laatste autonieuws van '79 vakantieplannen voorde komende zomer? Mis het niet! B.V. Automobiel- en Motorenhundel (Ml „Hef Motorhuis" HAAL ZO'N PAAR YVij kunnen een jaar garantie op een gebruikte wagen geven. Moet u bij een ander eens omvragen. kamsteeg I* ,/80"-model voor '79-prl js. Gratis dagje uit. Goede inruilpri jzen. 80 sdierpgepri jsde inruilwagens. Talloze Amerikanen, direkt uit voorraad leverbaar. Openingstijden. LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF G. VAN DEN POL B.V. VOLSLAGEN LOODGIETERS Nu midden in de winter Dat klopt ja. De gidsen van alle touroperators waar wij mee samenwerken (en dat zijn uiter aard de beste!) zijn verschenen. Wij hebben ze in voorraad. Niet zo'n vreselijke kunst zult u zeggen. Nee, maar als geen ander weten wij temid den van al die verschillende of soms ook wel dezelfde bestemmingen wel de weg. Door onze jarenlange ervaring! Wij adviseren u op allerlei gebied, hoe en waar u de door u langgewenste vakantie het beste door kunt brengen. Dat alles heeft te maken met zaken als prijs, de omgeving, appartement of hotel. Gaat u met de kinderen en hoe oud zijn ze? Wat zijn uw voornaamste verlangens, etc. etc. Kom met ons praten zodat u er zeker van kunt zijn van een optimale vakantie te kunnen genieten. Niet voor niets zijn wij A.N.V.R.-agent. Met alle ingebouwde zekerheden voor u. 39.- maten 28-46 slechts enkele dagen Hèt occasioncentrum ©@>V-A-G Geversstraat 30 Eigenlijk zijn wij geen autoverkopers maar auto-adviseurs. U bepaalt uw keuze. Wij helpen u daarbij. Bij ons staan zo'n 150 auto's van tientallen merken, keus genoeg dus. Maar die keus is niet altijd even gemakkelijk; vele za ken spelen een rol: wat is het ver bruik, wat kost de wegenbelasting, enz. enz. Wij hebben speciaal opge leide mensen om u terzijde te staan. Komt u gerust eens, geheel vrijblij vend. bij ons langs. Op 1 januari 1980 zullen Opeis en Amerikaanse auto's waarschijnlijk duurder worden. Bij „Het Motorhuis Leiden" kunt u deze auto's dit jaar nog kopen voor de oude prijs. Uwvooideel kan oplopen tot f2.000,-. Aflevering desgewenst in 1980. Een goede reden om snel nog even onze showroom binnen te stappen. U bent van harte welkom! Nu een auto kopen bij „Het Motorhuis Leiden", betekent extra profiteren. Want alle 1980-modellen staan rijklaar voor een'79-prijs. Het levert dus héél wat op als u nog dit jaar beslist. Kom kijken en kiezen. De komplete Opel-modellenreeks is in onze showroom aanwezig. Dus ook de jongste van Opel: de nieuwe Kadett.En de Kadett Caravan niet te vergeten. Bovendien kunt u kennis maken met de Ascona, de Manta en de Manta CC, Rekord, Senatoren Monza. Kortom, alle Opel-modellen staan klaar om bekeken en bereden te worden! Ook diverse diesel-klassewagens. Uiteraard heeft „Het Motorhuis Leiden" nog meer voor u in petto. Want koopt u een Opel, dan bieden wij u een „gratis dagje uit" aan naar de Opel-fabriek in Antwerpen, waar wij laten zien hoe uw auto gemaakt wordt. Wat voor merk u op dit moment ook bezit, Motorhuis Leiden geeft u een zeer goede inruilprijs. Dus, kom en vergelijk. De taxateur staat voor u klaar. In onze showroom staan tevens 80 inruilwagens van diverse merken. Ook deze auto's willen wij graag voor het einde van het jaar kwijt, en wij bieden ook die koper een dagje uit aan naar de Opel- fabriek in Antwerpen. In onze showroom kunt u kiezen te kust en te keur. Talloze Amerikanen zijn dan ook uit voorraad leverbaar. En natuurlijk is het ook mogelijk dat u zo'n voordelige gasinstallatie laat inbouwen. Op zo'n manier is een Amerikaan van General Motors uiterst voordelig.Tot ziens in de showroom! Dagelijks van 09.00 uur tot 18.00 uur, zaterdags van 09.00 tot 17.00 uur, donderdags (koopavond) van 09.00 tot 21.00 uur. Zondags gesloten. Vondellaan 80 (tegenover de Menken-IJsbaan), 2332AH Leiden.Tel.071-76 9313. by General Motors SCHULTE LESTRADEN B.V. - SASSENHEIM Centrale verwarming, luchtbehandeling, sanitair. Vraagt voor spoedige indiensttreding voor de afdeling onderhoud: SERVICEMONTEURS Bekend met olie- en gasgestookte verwarmingsinstalla ties en enige ervaring met lucht- en regeltechniek. Een elektrotechnische vooropleiding strekt tot aanbeveling. LEERLING SERVICEMONTEURS Gegadigden hiervoor worden in staat gesteld tot het vol gen van de A.C.I. opleiding tot servicemonteur. Ook voor deze funktie is een elektrotechnische vooropleiding ge wenst. ONDERHOUDSMONTEUR Zij die over voldoende vakkennis en zelfstandigheid be schikken, kunnen wij een goede salariëring in het vooruit zicht stellen. Reiskosten worden vergoed. Rijbewijs is vereist. Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan: SCHULTE LESTRADEN B.V. Parklaan 156, Postbus 25. 2170 AA Sassenheim. Tel. 02522-19118. iedereen leest de krant altijd en overal. Van Lenneplaan 69, Soest, tel. 02155-19954 vraagt met spoed voor diverse nieuwbouwprojecten o.a. te Leiden, Hillegom, Heemskerk en Hoofddorp Geboden wordt goed loon. Vankantiebon, winstdelingsregeling. Waardevaste pensioenregeling. Reiskostenvergoeding. Sollicitaties schriftelijk of mondeling te richten aan bovengenoemd adres t.a.v. de heer Huffels, tel. 02155-16615 of de heer De Buis, tel. 08385-11778.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18