verkoper verkoopster acceptant <8S> GEMEENTE WASSENAAR Academisch Ziekenhuis Leiden PERSONEEL— persom part-time administratief medewerk(st)er administratief assistente medewerker (m/v) cnnppl PF I personeelPER?g^ "PERSONEEU PERSOAEEL**50^ agrarische verzekeringen PRAKTIJK- BEGELEIDER M/V analist m/v PRAKTIJKLERAAR W MAGAZIJNBEHEERDER PERSCf€£Prlcn— I -« pwsoo««lpERSCf€a personeel Gevraagd Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste jongeman tussen 17 en 25 jaar. Deze functie biedt een doorgroeimogelijkheid tot sous-chef. Studiemogelijkheden zijn eveneens aanwezig. Tevens vragen wij een Sollicitaties kunt u richten aan Dennis Shoes, Rosmolen 28, Leiden. Bij het orderbureau van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoor ziening kan. worden geplaatst een De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - offerte-behandeling; - dossiervorming; - notuleren van vergaderingen; - telefoon- en postbehandeling; - typen van brieven, offertes en opdrachtbevestigingen; - administratieve taken. Voor deze funktie zoeken wij iemand met MAVO of MEAO, die goed en snel kan typen, accuraat is en het Nederlands goed beheerst. N.V. Hagelunie Is een verzekeringsmaatschappij, die zich spe ciaal toelegt op het verzekeren van schade aan broeiglas, ge wassen onder glas, en tuindersverwarmingsinstallaties, alsme de van hagelschade aan te velde staande gewassen en bloem bollen, en schade aan agrarische produkten tijdens transport. Zij maakt deel uit van de Verzekeringsgroep Interpolis. De Hagelunie is een middelgroot verzekeringsbedrijf en heeft plaats vooreen of iemand die daarvoor opgeleid wenst te worden. Leeftijdsgrens: 20 tot 30 jaar. De taak bestaat o.a. uit het: - beoordelen en accepteren van aangeboden risico's err het be palen van de juiste premie en voorwaarden, e.e.a. volgens be staande richtlijnen. -onderhouden van contacten met verzekerden en buitendienst medewerkers, zowel telefonisch als schriftelijk. Voor deze functie is noodzakelijk: - Opleiding op MAVO of gelijkwaardig niveau; - Enige kennis van of ervaring in verzekeringen en/of tuinbouw- technische kennis; - Goede contactuele eigenschappen, zowel telefonisch als schriftelijk; - Bereidheid om in teamverband te werken. Wij bieden u een goed pakket primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij de heer W. Vergeer, tel. 070-51 44 21toestel 40. Uw schriftelijke reactie zien wij gaarne tegemoet binnen 14 da gen na het verschijnen van dit blad en kunt u richten aan de af deling Personeelszaken, Scheveningseweg 110, 2584 AD 's-Gra- venhage. Gevraagd voor spoedige indiensttreding BOEKHOUDER metM.B.A. Branche-ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties aan KNAPE B.V. Warmte- en luchttechniek Postbus 3, 2240 AA Wassenaar. ZOEKT U WERK Kunt u zelfstandig werken Vindt u het leuk om in de bouw te werken of werkt u er al Heeft u rijbewijs B-E Bent u niet tevreden over uw huidige werk En bovenal, heeft» u een goed humeur en houdt u van een goede sfeer? Kom dan eens langs bij HOLLAND BOOR B.V. Langegracht 43, Leiden. Of bei naar 071-125743. De meeste opleidingen/cursussen van de Leidse Onderwijsinstellingen kunnen worden afgesloten met een examen, waarbij de oplei ding zich kan richten op landelijke examens maar ook op door de Leidse Onderwijsinstel lingen zélf te organiseren en onder Rijkstoe- zicht af te nemen examens. Voor deze activiteiten is ons Bureau der Exa mens verantwoordelijk. Op dit bureau bestaat thans behoefte aan een Onze voorkeur gaat uit naar een kandidate van 22 a 23 jaar met een algemene ontwikkeling op ten minste HAVO-niveau en enige administra tieve ervaring. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en erva ring, liggen tussen f 1.819, en f 2.033, bruto per maand. Belangstellenden wordt verzocht een schrifte lijke sollicitatie, met uitvoerige informatie be treffende opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: f0711 89 99 55* Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-\ derdorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar leerling-ver pleegkundigen de inservice-A-oplei- ding volgen. Wegens uitbreiding van het oplei- dings-team is een plaats vakant als FULL-TIME In samenwerking met de reeds aan wezige praktijkbegeleiders zal hij/ zij zich gaan richten op het onder wijzen - ondersteunen - begeleiden en instrueren van ongeveer 120 leerling-verpleegkundigen in hun leer-werksituatie. geboden wordt: een zelfstandige functie; regelmatige werktijden en de weekends vrij; aanstelling in de rang van 1e