Rabobank HOOGOVENS medewerker op spd-niveau TAXI CHEQUE r/jMrdtfino hoofd bankzaken Produktieman in 2-ploegendienst Van Dien-:Co Nederland de haan makelaardij „SPINOZA" VAN DEN BERGH-STICHTING DOCENT(E) BEZIGHEIDS- BEGELEIDING DÖCENT(E) VERPLEEGKUNDE 1 Van Dien+Co is een van de grote Nederlandse accountantskantoren met ca. 1100 personeelsleden en een aantal vestigingen in binnen- en buitenland. De maatschap heeft een uitgebreide controle- en adviespraktijk en tevens afzonder lijke afdelingen die organisatie- en belastingadviezen verstrekken. In internationaal verband werkt Van Dien+Co samen met Deloitte. Haskins Er Sells in de Verenigde Staten. Groot-Brittannië en elders in de wereld. Op ons kantoor te Haarlem met momenteel 20 medewerkers is wegens uitbreiding der werkzaamheden op de afdeling Administratieve Dienstverlening plaats voor een Ook zij die hiervoor studeren komen in aanmerking. Het betreft hier een zelfstandige functie met een gevarieerde taakinhoud, waaronder het samenstellen van tussentijdse overzichten en jaarrekeningen. Kennis van fiscale zaken strekt tot aanbeveling. Voor een zelfstandig iemand met goede communicatieve eigen schappen, die een aantal jaren administratieve ervaring heeft opgedaan, zijn goede carrière mogelijkheden aanwezig. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wij zich met hun sollicitatie, dan wel voor nadere informatie te wenden tot: VAN DIEN+CO Accountants, tav de heer W H Oudheusden ra Stationsplein 92. 2011 LM Haarlem, telefoon: 023-319178. of 02502-7931 (privé). Almere Amsterdam Apeldoorn Arnhem Breda Eindhoven Enschede 's-Gravenhage- Rijswijk Groningen-Haren Haarlem 's-Hertogenbosch Hoensbroek Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Lochem Maastricht Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Venlo Zaandam Zwolle Antwerpen Brussel Aruba Curapao St. Maarten Caracas- Venezuela Te koop aangeboden wegens aanschat grotere: 3 In goede staat verkerende TATRA KIPAUTO'S bj. 1975/1976 te bezichtigen op het terrein Kanaalweg 171 te Leiden. Aannemingsbedrijf gebr. Schouls b.v. postbus 74 2300 AB Lelden, tel. 071-769320, na 18.00 LISSE KANAALSTRAAT 184 Bij het centrum van Lisse gelegen, uitstekend onderhou den vooroorlogse woning met 50 m diepe achtertuin, die uitermate geschikt is voor groentetuin, etc. Indeling: en tree, hal, woonkamer, keuken, kelderkast, toilet, badka mer met zitbad; houten schuur. 1 e etage: 2 grote slaap kamers en 1 kleine kamer. 2e etage: vliering. Eventueel direkt leeg te aanvaarden. Vraagprijs 175.000,- k.k. Vrije vestiging. M; MAKELAARDIJ R0MEYN B.V. Heereweg 282 te Lisse, tel. 02521-19120*. 300 m2 bedrijfsruimte in Katwijk te huur met detailhandelsvergunning, cv en krachtstroom aanwezig, huur 50,- p. m2 per jaar, overname 5000,- 4Bk Rijnsburgerweg 135 2334 BM LEIDEN Telefoon 156844 (4 lijnen) sinds 1926 ZOETERWOUDE Burg. Wapstraat 52 en 76 3-kamerflat op resp. 2e en 3e etage. Ind.: entree, L-vorm. woon/eetkamer, open keu ken, 2 slaapkamers, douche met v.w., toilet en aansl. wasmachine. Berging op de begane grond. Bouwjaar 1974. Voorz. van c.v.