w korthofah té assistent salaris administratie gevraagd mnl/vrl PERSONEEL pm*si 3 personi technisch medewerker/ servicemonteur m medewerk(st)er Academisch Ziekenhuis Leiden hoofd opleiding MKA.-W MEAO.-er soneel Pï ■PERSONEEU 1EEL afdelingssecretaresse lay-out- medewerk(st)er bouwkundig tekenaar opleiding special care DIACONESSENHUIS LEIDEN Schuitema nv bankwerker/monteurs PEJttoteiP«*on*W .PEftSCf€£PrVrt- pej™sei:^ ;p »porsooa«lpERSCNEa personeel I p«rsoned PERsaca Wij maken, importeren en verkopen apparaten waarmee gestempeld wordt op dozen, kisten, vaten, kratten, zakken en op kleinere verpakkingen zoals blikken, potten en flessen. Voor de verkoop van onze produkten bezoeken wij o.a. levensmiddelenfabrieken, de conservenindustrie, chemische en farmaceutische bedrijven. In verband met versterking van onze buitendienst vragen wij een Vereisten: Middelbare opleiding met enige kennis van elektrotechniek; Goede kontaktuele eigenschappen; Praktijkervaring; Rijbewijs B-E; Leeftijd tot 30 jaar. In een persoonlijk gesprek zullen wij u over de inhoud van de funktie gaarne nader informeren. Wij bieden alle achtergrond voor uw werk, een goede werksfeer, een vast salaris met periodieke verhogingen en moderne sociale voorzieningen. Eigenhandig geschreven sollicitatie met korte vermelding van levensloop en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan de direktie. CODEER- EN MERKSPECIALISTEN DUBBELE BUURT 8-36, POSTBUS 23,,2230 AA RIJNSBURG TELEFOON (01718)2 92 01 In onze werkplaatsen wordt alle apparatuur onderhouden wat wij gebruiken in Nederland en voor offshore doeleinden. Veel van deze apparaten werken hydraulisch. Omdat te kunnen onder houden hebben wij goed uitgeruste werkplaatsen. Wij bieden u een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2585,- bruto per maand. Hiernaast ontvangt u 8% vakantiegeld en een 13e maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. U kunt ook telefonisch kontakt opnemen met de heer J.C. Goudbeek, telefoon 070 - 209250. I Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten I bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo- I demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke I adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze I opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID. Het bureau Personeelszaken van de secretarie-afdeling Onderwijs vraagt een Genoemd bureau houdt zich bezig met de belangenbehartiging van onderwijzend en niet onderwijzend personeel van scholen voor Voort gezet Onderwijs. De te benoemen funktionaris zal in hoofdzaak worden belast met de zorg voor de rechtspositionele aangelegenheden. Hieruit vloeien onder meer de volgende werkzaamheden voort: - overleg met leiding en administratie van scholen; - correspondentie; - voorbereiding raads- en college besluiten; - administratieve afrondingstaken. De gedachten gaan uit naar een kandidaat met: - opleidingsniveau HAVO/VWO/MEAO/BESTUURSSCHOOL - kennis van Rechtspositiebesluit VWO en salarisregeling VO - administratieve ervaring - goede contactuele eigenschappen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie-procedure behoren. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maxi maal f 3039, bruto per maand. Voor een zeer ervaren funktionaris is maximaal f 3535, bruto per maand mogelijk. Infectie Commissie Bij deze Commissie, welke dienst zich bezig houdt met de preventie en bestrijding van ziekenhuisinfecties, is een vacature ontstaan van vac.nr. 141.C.07.04.LD Taak: - postbehandeling en typewerkzaam heden; - maken van afspraken; - telefoonbediening; -voorbereiden en notuleren van vergade ringen; - verschillende administratieve taken; - documentatie. Verlangd: middelbare schoolopleiding, ad ministratieve ervaring, bij voorkeur erva ring als secretaresse, goede typevaardig heid, behoorlijke kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Salaris max. f2283 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het AJgemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onder wijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie, waarin ieder van de ca. 400 medewerk(st)ers een eigen en meestal specialistische taak vervult. Bij de totstandkoming van het veelzijdig les materiaal, vervult de afdeling LESSENVORM- GEVING een belangrijke taak, omdat daar de lay-out, de illustraties en de tekeningen voor alle LOI-lessen worden verzorgd. Voor een actieve en inventieve jonge man of vrouw (20-25 jr.) is in deze afdeling beschik baar de functie van Deze functie houdt in het - na een goede inwerkpenode - zelfstandig geven van zetaan- wijzingen bij tekst en illustraties; het verzorgen van de lay-out van de lessen én het verrichten van eenvoudige werkzaamheden in de "doka", de donkere kamer van onze fotografische af deling. Een functie die kan worden aangepakt met enige grafische kennis en gevoel voor vorm geving. Het volgen van een opleiding in deze richtingen geeft niet alleen voorkeur bij benoe ming, maar opent ook goede mogelijkheden voor de toekomst. Een andere afdeling binnen onze Lessenvorm- geving is de TEKENKAMER. Daar hebben wij behoefte aan een jongeman (20-24 jr.) die als zijn MTS-studie heeft afgerond of daarmee gevorderd is. Zijn speciale taak zal zijn het maken van te keningen van hoge kwaliteit, voor lessen op bouwkuhdig terrein. Daarnaast krijgt hij ook alle gelegenheid om op andere terreinen van ons onderwijs mee te denken en te helpen zoeken naar nieuwe mogelijkheden om de leerstof te verduide lijken en te ondersteunen door goede teke ningen. BELANGSTELLING? Pak de pen of de telefoon en maak met onze afdeling Personeelszaken een af spraak voor een persoonlijk gesprek. