groepsleider Luba Beheer douane-ambtenaar PERSONEEL PÉBOftEtP*r*®n**« «PERSONEEU person concierge voorde streekschool DIBEKTKE-SEKBETABESSE ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen groepsleidster Logopedist(e) soneel Pï .PERSONEEL**30^ penso MARNIXH0VE observatie centrum Welkom bij HEINEKEN J P«r*on«#l personeel personeel nnrcnnn STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND -A ONDERWIJS -=r IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. da's een plezierige baan voor iemand die weet van aanpakken. Aan onze nog steeds groeiende school is een vacature voor een tweede conciërge. Misschien iets voor u? Om dat te kun nen beoordelen geven wij hieronder in het kort een taakom schrijving. Toezicht houden op en de zorg voor onderhoud van gebouwen, terrein en de installaties. Het verrichten van kleine onderhoudswerkzaamheden en repa raties aan het gebouw en de inventaris. Het beheren van de voorraden in het magazijn. Verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. Bediening van het kopieerapparaat en de klein-offsetpers. Controle op de beveiliging van het gebouw. Aan onze school worden opleidingen gegeven aan leerlingen, zowel jongens als meisjes, van 16 jaar of ouder. Deze zijn werkzaam in het bedrijfsleven en bezoeken één of twee dagen de school voor een beroepsbegeleidende opleiding. Voortgezette opleidingen worden gewoonlijk aan onze avond school gegeven en wel op maandag, dinsdag en woensdag. Hierbij zijn opleidingen die reeds 's middags aanvangen en doorlopen tot 22.00 uur onderbroken door een pauze. De juiste man moet zich thuisvoelen tussen docenten en jongeren en bereid zijn zijn wisselende diensten te draaien. Het bezit van een LTS diploma zal op prijs worden gesteld. Wij verzoeken belangstellendèn hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van de Streekschool voor Beroeps begeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Luba Beheer b.v. voert de direktie over een groeiend aantal ondernemingen in de dienstverlenende sektor. De Luba Uitzend Buro's zijn daarvan wel de bekendste. Op het hoofdkantoor in Leiden wordt hard gewerkt door een groep jonge mensen in een informele, maar zakelijke sfeer. Door funktiewijziging van de huidige direktie-sekretaresse ontstaat daar een vakature voor een De direktie-sekretaresse assisteert de beide direktieleden en geeft leiding aan het sekretariaat. Zij houdt agenda's bij en maakt afspraken, bereidt vergade ringen voor en notuleert deze, verzorgt met een grote mate van zelf standigheid een deel van de korrespon- dentie, zet dokumentatiesystemen op en houdt deze up to date, is aktief bij de informatievoorziening en maakt zich onmisbaar. Voor deze funktie nodigen wij sollicitantes uit die na hun HAVO of Atheneum bij voorkeur ook een Schoevers- of Pontopleiding volgden en minstens driejaar bedrijfservaring hebben. Voor een snelle, doeltreffende samenwerking is ervaring met de omschreven werkzaamheden nood zakelijk. Eigenschappen die wij waarderen zijn eigen initiatief, niet bang zijn om voor je eigen mening uit te komen, gemakkelijk in de omgang, bestand zijn tegen pieken in de werk zaamheden en de bereidheid om zonodig op andere afdelingen in te springen. Als leeftij dsindikatie geven wij 22 a 25 jaar. De funktie wordt heel behoorlijk gehonoreerd. Een dertiende maand, 8% vakantiegeld, 23 vakantiedagen en regelingen voor reis- en studiekosten zijn dan ook vanzelfsprekend. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit haar sollicitatie schriftelijk te richten aan de direktie. Motivering en ervaring hebben vooral onze belangstelling. De ontvangst van de brief bevestigen wij binnen twee dagen. Na twee weken ontvangt u bericht omtrent de eerste voorselektie. Voor de hele procedure rekenen wij op maximaal zes weken. Uw reaktie is welkom bij: Luba Beheer b.v. t.a.v. de direktie, Beschuitsteeg 6,2312 JV Leiden. Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 september 1980 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnl,/vrl.) 24 en 25 jaar f 2010,- per maand 26 en 27 jaar f 2079,- per maand De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 1 september 1980. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1713,- per maand 20 en 21 jaar f 1800,- per maand 22 en 23 jaar f 1895,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledige kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2487,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f2756,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4500/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Alphen a/d Rijn zoekt zo spoedig mogelijk een enthousiaste Zij zal in teamverband mede verantwoording dragen voor de begeleiding van 8 jongens in de leeftijd van 8 t/m 13 jaar. Voor deze funktie denken wij aan iemand: in de leeftijd van 23 jaar, met vooropleiding van minimaal MAVO, die bij voorkeur ervaring of inzicht heeft in het werken met jongerengroepen, die over enige kreatieve vaardigheden be schikt. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Welzijnswerk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan Marnixhove, Postbus 276, 2400 AG Alphen a/d Rijn. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst op de afdeling ORTHOPAEDIE(36 bedden) 1e VERPLEEGKUNDIGE M/V Voor deze functie komen in aanmer king verpleegkundigen die bij voorkeur beschikken over ervaring in bovenge noemde functie. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp SENSOR NEDERLAND B.V. Rouwkooplaan 8 2251 AP VOORSCHOTEN telefoon: 01717-3941 In ons nieuwe, moderm voor een KWALITEITS CONTROLEUR voor fijn elektronisch-mechanische apparatuur. Wij bieden een goed salaris. 8% vakantiegeld, premievrij Geïnteresseerden verzoeken wij zo spoedig mogelijk te reageren door ons op te bellen, een brief te schrijven of langs te komen. U kunt zich in verbinding stellen met onze heer S. de Jong. Aan de Prof. Vliegenthartschool, samenwer kingsschool voor voortgezet buitengewoon onderwijs aan jonge mensen met leer- en ont wikkelingsmoeilijkheden, Zuidsingel 8, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een voor 18 V2 klokuren per week die, bij alle voorkomende spreekproblemen, individueel of in kleine groepen hulp kan ver lenen, waarvoor contactuele vaardigheid met leerlingen van 12 tot 20 jaar vereist is. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer A.D.A. Blom, tel. 071-121712 (school) Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 653, omgaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Voor de bottelarij van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij een groeps leider. Hij heeft zijn werkterrein in de afdeling, waar het bottelen en verpakken van ons produkt plaatsvindt. Dit proces is sterk gemechaniseerd. Hij heeft tot taak op de hem toegewezen produktielijn te zorgen voor een goede proces voortgang en bewaking van het kwaliteitsniveau. l evens geeft hij leiding aan 15 a 20 produktie-medewerkers. Er wordt gewerkt in een 3-ploegendienst. Voor deze funktie is een opleiding op M.T.S.-niveau en ervaring in een produktiebedrijf gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van 26-40 jaar. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieproccdure. Salarisindicatie: voor hen die minimaal 26 jaar zijn bedraagt het aanvangs salaris f 2.534,— bruto per maand 20,7% ploegentoeslag. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Hcineken een aantrekkelijke tantième- regeling. Belangstellenden kunnen schriftelijk kontakt opnemen met mevrouw H. Anema van de Personeeldienst, Hcineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smcetswcg 1 2382 PH Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 39