afdeling: verwerken van gegevens in overzichten; fungeren als centraal punt voor storings meldingen. Voor deze afwisselende functie is iemand nodig, die bovengenoemde werkzaamheden zelfstandig kan uitvoeren en die in het bezit is van een middelbare schoolopleiding en bij voorkeur een secretaressediploma. Het CRI beschikt over moderne tekstverwerkende apparatuur (MK 82) die het typewerk minder arbeidsintensief maakt. Om van alle mogelijk heden van de apparatuur gebruik te maken zal de betrokkene in diensttijd een korte opleiding moeten volgen. De werktijden zullen in overleg worden vast gesteld (in de middaguren). Salaris maximaal 1.243.50 bruto per maand. Inlichtingen bij ir. F. A. van Hall, telefoon 071-148333, toestel 5014. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22