-gas. Vraagprijzen vanaf 115.000,- k.k. I Makelaarskantoor ook gevestigd in F. F. de Haan b.v. Den Haag Kerksingel 14 Berkel Rodenrijs tel. 01891-4455 Bouwmaterialenhandel „De Wetering" BV vraagt: VRACHTWAGEN CHAUFFEUR 40-urige werkweek met normale werktijden. Kanaalweg 11, Oude Wetering, tel. 01713-2402-4411. Na 18.00 uur, Amstelland 8, Roelofarends- veen. Tel. 01713-4362. Rijks Middelbare Tuinbouwschool te Lisse Aangifte van leerlingen Voor de 3-jarige A-opleiding met richtingen bloementeelten bloembollen teelt dient de aanmelding te geschieden vóór 1 april 1980 bij de directeur, Vennestraat 24, Lisse, telef.02521-13035. De toelatingseisen zijn 4-jarige Mavo of daaraan gelijkwaardige opleiding of 4-jarige Lagere Agrarische School (met Nederlands, Wiskunde en Engels op C-niveau). Het Havo-diploma geeft onder bepaalde voorwaarden toelaatbaarheid tot de tweede klas. WONINGBOUWVERENIGING te Rijnsburg vraagt voor spoedige indiensttre ding A.K. ADM. MEDEWERKSTER opl. Leao of Mavo niveau, typediploma vereist. Nadere inl. worden u gaarne verstrekt door de administrateur tel. 01718-21535. Soil, te richten aan: woningbouwvereniging „Spinoza" postbus 37 2230 AA Rijnsburg. Motorcentrum Teske jr. „Yamaha service-dealer" voor Leiden en kuststreek. Wij hebben nog in voorraad Yamaha motoren type 1979 die bieden wij aan met een aantrekkelijk WINTERKOR- TING. Deze korting wordt gegeven door „Yamaha Im porteur". Occasions, reparatie, inruil. Langegracht 177-179 Leiden, tel. 071-141995. VOL IS VOL en dat is haast zover. CAMPING MESENICH in Duitsland a. d. Moezel, in een schitterende omgeving van druivenvelden, bergen en bossen. Door de TROS uitgekozen voor het T.V. consumenten programma „Kieskeurig" van 1 juli j.l. Het was een voorbeeld van een leuke, gemakkelijke vakantie. Op de camping staan volledig ingerichte 6-pers. bungalowtenten met vaste vloer klaar. Onze gasten wor den per touringcar gehaald en gebracht. Veel rekreatie, b.v. disco-, bingo-, dansavonden, kanovaren, schietwed strijden, wijnproeven, dropping enz. Fietsenverhuur. Verblijf inklusief reis: juni, 15 dagen, van 92,- tot 175,- p.p., afhankelijk van aantal. Verder nog vrij: 28-6/5-7 en 9-8/23-8. Vraag onze fol- Reisburo Vakantieland B.V., Spieringweg 1047, Zwaanshoek. Tel. 02502-8567. Rabobank Hazerswoude Koudekerk De Rabobank Hazerswoude - Koudekerk vraagt een De afdeling bankzaken ressorteert recht streeks onder de directie en heeft tot taak de dienstverlening ten aanzien van financieringen, reizen en verzekeringen te optimaliseren. Het hoofd van deze afdeling geeft leiding aan 3 medewerksters zodanig dat de werkzaamheden naar behoren worden uitgevoerd. Hij heeft specifiek tot taak de bedrijfs- relaties én de particuliere cliënt op een zodanige wijze te informeren over verzekeringen en financieringen dat hij een actieve bijdrage levert aan het beheer en de verdere uitbouw van het cliëntenbestand. Van kandidaten verwachten wij: - een middelbare schoolopleiding, aan gevuld met minimaal het assurantie-B diploma - bankervaring, specifiek ten aanzien van verzekeringen leidinggevende capaciteiten en goede contactuele en commerciële eigenschappen. Leeftijd ca. 30 jaar. De bank biedt een interessante functie met een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Desgewenst kunt u nadere informatie over deze functie inwinnen bij de directeur Q. G. J. de Boer, telefoon 01714-9004, tst. 19. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie brief richten aan de directeur van de Rabobank, postbus 123, 2394ZG Hazerswoude-Rijndijk. