F. van Duuren B.V. Aanbiedingen. Nieuw op de beurs. Fer van Duuren: "Bij mij bepaalje zelf je korting". Leiden! tapijtlegëervan HOOIGRACHT 18/MIDDELWEG 11 LEIDEN TEL:071-1314 93 WAND- EN VLOERENBEDRIJF Tapijt Parade Sylvester Wandbekleding Gordijnen Goeie bal! Ook na de beurs. et beste tarnjt koopje bij die ballentent Fer van Duuren brengt leven op de Woon/Ideaal beurs en geld in üw beurs. Want hij laat u zelf uw korting verdienen. Hoe dat gaat? Net zo simpel als het hier staat! U maakt een keuze uit zijn honderden prachtige merktapijten. Of u kiest een schitterende gor dijnstof uit zijn kamerhoge presentatie. Dan mag u met een door naar het vrolijkste hoekje van de hele Woon/ Ideaal beurs: Fer van Duuren's ballentent. Houd uw zenuwen in bedwang, want de spanning is hier om te snijden. Terwijl uw gezin vol verwachting naar u opkijkt, pakt u de ballen aan en taxeert ijzig kalm het gewicht Nu knijpt u één oog dicht, schat de afstand, haalt uit voor een machtige zwaai enkletter- dekletteren nog eens tot driemaal toe! Staan er, als de rook is opgetrokken, nog Staan dc blikken er na 3 keer gooien nog so bij? Altijd goed vooreen beer! maar 2 blikken op de plank? Da's dan 2% van het aan koopbedrag terugverdiend. Geen kunst aan! Eén blik over? Dan steekt u 5% in uw zak. De hele handel eraf? Dan gaan de bellen pas echt rinke len. Vooral de kassabel. Want u heeft maar liefst 10% van de rekening afgegooid! En dat op een prijs die toch al zo laag is, Embassy 100% zuiver scheerwol prachtige berber in 2 kleuren van 299,-voor 199,-p.m. Samora hoogpolig velourstapijt in 3 schitterende kleuren van 225,-voor 189,-p.m. Romance velourstapijt 32 prachtige kleuren van 245,-voor 189,-p.m. ook op 5 meter breed van 305,-voor249,-p m. Westminster camelkleurig fantastisch bloemtapijt van 225,-voorl79,- p.m. Rusty naturel getint van 9,25voor 4,95 90 centimeter breed. Flame bijzonder mooi berber wandbekleding van 15,-voor 11,25 p.m. Diverse vinyl wandbekleding op voorraad en voor zéér voordelige prijzen! Monique prachtig mooie gordijnstof. Kamerhoogte 300 cm van 95,-voor 49,- p.m. Libelle fijn dessin kamerhoog van 34,-voor 19,95 120 cm breed en bovendien gratis gemaakt. Lovaly in mooie kleurschakeringen van 15,50voor 9,95 p.m. Bij 10 meter krijgt u een leuk kussentje kado! Tapijt v.a. 50,- p.m. gratis gelegd. Gordijnen v.a. 26,- p.m. gratis gemaakt. Aanbiedingen gelden alleen tijdens de Woon/Ideaal beurs. dat de konkurrentie er geen bal van begrijpt! Kom ook een blik werpen op de kollek- tie en de prijzen van Fer van Duuren. Tien tegen een dat u uw volgende blik in zijn ballentent werpt. Altijd prijs! Want zelfs al brengt u er geen bal van terecht dan krijgt u toch een hoogpolige teddy beer mee naar huis. Natuurlijk komt Fer van Duuren weer met opvallende nieuwtjes. Hij heeft een flinke hoek ingeruimd voor zijn gor dijnen. Daar kunt u kamer- hoog kiezen uit de nieuwe kollekties van bekende fabri kanten. Veel nieuwe dessins vindt u ook in wandbekle ding. En natuurlijk is er nieuws in tapijt. Heel voorde lig nieuws zelfs! Vanaf nü ver koopt Fer de komplete kollekties van Sylvester en Parade. Op de Woon/Ideaal beurs beleeft u de grootse intro duktie. Met grootse aan biedingen! En laten we vooral die handgeknoopte Jamai- caanse karpetten van 100% zuiver scheerwol niet ver geten. Ze zijn nog warm, zo nieuw zijn ze in Nederland! Ook winkeliers mogen een blik komen werpen! Natuurlijk koopt u geen tapijt omdat u dan mag ballen- gooien. Dat begrijpt Fer van Duuren ook best. Hij ziet het gewoon als een leuk stuntje. Maar is het natuurlij kom de kwaliteit te doen. Om het advies en het vakmanschap. Wel, pas als uw tapijt wordt thuisgebracht weet u zeker dat u een hele goeie gooi hebt gedaan door het bij de lang zaamste tapijtlegger van Lei den te kopen. Als u ziet hoe pijnlijk zorgvuldig het wordt gelegd. Strakgespannen. Rondom gelijmd of op latten gespijkerd. Zelfs het goed koopste couponnetje. Kom daar ergens anders maar eens om! U hebt de tapijtleggers van Van Duuren wél iets lan ger over de vloer. Maar uw nieuwe vloerbedekking ook! Want een zorgvuldig gelegd tapijt blijft nu eenmaal veel langer mooi.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24