Voor wie in februari naar de wintersport gaat... Wij zoeken vrouwen die nu eens heel ander werk willen. Tips, reisvetzekeringen, reischeques en k\Jiuitenlands geld van de Amro Bank. (ff) HOOGOVENS*** Voor wie in februari naar de wintersport gaat, begint nu zo lang zamerhand de vooipret. De datum van vertrek komt nu zo duidelijk in zicht, dat je 't af en toe al helemaal voor je ziet: de zon, sneeuw, blauwe lucht boven de bergen.. En nog tijd genoeg om alle voorbe reidingen te treffen die leiden tot dat plezierige gevoel van: zie zo - wie doet me wat! voor de duur van uw vakantie! Vragen naar de autocasco- en pechverzekering. Kleding Wintersportkleding Auto, accu, antivries. Gaat u met uw eigen wagen, dan houdt u natuurlijk ook daar de konditie van in de gaten. Bijtijds z'n smeerbeurt gehad? Antivries berekend op lage re temperaturen dan die van ons eigen land? En zijn de sneeuwkettingen al gehuurd of gekocht? Blijft uw auto, eenmaal ter plekke aan gekomen, lang geparkeerd haal dan bij zeer strenge vorst de accu eruit. (Passen de steeksleutel mee?). Vooral de wat oudere accu's belonen die kleine geste met een vlotte start voor de terugreis. Nog een verzekeringstip voor wie zonder „allrisks" rijdt: bij méér risico verlangt u wellicht naar méér zekerheid. De Amro Bank biedt u dan een unieke hm**. „n verzekering Gips genoeg. Wat buitenlands geld zult u moet vooral funktioneel zijn. ook de eerste dag al bij de hand Zo vereist Langlauf bijvoor- willen hebben. En een goede verzekering is bij zoveel gladdig heid een must. Gips is er genoeg - moet u maar denken. Genoeg verzekerd blijkt he laas niet iedereen...Wist u overi gens dat de meeste ongevallen in de eerste en laatste dagen van een sneeuwvakantie gebeuren... Kon wel eens met over moed en oververmoeidheid te maken hebben. beeld zoveel inspanning en beweging, dat de kleding warmte kwijt moet kunnen. Via uitwaseming. I Zorg dat zowel onder- als Ag. bovenkleding daar geschikt voor zijn. Beknibbel ook niet op de handschoenen. Vooral voor kinderen is de lol zo verdwenen, als ze met koude knuistjes staan te kleumen. p c Ski-gym met Ard Schenk Doe nog gauw wat aan uw konditie. En doe 't samen met Ard Schenk. Hij geeft een prima voorbeeld in een serie van io specifieke ski-gym-oefeningen. Ze staan in een nuttige folder, vergezeld van goede infor matie omtrent een Amro-reis- verzekering. Voor cliënt en niet-cliënt ligt bij elke Amro Bank een gratis «w-Grllt exemplaar ge reed. (Zolang de voorraad strekt). Om bij te dragen aan de voor pret. Die vandaag be gonnen is. MET ARD SCHENK, i Wij bij Hoogovens kennen al drie jaar de vrouwelijke kraandrijvers in 4-ploegendienst. Dat is zowel de vrouwen, als het bedrijf uitstekend bevallen. Vandaar dat wij nu, met toestemming van de overheid, vrouwen andere mogelijkheden kunnen bieden in 4-ploegendienst. Het gaat om precies werk, waarbij een behoorlijke dosis verantwoordelijk heidsgevoel te pas komt. Dit zijn in 't kort de functies. 1. Heftruckbestuurster Een functie waarbij precisie en behendigheid een voorname rol spelen. Een zelfstandig en vooral afwisselend beroep, voor wie een rijbewijs bezit. 2. Produktinspectrice Voor het werk in de kwaliteits controle zijn vooral twee eigen schappen nodig. Een paar 1 ogen en gevoel voor teamgeest, omdat je controleert wat anderen hebben gemaakt. 3. Weegster-verlaadster Het gereed maken voor verzending van onze produkten gebeurt onder haar verantwoordelijkheid. Een nauw keurig karwei waarbij de nodige administratie komt kijken. Het eigen lijke wegen en verladen gebeurt natuurlijk met behulp van machines die zij bedient. 4. Bedieningsvrouw afwerkinstallaties In de afwerkingsfase wordt de dunne staalplaat nog eens extra vlak gemaakt. Daarna worden de rollen staal overgewikkeld en gecontroleerd. De bedieningsvrouw stelt de installaties in vanachtereen paneel. Zij zorgt ook voor een precieze invoer van de rol in de machines. 5. Bedieningsvrouw vertlnnerij Een functie bij de vertinningsbaan, waar ons vertind blik gereed wordt gemaakt voor verzending. Met behulp van machines wordt het eindprodukt gestapeld, verpakt en gewogen. Een taak die de nodige zorgvuldigheid vraagt. Géén zware beroepen. Wel secuurwerk. We zeiden 't al: deze functies vragen precisie. Moderne machines doen het zware werk. Om die kundig te bedienen krijgt u natuurlijk een gerichte opleiding in de praktijk. Sollicitanten brengen overigens eerst een bezoek aan de plaats waar men komt te werken. Weer schoon naar huis. Een fabriek is natuurlijk wat.anders dan een huiskamer. Toch is het werk niet vies of vuil Gratis werkkleding., zorgt er bovendien voor dat de oigèn spullen neties blijven. Ook zijn er Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern aparte bad- en kleedruimten, zodat onze vrouwen weer als dames naar huis kunnen. Wat hebben wij meer te bieden? Hetzelfde als wat mannelijke medewerkers verdienen. Een goed salaris, met prima sociale voor zieningen. Gratis busvervoer van buiten de IJmond en bijvoorbeeld een uitstekende pensioenregeling. U bent welkom. Bent u tussen de 18 en 45 jaar? En benieuwd naar uw mogelijkheden bij ons? In dat geval leidt de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. De bon kunt u zonder postzegel sturen naar Hoogovens, Antwoordnummer 94000,1970 WB IJMUIDEN. U kunt ons ook bellen. Ons telefoonnummer is 02510-9 40 00. Of langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 uur en elke Ja, ik wil nadere informatie over het werk voor vrouwen in 4-ploegendienst. postcode/woonplaats telefoon geboortedatum gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22