DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Initio» f Voor onze vestiging in Den Haag zoeken wij een ervaren assistent-accountant. Academisch Ziekenhuis Leiden Academisch Ziekenhuis Leiden administratief medewerker (m/v) (aankomend) datatypiste financieel-administratief medewerker (m/v) biochemisch analist (m/v) (hbo-b) biochemicus of bioloog (m/v) analist (m/v) (hbo-a of b) biochemisch analist (m/v) klinisch of chemisch analist (m/v) (hbo-a) zoetermeer i ff medewerk(st)ers rechtspositie Q VAN DEN BERGH-STICHTING PSYCHOLOGISCH ASSISTENT(E) Pelser, Hamelberg, VanTil&Co. verpleegkundige keukenassistent m/v Dienst Personele en Welzijnszaken, afdeling personeels- en salarisadministratie vacaturenummer 9-531/1158 De werkzaamheden bestaan onder meer uit het behandelen van binnengekomen post, het berekenen van opgaven t.b.v, studiebeurzen, opstellen van declaraties, behandelen van premie-aanvragen ingevolge de Premiespaar regeling Rijksambtenaren, enz. Tevens zal betrokkene ingeschakeld worden bij het invoeren van mutaties in de geautomatiseerde admi nistratie. Een opleiding op middelbaar niveau is gewenst. Salaris maximaal 2.756,bruto per maand. Inlichtingen bij J. J. Vrijburg, telefoon 071-148333, toestel 3029/3034. Centraal Rekenlnstituut (afdeling Verwerking) vacaturenummer 9-539/1158 Taak: bedienen van data-entry apparatuur, waarbij informatie wordfingebracht en controles en correcties worden uitgevoerd. De data-entry groep binnen de afdeling Verwer king bestaat uit vier personen. Vereist: opleiding op MAVO-niveau; diploma machineschrijven. Salaris maximaal 2.148,bruto per maand. Inlichtingen bij C. v. d. Poel, telefoon 071-148333, toestel 5058. Dienst Ruimtelijk Beleid, Bouw- en Materiële Zaken van het Bureau van de Universiteit vacaturenummer 9-544/1158 De dienst RBM houdt zich bezig met alle univer sitaire huisvestingsaangelegenheden. De afdeling administratie vervult hierin administratief onder steunende taken zoals financiële planning, budget-, krediet- en kostenbewaking van het bouwkundig en installatietechnisch onderhoud, alsmede de geautomatiseerde administratie van het gebouwen- en ruimtenbestand. De recent aangevangen bouwactiviteiten in het kader van het Witte Singel/Doelenproject zullen in toenemende mate een beroep doen op de capaciteiten van de afdeling. Hierbij ligt het zwaartepunt op de budget- en kostenbewaking, waartoe een modern geautomatiseerd systeem is ontwikkeld. Functie-informatie: aanvankelijk hoofdzakelijk administratieve werk zaamheden t.b.v. het WSD-project; vervolgens zal aandacht geschonken moeten worden aan alle op de afdeling voorkomende werkzaam heden, waarna - bij gebleken geschiktheid - de mogelijkheid bestaat om binnen enkele jaren het hoofd van de afdeling op te volgen. Vereist: ervaring met vergelijkbare werkzaamheden: opleiding op SPD- of HEAO-niveau; bekendheid met automatisering; goede contactuele eigenschappen en goede uitdrukkingsvaardigheid: leeftijd 30 a 35 jaar. Salaris maximaal ƒ4.441,bruto per maand. Inlichtingen bij L. J. Dekker, telefoon 071-148333, toestel 3085. In het kader van het streven van de universiteit het aantal vrouwen in hogere functies te ver groten, wordt aan vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te sollici teren. Stofwisselingsziekten en endocrinologie van het Academisch Ziekenhuis Leiden vacaturenummer 9-581/1158 Taak: Het verrichten van onderzoek over de effecten van insuline op geïsoleerde cellen. Aanstelling (via een subsidie) geldt voorlopig vod'r 1 jaar. Inlichtingen bij dr. H. M. J. Krans of drs. Tj. Wieringa, telefoon 071-147222, toestel 5477/4354. Laboratorium voor Cardiobiochemie van het Academisch Ziekenhuis Leiden vacaturenummer 9-578/1158 Taak: Het verrichten van een promotiestudie. Onderzoek doen naar de pathofysiologische veranderingen in de hartcel ten gevolge van zuurstofgebrek. Uit metingen naar het vrijkomen van makromolekulen, zoals enzymen, welke specifiek zijn voor verschillende intracellulaire compartimenten, zal worden getracht een over zichtelijk beeld te krijgen van de (deel)processen die uiteindelijk leiden tot celdood. Ervaring met (hart)celkweek en (hart)perfusie- technieken is gewenst. Aanstelling zal geschieden voor maximaal 3 jaar ten laste van een FUNGO-subsidie. Inlichtingen bij dr. A. van der Laarse, telefoon 071-147222, toestel 2071. In het kader van het streven van de universiteit het