shibbmbsm IohIoii Magazijnmedewerkers vinden bij ons zeker en vast werk. PERSONEEL pensi medewerk(st)er post- en archief zaken ASSISTENT Rabobank Q PTT 3e KOK soneel PEI ■PERSONEEU "orsom administratief medewerk(st)er medewerker financiële administratie psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" N.V. van Ruiten en Kreyger apothekers assistente DIACONESSENHUIS LEIDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: werkster secretaresse pggO^pmoMM PEfiSCNE£Pncr"- P"«WPER90rEa personeel Bij de Dienst van Gemeentewerken wordt voor de hoofdafdeling Se cretariaat gevraagd een voor 15 uur per week (tijdens de ochtenduren) De taak zal bestaan uit o.a.: - behandelen van ingekomen post, waaronder het maken van beknop te beschrijvingen van de inhoud - geven van inlichtingen over de ingekomen post c.a. Vereist: MULO- of MAVO-diploma; goede typevaardigheid. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal f 2283, bru to per maand (bij een 40-urige werkweek). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vaca turenummer GW 80003 op brief en enve loppe. ADMINISTRATIE- EN BELASTINGADVIESBUREAU GIJSMAN, DROST EN VAN DER HOEVEN Boerhaavelaan 46 2334 ES Leiden. Tel. 071 - 153439 Op ons bureau is op korte termijn plaats voor een Functie-informatie: tot zijn voornaamste taken zullen behoren: het assisteren van o.a. - controle werkzaamheden - codering boekhoudbescheiden - het verzorgen van aangiften loon- en omzetbelasting - het opstellen van looncalculaties. Functie-eisen: Wij denken aan iemand: - met minimaal HAVO-diploma (handelspakket) - die bij voorkeur een praktijkdiploma boekhouden in zijn bezit heeft of bereid is hiervoor te studeren - met liefst enige jaren ervaring. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vakantietoeslag 8%; Extra uitkering per het einde van elk jaar ter grootte van het laatstgenoten maandsalaris. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief met gegevens over de ge volgde opleiding en opgedane ervaring te sturen ter attentie van de heer W. Drost, Boerhaavelaan 46, 2334 ES Leiden. Rabobank Hazerswoude Koudekerk De Rabobank Hazerswoude Koudekerk gevestigd te Hazerswoude vraagt een die, onder verantwoordelijk heid van het hoofd van de afdeling administratie, tot taak krijgt de dagelijkse computer- output op haar juistheid te controleren en zo nodig correcties en/of aanvullingen aan te brengen. Daarnaast dient hij/zij naar aanleiding van reclames, onjuistheden in de admini stratie op te sporen en te corrigeren. Van kandidaten verwachten wij: - een HAVO-opleiding, aan gevuld met het praktijk diploma boekhouden, of MEAO - boekhoudkundig inzicht - goede contactuele eigenschappen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Leeftijd vanaf ca. 20 jaar. De Rabobank biedt een verant woordelijke functie binnen een klein team van collega's met een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Desgewenst kunt u nadere informatie over deze functie inwinnen bij de heer H. Nieuwenhuysen, telefoon 01714-9004 tst. 27. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan de directeur van de Rabobank, postbus 123, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. De financieel/administratieve begeleiding van onze veelzijdige onderwijsactiviteiten is een in teressant werkterrein voor een ambitieuze MBA-er (24 30 jaar) die als bij een groot aantal belangrijke zaken betrok ken zal zijn, zoals o.a. de verdere ontwikkeling van informatieverwerking, het systeem voor kostprijsberekening en de budgettering. Bij de dagelijkse werkzaamheden in de afde ling zal hij de chef, bij diens afwezigheid, moe ten kunnen vervangen. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en erva ring, liggen tussen f 2.500, en f 3.200, per maand. Van de overige arbeidsvoorwaarden vermel den wij o.a. de variabele werktijdregeling en de regeling voor studiekosten en studieverlof. Nadere functie-informatie wordt u, eventueel telefonisch, gaarne verstrekt door de chef fi nanciële administratie, de heer B. Weizen- bach, toestel 341. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs gyr instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon- (0711 89 97 RR- Het team van paviljoen Rustoord wil zich versterken met enkele sociothérapeuten Genoemd paviljoen biedt een be handeling voor kliënten die na screening en krisis-interventie op de opname-afdeling, nog verder willen werken aan hun proble men. Het behandelingsbeleid richt zich op de volgende hoofdaspekten: het aksent ligt voornamelijk op een individueel gerichte benadering; in samenspraak met de kliënt wordt gezocht naar zijn behoeften en mogelijkheden; het woon- en leefmilieu van de afdeling is een belangrijke ruimte om ervaringen op te doen en biedt de mogelijkheid tot het experimenteren met nieuwe gedragsvormen. Wij verwachten van de sollicitan ten dat zij één van de volgende opleidingen hebben gedaan: Ziekenverpleging B; H.B.O.-V.; H.B.O.-I.W. Als je interesse hebt en meer in formatie wilt hebben, neem dan kontakt op met Henny Belt, de koördinator van dit paviljoen, tel. 02502-7741 tst. 2181. Sollicitaties hunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Het hoofdmagazijn van het telefoondistrict Haar lem is gevestigd aan de A. Hofmanweg 1 te Haarlem. Hier is plaats voor drie magazijnmedewerkers. Uw werkterrein Op de afdeling, met zo'n 20 medewerkers, houdt u zich bezig met de ontvangst en opslag van allerlei materialen, zoals kabels en telefoon- apparatuur, het verstrekken en innemen hier van, alsmede het op bestelling verzenden. Na tuurlijk heeft de voorraadbewaking ook uw zorg. Afhankelijk van uw ervaring ligt het bruto aan vangssalaris voor deze functie tussen f 1 585,- en f 2010,- per maand. Daarnaast ontvangt u jaarlijks 8% vakantietoe slag en minstens 22 vakantiedagen. Onze wensen U bent tussen 20 en 35 jaar. U hebt na de lage re school enige jaren voortgezet onderwijs ge volgd. Ervaring met soortgelijk werk is in uw voordeel. De sollicitatie Heeft u belangstelling? Voor sollicitatie of nadere informatie kunt u bellen met de afdeling Personeelsvoorziening van het telefoondistrict Haarlem, (023) 19 21 44. TELEFOONDISTRICT HAARLEM In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan in de Centrale Keu ken worden geplaatst een Hij zal in staat moeten zijn zelfstan dig bij te dragen bij het bereiden van de (±600) dagelijkse maaltijden. Het diploma 2e instellingskok lijkt ons dan ook een minimale eis, waar bij dieetervaring op prijs wordt ge steld. De werktijden zijn van 7.30 -16.45 uur en eenmaal per 14 dagen een weekend-dienst. Het salaris bedraagt, afhankelijk van de leeftijd, maximaal f 2147,55 bruto per maand. Telefonisch kunt u over deze func tie informatie inwinnen bij het Hoofd van de Centrale Keuken, de heer J.J.L. Visser. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp VENZON B.V. Afdeling Randstad zoekt voor haar afdeling luchtbehandelingstechniek een ASSISTENT MONTEUR Opleiding L.T.S. of goede inzet. Gevraagd bij middengroot transportbedrijf, voor kantoor Rotterdam, een BEDRIJFSLEIDER Zijn taak zal o.a. bestaan uit, telefonisch contact met de opdrachtgever, indelen transport, het verwerken van de administra- Enige ervaring in het wegtransport strekt tot aanbeveling. Wij bieden u een uitstekend salaris en goede secundaire voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de functie van met een volledige dagtaak. Kandidaten dienen bereid te zijn eens in de vier weken een bereikbaarheidsdienst te doen. Salariëring volgens de N.Z.R.-normen. Inlichtingen over deze functie worden graag verstrekt door Ir G. Wassink, apotheker. Tel. 071-155960. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Universiteitsbibliotheek (0,5 weektaak) vacaturenummer 9-55311158 Taak: Het verrichten van alle voorkomende schoon- maakwerkzaamheden. Werktijden: maandag t/m vrijdag 07.00-11.00 uur. Salariëring maximum 900,bruto per maand. Economisch Instituut/Centrum voor Onderzoek van de Economie van de Publieke Sector vacaturenummer 9-574/1158 Taak: het zelfstandig verzorgen van contacten en correspondentie (voornamelijk Nederlands en Engels) voor één hoogleraar en enige mede werkers; het verzorgen van administratie, archief en telefoon; het verzorgen van onderwijsmateriaal: het typen van wetenschappelijke rapporten. Vereist: middelbare schoolopleiding; diploma directiesecretaresse; enige ervaring: goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Inlichtingen bij prof. dr. B. M. S. van Praag, telefoon 071-149641, toestel 358/359. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19