t v PERSONEEL ptfHjNE^pwson*#! person mtj fk tekenaar-constructeurs soneel PI PERSONEELPERSOf€a Kies de komende wiiriM FILIAALBEHEERDER/ VERKOPER boekhoudkundig medewerker/ administrateur STEMPELSTELLER schakenbösch leerling kok BV Meelfabriek S!esitel3' BEDIENINGSVAKLIEDEN ziekenhuis- hygiënist(e) DIACONESSENHUIS LEIDEN HEEREMA ENGINEERING SERVICE personeel PERSONEEL pereoneel persor "EEL a a 8 SJSk SBB heeft veel werken tussen I de kop van Noord-Holland gn Zeeland. j Bel op voordat u van de winter in de kou blijft staan. Bel kantoor: 02510 - 29 041 of de heer A van Veen: 02513-10 664 's avonds na 8 uur P. C. Molenaar B.V. is een sterk groeiende groothandel in verf, behang enz., met de hoofdvestiging in Vlaardingen en filialen in Den Haag en Leiden. Voor ons filiaal aan de Lage Rijndijk te Leiden zoeken wij een In deze functie is ervaring en enthousiasme in de verkoop noodzakelijk, terwijl kennis van het schildersvak eveneens onmisbaar is. De middelbare leeftijd is geen bezwaar. Schriftelijke sollicitaties ontvangen wij graag op ons adres: P. C. MOLENAAR B.V. Maasstraat 28, 3134 EN Vlaardingen ooooooooocoooooooooooooooooooooooooooo De Stichting Vakopleiding Chauffeurs, een snel groeiend landelijk opleidingsorgaan, zoekt een De gezochte kandidaat zal over een zodanige ervaring moeten be schikken dat hij. na een ruime inwerkperiode, in staat is de volledige verantwoordelijkheid voor de financiële administratie op zich te ne men. De financiële gegevens worden verwerkt op een office-computer, waarvoor assistentie aanwezig is. Een opleiding op MEAO-niveau, aangevuld met bij voorkeur MBA-di- ploma, wordt als basis voor deze functie noodzakelijk geacht. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het secretariaat van de stich ting, Visseringlaan 20,2288 ER RIJSWIJK. Tel. 070-994241Vragen naar mevrouw Bremmers. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Genoemd ziekenhuis is een gemeentezieken huis met 420 bezette bedden, gelegen in Oegstgeest. Ten behoeve van de versterking van ons ver pleegkundig team kunnen voor een aantal verblijfspaviljoenen, waar bewoners worden verpleegd, waarvoor langdurige verzorging en verpleging noodzakelijk wordt geacht, nog worden geplaatst enkele B-verpleegkundigen en M.B.O.-V-ers Voor 72 van de bewoners zullen in augustus a.s. nieuwe wooneenheden gereed komen. Hierdoor zal de mogelijkheid ontstaan om met kleine groepen te werken. Arbeidsvoorwaarden: salaris volgèns ambtelijke regeling pensioenregeling Algemeen Burgelijk Pensioenfonds ziektekostenregeling I.Z.A. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt u desgewenst gaarne verstrekt door de adjunct-directrice, zr. A. No tenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40' SLOTBOOM PLAATWERK PLAATWERKERIJ D. W. SLOTBOOM B.V. Ambachtsweg 6 - 2222 AK Katwijk Wij vragen voor zo spoedig mogelijk Voor deze funktie zoeken wij een vakman met er varing welke in staat is zelfstandig te werken. Bij gebleken geschiktheid is op korte termijn moge lijkheid aanwezig als voorman-stempelsteller aan gesteld te worden. Als voorman assisteert men de afdelingschef bij de dagelijkse leiding. Wilt u meer weten over deze funktie, maak dan telefonisch een afspraak voor een onderhoud met de heer J. C. Varkevisser van personeels zaken, of stuur ons een sollicitatiebrief. Tel. 01718-29320. Na kantooruren zijn wij te bereiken onder nummer 071-131768. psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbösch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. I "Schakenbösch" in Leidschendam heeft een centrale keuken in huis met een team van 12 mensen, dat verantwoordelijk is voor de berei ding van 600 maaltijden per dag. Ruim 150 daarvan zijn dieetmaaltijden. Voor de dieetkeu- ken zoeken wij een zo mogelijk met enige inrichtingservaring. Een reeds aangevangen studie voor het diploma dieetkok of de bereidheid hiertoe wordt op prijs gesteld. De werktijden in de keuken zijn: in de vroege dienst van 6.00 - 14.45 uur en in de late dienst van 7.30 - 16.15 uur. Eenmaal per 14 dagen weekenddienst. Belangstellenden worden uitgeno digd hun sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van ons centrum, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. De Stichting Regionale Dfenstverleningscentra Kleinbedrijf Zuid-Holland Midden en Noord vraagt voor haar hoofdvestiging te Leiden een SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Tot de taken van het centrum behoren voorlichting, be geleiding en verwijzing van ondernemers in het kleinbe drijf op sociaal en economisch terrein, alsmede het ver richten van onderzoeken en rapportages