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* Voor de gemeenschappelijke in-servlce opleiding Zieken verzorging (circa 240 leerlingen) van de verpleeghuizen De Wllbert te Katwijk aan den Rijn, St. Elisabeth Gasthuishof te Leiden, Van Wijckerslooth te Oegstgeest en Mariënhaven te Warmond, wordt gevraagd een TAKEN: leiding geven aan de vaste staf van de opleiding, begeleiding van uurdocenten, praktijk- koOrdinatoren, praktijkbegeleid(st)ers en instruktieverzorgenden van de aangesloten huizen,. ontwerpen van onderwijsdoelen, ontwikkelen van leerplan en Integreren van theorie en praktijk, gestalte geven aan beleid en organisatie van de opleiding in een ontwikkeling die zal leiden tot een zelfstandige school, geven van lessen verpleegkunde. Onze gedachten gaan uit naar iemand die reeds enige jaren ervaring heeft opgedaan bij verpleegkundige opleidingen of andere vormen van onderwijs, op de hoogte is van en open staat voor nieuwe ontwikkelingen binnen de ZV-opleiding en op stimulerende wijze vorm kan geven aan de regionalisatie van onze opleiding in een zelfstandige school. Goede kontaktuele eigenschappen en kreativiteit zijn belangrijke voorwaarden. Tezamen met nog een drietal verpleeg huizen in de regio Leiden wordt gestreefd naar een gemeenschappelijke regional^ opleiding. De gemeenschappelijke opleiding is thans nog ondergebracht in een oud schoolgebouw in Leiden; gezocht wordt naar een geschiktere akkommodatie. De gemeenschappelijke in-service opleiding is gebaseerd op de christelijke beginselen. Van gegadigden wordt verwacht, dat zij deze beginselen kunnen onderschrijven. Vereist wordt het diploma Verpleegkundige A (of A B) en een geheel voltooide docentenopleiding of de Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen. Salariëring geschiedt in overleg en met inachtneming van het bepaalde in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de gezamenlijke opleiding, telefoon (071) 13.24.58. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de GEMEENSCHAPPELIJKE OPLEIDING ZIEKENVERZORGING p.a. verpleeghuis en reaktiveringscentrum De Wllbert, Overrijn 7, Postbus 592, 2220 AN Katwijk (Z.H.). Het Dlaconessenhuis te Leiden organiseert weer éen. waarvoor ook verpleegkundigen uit andere ziekenhuizen zich kunnen opgeven. De aanvang van de cursus is op 1 maart 1980. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling opleidingen, Zr. H.C. Jongsma (Houtlaan 55, 2334 CK Leiden, tel. 071*155960, tst. 285), bij wie U zich ook kunt aanmelden voor deelname aan deze cursus. Aanmeldingen voor deze cursus kunnen gedaan worden tot uiterlijk 15 februari 1980. Schuitema rrtv. is één van de grootste levensmiddelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, Massamarkt en Famila. De Salarisadministratie van het gehele concern vindt plaats te Bodegraven en wordt verzorgd door een team van zes medewer kers. In verband met de doorgroei van één der medewerkers naar een andere funktie hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor een assistent (mnl/vrl). Van de nieuw aan te stellen medewerker ver wachten wij, dat hij of zij een opleiding heeft op HAVO-niveau (handelspakket) enige jaren administratieve ervaring heeft opgedaan, bij voorkeur op een salaris administratie nauwgezet is en gevoel heeft voor procedures belangstelling heeft voor sociale- en belastingwetgeving in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden of hiervoor studeert niet ouder is dan 25 jaar. In een oriënterend gesprek zullen wij graag meer vertellen over deze afwisselende funktie, de honorering en de uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214. Op het kantoor van een van onze cliënten is plaats voor iemand, dfe in staat is zelfstandig en op een efficiënte manier de BEDRIJFSADMINISTRATIE te verzorgen. Gedacht wordt aan iemand, die in het bezit is van het M.B.A.-diploma, of met de studie daarvoor ver gevorderd is, in de leeftijd van ongeveer 25 tot 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Accountantskantoor S. M. Stolp, Schelpenkade 40, Postbus 116, 2300 AC Leiden. N.D.B.-Leiden is een toonaangevend mo dern grafisch bedrijf, waar voornamelijk tijdschriften in vellen-en rotatieoffset worden vervaardigd. Onze nieuwe vestiging op het Industrie terrein te Zoeterwoude biedt alle voorde len van een modern bedrijfsgebouw. Wij kunnen op korte termijn plaatsen een Wij verwachten reacties van diegenen die in het bezit zijn van het MBA en/of MEAO- diploma, waarbij studerend voor SPD tot aanbeveling strekt. Wij bieden naast een goed salaris o m.: - Winstdelingregeling, - Studiekostenregeling ook voor gezinsleden, - Uitstekende bedrijfskantine, - Gratis maaltijden bij overwerk, - Reiskostenvergoeding. Belangstellenden worden verzocht hun telefo nische of schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude tel. 071 -41 01 14 JOHNSON CONTROLS ADMINISTRATIEVE MEDEWERKSTER met initiatief en een middelbare opleiding. Durf jij deze veelzijdige taak op je te nemen om alle administratieve werkzaamheden op ons klein kantoor zelfstandig te regelen. Natuurlijk zullen wij je helpen. Schrijf ons: Schoolstraat 174, 2252 CN Voorschoten. te Leidst Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer P.G.J.N. Kop (tel. 071-145344, toestel 452). Bij de gemeente-Leiden staan alle funkties open voor mannen en vrouwen, leder die aan de gestelde eisen voldoet wordt daar om nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van het vacaturenummer 80010.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24