Giroblauw, meer hebje niet nodig. GIROBLAUW MAKKELIJK BETALEN. GIROBLAUW MAKKELIJKSPAREN GIROBLAUW OOK VOOR STRAKS. GIROBLAUW NEEMJENU. postgiro en rijkspostspaarbank moet weten at je postgiro neemt Je studeert verder. Je zorgt nu voor jezelf en woont wellicht op kamers. Al met al zat het je niet tegen. De minister helpt je zelfs een handje. Maar waar moeten zijn mensen je studietoelage op storten? Op je postgiro. Waar anders? Heb je er geen? Neem er dan een. Het is de meest eenvoudige manier om al je geldzaken te regelen. Giroblauw past bij jou. Zo is het toch? Want behalve geld ontvangen, kun je met een postrekening ook betalen en sparen. Je kunt zelfs een hypodieek via je postrekening laten lopen. Van alles krijg je afrekeningen. 't Enige wat je in feite hoeft te doen, is al die afrekeningen bewaren in je eigen giro-opbergmap. Simpel en dat alles kostje geen cent Neem je kamerhuur, je venekeringen, je collegegeld, je contributie of je abonnementen. Noem maar op. Kaartje uitschrijven, in de gratis envelop, in de brievenbus en klaar ben je. Het geld voor een postzegel hou je ook nog in je zak. Want alles is gratis. Zo betaal je. Zonder moeilijke en hoog dravende toestanden. Wat betekent Giroblauw nog meer voor jou? Kascheques bijvoorbeeld, om op het postkantoor contant geld op te nemen. Wist je eigenlijk, dat je met 'n post rekening kunt sparen? Je kunt zelfs kiezen uit 'n groot aantal mogelijkheden. Neem de Rente-, Plus- of Ster rekening, je spaart met de gewone girokaart. Het opnemen gaat op dezelfde manier. Want je postrekeningnummer is je spaarrekeningnummer. Handig. En rentepercentages tot 8%. Toch misschien even aan denken. Tenminste als je dat tweedehands autootje of die tuner-versterker met cassettedeck wat sneller wilt hebben. Bang dat het er af en toe bij inschiet? Dan ga je over op automatisch sparen. Jij duikt in je boeken of gaat met je vrienden en vriendinnen- op stap en er wordt voor je gespaard. Makkelijker kan liet bijna niet. 't Fijne van 'n postrekening is dat je er echt alles mee kunt doen. Ook sttaks. Stel dat je geld nodig hebt voor 'n eigen huis. Of voor andere zaken. Je belt maar! Immers de postgiro en rijkspostspaarbank is 'n instelling van ons allemaal en dus ook vóór ons allemaal. Zonder financiële hocus-pocus. Kortom: alle reden voor jou om een postrekening te nemen. Het ministerie moet dat even weten. Vergeet dus je postrekeningnummer niet op je aanvraagformulier voor je studietoelage te vernielden. Bel voor een openingsformulier 0017 (gratis) Vul het in. Ga ermee naar het postkantoor. Identiteits bewijs meenemen. Alles is dan zó geregeld. Doen! Want je weet 't: Giroblauw past bij jou.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16