Bril Sjaak Bril Sjaak Morris Coupé nu met royale korting zijn 2e vestiging op de Breestraat 54 Zaterdag 15 december opent midden in het centrum,in het hart van Leiden Nu kan iedereen van de service-mogelijkheden van Bril Sjaak gebruik maken Onze oogmeetafdeling Onze contactlensafdeling sss Fijne zomervakantie Nu boeken! IDDELHOEK'S Garage Poot B.V. is voorzien van de laatste nieuwe snufjes op dit gebied Wij hebben ook de Dioptron oogmeetcomputer Wij zijn erkende gediplomeerde optometristen (oogmeetkundigen) dus uw ogen zijn bij ons in "goede handen" Wij werken voor oogmetingen zoveel mogelijk volgens afspraak Dit geldt uiteraard ook voor onze zaak op de Herenstraat. U kunt bij ons terecht voor bijna alle typen contactlenzen. Wij zijn hierin gespecialiseerd. Onze contactlensspecialist vertelt u over de mogelijkheden. Wij hebben onze monturen- collectie afgestemd op de laatste brillenmode en daarom hebben wij een zo breed mogelijk assortiment. Wij hebben meer dan 1000 brilmonturen vooru in voorraad. Uiteraard in alle prijsklassen. Verder hebben wij een afdeling Baro-, thermo- hygrometers, loupen, bril-etuis, brilkettingen enz. Daarom kan nu iedereen gebruik maken van de veelheid aan mogelijkheden die Bril Sjaak u biedt op optiekgebied. Oogmeting door gediplomeerd optometrist, contactlenzen door ervaren contactlens specialist, moderne brillen, de laatste snufjes op optiekgebied. De klanten van Bril Sjaak kennen deze zaak ook al als toppunt op service-gebied. U kunt ons vinden op nog geen 100 meter van V en D en vlak naast de Vrouwensteeg. Voor degenen die de eerste week een bril of iets anders van vanaf f 50,- besteden, ligt er een leuke attentie klaar. Dit geldt ook voor de Herenstraat. Erkende ziekenfondsleverancier BREESTRAAT 54, TEL. 124477 HERENSTRAAT 5A, TEL. 141933, LEIDEN I R REIS- EN PASSAGEBUREAU BV Wij zijn lid van de ANVR. Met alle ingebouwde zekerheden voor u. Het lijkt nog zo ver weg. dat strandje, dat fijne hotel vlak bij zee, die vliegreis. Maar de tijd gaat vlug en uw favoriete reisbestemming is misschien ook in trek bij heel veel anderen. Wij hebben een hekel er aan om u teleur te moeten stellen. Wacht daarom niet te lang. Kom nu naar ons toe, om samen met ons uw te overleggen en te boeken! Altijd welkom voor een proefrit! 900 m2 showroom. Hoofdstraat 104106, Laden Valkenburg (ZH). Lammenschansweg 132 Tel. 0171816947 Tel. 071 764800/764801. Auto's worden binnenkort duurder. Dus we houden rekening met extra vraag in de laatste weken '79. Vooral naar de populaire, sportief luxueuze Morris Marina Coupé. Vandaar dat we een extra aa^l bestelden bij de im porteur. OpQh aantal bedongen we een forse^prting, die we uiteraard graag doorspelen naar u.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10