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzakervvan haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTE WEG 20 - 2201 AC NOORDW IJK <ZH) cd Q n zijn circa 900 personeelsleden Telefoon (01719) 19320 De Dr Mr Willem van den Bergh-Stichting is 1100 geestelijk gehandicapten. Met begeleiding en verzorging van deze men belast, waarvan 400 leerlingen. Binnen onze inrichting is t.b.v. de afdeling Opleiding voor Z-verpleegkundige een vacature ontstaan voor een full-time De bezigheidsbcgeleiding heeft inhoudelijk als basis de activiteiten, die plaatsvinden in en rond de woon-/leefsituatie van onze zwakzinnige bewoners. Het vak onderscheidt dan ook een aantal gebieden, waarmede een leerling als groepsleider in de paviljoenen in aanraking komt: - activiteiten van het dagelijks leven -creatieveactiviteiten (o.a. handvaardigheid) - recreatie en vrije tijdsbesteding - spel en spelmaterialen -muziek. Tezamen met agologie (pedagogiek en psychologie), bewegingsagogiek en logopedie vormt de bezigheidsbcgeleiding het vakgebied Agologie. In de zowel theoretische als praktische uitvoering staat de relatie met het werkveld centraal. De taak van de docent(e) omvat vooral: - het voorbereiden en het geven van lessen - het begeleiden van cursusgroepen en individuele leerlingen als klassedocent(e) - het samen met andere docenten werken aan een verdere verdieping van het totale Z-leerplan - het meewerken aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met o.a praktijkbegeleid(st)cr. Wij denken aan iemand met akte N XX, P.A., kleuteraktc A B, Mikojel, Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.993,55 bruto p.n Binnen onze afdeling Opleiding voor Z-verpleegkundige is een vacature ontstaan full-time of part-time De taak van deze docente omvat vooral: - het voorbereiden en het geven van theoretische en praktische lessen - het begeleiden van cursusgroepen als groepsdocent(e) - het samen met andere docenten werken aan een verdere verdieping van de Z-verpleegkunde - het meewerken aan de integratie theorie/praktijk in de samenwerking met de praktijkbegeleid(st)er. Werk voor mannen die afwisselend 's morgens ot :s middags vrij willen zijn en toch 15% toeslag willen verdienen De meeste produktieprocessen bij Hoogovens verlopen continu. Daarom wordt in dé fabrieken over het algemeen in 4-ploegendienst gewerkt. Op een paar plaatsen in het bedrijf kennen we het 2-ploegen- systeem. De produktiemensen werken er de ene week van 's morgens 6 tot 's middags 2 uur. De andere week beginnen ze.om 2 uur en gaan 's avonds om 10 uur naar huis. De weekenden zijn vrij. Voor het afwisselend vroeg beginnen of laat doorwerken betaalt Hoogovens een toeslag van 15% boven het basissalaris. Daarnaast zijn èr natuurlijk de 8% vakantietoeslag en tenminste 2% aan het eind van het jaar. Om zijn werk goed te doen krijgt de produktieman een opleiding in de praktijk, soms aangevuld met een gerichte cursus. Zo kan men zich ontwikkelen tot vakman, die in een klein team eten deel van de produktie verzorgt. Benieuwd naar uw mogelijkheden in 2-ploegendienst? En tussen de 18 en 45 jaar? Stuur dan de bon zonder postzegel naar: Hoogovens, Antwoord nummer 94000, 1970 WB IJmuiden. U kunt ook langskomen om uw licht op te steken. Ons adres is: Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Wij zijn op alle werkdagen open van 9 tot 4 en maandag avond van 7 tot 9 uur. Ons telefoonnummer: 02510-9 40 00. BON Ja. ik wil meer weten over het werken in 2-ploegendienst postcode/woonplaats gehuwd 'ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Sensationele opruiming!!!! Alle rekken moeten leeg!!! BONTMANTELS BONTHOEDJES. Enorme kortingen, 30%-70%. Kijk, vergelijk, het bespaart U veel geld!! Unieke garantie. Dit kan alléén: Het Bontpaleis, Hoog straat 153, Rotterdam-C. Reisgeld v. 2 pers. bij koop te rug. Vrijdags koopavond tot 21 Verkrijgbaar bij uw sigarenmagazijn

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20