061 rsori Redipro SS Afwisselend en plezierig werk voor ervaren vertegenwoordiger in merkartikelen. met havo, typediploma en steno- nederlands zit je goed bij heineken Een assistent-inspekteur/trice bij „Spaarbeleg!9 persojveeMB showroom verkoper/ster sanitair vertegenwoordiger HEINEKEN Welkom bij full-time verpleegkundige Gemeente 's-Gravenhage soneel PERSONEELpfDPn 3SONE RSObfEl 1 irsfl lersone IFFI Redipro is de verkoop organisatie van o.a. ZwitsaI en Zendium. Zwitsal is al jarenlang onbetwist markt leider op zijn terrein en wil dit nog lange tijd volhouden. Zendium, de onlangs geïntroduceerde tandpasta met enzymen tegen cariës, belooft nu al een groot succes te worden. Door de te verwachten groei, met name van Zendium, en de daarmee nood zakelijk gepaard gaande buitendienst activiteiten is een uitbreiding van het verkoopteam voor de rayons Rotterdam, Den Haag en omgeving noodzakelijk. Zij gaan geheel zelfstandig hun rayon beheren en geven daardoor zelf inhoud aan hun taak. Dit vereist maximale inzet en een groot gevoel voor verantwoordelijkheid. Zij weten zich gesteund door uitstekende produkten, die mede door advertenties, radio en t.v. een grote bekendheid genieten. De functie is duidelijk een groeifunctie. Na verloop van tijd is, afhankelijk van de capaciteiten, verdere uitbouw van de carrière mogelijk. Wij zoeken bij voorkeur actieve verkopers. Na een opleiding op MAVO of HAVO-niveau hebben zij enkele jaren ervaring opgedaan bij de verkoop van merkartikelen. Het is niet noodzakelijk dat u midden in uw eigen rayon woont of gaat verhuizen naar uw rayon. Leeftijd tot 30 jaar. Daartegenover staat een goed salaris, een 13e maand, representatieve auto, onkostenvergoeding en prima overige voorzieningen zoals studie kostenvergoeding en opname in pensioenfonds. Hebt u belangstelling? Richt dan uw brief aan de Afdeling Personeelszaken van Redipro, postbus 3, 3900 AA Veenendaal. U kunt ook bellen: 08385-19033. Redipro maakt deel uit van Akzo Consumenten Produkten Nederland b.v. In ons moderne kantoor te Zoeterwoude vind je afdelingen waar in een goede sfeer zeer uiteenlopende werkzaamheden worden verricht. Het betreft hier commerciële en administratieve afdelingen. Binnen een aantal van deze afdelingen bestaan op dit moment plaatsings mogelijkheden voor jonge, enthousiaste vrouwen met enige kantoorervaring. Wij zoeken voor de centrale contractenafdeling een ervaren typiste Nederlands, die naast een op leiding op HAVO-niveau, in het bezit is van een diploma steno-Nederlands. Zij zal naast het typen van contracten aan de hand van concepten tevens zelf eenvoudige contracten moeten opstellen. In voorkomende gevallen moet zij ook de archivering verzorgen en dossiers samen stellen. Gaat je belangstelling uit naar een functie, waarin je behalve type werkzaamheden ook wordt belast met. diverse administratieve taken, dan is er plaats binnen de personeels administratie. Een grote mate van accuratesse en interesse in administratief werk is hiervoor belang rijk. Heb je belangstelling voor een functie binnen ons concern? Richt dan je sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. T.a.v. mej. H.C.E. van Hoogenhuyze, of bel (071)815165. Restaurant „De Gouden Leeuw" te Voorschoten vraagt AANKOMEND KOK Soil, na tel. afspraak 01717-4309. DE GEMEENTELIJKE DIENST VOOR VERPLEGINGEN VERZORGING zoekt een Informatie over het bejaardencentrum. In "Moerwijk", een van de 9 gemeentelijke verpleeg- en ver zorgingshuizen, worden 100 bewoners verzorgd, enkele van hen hebben intensieve verzorging nodig. Daarnaast zijn er 76 flatjes waar +110 bejaarden zelfstan dig wonen. Het centrum beschikt ook over een afdeling fysio- en bezig heidstherapie. Informatie over de fuctie. Samen met een collega-verpleegkundige wordt de nieuwe functionaris belast met - het verrichten van de verpleegkundige handelingen in het gehele centrum; - het mede leidinggeven aan de zieken- en (bejaarden)ver- zorgenden; - het begeleiden van de leerling-bejaardenverzorgenden; - het vervangen van het hoofd-verplegingsdienst. Functie-vereisten. - het diploma ziekenverpleging A en/of B, M.B.O.V. of H.B.O.V.; - bereidheid om zich in te zetten voor de ouderwordende mens; - enige jaren ervaring, bij voorkeur als leidinggevend