De tóch voordeliger show UIT PRÉNAIALS OPRUIMING: 25% korting B. VERKROOST&ZN. BV 25 tot 40% voordeliger v/S Gebr. Meijer WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring NIJMEGEN LEIDEN LEEUWARDEN tel. 060-226865 071-694258 LEIDERDORP Reuze voordelige combina tie. V-hals streeppullover in lila/wit en zwart/wit. 122 (16.-)-152 (17.-) Met zwarte of lila katoenen cord pantalon.Contrasterend wit doorgestikte zijnaden. 122 (27.-J-152 (29.-) Dat zit wel goed zo'n jongens overhemd van katoen/poly ester. 158 (18.-)-176 (19.-)-J CJ Voor (aanstaande) moeders die op de kleintjes passen. Uw (a.s.) kindje vraagt uw voort durende zorg. Prenatal helpt u daarbij. Met een veelzijdig en compleet assortiment Dat nu, in deze uitverkoopdagen, extra voor delig is. Ga dus gauw kijken bij Prenatal. Waar één ding helemaal niets kost: de inspiratie die u er opdoet! Prénatal'sWonderluier Heerlijk zacht tricot waar geen speld aan te pas komt Sterk absor berend, makkelijk wasbaar. Nü voor 2,89 DePrénatal Huidbeschermer Ideaal in combinatie met de Wonderluier. Sluit met klitband. Per 2 stuks 5,70 Hydrofiel en piké luiers Per stuk nu slechts 2,43 Badstof modelluier Van tricot, sluit met klitband. Met huidbeschermer aan de binnen zijde. Zó compleet en toch maar voor 2,98 Terlenka hoeslakentjes Praktisch en veilig. wit 12,50 Ecru 12,95 Bruin 12,95 op stap met uw kleine! Keuze uit allerlei modellen combi-en kinderwagens. Met vering, regendekjes, verstelbaar in zit- en ligstand, keuze uit vele kleuren en dessins. Veilig waskussen Met opstaande randen. Fleurig gedecoreerd met bruine bloemetjes op een beige fond. 9,95 Kleding-korting Blauwe slip in denim-stijl met rode bies. V.a. maat 56 alle maten 2,50 Bijpassend singlet V.a. maat 74 alle maten 2,75 Bijpassend T-shirt met Ameri kaanse sluiting. Va. maat 74 alle maten 3^59 Solide box Ongelakt met bodem g9- Commode en ledikant, voordeel en voordeel Zelfbouw, dus goedkoper. Kan zonder hulpmiddelen in een hand omdraai gemonteerd worden. Ongelakt, da's ook voordeel. Want kan dan zo aan de kleur van het interieur aangepast worden. Commode en ledikant, samen op prachtige draion en wollen dekens in warme kleuren. Het zou echt jammer zijn als u niet van dit bijzondere aanbod profiteert! Handig opvouwbedje Voor de vakantie of om bij oma vrl- neer te zetten. Kortom, komt altijd van pas. Compleet met matrasje 59,- U vindt Prénatal-winkels in: Amsterdam (Kalverstraat, Nieuwendam Buikslotermeerplein), Almelo, Amersfoort Arnhem, Breda, Den Bosch, Drachten. Eindhoven (Piazza Center, Winkel centrum Woensel), Enschede, Groningen, Den Haag, Haarlem (Barteljorisstraat Schalkwijk Hivièradreef), Heerlen, Hengelo, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Lcidschendam, Maastricht Nijmegen. Roosendaal. Rotterdam (Keerweer, Schieweg. Winkel centrum Zuidplein), Rijswijk, Tilburg, Utrecht Venlo, Vlissingen, Zwolle. LEIDEN, Haarlemmerstraat 7-9, 071-122498 (Tevens PRÉTIENWINKEL) De opruiming begint 17 januari.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 11