in het kader van overheidsregelingen voor het kleinbedrijf. De functie houdt naast de algemene secretaresse werk zaamheden tevens in administratief/organisatörische ondersteuning van het hoofd en de medewerkers bij hun voorlichtings- en rapporteringswerkzaamheden. Gevraagd wordt ten minste HAVO-opleiding en een se cretaresse- of een vergelijkbare administratieve oplei ding, dan wel ervaring. Geboden wordt een prettige baan in een klein team in opbouw met een goed salaris. De overige arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, zijn nagenoeg gelijk aan die van de Overheid. Sollicitaties te richten aan de Stichting Regionaal Dienstverleningscentrum Kleinbedrijf Zuid-Holland Midden Noord, Postbus 96, 2300 AB Leiden. Onze onderneming, behorende tot de grootste van de stad Leiden, wekt door de omvang van de gebouwen gemakkelijk de indruk dat de personeelsbezetting evenredig groot is. Het tegendeel is waar. In totaal zijn bij onze onderneming slechts ca. 140 personen werkzaam, waarvan rondweg 30 man in een 3-ploegendienst (dus 10 man per ploeg) het gehele produkfieproces, alsmede de opslag van grondstoffen en gereed produkt voor hun rekening nemen Een relatief beperkt aantal medewerkers heeft enerzijds tof gevolg dat men elkaar kent en dat collegialiteit een belangrij ke plaats inneemt. Anderzijds is in deze organisatie van belang dat bepaalde medewerkers vertrouwd zijn met meerdere afdelingen, zodat men in geval van verlof of ziekte eikaars werk kan opvangen. Om deze mogelijkheid verder uit te breiden zoeken wij Wij denken voor deze funktie aan serieuze krachten die tenminste de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, bij voorkeur een opleiding op LTS-niveau hebben genoten en bereid zijn in een 3-ploegendienst te werken. Dit laatste houdt in, dat men per week wisselend werkt in een ochtend-, middag- of nachtdienst, waarvan de wisseltijden als volgt zijn: 06.00 uur, 14.00 uur en 22.00 uur. Dit betekent, dat er in ons bedrijf gewerkt wordt van 's maandags 06.00 uur tot 's zaterdags 06.00 uur. Indien u geïnteresseerd bent in een vaste baan bij de levensmiddelenindustrie, verzoeken wij u voor een afspraak contact op te nemen met de personeelsafdeling van B.V. MEELFABRIEK Oosterkerkstraat 18 2312 SN LEIDEN Telefoon 071-124141 'DE SLEUTELS" De Rabobank „Rijnsburg" vraagt voor spoedige indiensttreding een medewerker Leeftijd ca. 18 jaar. Zijn taak zal bestaan uit: - administratieve werkzaamheden - bediening offsetmachine - beheer materialen en archief Sollicitaties te richten aan de Rabobank "Rijnsburg", Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg, met opgave van di ploma's en referenties. Voor één onzer relaties vragen wij een boekhoudkundige kracht die belast zal worden met het bijhouden van de dagelijkse boekhouding, het verzorgen van de loonadministratie, alsmede het uitbrengen van pe riodieke overzichten aan de direktie. Opleiding: HAVO-PD-evt. MBA. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Accountantskantoor Strijk Hoofdstraat 253, Sassenheim. Het Diaconessenhuis te Leiden heeft een vacature voor een Hij/zij zal rechtstreeks verantwoording verschuldigd zijn aan de medisch directeur, een functionele binding hebben met de bacterioloog en lid zijn van de infectiecommissie en de gemeenschappelijke vergadering van verpleeghoofden en hoofden paramedische diensten. Onze voorkeur gaat uit naar een verpleegkundige met de opleiding ziekenhuishygiënist(e) of hiervoor studerend. Kandidaten dienen te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en in staat te zijn met vasthoudendheid te werken aan het invoeren van een nieuwe werkwijze. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, Leiden. Ingenieursbureau voor ontwerp en installatie-voorbereiding van platforms in zee voor olie- en gaswinning over de gehele wereld. Op onze tekenkamer is plaats voor enkele Voor deze functie denken wij aan energieke M.T.S.-ers W. W„ of zij die een gelijkwaardige opleiding hebben, in de leeftijd van ca. 25 jaar. Tekenkamer-ervaring op het gebied van de staalconstructie strekt tot aanbeveling. Een levendige aanpak is een kenmerk van ons bedrijf. Een interessante werkkring, een goed salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden worden in het vooruitzicht gesteld. Belangstellenden worden uitgenodigd op korte termijn schriftelijk te solliciteren, met bijsluiting van een curriculum vitae, diploma's e" een recente pasfoto. Heerema Engineering Service Scheveningseweg 64, Den Haag, Afdeling Personeelszaken. Tel.: 070 - 5127 71, toestel 324.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 38