ver pleegkundige; - leeftijd vanaf circa 25 jaar. Voor de functie geldt. Aanstelling in de rang van verpleegkundige A met een sala ris van maximaal 2622,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Voorts zijn van toepassing de rechtspositieregelingen van de Gemeente 's-Gravenhage, waaronder gunstige rege lingen voor verplaatsingskosten, woon/werkverkeer en studiefaciliteiten. Sollicitatieprocedure. Informatie over deze functie wordt U gaarne verstrekt door de adjunct-directrice van het bejaardencentrum Moerwijk, mevrouw W. J. M. Pepping, telefoon 070 - 94.88.15. Schriftelijke sollicitaties dient U binnen 14 dagen te richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, Hengelolaan 179, 2545 JG te 's-Gravenhage, onder vermelding van G.D.V.V. nr. 009. handelsburIau SJARDIN BV Technisch Handelsbureau Sjardin b.v./ gevestigd in Leiden, is een vooraanstaand groothandelsbedrijf in loodgieters- en sa- nitairartikelen, keukens en werktuigkun dige installaties. Wij zoeken een Hij/zij zal toegevoegd worden aan ons showroomteam en zal voornamelijk bij grote projecten als schakel optreden tus sen onze klant en installateurs, aanne mers, architecten, technische adviesbu- reau's, zelfinstallerende bedrijven en in stellingen. Hij zal vorm en inhoud moeten geven aan ons beleid dat gericht is op verdere expansie. Hij zal de contacten met be staande relaties onderhouden en daar naast nieuwe relaties aantrekken. Onze verlangens: - technische kennis - commerciële ervaring - leeftijd omstreeks 30 jaar Onze verlangens: - bekendheid met sanitaire artikelen - goede contactuele eigenschappen - leeftijd tot omstreeks 35 jaar Vervolgens zoeken wij een Wij bieden: - een uitstekend salaris - een prettige werksfeer - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij bieden: Belangstellenden worden verzocht hun - een prima salaris sollicitatie te richten aan: - een uitstekende begeleiding van de bin- Technisch Handelsbureau Sjardin b.v. nendienst Postbus 404 - goede secundaire arbeidsvoorwaarden 2300 AK Leiden tel. 071-14 4846 Wat is dat voor iemand? Hij of zij - tussen de 22 en 34 jaar - heeft het MAVO/HAVO-diploma of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Een rijbewijs is ook onmisbaar. Maar het belangrijkste is wel dat hij of zij met mensen kan omgaan en dus goede kontaktuele eigen schappen bezit ONS HOOFDKANTOOR .SPAERENBIIRGH" Wat is uw werk? Het gaat erom spaarovereenkomsten op middellange termijn af te sluiten. Hiertoe bezoekt u bestaande spaarders en nieuwe potentiële spaarders, die door u zijn geselekteerd. Het hoofdkantoor verzorgt dan voor u schriftelijk de introduktie, waarna u uw afspraken maakt U informeert en adviseert uw kliënt over de diverse mogelijkheden bij „Spaarbeleg" zodat voor hem een goede keuze gemakkelijk is. Wat kunt u verwachten? in de eerste plaats een goed salaris met een aantrek kelijke provisieregeling. Daarnaast natuurlijk goede sekundaire arbeids voorzieningen, waaronder een dertiende maand en een gunstige autoregeiing. Bovendien zorgen wij voor een adekwate opleiding, o.a. in het AGO Opleidingscentrum te Baarn. Voor mensen met ambitie behoort doorgroeien naar inspekteur of rayon-inspekteur zeer zeker tot de mogelijkheden. Wat is ..Spaarbeleg?" „Spaarbeleg" is een dochteronderneming van het AGO Concern. In de zestig jaar van haar bestaan groeide „Spaar beleg" uit tot een dynamische onderneming met gun stige vooruitzichten. Het spaartegoed beloopt dan ook al meer dan 160 miljoen gulden. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar „Spaarbeleg", Kon. Wilhelminalaan 5, 3527 LA Utrecht ta.v. mevrouw W. Kok, Afd. Personeelszaken. U kunt haar ook bellen: telefoon 030-947841, toestel 134. SPAAR BELEG ZITA-STICHTING, AFDELING R.K. Scholengemeenschap "De Noorderwiek" voor L.H.N.0. en M.H.N.0. Ter Haarkade 6A - 2321 AS Leiden - Telefoon (071) 310545 Gevraagd met ingang van 15 maart 1980 tot 26 juni 1980 wegens zwangerschapsverlof: - docent(e) met akte N XI of tekenen M.0. A of B voor 2 lessen L.H.N.O. en 12 lessen M.H.N.O. De lessen zijn op maandag en woensdag. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer drs. C. M. J. Verweij, aan bovenstaand adres. II

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20