aantal vrouwen in hogere functies te ver groten, wordt aan vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te sollici teren. (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-582/11.58 Taak: In teamverband verrichten van onderzoek naar interacties van schildklierhormonen met de arbeidverrichtende skeletspier. De functie omvat het voorbereiden van, en het assisteren bij skeletspierfusie-experimenten met electrische stimulatie en analyses van daarbij gevormde metabolieten. Het onderzoek loopt maximaal tot 1 februari 1983. Aanstelling geschiedt in het kader van een door ZWO verleende subsidie. Inlichtingen bij dr. C. van Hardeveld, telefoon 071-147222, toestel 2162. vacaturenummer 80-7/1158 Taak: Het deelnemen aan een onderzoek gericht óp de bestudering van enkele stollingsfactoren en hun genetische varianten. Het onderzoek heeft plaats in het kader van de werkgemeen schap Haemostase- en Bloedstolling van de Stichting Medisch Wetenschappelijk Onderzoek (FUNGO). Ervaring met kolom-chromatografie en electro- forese-technieken strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienst verband met de Nederlandse Organisatie voor Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek (Z.W.O.). Inlichtingen bij dr. R. M. Bertina of drs. K. Mer- tens, telefoon 071-147222, toestel 2075. Immunohaematologle van de Bloedbank van het Academisch Ziekenhuis Lelden vacaturenummer 80-18/1158 Taak: het in teamverband verrichten van bloed onderzoek in het kader van orgaantransplan taties. Aanstelling geschiedt ten laste van een subsidie en is van beperkte duur. Salaris maximaal 2.756,bruto per maand. Inlichtingen bij mej. ir. G. M. Th. Schreuder, telefoon 071-147222, toestel 4824. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen vap deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 2712 AK zoetermeer telefoon (079)169966 Op het buro rechtspositie en personeelsadministratie van de centrale afdeling personeelszaken van deze snel groeiende gemeente kunnen worden geplaatst enige Tot de werkzaamheden kunnen behoren: - het ontwerpen, uitvoeren en toepassen van de gemeentelijke rechtspositieregelingen - het adviseren over arbeidsrechtelijke vraagstukken - het voeren van de correspondentie ter zake - informatie verstrekking aan het personeel e.d. over rechts positionele zaken - het vermogen van de secretariaten van de commissie voor ge organiseerd overleg de commissie voor personeelsbeleid en organisatie en van de medezeggenschapscommissie Vereist: - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid - het bezit van tenminste een HAVO-diplpma, bij voorkeur aangevuld met een voortgezette beroeps- of vakopleiding (HEAO/GA 1/Arb.Vr.) - enige ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aan beveling Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 4.441,-- bruto per maand. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden verkregen bij het hoofd van het buro RPA dhr. S P. Kapteijn (tel. 079- 31 92 10 tst. 252). Bijzonderheden Ook voor afgestudeerde jbristen bieden de vacerende betrek kingen uitstekende plaatsings mogelijkheden.. Sollicitaties onder vermelding van vakaturenummer A 04. 201.01/02 en naam van dit blad binnen 14 dagen na het ver schijnen ervan zenden aan burgemeester en wethouders van Zoetermeer. CC Protestanls-Chrislelijkc inrichting voor geestelijk gehandicapten Z\V ARTKWEG 20 - 2201 AC SOORDWIJK <ZH» Telefoon (01719» 19320 Bij de Pedagogische-Psychologische dienst ontstaat binnenkort een vacature voor een Zijn/haar taak bestaat primair uit het doen van spel- en gedragsobservatie en het maken van verslagen hierover. Daarnaast zal een gedeelte van de taak bestaan uit het opnemen en uitwerken van psychologische tests. Wij denken aan iemand: - met minimaal HAVO-diploma - die bij voorkeur in het bezit is van het N.I.P.-diploma Psychologisch assistent(e) of iemand, die bereid is de opleiding hiervoor te volgen. Ook mensen met een andere, meer op de praktijk van het werkveld gerichte, opleiding kunnen solliciteren. Affiniteit en ervaring in het omgaan met ernstig geestelijk gehandicapten is gewenst. Gezien het karakter van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2.698,16 bruto per maand; dec.