Krantenbezorger los Pieters kiest de Nutsspaarbank voor z'n eigen Piek-Fijn-rekening. VAN DER WIEL Eindelijk een diesel die ook van snelheid houdt: de Volkswagen Golf Diesel En straks óók voor zijn bromfletsverzeksring! kamsteeg LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK POSTAGENTSCHAP «Ml Het Motorhuis Over Volkswagen raak je nooit uitgepraat zonder goede bril zou hij nooit een doelpunt maakt alle verschil! Komt in dc bus! En 't geld. Want voor 't laatste heeft Jos 'n spaarbusje. Dat staat in de kast. Maaronze Jos heeft nogal wat inkomsten voor z'n leeftiid: loon als krantenbezorger natuurlijk. Toch zakgeld van pa. En krijgt zo nu en dan wat toegestopt. Van oma en van tante Mies uit Amersfoort. Elke zaterdagmiddag wast Jos twee auto's. Da s zo gebeurd en gauw verdiend, zegt-'ie 'r zelf van. Dat geld in die spaarpot.levert dat nou wat op? Niks! Maar Jos leeft wèl naar saturday-night disco toe. En hij wil zo nu en dan wel 'n nieuwe elpee. Kost allemaal geld. Hij wil vaak naar de film, een hifi/stereo-toren èn een brommer als-ie zestien wordt. Jos wil graag een volwassen salaris rekening. Zoiets kon bij élke bank. Ook bij de Nutsspaarbank natuurlijk. Alleen daar adviseerden ze hem 'n Piek-Fijn-rekening nemen. Met alle extra's; erg voordelig voor jonge mensen, 't Is net een volwassen salarisrekening. De krant kan zijn salaris overboe ken; tante Mies z'n extraatjes als zij op zijn verjaardag niet kan komen. En als Jos wat nodig heeft, neemt hij 't gewoon op. Van z'n eigen rekening bij z'n eigen bank! Want dat had Jos gauw begrepen. Hoewel de Nutsspaarbank onderdeel is van een groter geheel - dat zag hij aan die S - werd hij 'r vriendelijk en heel persoonlijk te woord gestaan. Alsof de Nutsspaarbank z'n eigen privé-bank was! En ze schijnen dat in alle 80 kantoren in en rond Den Haag te doen. Inmiddels heeft hij het eerste dagafschrift van z'n eigen rekening al in huis. De administratieve afwerking gaat razendsnel bij de Nutsspaarbank. Kwestie van modern zijn. Jos informeerde meteen z'n vrienden. Laat je adviseren over 'n eigen Piek-Fijn- rekening bij de Nutsspaarbank, zei hij. En vertelde er niets over. Want dat „adviseren" was eigenlijk wel hardstikke goed. Inderdaad Jos! Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071 -141846 een part-time medewerkster voor 20-25 uur per week. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het afwikkelen van de gebruikelijke geldzaken en de hiermede verband houdende administratie Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een jonge vrouw van plm. 23 jaar die naast een MAVO diploma enige ervaring heeft opgedaan in soortgelijk werk of enige administratieve ervaring bezit. Wij bieden een prettige werkkring, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een aantrekkelijke korting op aankopen in het warenhuis. Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken. Aalmarkt 22 te Leiden, telefoon 071-141241 tst 242 VROOM^DREESMANN Accu's bij Het Motorhuis Originele Shell accu's, uiterst voordelige meeneemprijzen Al vanaf f 110,- Splinternieuwe accu's, barstensvol energie Nu met 2 jaar schriftelijke garantie' Ook voor uw wagen staat er een voordelige accu bij de benzine stations van Het Motorhuis aan de Plesmanlaan en Hoge Rijndijk in Leiden Want snel is ie, de Volkswagen Golf Diesel. Met een top van 140 km/h en een zeer pittige acceleratie - in 11,5 seconden van 0 naar 80 km/h - is hij een diesel- wonder van de eerste orde. En daarbij nog uiterst zuinig, want het brandstofverbruik is slechts 1 op 15,4 (volgens DIN Bovendien is de Golfde eerste, enige, echte compact-car. Die ondanks z'n ruimte binnenin niet de minste moeite heefteen parkeergaatje te vinden. De lichte en directe besturing is trouwens toch erg gemakkelijk in het stadsverkeer. Maar ook op de lange afstand kan de stille motor uitstekend uit de weg. Terwijl z'n voorwielaandrijving een grandioze wegligging garandeert. I Iet diagonaal gescheiden tweekrings-remsysteem en de zelfcorrigerende stuur inrichting zijn typische staaltjes van vooruitstrevend denken. En geven een extra gevoel van veiligheid. Evenals de veiligheidskooi en de door de computer berekende kreukelzones voor en achter. Een snelle, stille, zuinige en comfortabele diese Met lage onderhoudskosten dankzij het nieuwe V.A.G Service System. Kom 'm eens vrijblijvend testen bij uw VA.G dealer voor Volkswagen en Audi KAMSTEEG ZUID B.V. OEGSTGEEST LEIDERDORP KATWIJK VOORSCHOTEN Diverse modellen uit voorraad leverbaar.Er is al een Golf v.a. f. 13.688,- incl. BTW Ton Kooiman is 38 jaar. Hij werkt bij een grote autofirma. Maar in de weekenden vergeet hij de to's, trekt het zwarte tenue aan, steekt gele en rode kaarten bij zich en rent met de bal onder de arm het groene veld op. Hij is scheidsrechter al 12 jaar lang. Hij leidt vrijwel elke zaterdag een wedstrijd. En sinds 'n jaar doet hij dat met een bril op. "Ik begon te merken dat ik dingen waar ik niet met m'n neus op stond wat moeilijk begon te zien." Voor iemand die elke wedstrijd eerlijk en goed wil leiden een probleem. Maar een bezoek aan de oogarts en aan VAN DER WIEL rekende met dat probleem af: een goede, sportieve bril was de oplossing en hij kocht er meteen een moderne voor "door de week" bij. Ton Kooiman is 38 jaar. Hij is scheidsrechter in zijn vrije tijd. En een goede, dankzij zijn bril. Want zon der die goede bril zou hij nooit een doelpunt kun nen toekennen... een goede bril Nieuwe Rijn 62, Leiden. Tel.: 071 - 124108

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10