ver- pleegkundige, afhankelijk van opleiding en ervaring; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-zieken- huiswezen; De gedachten gaan uit naar een A- verpleegkundige met 2 jaar praktijk ervaring, die de cursus praktijkbege leiding en/of docentenopleiding heeft gevolgd, of de bereidheid heeft de cursus praktijkbegeleiding binnenkort te gaan volgen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door het waarnemend hoofd van de opleiding, of door de Directie. Tel: 071 -89 92 50. Uw schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Met spoed gevraagd 2e AUTOMONTEUR Wij bieden u afwisselend werk. Salaris nader overeen te komen. Wij denken aan mensen die het plezierig vin den om in een klein team samen te werken. Autobedrijf Idelenburg Plantage 6, Oude wetering, tel. 01713-2202. Voor de afdeling personeelszaken ter secretarie wordt op korte termijn gevraagd een bij het onderdeel rechtspositie en salarisadministratie. Functie-informatie: Deze medewerker zal in hoofdzaak worden belast met: - het mede uitvoeren van rechtspositieregelingen (Algemene burger lijke pensioenwet, diverse salaris-, toelage- en vergoedingsregelingen) ten behoeve van het gemeente-, politiepersoneel en onderwijsper soneel, werkzaam bij kleuter-, basis-en mavo-onderwijs; - controle op de mutatieverwerking van de gemechaniseerde salaris administratie (C.E.A.) ten dienste van genoemde personeels categorieën; - het declareren van personeelslasten; - het verstrekken van inlichtingen aan het personeel. Functie-eisen: - middelbare vooropleiding; - bezit van of vergevorderde studie voor het diploma G.A.-I/B.A. en/ of C.A.V./M.O.P.; - redactionele vaardigheid en goede contactuele eigenschappen; - kennis van en ruime ervaring met geautomatiseerde salarisverwerking en overige genoemde werkzaamheden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 3.464,-- per maand. Vakantietoeslag 8 o/o. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de af deling personeelszaken (01751 -19340 toestel 148). Indien u belangstelling hebt voor deze functie, wordt u uitgenodigd, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, uw sollicitatiebrief te zenden aan burgemeester en wethouders, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Pathologisch Laboratorium vac.nr. 820.M.65.04 LD Taak: - het vervaardigen van microscopische preparaten op het histodiagnostisch labo ratorium: - het meewerken aan de uitvoering van bij zondere technieken ten behoeve van de patiëntenzorg. De werkzaamheden worden in teamver band verricht. Vereist: H.B.O.-A diploma, zo mogelijk in de histotechniek. Salaris max. f2487 bruto per maand met een uitloopmogelijkheid tot f2756 bruto per maand. Nadere informatie word u gaarne verstrekt door dr.G.J Verdonk, tel. 071-147222. toestel 2525. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL van het Koninklijk Genootschap MSG Leiden Wegens ziekte wordt met spoed ge vraagd een in een tijdelijke functie voor 25-30 lessen per week. Bevoegdheid: Akte Nj of Mechanische Tech niek. Sollicitaties dienen te worden gericht aan de Directeur van de MTS, Dieperpoellaan 2, 2334 CN Leiden, tel. 071-152900. Nijssen koeling b.v. vraagt voor spoedige indiensttreding een TELEFONISTE/ TYPISTE/TELEXISTE Soil, kunt u schriftelijk of telefonisch richten aan ons kantoor Keer Weer 7, 2381 GC Zoeterwoude, tel. 01715-9202. Ons moderne en snelgroeiende bedrijf importeert hoogwaardige medische instrumenten en laboratorium- apparatuur. Momenteel hebben wij een vakature voor een De magazijnbeheerder zal geassisteerd door een magazijnbediende verantwoordelijk zijn voor de verwerking van zowel de binnenkomende goederen als de verzending van de goederen aan onze afnemers. Ook is hij in samenwerking met onze technische dienst en afdeling verkoop verant woordelijk voor een efficiënte opslag en het soepel verlopen van de goederenstroom. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Rijbewijs B-E is vereist. Uw sollicitatiebrief, die discreet zal worden behandeld zenden aan: DIREKTIE GEBR. PAES Postbus 18, 2380 AAZOETERWOUDE-RD Voor Inlichtingen kunt u bellen de heer P. W. Uittenbroek, 071-899306, tst. 13. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en ligt tussen f 1713, en 2148, bruto per maand. Nadere inlichtingen worden gegeven door de heer J. de Knegt (071-141542, toestel 29). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht wor den aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vakaturenum- mer 80007.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18