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer L. Swen, psycholoog, toestel 441 Sollicitatie alleen schriftelijk binnen 2 weken na verschijning van dit blad, te richten aan het hoofd Personeelszaken. "Sancta Maria", psychiatrisch zieken huis te Noordwijk, post Noordwijker- hout, zoekt een medewerker(ster) salarisadministratie Leeftijd: min. 25 jaar Opleiding: MAVO-IV dipl. of gelijk waardig Ervaring: Zij die enige jaren ervaring hebben met een geautomatiseerde salarisadministratie (CEA) genieten de voorkeur. De werkzaamheden bestaan uit: Het assisteren bij het verzorgen van de salarissen van 650 personeelsleden; het opstellen en bewaken van de begroting van de personeelskosten^ Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Ziekenhuis wezen. Sollicitaties kunt U richten aan de heer D. Luyendijk, Hoofd van de Perso neelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langeveldenaan 1 2204 BA Noordwi|k (Z H Tel. 02523-3841 Pelser. Hamelberg, Van Til Co. is een middelgrote maatschap van registeraccountants waarbii in 13 Nederlandse vestigingen en in Brussel samen ca 500 personen werkzaam ziin. Wij zoeken een capabele man, die bezig is met de NIvRA-studie of die begonnen is met SPD-I. Een jonge, enthousiaste man tot circa 25 jaar, maar met enige jaren ervaring. We verwachten van hem dat hij ambitieus genoeg is om nu al te denken aan promotiekansen en zijn carrièregroei. Als dat u aanspreekt, biedt onze vestiging in Den Haag u uitstekende doorgroeimogelijkheden, uiteraard een goede honorering, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, een royale studiekostenvergoeding en reiskostenregeling. Uw sollicitatiebrief kunt u zenden aan onderstaand adres. Als u liever direct telefonisch contact met ons wilt opnemen, verzoeken wij u te bellen naar: Den Haag, tel. 070-4697 45, mevr. S.G. van Gemert, van onze vestiging aan de Alex. Gogelweg 12, 2517 JH Den Haag. maatschap van registeraccountants Amsterdam-Amhem-Breda-Brussel-Drachten-Eindhoven-'s-Gravenhage-Haarlem-Heerlen- 's-Hertogenbosch-Niimegen-Rotterdam-Utrecht Inwendige Geneeskunde Haematologie/Nefrologie Deze afdeling bestaat uit twee units van elk 17 bedden. Er wordt gewerkt volgens de teamverpleging. Het ligt in de bedoeling dat men - na een inwerkperiode - kan op treden als teamleid(st)er. Door het haematologie-team worden regel matig patiënten verpleegd volgens de me thode van omgekeerde isolatie. Binnenkort komt op deze afdeling de func tie vrij van vac.nr. 313.F.53.03.LD Verlangd: diploma A-verpleegkundige, MBO-V (met minimaal 1 jaar ervaring met interne verpleging) of HBO-V. Salaris max. f2622 bruto per maand. Pro motiemogelijkheden tot verpleegkundige A, resp. 1e verpleegkundige zijn aanwezig. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. J.A. Wiersma-Traag, personeelsconsu lent, toestel 2720. U komt te werken in het Académisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. GARAGE UI AUTO- EN TRUCKVERHUUR St. AagttnttrMt 10-14, Lelden, 071-125709, 153627 NATUURBAD AARWEIDE Voor het verwarmde openluchtbad aan de Schilkerweg te Ter Aar worden met ingang van 26 april 1980 (seizoen- betrekking t/m 4 oktober 1980) gevraagd: ZWEMINSTRUCTEURS (-TRICES) Bezit van het diploma K.N.Z.B. onderwijzer of gelijkwaar dige opleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader overeen te komen met toepassing van de normen van de N.B.B.Z. Inlichtingen bij de chef-badmeester telefoon 01722-2949. Sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, worden ingewacht bij de burgemeester van Ter Aar, voorzitter van Natuurbad Aarweide, p/a gemeentehuis Ter Aar. Hoteldienst vac.nr. 020.D.22.03 LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het voedselverdeel- systeem; - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine aanwezig); - het schoonmaken/onderhoud van het keukencomplex. Sollicitanten moeten bereid zijn onregel matige diensten te verrichten. Bereidheid tot het werken op zaterdag en zondag dient tevens aanwezig te zijn. De werktijd voor part-timers zal liggen tus sen 16.00-20.30 uur gedurende 4 dagen per week; voor full-times zijn de werktijden wisselend van 6.30-15.00 uur of van 9.00-17.30 uur. Salaris max. f 1949 bruto per maand bij vol ledige dienst. Na inwerkperiode en geble ken geschiktheid mogelijkheid tot bevor dering. Toeslag voor onregelmatige diensten. Mondelinge inlichtingen worden u gaarne gegeven door de heer M. J Pasma. Hoofd Keuken, tel. 071-147222, toestel 2729 of 2730. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8':, U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12